Opinie o Zabawa Park Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zabawa Park Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zabawa Park Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zabawa Park Sp. z o.o. w Łódź

Czy w Zabawa Park Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czy w Zabawa Park Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

jareth Nowy wpis

Firma już nie istnieje

Klaudia Nowy wpis

Jak często macie bhp?

NAwZP

Przede wszystkim Prezes zazwyczaj był nieobecny w miejscu pracy. To my pracownicy tworzyliśmy i utrzymywaliśmy istnienie tego miejsca. W zamian zawsze trzeba było błagać o wypłaty i zawsze coś nie pasowało. W tym momencie Prezez oznajmił ze ogłasza upadłość, 3 tyg. temu rozwiązał umowy ze wszystkimi, wyplat brak, kontaktu z prezesem również.

@NAwZP

Przeczytałem. Moi Dany kontaktowy.

@NAwZP

Prezytalem. Moi dany kontaktowy. 880336800, prezes@zabawapark.pl

Pit
@Volodymyr Tasyts.

Kiedy będą wysyłane pity za 2020 rok?

Głupi :P

Ej a nie były w 2022 ?

@Pit

Witam. Mam termn do końca lutego. Proszę o kontakt tel. mejlowy lub na fb.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zabawa Park Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Czy firma Zabawa Park Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Ivonna

Jakie szkolenia? Nie zapewniają żadnych szkoleń. Przychodząc do pracy masz być przeszkolonym specjalistą . Nie ma nawet porządnego szkolenia stanowiskowego. Sam musisz wiedzieć co masz robić i jak. Pan Prezes z Ukrainy sobie wymyślił firmę na której w ogóle się nie zna bo on jest "byznesmanem" i szuka pracowników którzy będą na umowach śmieciowych prowadzić te firmę za niego. Ten "byznesman" nie inwestuje w ludzi, bo na Ukrainie nie ma takiego zwyczaju. I jedyne co potrafi, to na każdy zarzut że coś w jego wspaniałej firmie jest nie tak, napisać słynne "może wina leżała po twojej stronie skoro nie jesteś zadowolony z pracy we wspaniałym zabawa parku". Zawsze to Twoja wina, nie jego.

@Ivonna

Dziękuję Pani za opinię. Nie przypominam sobie, by w ostatnim czasie pracowała u nas Pani o imieniu “Iwona”. Jednym z zadań, obecnych kierowników oddziału, jest przeszkolić pracowników na ich stanowiskach pracy. Ja jako Prezes nie zajmuje się szkoleniem pracowników. Szkolenia zewnętrzne czasami robimy osobom na recepcji, sprzedaży urodzin, czy księgowości z obsługi programu sprzedażowego. Inne stanowiska nie potrzebują szkoleń zewnętrznych. Według nas wystarczają wewnętrzne przyuczenia. Nie wiem, co ma Pani na uwadze pod sformułowaniem “umowy śmieciowe”. Część pracowników pracuje na umowie o pracę na cały etat, są to osoby zatrudnione jako sprzątaczki czy kierownicy. Znaczna przewaga pracowników to studenci, którzy potrzebują elastycznego grafiku ze względów na chęć dopasowania go do swoich potrzeb. Od wszystkich pracowników, którzy pracują lub pracowali w Zabawa Parku są odprowadzane wszelkie podatki. Prezes zarządu Volodymyr Tasyts tel. 880 336 800 prezes@zabawapark.pl

@Pracodawca

Proszę o konkretne przykłady jakie szkolenia zewnętrzne Szanowny Pan "prezes" przeprowadza u swoich pracowników. Proszę również o sprostowanie że nie tylko studenci są na umowach śmieciowych ale również osoby pracujące na pełen etat mają podpisane umowę zlecenie amiast umowy o pracę

@Ivonna

Szanowna Pani, szkolenia zewnętrzne robimy osobom na recepcji, sprzedaży urodzin, czy księgowości z obsługi programu sprzedażowego. W obecnych czasach nie ma czegoś takiego jak "umowa śmieciowa". Od wszystkich pracowników, którzy pracują lub pracowali w Zabawa Parku są odprowadzane wszelkie podatki. Umowy cywilnoprawne podpisywane są za porozumieniem stron ze wszystkimi, których czas pracy jest zróżnicowany.

