Opinie o Energo Logistic Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Energo Logistic Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Energo Logistic Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energo Logistic Sp. z o.o. w Lublin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Na jakie wsparcie w Energo Logistic Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Czy można liczyć w Energo Logistic Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Dzik Nowy wpis

Nie

Jakie są warunki zatrudnienia w Energo Logistic Sp. z o.o.?

jajcarz Nowy wpis

slabe

Aga

Co tam słychać ? Dzieje się coś w firmie ? Ogłoszeń o pracę brak jedyne ogłoszenia to o długu Energo Logistic ...

Denis
@Aga

Została już ogłoszona upadłość ? Fv niezaplacone telefonów nie odbieracie :))))

Grażyna
@Denis

Nic mi nie wiadomo o tym, jakby firma Energo Logistic miała ogłosić upadłość. Nie ma nigdzie żadnej informacji na ten temat. Mało tego - firma nie tak dawno otworzyła nowe biuro, a więc można sądzić, że się rozwija. Skoro nie odbierają tam telefonów, to może najlepiej będzie wybrać się tam osobiście i załatwić tę sprawę? Jak myślisz?

Denis
@Grażyna

Grażyna :) zmienili biuro bo za poprzednie biuro nie płacili wiec szukają nowego schronienia, ich sklepy w Mex przejęła firma z Gdańska, nie płacą podwykonawca, wizyty nie mają sensu ja juz złożyłem wniosek do sądu o nakaz zaplaty i do komornika

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Energo Logistic Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Brego

Nie polecam totalnie współpracy z tą firmą. Norbert dosłownie w ogóle nie interesuje się tym co się dzieje w trasie. Ponadto liczba godzin nie opłaca się z pieniędzmi.. Dwa tysiące aby dostac należy jeździć od rana do wieczora Ponad to sklepy z którymi się współpracowalo tolerowaly to że kierowcy jeździli pod wpływem narkotyków... Norbert o tym doskonale wiedział A pomimo tego tolerował jazdę Zależało mu jedynie na pieniadzach

12e4
@Brego

Słyszałem że mieli wylecieć z media expert coś wiesz na ten temat ?

Grażyna
@Brego

Skoro kierowcy jeździli pod wpływem narkotyków, a Dyrektor nic z tym nie robił, to należałoby wziąć sprawy w swoje ręce i udać sie z tym problemem do wyżej postawionej instytucji. Czy kiedykolwiek rozważałeś takie rozwiązanie?

Norek

Jak się nazywa koordynator ? Dlaczego nie zglosisz sprawy do pipu lub sądu pracy ? Przecież oni mają już kilka spraw w sądzie z tytułu pracowniczych za brak wypłacenia wynagrodzenia to raz a dwa to idą w stronę podwykonawców z tym że im też nie płacą. Zgłoś sprawę do media Expertu

Czy w Energo Logistic Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Pączek

Tak są pod stołem

Błażej

Wbrew negatywnym opiniom, ja polecam prace w Energo, miałem dobry kontakt z Agnieszką i Norbertem, wszelkie problemy były szybko rozwiązywane. Może płaca nie była adekwatna do ilości godzin, ale swoje można było negocjować. Mój były współpracownik dalej pracuje i chwali sobie współprace z Firmą. Pozdrawiam.

Romek
@Błażej

Co Ty opowiadasz, chyba to Agnieszka pisze, bo z tego co wiem to z każdym drą koty, nie wypłacają kasy, 6 osób założyło im pozwy sądowe itd..

Robinson

(usunięte przez administratora) Praca od 9 do 21. Płaca 50 zł od rozwiedzionego adresu a nie sprzętu. Dziennie ok 5-6 adresów. Bardzo dużo reklamacji, których nie da się zweryfikować kto kiedy uszkodził czy zarysował a Energo ma to gdzieś i trzeba pokrywać wszystkie koszty. Jeśli ktoś się podejmie tej pracy to na pewno nie wyjdzie na swoim. Pani (usunięte przez administratora)nagle urywa kontakt i nie chce wypłacić pieniędzy. Proszę się trzymać zdala od tej firmy :)

