Opinie o JM Jasiorski Sp. z o.o. w Stobno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie JM Jasiorski Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JM Jasiorski Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JM Jasiorski Sp. z o.o. w Stobno

Jestem JESZCZE pracownikiem w niemieckim oddziale tej firmy, ale ogólnie od dłuższego czasu rozglądam się za innymi ofertami. Jedynie rodzaj pracy i spedytorka są na plus. Reszta zostawia niestety wiele do życzenia. Szefowa ogólnie niemiła, wiecznie niezadowolona, ciągle narzekająca na brak pieniędzy , płaci wszystko na ostatnią chwilę. Z początkiem roku ciągle kombinuje z płatnościami za paliwo bo raz tankujemy na tankpolu, nastepnym razem każe tylko na DKV karte tankować. A jak wcześniej ktoś zatankował i zapłacił DKV to wrzeszczała że to za drogo. Ogólnie km dużo robimy ale to akurat plus, bo praca dobrze poukładana. Ale skoro dużo km robimy to i obroty robimy a szefowa wiecznie marudzi że pieniędzy brak. Na podwyżki nie ma co liczyć , a prawda jest taka, że teraz wszędzie proponują dużo więcęj i za chwilę się zdziwią jak zostaną bez kierowców. Ogólnie fajna grupa kierowców u nas jest i to stałych, znających się na robocie, ale niestety nie jesteśmy doceniani. A szkoda!

@Przewoźnik

Pieniądze warte były współpracy? Ile dawali zarobić i czy skoro tak długi okres na rozliczenie, to była opcja, by go zmniejszyć lub przejść na UoP?

Larysa Nowy wpis

Cześć wam, mam pytanie o pracę kierowca i pensję 10 000 - 14 000 zł. Mieli taką ofertę w sieci miesiące temu. Tam dawali taką kasę. A to jest aktualne? Nadal jest opcja dostania takiej pensji, a może już więcej płacą? I ta pensja 14 000 zł brutto jest możliwa nawet dla osób bez doświadczenia w takiej jeździe??

Kandydat Nowy wpis
@Larysa

Nie było takiej oferty z pensją 10.000 - 14.000 zł brutto.

Hela Nowy wpis
@Kandydat

To ile na tym etacie można wyciągnąć maksymalnie? Dużo mniej dają na początek czy różnice odnośnie tych kwot są niewielkie?

A czy od początku takie warunki pracy tu były? Albo czy szefowa zachowywała się w podobny sposób? Czy to może kwestia ostatnich lat? Mogę zgadywać, ale czy przypadkiem nie wzrosły ostatnimi czasy stawki za kursy (żeby wyrównać ze stawkami unijnymi)?

Przewoźnik

Jeżeli chodzi o oddział firmy w Niemczech to mogę jedynie powiedzieć ,że płacą z dużymi opóźnieniami. Zrobiliśmy dla nich trochę transportów ze Szwajcarii , ale przy terminie 60 dni i sporych opóźnieniach, które mają zmuszeni byliśmy zrezygnować. Niestety w tych czasach termin 60 dni jest już zabójstwem, nie wspominając o dodatkowych opóźnieniach. Wszyscy nasi obecni zleceniodawcy mają terminy płatności do 45 dni i to sie szanuje. Niestety od takich pseudo-spedycji, które tylko żerują na przewoźnikach, płacą faktycznie nie po 60-ciu tylko po prawie 80-ciu dniach trzeba uciekać , bo można szybko zawinąć interes.

Przewoźnik
@Przewoźnik

a to się akurat zgadza. My również jechaliśmy klika razy dla nich, termin 60 dni i niestety do tego spore opóźnienia. Właścicielka firmy tłumaczy się wiecznie tym że oryginały późno dosłane chociaż scany dokumentów zawsze wysyłaliśmy na maila kilka dni po rozładunkach. W tych czasach za duże ryzyko, żeby tyle dni na pieniądze czekać. Ogólnie nie polecam.

@Przewoźnik

Czy w JM Jasiorski Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

(usunięte przez administratora) Od kierowców wymagają porządku w autach, a sami brudem zarastają w biurze. Wypłaty robi zawsze na ostatnią chwilę zeby tylko przypadkiem nie dać pieniędzy za szybko. ogólnie nie polecam, chociaż sama praca u nich nie jest zła. Robota poukładana i weekendy wolne, ale kasa tragedia i do tego na ostatnią chwilę wiecznie wypłacana i to wiecznie z jakimiś pomyłkami a później muszisz się prosić o wyrównanie. ZNie polecam!