Czy Zabawa Park Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Jajahaja

Zabawa Park zapewnia tylko nerwicę. :) Oczywiście że nie zapewniają, skoro nie stać ich na nic :)

jareth
@Jajahaja

A niby skąd ta wiedza?Jeśli nie jesteś pracownikiem,nie masz pojęcia.Jeśli byłeś/byłaś,to może problem leżał również po twojej stronie?

Pit

Czy można się dowiedzieć kiedy można zacząć odbierać pity za 2019 rok? Dzwonie , pisze , kontaktuje się poprzez pracownikow ktorzy tam pracuja , oni pytaja sie kieronictwa ono nie wie . Zdaje sobie sprawe ze do konca lutego macie czas ale chyba mozna udzielic informacji kiedy mniej wiecej beda gotowe czy juz sa ... .

@Pit

Bardzo dziękuję za zgłoszenie. PIT-ami zajmuje się nasze biuro rachunkowe i kadrowa. Większość pitów jest już gotowa, do 20.02.2020 roku powinniśmy dostać wszystkie PIT-y. W dniach 20- 29.02.2020 będziemy wysyłać wszystkie PIT-y. Jeśli zależy Państwu na dostaniu ich wcześniej proszę o zgłoszenie. W razie pytań proszę o kontakt z osobami kompetentnymi w tej kwestii pod biurowy numer telefonu 731336850 lub bezpośrednio kadrowej.

Malagant

Dajcie spokoj.Spedzilem trzy dni na przedstawianiu planu dla zwiekszenia rentownosci restauracji podczas tzw okresu rekrutacyjnego.(usunięte przez administratora).Rozmowa kwalifikacyjna jak do banku a nie do tzw restauracji (usunięte przez administratora)

@Malagant

Bardzo dziękuje Panu za opinię. Prawdopodobnie był Pan u nas na rekrutacji 2-3 miesiące temu. Naszym klientem jest dziecko, jak my wszyscy wiemy, dzieci są wymagające. Prawdopodobnie coś z tego, co zaproponował Pan nam nie zostało zaakceptowane. Życzymy Panu powodzenia w poszukiwaniu wymarzonego miejsca pracy.

Opinia negatywna z kilku względów: -Totalnie idiotyczny pomysł siedzenia w kafejce w skarpetkach na zimnej i brudnej podłodze!!! Nie ma pozwolenia na użycie ochrony na obuwie deklarując przebywanie tylko w tej części sali. -Brak odpowiedniej liczby pracowników czego efektem jest długie stanie w kolejce w oczekiwaniu zarówno na wejście jak i wyjście!!! - Bardzo wysoka cena kawy podanej w kubku kartonowym!!! - Zero pomocy od personelu/obsługi. Porażka

Jareth
@Marcin

Proszę Pana,a kto inny brudzi podłogę jak nie sami klienci ?Gdyby ktoś latał z miodem pomiędzy stolikami w trakcie gdy Pan będzie jadł,zapewne też nie byłoby to dla Pana komfortowe.

