Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Wodkan Świątki Sp. z o.o. w Świątki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Wodkan Świątki Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Wodkan Świątki Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Wodkan Świątki Sp. z o.o. w Świątki

Czy został już ktoś zatrudniony na oczyszczalni ścieków w Świątkach? Jeśli tak to czy ma płacony dodatek szkodliwy ??

G.
@Ilona

po co pisanie takich bzdetów kogo w tym PGR interesuje jakieś szkolenie czy wycieczki jeśli ktoś zrobił by uprawnienia na koparkę czy prawojazdy c czy e nie został by w tym kurniku . Prezes śpi, pseudo kierownik jezdzi swoja BMW bez celu wkoło, albo siedzi u wójta na ploteczkach, jak nie było tej (usunięte przez administratora) spółki ludzie pracowali pod gminą, to pracowników było mniej może ,ale były 13stki i wczasy pod gruszą a teraz jest (usunięte przez administratora) wójta. Spółka nie ma prac zewnętrznych a jak ma to małe, ludzie robią za darmo bo muszą gdzieś pracować i jeszcze mają czelność i szukają frajera na staż żeby za darmo robił. A jak się zapytasz czemu nie ma zleceń jakiś lepszych czy np.układanie kostki i inne podobne to powiedzą że nie ma ludzi do pracy, to (usunięte przez administratora)...zapłać to bedziesz miał ludzi może kompetentnych!!! to ma istnieć żeby poplecznicy mieli jakis tam grosz do życia i po to żeby wójt sie pochwalił że stworzył spółkę przed wyborami bezsensu..

Nie wiecie czy ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Wodkan Świątki Sp. z o.o. w mieście Świątki? Czekamy na newsy od pracujących, każdy komentarz jest na wagę złota!

Omen
@Łysy

Uważam że zrealizowali parę projektów sprzęt może drogi i nie potrzebny, ale jest, piękne place zabaw nie które ze złomu robione inne postawione w bagnie jak ten w komalwach, radiowe wodomierze które nie działają w większości, ale są radiowe no są ,czekamy teraz na start następnego projektu kiedy ruszy skład odpadów selektywnych w Świątkach jakie zapachy będą ludziom się wydobywać stamtąd.

Winko

Wracam i chcialbym się zatrudnić

Zośka

Czyli jednak weekendy są wolne? Ktoś o dorobienie w nie widzę pytał ale tu ktoś podkreślił, że nie może się doczekać tego, że są wolne. Co z praca ładowacza tak w ogóle? po prostu wisi tu oferta a jak w nią teraz klikam to nie ma szczegółów. zmienia się coś w ogóle w warunkach? w jakich godzinach się pracuje?

J.Stryczek Nowy wpis
@Zośka

Normalnie po 8 godzin w środę 10 w piątek 6 ja czekam na telefon i mam nadzieję że w kwietniu już tam będę pracował pozdrawiam zainteresowanych pracą w wódka'n

Inga Nowy wpis
@J.Stryczek

Witam, te godziny, które zostały podane na środę i piątek to z jakiego okresu czasu pochodzą? Coś się ostatnio zmieniło? po prostu na stronie jest napisane, że biuro w środy działa 9 godzin, natomiast w piątki 7, więc zastanawiam się kiedy te zmiany wprowadzono

Emma Nowy wpis

Witam serdecznie. Jakich warunków finansowych i ogólnej atmosfery można się spodziewać podczas pracy jako specjalista ds. obsługi klienta? miałam wcześniej informację w przeglądarce o naborach do tego działu ale nie mogłam już kliknąć w szczegóły. Czy to praca bezpośrednio w biurze w Świątkach?