Skoro wypłaty robione są na ostatnie chwilę, to zdarzają się jakieś opóźnienia? Dlaczego mówisz, że kasa jest tragiczna? Jesteś w stanie podać widełki tego, co można tutaj zarobić?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie JM Jasiorski Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Nela

Niżej napisał, ktoś, że samochody tu to wraki w zasadzie. Ja szukam info, czy d tego czasu coś się zmieniło? Czy teraz samochody są jakieś lepsze, nowsze? I jest tam tez mowa o tym, że kierowcy szukali wtedy pracy, bo nie chcieli tu pracować? Czy wiecie, czy jak te osoby odchodziły, to sa obecnie wakaty jakieś po nich, czy nie ma miejsca dla nowych osób?

Właściciel
@Nela

Dzień dobry, Pan Krzysztof który wcześniej napisał opinie, jeździł u nas jedynie tydzień . Jeżeli według niego samochody 2-5 letnie to wraki to nie wiem czego on oczekuje. Nie mamy wolnych wakatów.

Właściciel

Dzień dobry Pani Karolu, A jaką usługę wykonywaliśmy na Pana rzecz? Bo chyba zaszła pomyłka.

Ile jest zmian w JM Jasiorski Sp. z o.o.?

Kontrahent

Klient nierzetelny, nie płaci faktur , unika kontaktu. Nie polecam transakcji z tym kontrahentem.

@Kontrahent

Chyba Pani/Pan pomyliła firmę.

Renata
@AWA

Skąd to wiesz? Chyba tylko księgowość orientuje się w tych sprawach, czy puściła przelewy na czas :) A ja tu z inną sprawą - kierowcy, prawda to, że szef już nie jest tak fajny pracownikom, jak był przed pandemią? Mąż szuka pracy, a ja zbieram mu info po sieci ;)

@Renata

A co to znaczy , że szef był fajniejszy przed pandemią?

Agnieszka
@AWA

może miał mniej stresu przed pandemia niz teraz, stres zmienia ludzi, czyz nie?

Krzysiek
@Kontrahent

Zgadza się nierzetelny też mi nie zaacili faktury za usługi transportowe

Krzysiek

Nie polecam tej firmy stawki nie adekwatne do wykonanej pracy, samochody wraki, nie placa, maja problemy finasowe, a kazdy kierowca ze stazem szuka juz nowej pracy, czego sie wcale nie dziwie. Wchodzac w ta firme tracisz tylko czas i badz pewny ze ze zaden pakiet mobilny ram nie dziala chyba jedynie dla swoich pracodawcow. Slynny actross z brudnym wnetrzem, przyciemnianym tandentnie szybami i lampami jak swiczki a wyplate dostaniesz jak szefowa zatankuje swoje i kupi waciki. Porazka typowy (usunięte przez administratora), ktory nie powinien istniec na rynku pracy. jja osobiscie podam ich wszedzie gdzie to mozliwe a za prace nie otrzymalem do dzis wynagrodzenia.

Czy rozmowa rekrutacyjna w JM Jasiorski Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

AWA

Rozmowa odbywa się w języku polskim.

Czy nowo zatrudnione osoby w JM Jasiorski Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

nobody

nie, jakies zlecenie na miesiac

ZEN
@nobody

Dzień dobry, @nobody, a skąd masz takie informację? Pracuje tam i nigdy o tym nie słyszałem żeby dawali zlecenie na miesiąc.

Gal Anonim

Grubo! Szukam sobie nowych zdjęć od #spotter’ow z naszymi autami i zawędrowałem aż tu. Po przeczytaniu tych opinii chyba się zwolnię. Widzę firma ma same wady. Dobra kasa na czas - minus, stała robota - minus, nowe zadbane auto - minus, nawet darmowy gaz do kuchenki - minus, własna baza serwisowa - minus. Zima kierowca przed wyjazdem Szef odpala webasto by kierowca wsiadł do nagrzanego auta - minus. Jeden z nas wyłapał miesięczny zakaz w Niemczech. No problem, jeździ po kraju - minus Także taka tu atmosfera. Chyba zjadę na parking, napisze na whatsapp’ie wypowiedzenie, kluczyki do baku i Bella ciaoo…. Ilu kierowców tyle opinii. Żeby nie bylo to tak jak większość pozostanę anonimowy ;-) #BDF #LNG Power #Scanio najlepszo!!!

kierowca

firma ogólnie dobra ale kierowcy nie są traktowani jednoznacznie. Szef ma swoich pupilków którym tankuje prywatne samochody a innym mówi że mają dojeżdżać na własny koszt . Tak pozatym firma spoko.