Jareth
@Jareth

Z mopem

Drodzy Łodzianie !!!
Każdy z nas w święta Noworoczne patrzy, ocenia, jaki był mijający rok. Dla kogoś był on wielkim sukcesem, a dla niektórych był bardzo ciężki.
Dla tych, którzy mieli pod górkę, w tym roku chcę życzyć, żeby doświadczenie zdobyte w 2019 roku przyniosło Wam wiele radości, zadowolenia, szczęścia i bogactwa w 2020 roku.
Dla tych, którzy zdobyli wiele sukcesów w 2019 roku życzę realizacji jeszcze bardziej ambitnych celów w 2020 roku.
Chcę, żeby każdy z Was był zdrowy i szczęśliwy cały 2020 rok. Żeby każdy dzień był notowany jakimś sukcesem w Waszym życiu, żebyście to Wy byli głównymi bohaterami tego dnia.
Życie na pewno będzie podrzucać coś pod nogi, żeby utrudnić Wam osiągnięcie postawionych celów. Odbierajcie to jako bardzo małą falę na oceanie, kiedy steruje się największym statkiem na świecie.
Dlatego, żeby osiągnąć cel najpierw trzeba go szczegółowo opisać. Wtedy mając go konkretnie opisany łatwo rozpoznać, czy każdy krok przybliża nas do celu.
Opiszcie szczegółowo swoje cele na 2020 rok i bądźcie dumni 31.12.2020 roku, kiedy wszystkie Wasze marzenia staną się rzeczywistością w Waszych rękach.
Dla wszystkich pracowników Zabawa Park 2019 rok był takim:
- odwiedziło nas około 72000 dzieciaków
- prawie 1650 dzieciaków świętowało u nas swoje urodziny
- zapłaciliśmy powyżej 1 mln zł wynagrodzenia dla naszych pracowników
- US i ZUS otrzymał od nas około 400 tys. zł w formie podatków
- uczestniczyliśmy w targach “Mama i ja”
- wspieraliśmy ogólnopolski piknik rodzinny,
- uczestniczyliśmy w biegu Rossmana (z własną drużyną biegową),
- uczestniczyliśmy w biegu z fundacją “Dom w Łodzi”,
- wspieraliśmy bieg charytatywny “Szczęśliwa Trzynastka”,
- uczestniczyliśmy w Międzynarodowym Festiwalu Twórczości Młodych “Folkowe Inspiracje” i zrealizowaliśmy również dla nich zamkniętą imprezę integracyjną na 240 osób
- wspieraliśmy akcje charytatywne: Piknik ratujący życie Księżniczki Jagienki pod tytułem “JAGIENKO, ROŚNIJ RAZEM Z NAMI!”
- uczestniczyliśmy w zbiórce pieniędzy “Pomagamy Nadii” przeznaczonych na operację, której wartość wynosi 500 000 zł
- było rozdane około 600 złotych biletów dla utalentowanych uczniów
- opiekowaliśmy się prawie 1000 dzieciaków podczas strajku nauczycieli
- największa grupa, która była przyjęta przez nas jednorazowo to 250 osób
- średnia ocena na koniec roku na Facebook to 4,6
- średnia ocena na koniec roku na Google to 4,5

My w 2020 roku planujemy:
- postawić dmuchańca
- rozszerzyć strefę dla dzieci do 3 lat
- rozszerzyć ofertę automatów do gry, tak żeby i dorośli mogli bawić się w Parku
- wprowadzić stałą grę z udziałem naszych animatorów
- rozszerzyć ofertę dla rodziców i opiekunów
- wprowadzić opiekę dzienną
- wprowadzić system lojalnościowy dla naszych klientów z katalogiem nagród

Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego i Szczęśliwego Nowego Roku !!!!

Prezes Zarządu Zabawa Park Sp. z o.o.
Volodymyr Tasyts
Magda

Dziś zakończyłam współpracę z Zabawa Park... To dla mnie, dosyć trudna chwila :( I wreszcie mogę napisać swoją szczerą opinię na temat pracy w Parku, w którym spędziłam pół roku. Samo miejsce jest wspaniałe, każdy szczegół przemyślany i wprowadzony z myślą o dziecku- jego bezpieczeństwie, rozwojowi i radość. Ale to nie wyposażenie jest istotą tego miejsca, tylko zespół który je tworzy. Każda pracująca tu osoba, naprawdę wkłada kawał swojego serca w tą pracę. No i Prezes, człowiek który jest bohaterem większości wpisów w tym portalu. Człowiek twardo stąpający po ziemi, wymagający dużo od innych jak i od siebie . Prezes który padł ofiarą niezrozumiałego dla mnie hejtu. Nie wiem kto stoi za większością komentarzy na "go worku" i nie będę w to wnikać. Mogę przyznać się również do tego że i mnie czasem nerw złapał ;) gdy nie rozumiałam jego decyzji. Ale z pełną odpowiedzialnością chce powiedzieć że był to dla mnie wspaniały czas. Dużo się dzięki Tobie nauczyłam Volodymyr i bardzo cenie Cię jako szefa i człowieka. Nigdy nie spotkałam się ze złym traktowaniem mnie ( ani innych pracownikow) zawsze służyłeś dobrą radą i wsparciem . Podziwiam Twoją siłę, wiedzę,pomysły, uczciwość i pewność siebie . Choć wielu osobom decyzje Prezesa mogą się nie podobać , to warto pamiętać o tym że to on odpowiada za ten Park . W każdym aspekcie ; moralnym, prawnym i finansowym. Dlatego właśnie to on o wszystkim decyduje, bo to on dźwiga ciężar odpowiedzialność ( również za to by wypłacić pracownikom pensje) Dlatego raz jeszcze dziękuję, Zabawa Park na zawsze pozostanie w moim sercu. Życzę Wam wielu kolejnych sukcesów, a Tobie Volodymyr wytrwałości i tego aby ludzie którymi się otaczasz byli na tyle dojrzali by stać ich było na prawdę i nie musieli rekompensowac swoich kompleksów Twoim kosztem . Życzę każdemu pracownikowi takiego komfortu pracy jaki ja miałam w Zabawa Park ( no może z pominięciem wtorków ;)