Biuro Nowy wpis
@Emma

Jest ciężka harówka trzeba się wykazać odpornością na stres praca jest pod presją ,ale czasami można wyjść na powietrze i puścić sobie bączka i zajarać szluga

Aldona

Witam, ta oferta która jest tu widoczna dla ślusarza / spawacza jest aktualna? Zwątpiłam, bo w innym wątku chyba twierdzili coś takiego, że nie ma ofert, albo ze nie szukają, a ja przecież widzę, że jest. partner ma doświadczenie jako mechanik i może by przyszedł. Jeśli ma 3 lata to ile tej podstawy mu dadzą? Piszą tylko ze od minimalnej należy ja liczyć

Warga sromotnikowa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

A można liczyć pracując w spółce na jakieś profity świąteczne czy wczasy pod gruszą czy trzeba sobie samemu wynosić ?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Wodkan Świątki Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku OPERATOR KOTŁÓW WYSOKOTEMPERATUROWYCH?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Jarosław psi k..z S

Dziękować bardzo każdy grosz jest ważny będę dobrym pracownikiem a ciuchy robocze dostanę ? Już tam na miejscu

Specjalista / Specjalistka ds. inwestycyjno - technicznych widziałam, że ma wymóg posiadania prawa jazdy według ogłoszenia, mogę prosić o informację w takim razie, jak to wygląda z samochodem? Czy firma zapewnia auto służbowe? Bo jak mają być jakieś wyjazdy to od razu mogę powiedzieć, że z autem będzie problem.

W ogłoszeniu na mechanika podali ,ze dają umowę na czas nieokreślony. To możliwe, żeby od początku była taka umowa, czy czegoś nie zrozumiałem? W sumie nigdy nie podpisywałem na starcie takiej, zawsze był jakiś okres próbny chociaż.

Kalimba laluna

A gdzie są te ogłoszenia na stronie internetowej ? Podaj nazwę

@Kalimba laluna

W grudniu była oferta na mechanika tylko już jest nieaktualna. A komentarzem swoim sugerujesz, że aktualnie nie szukają do pracy? Bo właśnie to chciałem wiedzieć. Może chociaż na część etatu coś się znajdzie?

A co tu się w weekendy dzieje? Ktoś spytał, czy można do pensji sobie dorobić i zastanawiam się na jakich stanowiskach oraz jakie ogólnie procesy zachodzą? Podobnie jak poprzednik nie widzę aktualnych ofert, kiedy będą szukać?

Gdzie znajdują się jakieś oferty pracy?

Operator koparko - ładowarki nadal musi mieć doświadczenie? Wyczytałem w ogłoszeniu z listopada, że generalnie mile widziane, ale tak w praktyce bardzo teraz na to patrzą? może ktoś właśnie potrafi to tutaj ocenić takim okiem bardziej ;) Będę wdzięczny, pozdrawiam.

owszem doświadczenie to podstawa mamy kilku chłopaków co świetnie sobie radzą bez uprawnień w razie czego, ale głównie wszelkie prace na koparko ładowarce wykonuje u nas operator z dokumentem. pozdrawiam.

Łukasz Świątki

A w weekendy można dodatkowo coś dorobić do pensji ?

Eliminacja słabych ogniw…? Nie jestem do końca zagłębiony tak w ten poruszany temat ale widziałem te ofertę za kółko, która właśnie wisi w zakładce na forum. opiszcie wiec sytuacje na oczyszczaniu? Piszą tu, że zarabia się 5,000 zł. po jakim czasie udaje się w ogóle uzyskać jakąś podwyżkę? Będzie możliwa?

Pytanie ?

Witam serdecznie w spółce Usług komunalnych do życia powołany został nie dawno nowy Prezes, jak wygląda teraz współpraca, czy wniósł jakieś innowacje w organizacji pracy? Jak relacje z pracownikami?

Wzięli kogoś na tego operatora koparko-ładowarki czy jeszcze mam szansę?? Patrzę, że dosłownie 2 dni temu mi to ogłoszenie wyłączyli w sieci. Na rozmowie jakoś ogółem bardzo sprawdzają to doświadczenie, o którym tam wspominają w tym ogłoszeniu? Jeśli to nadal istotne w ogóle. Bo u mnie to tak... pół na pół :)

Colombo

Z tymi odpadami selektywnymi wszystko się okaże w nowym roku Ruszy to w styczniu może później ponoć jakiś wałek jest i z odbiorem jest problem ochrona środowiska i inne.

Pytanie??

