Adres: Grudzieniec 54A, 60-601 Poznań

NIP: 7811949629 REGON: 367749216 KRS: 0000686184

2 12 12 5 1

Opinie o Bergtrade Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

blue

SCAM!! trzymajcie się z dala od tego (usunięte przez administratora)a Moje sugestie dla Bergtrade Sp. z o.o.: SCAM

Tak8Nie1

Magdalena
@blue

Proszę, żebyś następnym razem wypowiadał się tu w sposób nieco bardzie wyważony. I pamiętaj, iż nie wolno tu nikogo wyzywać - mówi o tym regulamin serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Bardzo mało możemy dowiedzieć się z Twojej wypowiedzi na temat firmy Bergtrade. Pisałeś z perspektywy pracownika, czy osoby, która jest z nią inaczej powiązana?

Marcin

To są jakieś brednie jak tutaj czytam. Podstawieni ludzie. Super ekstra wszystko niby ?? Ludzie zostali oszukani w tym i ja. Poniosłem strate i zostałem potraktowany z buta. NIE POLECAM a jak macie ochote sie sami przekonac to prosze

Tak12Nie

hyiper

Współpraca przebiega na znakomitym poziomie. Wszystkie moje wątpliwości pan Prezes rozwiał podczas osobistego spotkania. Wykazał się odpowiednią dokumentacją z której wynika, że nie oszukał żadnej osoby i jest to zwykła nagonka niepochlebnych opinii o jego uczciwości. Prawda jest taka, że kiedy pan Prezes spółki Bergtrade miał kłopoty, które były spowodowane błędem organów ścigania za które nawet nie przeprosiło pana Prezesa, ludzie zaczęli wykorzystywać tą sytuację do wyzyskania nienależnej korzyści od pana Prezesa, a kiedy ten się na to nie zgodził owe ludzkie hieny i (usunięte przez administratora) zaczęły go niesłusznie obsmarowywać. Polecam tego człowieka w 100%, bo potrafi wyciągnąć nawet tonący okręt spod wody.

Tak2Nie2

Ulka

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Tak4Nie1

Inwestor

Widze ze pare pan straciwszy pewnie jakies drobiazgi probuje podwazyc profesjonalizm wlasciciela Bergtrade.Zainwestowalem w firmie znaczny kapital i w ktoryms momencie naszej wspolpracy zaczalem sie martwic o swoje srodki.Zamiast wylewac zale umowilem sie na spotkanie.W meskiej rozmowie( bo ten Pan oczekuje partnerow a nie pizd)Prezes przedstawil mi aktualny stan rynku i jaki ma plan na pomnozenie kapitalu.Ten czlowiek wie co robi .Moja inwestycja przesunela sie lekko w czasie ale przyniosla profity.Pasjonat wizjoner i niezwykle kompetentny w zakresie rynkow finansowych.

Tak3Nie2
profesjonalny

Z Erykiem robię interesy od wielu lat. Zawsze wszystko pozytywnie i do przodu. Zarabiam z nim odkąd powstały takie możliwości. Widzę, że konkurencja nie śpi i pisze oszczerstwa na jego temat. Eryk nie ma żadnych wyroków o oszustwa, to uczciwy człowiek z którym robię interesy. Takie działania konkurencji nadaje się tylko do postawienia zarzutów o nieuczciwej konkurencji. Pozdrawiam wszystkie osoby które tak jak ja wierzą w uczciwość Prezesa i zarabiają z Erykiem poczciwe pieniądze.

Tak3Nie3

Olek

Jeśli jest tak źle to dlaczego jeszcze tu pracujecie?

Tak2Nie

Gabi

Wspolpracuje z Erykiem od dwoch lat i moj porfel inwestycyjny znacznie zwiekszyl swoj kapital.Konkretny zdecydowany i wymagajacy ale prowadzacy do celu.

Tak3Nie

Bartek

Jest jakiś powód, że zapomnieliście o forum?

Gutek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

poszkodowany

Uwaga na tego Pana!Przestrzegam przed robieniem z nim interesów,a jego porady prowadzą tylko do dużych strat finansowych!!!

Tak16Nie

Zostaw opinię o Bergtrade Sp. z o.o. - Poznań