@Magda

Cześć Magda, bardzo Ci dziękuję za napisanie takiego miłego postu. Bardzo Ci dziękuję za napisanie tak samo dużego pożegnalnego postu na naszej zamkniętej grupie pracowniczej. Za rozwój twojego oddziału, w który zainwestowałaś sporo własnego serca. Na pewno wprowadzone przez Ciebie zasady i podniesiony standard pracy na długo zostanie podstawą pracy w Parku. Bardzo Ci dziękuję za każdy utworzony przez Ciebie produkt. Jeżeli będzie taka możliwość, z chęcią dam pozytywną rekomendację o Tobie przyszłemu pracodawcy, jeżeli rzeczywiście będziesz takiego szukać. Życzyć Ci wielkich sukcesów, życzę Ci dużo szczęściem każdego dnia. Prezes Zarządu Volodymyr Tasyts

@Magda

Skoro tak cudownie jest pracować w Zabawa Park to dlaczego Pani już tam nie pracuje? Jakie były powody rezygnacji z tej wspaniałej atmosfery i komfortu w pracy?

Aktualność
Drodzy pracownicy, Ci którzy pracowali, pracują obecnie lub którzy rozważają złożenie do nas CV.
Zabawa Park od środka !!!
No to zaczynamy !
O PARKU
Pierwszy dzień pracy Parku to 16.06.2018, wtedy otworzyliśmy swoje drzwi dla naszych najbardziej wymagających klientów - dzieci, przeważnie w wieku do 12 roku życia.
Znajdujemy się w Łodzi na Widzewie, róg al.Piłsudskiego i ul. Niciarnianej. Zabawa Park ma prawie 3000 m2 powierzchni, na której zamieściliśmy: trampoliny (około 500 m2), labirynt w formie tortu z basenem z kulkami (3 piętra na 250 m2) oraz park linowy. Dodatkowo posiadamy darmowe automaty do gry dla dzieci i dorosłych. Dużym atutem naszego Parku jest nasza restauracja. Rodzice podczas zabawy z dziećmi mogą coś zjeść, popracować, przeczytać książkę lub czasopismo. 80 miejsc w restauracji spełnia zapotrzebowanie naszych gości. Posiadamy 9 pokoi urodzinowych, gdzie nasi najmłodsi klienci mogą świętować swoje urodziny wraz ze swoimi koleżankami i kolegami.
OPINIA O NAS
Przez cały rok naszej pracy nasi klienci zostawili 231 opinie na Facebooku średnia ocena wynosi 4,6, również na Google otrzymaliśmy 493 opinii ze średnią oceną 4,6.
Największa ilość dzieci jaka była u nas w ciągu dnia to 554.
Podczas strajku nauczycieli uszczęśliwiliśmy 967 dzieci.
O PRACY
Praca u nas wymaga bardzo wysokiego poziomu umiejętności i zaangażowania ze strony pracownika. Każdego dnia tworzymy imprezy, darujemy radość dzieciom i ich rodzicom.
RECEPCIJA
Wszystko zaczyna się w recepcji. Bardzo dziękuję każdemu pracownikowi, który pracuje na recepcji.To Wy w miarę swoich możliwości staracie się jak najszybciej obsłużyć ludzi na wejściu. Wiadomo że gdy dziecko widzi tak duży park to jak najszybciej chce skorzystać ze wszystkich jego atrakcji. Jeszcze raz, bardzo Wam dziękuję za szybką i miłą obsługę naszych gości zarówno przy wejściu jaki i wyjściu.
Dział rezerwacji urodzin posiada bogatą ofertę. Pracownicy na tym stanowisku również radzą sobie fenomenalnie. Z opinii które słyszę od organizatorów urodzin - dziewczyny proponują gościom to co właśnie oni chcą zorganizować dla swoich pociech. Każdego dnia organizujemy urodziny dla naszych gości. Nasz rekord w ilość obsługiwanych imprez urodzinowych to 19 w ciągu jednego dnia. Od chwili otwarcia zrealizowaliśmy ich aż 1592.
ANIMATORZY I INSTRUKTORZY
Gdy tylko dziecko trafia na teren parku może czuć się bezpieczne. Animatorzy i instruktorzy czuwają nad ich bezpieczeństwem i dbają o dobrą zabawę. Bardzo wam dziękuję za pilnowanie porządku w parku i przestrzeganie zasad ponieważ więcej niż 75 000 dzieci wróciło do domu z radością i bez jakichkolwiek urazów.
Drodzy animatorzy to Wy swoją pracą dajecie dzieciom radość - bawiąc się z nimi, wspólnie tańcząc lub grając w różnego rodzaju gry. Wy tworzycie zabawy które rozwijają umiejętności dziecka. Bardzo wam za to dziękuję.