Po nowym roku ma być otwarty punkt zbioru odpoabdow selektywnych przejmuje to Wodkan a czy pracownik będzie ten sam który teraz przyjmuje odpady czy sowich (usunięte przez administratora) zatrudnią ?

@Pytanie??

Do tych takich przejęć to często dochodzi? Pytasz kto będzie to obsługiwał w kontekście jednej konkretnej osoby? a co z pozostałymi ludźmi? Zatrudnia nowych czy także stad będą przechodzić w zależności od nią? Praca byłaby na identycznej stawce?

Pytanie 2

Pytam czy chłopak który teraz paruje tam,nie wiem czy na umowie wodkanu czy zutik czy innej będzie zatrudniony na nowym wysypisku czy szukacie kogoś z zewnątrz? A ten będzie nie potrzebny bo rozumiem że wysypisko za młynem będzie zlikwidowane wraz z etatem?

Jarosław Sssst

Czy możecie zapewnić że będę miał u was etat bo chciałbym pracować na miejscu

John Rambo lll
@Jarosław Sssst

Ja to się dziwię że tam ktoś chce pracować jeszcze w czasach takiej infalcji za najniższą krajową szacun ludziska wam za to

Lena
@John Rambo lll

Pytanie o jakie stanowisko chodzi. Na każdym proponują najniższą krajową? A są jakieś dodatki stażowe albo inne, żeby z biegiem czasu coś więcej zarabiać?

Ciul
@Lena

Jak coś umiesz np.jeździc ciągnikiem to 200 zł więcej a jaka to różnica między najniższą krajową??

To napisze mi ktoś wprost ile zarobię jako budowlaniec? Wisi teraz oferta ze stawka liczona od minimalnej… widzę ze chłopaki pisali cos o oszczędnościach, głownie od strony sprzętu czy tez maszyn. A co z cala reszta? Ile max zgarnia się teraz na robocie i jakie są przewidywania co do tego w związku z nowym rokiem? Planuję dłuższą współpracę

Robotnik

3750 brutto dostaniesz na dzień dzisiejszy

@Robotnik

Na dzień dzisiejszy? Co będzie w kolejnym roku? jakich podwyżek się spodziewacie? I czy w waszych warunkach pracy cos jeszcze ulegnie zmianie? Odzież robocza? Sprzęt, do którego się odnosili? Interesuje mnie standard pracy

Jean Pierre

Mamy nowe ciuchy robocze i jest nowy prezes to pewnie się już polepszy w nowym roku w poborach i zatrunią ludzi tych co są na zleceniówkach i tych z urzędu pracy.

Piter

Ja chciał bym pochwalić Żaglewskiego dobry pracownik i człowiek:) jaka zima by nie była czy tylko mróz czy sniegu metr garść piasku mi pod płot żuci

Hejter
@Piter

Dobre ," garść piachu sypnie " nie stać ich na więcej oszczędzają na czym się da po, za odnowionym garażem czy bazą i kredytami na sprzęt który stoi niczym ta spółka nie błysnęła

@Hejter

Z jakiego powodu sprzęt stoi? Jest jakiś przestój w firmie że się go nie używa? A na jakieś zatrudnienie w najbliższym czasie można tu liczyć?

Ciągnik Renault kupiony w bezrozumnym jakimś oszołomieniu który nadawał się jedynie do ciągania przyczepy, po co była biała koparka do takich prac mizernych które ma spółka, zamiataraka jakąś z Chin którą trzeba było przerabaić i tylko kurzy nie sprząta, i wiele innych zakupów takich jak ten bus pomarańczowy kupiony chyba na szrocie u Kurkucia.

Łysy
@Adam

Chłopaki jeździli bo musieli nie sprawnymi ciągnikami, przyczepy bez hamulców i bez świateł to samo było z samochodami i nikt tym się bardzo nie przejmował w tym śmiesznym tworze

Omen
@Łysy

Na jakie benefity można liczyć w Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Wodkan Świątki Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Wodkan Świątki Sp. z o.o. - Świątki

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Wodkan Świątki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Wodkan Świątki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Wodkan Świątki Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Wodkan Świątki Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 68B
    11-008 Świątki

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Wodkan Świątki Sp. z o.o.