Czy w JM Jasiorski Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Pracownik.

Zawierane są tylko i wyłącznie umowy o pracę na czas nieokreślony.

Zbigniew

Nie wiem czy jesteś kierowca w tej firmie czy tylko kimś z innej firmy ,jeżeli ci taka praca nie odpowiada to po co się męczysz jeżeli myślisz ze będziesz tylko leżał i ktoś ci będzie za to płacił to grubo się mylisz ,fakt jest taki ze jest praca to trzeba ja wykonywać a jeżeli nie nadajesz się do takiej pracy to daruj sobie pracowałem w nie jednej firmie i zawsze jest tak ze trzeba było przewalic czas pracy bo były problemy na rozładunku czy załadunku ,szef jak dla mnie to chłop do rany przyłóż ,nigy nie usłyszałem od niego złego słowa a jeżeli ktoś nie umie pracować to niech sobie daruje pozdrawiam tajemniczego 1234

pracownik JM Jasiorski

Nie wiem skąd posiada Pan/Pani takie informacje, ale w naszej firmie nigdy nie był i nie będzie zatrudniony żaden kierowca z Ukrainy. Mamy kilku kierowców, którzy są z nami od lat, więc Pana/Pani opinia jest dla nas niezrozumiała. Czas pracy kierowcy jest jak najbardziej przestrzegany, a to , że pracy jest sporo , to tylko dobrze świadczy o firmie. Nie każda firma , szczególnie teraz w dobie pandemii ma tak poukładaną pracę. Owszem, Szef firmy powiedział wyraźnie, że na chwilę obecną podwyżek nie ma i nie będzie, ale za to są premie, za dobrze wykonaną pracę. Dodam jeszcze , że jako jedna z nielicznych firm, nie obniżyliśmy nikomu pensji na okres pandemii, pomimo, że mieliśmy taką możliwość! Jeżeli ktoś liczy, że zatrudni się w firmie JM Jasiorski i pieniądze będzie dostawał za darmo to niestety jest w błędzie. Ps. @1234 Obracając się o 360 stopni znajdujemy się w tym samym miejscu ;-)

Do 2020roku nie powoedzial bym o tej firmie nic złego. Wręcz przeciwnie polecałem ja. Ale Od 2020 roku To jest tragedia, zmiana o 360• szef zrobił się chamski do tego stopnia ze kierowcy jeżdżący po pare lat z dnia na dzień są zwolnieni albo siedzą w domu za darmo bez żadnego wytłumaczenia. Np jeden z kierowców przyszedł w poniedziałek do pracy i dowiedział się ze „już tu nie pracuje” panie Januszu proszę pamiętać kto mieczem wojuje od miecza ginie. Od 2020 roku zdecydowanie nie polecam ze względu na atmosferę.

Piotrze Sobański jak już wyrażasz swoją opinię na temat naszej firmy to pisz prawdę. Zostałeś zwolniony za swoje zachowanie i brak kompetencji, przez co firma straciła do Ciebie zaufanie! Kilkakrotnie otrzymywałeś szansę, aż nadszedł dzień, kiedy miarka się przebrała i Szef stracił do Ciebie cierpliwość! Nie kłam, że zostałeś zwolniony z dnia na dzień lub siedziałeś za darmo w domu. W ten poniedziałek , o którym piszesz - dostałeś wypowiedzenie umowy o pracę z zachowaniem okresu wypowiedzenia, a nie zostałeś zwolniony z dnia na dzień! To zmienia postać rzeczy, ponieważ cały okres wypowiedzenia (prawie półtora miesiąca) był płatny!! Zastanów się następnym razem zanim coś napiszesz , a jak już Cię najdzie ponownie wena - to pisz prawdę!

Czy firma JM Jasiorski Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Zależy co masz na myśli kolego. Szkolenia ADR czy tak jak teraz na wózki widłowe opłaca firma. Jeżeli myślisz jednak, że przyjdziesz na chwilę porobić szkolenia i pójdziesz dalej to daj sobie spokój lepiej. Szkoda czasu na takich. My tu jesteśmy zgraną grupą kierowców od dłuższego czasu i niech tak zostanie!