RESTAURACJA
Drodzy pracownicy Restauracji.
Po każdej zabawie lub podczas imprezy urodzinowej każdy człowiek musi uzupełnić swoje siły, a wiadomo, że najlepszym źródłem energii jest dobre jedzenie. Bardzo dziękuję każdemu pracownikowi kuchni za przygotowanie smacznej pizzy, przepysznych śniadań i kolacji a także baristom za podanie przepysznej kawy. Drodzy kelnerzy, Wy najlepiej wiecie jakie wymagania mają nasi goście. Według opinii odwiedzających - naszym najmniejszym klientom bardzo odpowiada to w jaki sposób Wy tworzycie dla nich atmosferę rozrywki i święta.
SERWIS SPRZĄTAJĄCY
Wielkie podziękowania również całemu naszemu zespołowi sprzątającemu. Wszyscy wiedzą, że chodzimy w skarpetkach, a to dodatkowo wymaga jakości sprzątania. Bardzo wam dziękuję za wysoki standard przygotowania parku do przyjęcia gości każdego dnia.
O ZESPOLE
Drogi zespole.
Wy tworzycie atmosferę imprezy 365 dni w roku. Dla nas wszystkich to jest wielkie wyzwanie. Utrzymujemy pewien poziom oferowanych usług i rozwijamy się każdego dnia - razem.
Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom, którzy pracowali w Zabawa Park. Bardzo dziękuję obecnym pracownikom. To Wy tworzycie atmosferę, która panuje w parku i tą atmosferę akceptują nasi klienci. To oni piszą o nas pozytywne opinii na Facebooku i Google.
Najlepszym potwierdzeniem dla was jest podziękowanie naszych gości.
KIEROWNICY
Drodzy Kierownicy.
Bez waszej pomocy nie byłoby możliwe osiągnięcie tego, co mamy, jako zespół. Dzięki wam w czerwcu 2018 roku Park został uruchomiony. To Wy bardzo dużo swojej pracy poświęciliście na pomoc swoim zespołom oraz na organizację przez nich pracy. Dzięki bezpośrednim kontaktom z naszymi klientami, proponujecie zmiany w funkcjonowaniu naszego Parku: ceny biletów, dania w restauracji, oferta urodzinowa, karty MultiSport Polska, OK System i FitProfit & FitSport. To Wy w biegu, dosłownie w dwa dni zrealizowaliście pomysł “strajku dziecięcego” i już pierwszego dnia przyjęliśmy prawie 100 dzieci z wyżywieniem. To dzięki waszej twórczej i nieustannej pracy braliśmy udział w takich wydarzeniach jak m.in.: Targi Mama i Ja organizowany przez Mama i ja Łódź, Ogólnopolski Piknik Rodzinny MyMamy.pl, bieg Rossmann Run Bieg Ulicą Piotrkowską (z własną drużyną biegową), Bieg z fundacją “Dom w Łodzi” Fundacja Dom w Łodzi, bieg charytatywny "Szczęśliwa Trzynastka" organizowane przez Fundacja Dom w Łodzi, uczestniczyliśmy w Międzynarodowy Festiwal Twórczości Młodych "Folkowe Inspiracje"i zrealizowaliśmy również dla nich zamknięta imprezę integracyjną ( około 240 osób). To Wy zajmujecie się modernizacją parku i za chwilę dzieci będą mogły skorzystać z nowych atrakcji
Bardzo dziękuję księgowości i dwóm biurom rachunkowym, DGCS Komfort w biznesie oraz firmie ALTER za skrupulatne prowadzenie finansów, rachunkowości i kadr.
DRODZY KIEROWNICY
Dzięki waszej pracy wypłaciliśmy za cały okres prawie 1 200 000,00 zł wypłat. Te pieniądze poszły na dobrobyt rodzin pracowników.
Urząd Skarbowy łącznie z ZUS otrzymał od nas, na dzień dzisiejszy, 426 807,27 zł w formie podatków.
DOSTAWCY
Drodzy dostawcy Ren Sp. z o.o,, Selgros Cash&Carry, Bidfood Farutex, Szarlotka - cukiernia i lodziarnia, Coca-Cola HBC Polska Brand Openera, HANDEL HURTOWY OBWOŹNY ART. SPOŻYWCZYMI DARIUSZ HARZYŃSKI, ETQA, Quba Caffe, Algida. Bardzo dziękujemy Wam za terminowość dostaw produktów do naszego parku.
DROGI ZESPOLE
Jeszcze raz dziękuję wam za pracę, jestem z Was dumny. Jesteście najlepszą ekipą! Wierzę w to, że razem osiągniemy bardzo wysoki poziom.
Wszystkiego najlepszego i do zobaczenia w Zabawa Parku.
Prezes Zarządu
XxXx