Przem
@Robinson

Co do Pani Agnieszki, jest słaba w tym co robi tak samo jak jej mężulek, nie znają się na prowadzeniu firmy jak i zarządzaniu personelem. Są już wpisani w KRD i innych windykatorach na ponad 20 k, sami tego chcieli. Co do wypłacania pieniędzy, oni są biedni, bez dotacji od Denisa nic by nie zrobili, za duże progi jak na nich. Niestety jedyna sytuacja aby uzyskać kasę od nich to sprawa w sądzie bo w innym przypadku nie wypłacają pieniędzy. Firma powinna się nazywać Krzak Logistics :-))))

Banan
@Robinson

ha ha ha to nic, teraz aby wydłużyć płatności których i tak nie płacą mają firmy podwykonawcze - białe jelenie prawie jak mydło ;-))) Ciekawe co na to Denis

Obserwator

Współczuję ludziom którym dostarczacie sprzet RTV AGD. Bylem swiadkiem tego JAK te sprzety sa przewozone. Uwazacie sie za powazna firme, a Wasi pracownicy np. Przewoza lodowki w pozycji poziomej, doslownie na boku i nie istotne czy w kartonie czy tez streczem. W kazdym razie jest kolejny temat do "nakrecenia" Pozdrawiam

Obserwator1
@Obserwator

Przecież to jest norma, dla nich się nie liczy jakość tylko ilość, bo z jakości się nie utrzymią a z ilości już tak, chodź jak można zaobserwować wydawało się że mogą zagrozić na Polskim rynku home delivery ale zachłanność Państwa z Poznania zrobiła swoje.

Radek

Ale to warto w tej firmie pracować ?

@Radek

Jak chcesz szukac pieniedzy mimo tego iz masz umowe to polecam. W kazdym razie na Slasku beda mieli pod gore robione.

Agnes
@Radek

Agnes , Norbert co tam u Was ? Dalej taki nerwowy jesteś czy już ciut lepiej ? :)))))))

Norek
@Radek

Tak warto, właśnie mamy kontrolę i znów poleca kary :-D

Tom69

ByłemTuWczoraj piszesz jak Ci zapłacą, jest opcja taka że nie zapłacą ?

@Tom69

Przyjacielu do dzis dnia nie zaplacili wymyslajac, ze uszkodzilem sprzet. Niech sobie pani Agnieszka nawciska w buty te pieniazki :)

Leon
@BylemTuWczoraj

No wiesz skoro firma ledwo zipie to ktoś musi być inwestorem :)))

Ricardo
@BylemTuWczoraj

Ja się pytam co to się stało w Rzeszowie ? Tylko się pytam

whatever

nie polecam, płacą tak samo czy jezdzisz 8 godzin czy 12 czy 14 , a ile sie natargasz przez ten czas to nikogo nie obchodzi :) kierownik cwaniaczek wozi sie białym suvem a nam daje po 2k , do tego zwalnia ludzi bez ostrzeżenia , od tak

@whatever

Od tak? Sytuacja taka, ze nie informuja nawet. Idziesz na miejsce docelowe po samochod i okazuje sie, ze juz nie pracujesz.

Rafał

Nie polecam, (usunięte przez administratora)

Co wiecie o firmie Energo Logistic Sp. z o.o. w mieście Lublin? Nadal czekamy na nowe informacje. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

BylemTuWczoraj

Firma miesci sie w Poznaniu na ul. Trybunalskiej.

Tom69

Ktoś wie jak się w tej firmie pracuje ? Mają sporo ogłoszeń na Rzeszów

@Tom69

Z tego co wiem w kazdym miescie gdzie wspolpracuja ze sklepami Neonet czy tez Media Expert. Praca specyficzna jezdzisz w samochodzie po 12h za 2100zl na miesiac oczywiscie jak Ci zaplaca. W kazdym razie jak lubisz (usunięte przez administratora) od rana do nocy praktycznie za darmo to Twoj wybor. P

Zostaw merytoryczną opinię o Energo Logistic Sp. z o.o. - Lublin

Energo Logistic Sp. z o.o.
  • Frezerów 3
    20-209 Lublin

Energo Logistic Sp. z o.o.