Poboczny obserwator

To co czytam o tej firmie jest już nie aktualne. Firma fakt rozrasta się dobiera nowe auta tylko atmosfera odwróciła się o 180 stopni. Nie szanują ludzi człowiek jest nikim ma zasuwać do bólu. Według nowego szefa pani Marty spedytorki której jest wiecznie mało mało i jeszcze i jeszcze jak tak słucham kierowców którzy tam jeżdżą to dochodzę do wniosku że niebawem firma zmieni nazwę na... Albo nowe klamoty stały będą pod płotem bo nie będzie miał kto jeździć gdyż to już nie jest firma która się cieszyła dobrą opinią rzetelnego pracodawcy dla którego liczył się człowiek od jakiegoś roku o ile dobrze kojarzę firma zmieniała się i zmienia nadal tylko że na gorsze a nie na lepsze. Cóż by nie użyć zbyt ostrego stwierdzenia ale firma to zaczęła iść w stronę o nazwie (usunięte przez administratora). Ciekawe kiedy nad bramą zawiśnie napis "(usunięte przez administratora) "

Znający temat
@Poboczny obserwator

(usunięte przez administratora) Nie dałeś rady w tej firmie to teraz wypisujesz bzdury jak Cię zwolnili. Myślałeś,że jesteś najmądrzejszy a wyszło odwrotnie. Nie zachowuj się teraz jak małe dziecko,któremu zabrano zabawkę i płacze,wylewa żale w internecie nie mając odwagi się nawet podpisać.Uderz się w pierś i przyznaj,że Ty zawsze byłeś fair wobec firmy? I czy firma nic Ci nigdy nie dała?Pójdziesz (jeśli ktoś Cie weźmie) do innej firmy to po jakimś czasie będziesz miał porównanie gdzie jest lepiej.Ale wtedy pewnie już nie będziesz miał odwagi przyznać racji gdzie było lepiej.

Znający temat 2
@Poboczny obserwator

@Poboczny obserwator Piotrek dopiero co dostałeś wypowiedzenie umowy, nie rozliczyłeś się jeszcze z firmą a już ją tak oczerniasz! Co zrobił Ci Szef czy Szefowa tej firmy? Czym sobie zasłużyli na taką opinię????? Tak źle miałeś? To dlaczego nie odszedłeś sam? A co masz do Spedytorki Marty???? Prawda jest taka, że od kiedy ona pracuje w tej firmie to zaczęliśmy zarabiać jeszcze więcej i z roku na rok pensje rosną. Gdyby nie ona nie byłoby niemieckiej firmy i zarobków na tym poziomie, który mamy teraz! Nie wspominając już o tym, że bazujemy prawie że pod domem, a umowy mamy niemieckie i wszelkie profity z tym związane, bo ty chyba też pobierasz kindergeld? Dam tobie radę: Pomyśl 3 razy zanim coś powiesz czy napiszesz, bo żal to czytać! Szefostwo nie zasłużyło sobie na takie zachowanie z twojej strony i nie mogę zrozumieć jak można być taką gnidą bez honoru...

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie JM Jasiorski Sp. z o.o.?

Piotr. S.

Godziny są różne zależy na co się umówisz i do jakiej pracy pójdziesz

Czesław
@Piotr. S.

Oznacza to, że firma nie ma stałych godzin pracy tylko w zależności od stanowiska. Mógłbyś dodać, czy do wynagrodzenia dodawane są premie lub inne nagrody finansowe?

kiero
@Czesław

nie niestety nie ma żadnych premii

Żona kierowcy

Od kiedy mój mąż zmienił pracę i przeszedł do firmy JM Jasiorski nasze życie rodzinne zmieniło się o 360 stopni. Wreszcie mamy poczucie stabilizacji finansowej - wynagrodzenie godziwe i zawsze w terminie, możemy zaplanować wspólny czas, nie ma nerwówki i zastraszania, że zostanie zwolniony. Szef to człowiek, który rozumie i zna życie, zawsze jest przychylny dla swoich pracowników. Szkoda, że wcześniej nie zatrudnił się tam, miałabym kilka lat wcześniej spokój. Polecam firmę całym sercem.

Kamil

Niestety nawet bardzo dobre firmy maja hejterów i o tym mówi się coraz głośniej i słusznie ja polecam firmę!!

Zostaw merytoryczną opinię o JM Jasiorski Sp. z o.o. - Stobno

• Jak się pracuje w JM Jasiorski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JM Jasiorski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JM Jasiorski Sp. z o.o.?

JM Jasiorski Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 18
    72-002 Stobno