Hahaha śmiech na sali , zalatuje ściemą ....

Obserwator

O jakości pracy i prawdomówności świadczy chociażby data otwarcia parku. To nie lipiec Volodymyr tylko czerwiec ????

@Obserwator

Dziękuje

Xyz

Pracuję w parku już ponad rok czasu. Opinie, które czytam (negatywne) są szokujące. Wypłaty dostajemy regularnie (tylko raz może zdarzyło się, że było opóźnienie o kilka dni). Prezes, to sympatyczny człowiek mimo swojej groźnej (śmiech) miny :) pracownicy są cudowni❤️ Pracę mamy ciężka i czasem mamy już dość, ale trzymamy się razem i nigdy nie poddajemy ???? super ludzie, super praca, z prezesem również da się dogadać! :) polecam :)

@Xyz

Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię. Cieszymy się, że możemy razem dzielić wspólne chwile. Do zobaczenia w Parku ;) Administracja Zabawa Park

Czy Zabawa Park Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Magda

Nie

Szanowna/y Pani/Panie, w Zabawa Parku nie narzucamy terminów urlopów wypoczynkowych. Pracownicy sami piszą prośby o urlop wypoczynkowy w wybranym przez siebie okresie, terminy te są akceptowane przez Kierowników i Prezesa Zarządu. Administracja Zabawa Park

Ola

A możesz napisać jakie jest wynagrodzenie?

@Ola

Szanowana Pani, mamy różne stanowiska w Parku. Wynagrodzenie zależy od zajmowanego stanowiska. Kwoty wynagrodzenia wahają się w przedziale 13-20 zł netto ("na rękę") za godzinę pracy. Około 70% naszego personelu ma stawkę 13-15 zł netto. Z wyrazami szacunku Administracja Zabawa Park

Jestem w Zabawa Park niemalże raz w miesiącu z moim 1,5 synkiem... Niedawno przeglądałam oferty ponieważ rozważam powrót do pracy, i natrafiły się oferty pracy wlasnie z tego miejsca. Ponieważ zostawiłam w tym miejscu trochę serca (a raczej serce mojego dziecka) :) moje pytanie brzmi, czy jest to praca dla młodej mamy? Czy w tym wszystkim znajdę czas dla mojego dziecka? Nie ukrywam, że jest to dla mnie ważne, chce mieć fajna pracę z perspektywami, ale chcę mieć też czas dla rodziny. Jeżeli chodzi o atmosfere pracy? Przyjazna? Fajni ludzie? (innej opcji sobie nie wyobrażam) lubię chodzić z uśmiechem na twarzy cały :) Pozdrawiam, Młoda ambitna mama :)

@Monika

Szanowna Pani, bardzo nas cieszy, że korzysta Pani wraz z dzieckiem z naszych usług regularnie. U nas w zespole mile widziane są także mamy. Na części stanowisk możliwa jest praca z elastycznym grafikiem, tak by dopasować pracę do codziennych obowiązków tj.: wychowywanie dziecka, szkoła. Zachęcamy do wysłania do nas swojego CV na adres mailowy: prezes@zabawapark.pl, na pewno je rozważymy lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego (tel. 880336800). Poszukujemy osób ambitnych, chętnych do pracy i z uśmiechem. Staram się wspierać wszystkich pracowników, także młode mamy. Przykładem na to są wspomniane zaproszenia dla pociech pracowników lub ich znajomych, rodziny. Wkrótce napiszę poradnik, którym zamierzam się podzielić ze wszystkimi zainteresowanymi rodzicami. Będzie on oparty na mojej wiedzy i doświadczeniu. Powracając do tematu zatrudnienia, ciągle poszukujemy pracowników by stworzyć pełny, fajny, zgrany, przyjazny zespół, oparty na wzajemnej współpracy.

@Zabawa Park Sp. z o.o.

Super! Wobec tego prześlę Państwu swoje CV. Pozdrowiam i mam nadzieję, do zobaczenia.

Zaproszenia dla pracowników
Zawsze obok nas są dzieci. Czy to własne dzieci, czy to siostra czy brat, czy dzieci znajomych.
My chcemy sprawiać przyjemność naszym pracownikom. Wspieramy ich i pomagamy. Jedna z form wsparcia i pomocy to wydawanie zaproszeń na wejście do Zabawa Park.
Jedne zaproszenie pozwala wejść na cały dzień do parku dla jednego dziecka.
Pracownikowi, który przepracował w miesiącu od 50 do 160 godzin wydajemy 1 zaproszenie.
Dla pracownika pracującego powyżej 160 godzin wydajemy 2 zaproszenia
Koordynator działu zawsze otrzymuje 3 zaproszenia.
Kierownicy odbierają 4 zaproszenia.
Wydając zaproszenia my chcemy sprawić przyjemność naszemu pracownikowi. Jak jego dziecko będzie zadowolone z rozrywki u nas to i pracownik będzie zadowolony. Jeżeli pracownik nie ma swoich dzieci to zawsze może sprezentować go siostrze, bratu lub dziecku swojej znajomej.
Dawanie prezentów obcym ludziom zawsze sprawia przyjemność.
Jesteśmy dumni, że możemy sprawić przyjemność innym ludziom.
Zapraszamy do naszego wesołego zespołu.
Jch

Woow jakąś nowość wprowadzone, od kiedy?

@Jch

Zaproszenie pracownikom byli wydawany zawszy. Obecny regulamin obowiązuje od sierpnia 2019.

A możesz powiedzieć co jest nie tak z nowym kierownikiem ? Zespół który z nim pracuje jakoś nie narzeka z tego co słyszałam . Fakt , wymaga dużo ale bez przesady .

Hahabab

Porozmawiaj uczciwie z ludźmi, nikt nie jest zadowolony. Nikt

Pan Szacunek

Gdyby nie Vladek (Obecny Prezes) praca w tej firmie w tak młodym i fajnym zespole była by naprawdę fajna. Niestety nie znający się na polskim prawie ,tradycjach prezes wszystko psuje.Wiele fajnych znających się na swoich obowiązkach osobach pracujących w tym (usunięte przez administratora) zostało zwolnionych na „widzi mi się „ prezesa zostało zwolnione . To jest człowiek pozbawiony najmniejszych resztek godności i jakiej kolwiek kultury osobistej który uważa się za człowieka bardzo uzdolnionego . Inteligencja a bycie mądrym to dwie inne rzeczy . Podczas pracy wszystko mu nie pasuje stawka jest śmieszna za ogrom pracy a zwłaszcza w weekendy i te opaski jakiś system płatniczy jest żenujący . Szczerze odradzam wszystkim pracy w takim miejscu .Zbyt duże wymagania a za małe pieniądze .NIE POLECAM PRACY W TAKIM MIEJSCU

Beata
@Pan Szacunek

Może powiesz nam co motywuje Cię do pracy? Rozumiem, że atmosfera między kadrą zarządzającą a pracownikami nie jest za ciekawa, ale czy pracownicy w swoim gronie dobrze się dogadują? Zła atmosfera wpływa na wyniki w pracy. Liczę na to, że w tej kwestii również przedstawisz szczegóły.

Pan Szacunek
@Beata

W tym dziale co ja pracowałem dogadywałem się z każdym była miła atmosfera dopóki nie zjawił się Prezes nie wyzywał kierownika i kierownik nam przekazał co mówił Vladek i cały czar prysł i tak było praktycznie zawsze kiedy tylko on był w pracy . Przychodziło się z miłym nastawieniem i entuzjazmem a po 3 godzinach odechciało Ci się pracować jakoś gdy Prezesa nie było to tak się nie działo więc chyba wiadomo dlaczego tak się właśnie działo . Niech inwestorzy coś z nim zrobią bo zniszczy ta firmę .

Beata
@Pan Szacunek

Rozumiem, przykro mi, że nie jesteś zadowolony z atmosfery w Zabawa Park Sp. z o.o. A jak ogółem oceniasz pracę? Mam na myśli głównie warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju, system premiowy, benefity.

@Beata

Szanowna Pani Beato. Bardzo dziękuję za zainteresowanie warunkami pracy w Zabawa Park. Mam nadzieję, że nie jest Pani pracownikiem: konkurencji, GoWork lub innych organizacji. Wierzę, że jest Pani zainteresowana naszą ofertą pracy. Uważnie przeczytałem wszystkie pytania, który Pani zadała i wszystkie zdania. Dla mnie od razu widać, że Pani jest bardzo wartościowym pracownikem. Pani wie na co patrzeć, Pani potrafi rozpoznać czarne i białe, Pani jest w stanie podjąć rozsądną decyzję. Ilość komentarzy daje mi do zrozumienia, że Pani dłuższy okres czasu obserwuje nasze oferty pracy i rozważa kwestię złożenia do nas swojego CV. Moja pierwsza opinia na Pani temat — jest Pani bardzo dobrym i wartościowym pracownikem. Proponuje Pani spotkanie, na którym z chęcią przedstawię warunki zatrudnienia w naszym Parku . Jestem prawie codzienne w Parku od 10 do 18, czasami nawet dłużej. Jestem Prezesem Zarządu Volodymyr Tasyts. Moje dane do kontaktu, tel.:880 336 800, mail: prezes@zabawapark.pl lub proszę się skontaktować ze mną bezpośrednio pod ogólnodostępnym kontaktem umieszczonym na naszej stronie internetowej. Czytając ostatnie komentarze podjąłem decyzję o opisaniu i opublikowaniu na GoWork i innych portalach społecznościowych warunków pracy, które oferuję pracownikom, zostaną one przedstawione w następnych komentarzach. Oddzielnie postaram się opisać, co dodatkowego oferujemy pracownikom zatrudnionym w Parku. Życzę każdemu znalezienia wymarzonego miejsca pracy. Bądźcie zadowoleni z życia i rezultatów, które osiągacie. Do zobaczenia w Zabawa Park.

Prawda
@Zabawa Park Sp. z o.o.

Ciekawe tylko czy po kontakcie z Panem Pani w Prezesie wszyscy dowiedzą się prawdy?

Byli i byłe

Praca w tej firmie to totalna katastrofa. Brak szacunku dla pracowników dzięki którym ten park funkcjonuje. Obiecane premie których nigdy nie ma.(usunięte przez administratora)Średni czas jaki wytrzymują tu pracownicy to 2 dni. Wymagania od kelnerów minimum na poziomie restauracji na Manufakturze(usunięte przez administratora) Krótko mówiąc najlepiej trzymać się od tego miejsca jak najdalej się da.

Zostaw merytoryczną opinię o Zabawa Park Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Zabawa Park Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zabawa Park Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zabawa Park Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 17 ocen.

Zabawa Park Sp. z o.o.