Bergtrade Sp. z o.o.

Adres: Grudzieniec 54A, 60-601 Poznań

NIP: 7811949629 REGON: 367749216 KRS: 0000686184

Bergtrade Sp. z o.o.

Opinie o Bergtrade Sp. z o.o.

blue

SCAM!! trzymajcie się z dala od tego naciągacza Moje sugestie dla Bergtrade Sp. z o.o.: SCAM

Magdalena
@blue 10.12.2018 21:47

Proszę, żebyś następnym razem wypowiadał się tu w sposób nieco bardzie wyważony. I pamiętaj, iż nie wolno tu nikogo wyzywać - mówi o tym regulamin serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Bardzo mało możemy dowiedzieć się z Twojej wypowiedzi na temat firmy Bergtrade. Pisałeś z perspektywy pracownika, czy osoby, która jest z nią inaczej powiązana?

Ggg

Nie polecam, właściciel to znany w internecie oszust. ERYK SKĄPSKI

Juhumix

"Ludzkie Hieny" jak to koles Skapego napisal(hyiper) stracili cierpliwosc i upominalli sie o swoje(zazwyczaj po czyms takim ban i koniec wspolpracy bo jak mogles byc taki niejolalny :) po tym jak "prezez" niezrownowazony czlowiek, przestal udzielac jakichkolwiek informacji. A wiec lepiej wyjdziecie na tym ja nie zainwestujecie u tego przegranca by po roku móc sie cieszyc z calej kwoty ktora mieliscie przeznaczoną na inwestycje :)

Marcin

To są jakieś brednie jak tutaj czytam. Podstawieni ludzie. Super ekstra wszystko niby ?? Ludzie zostali oszukani w tym i ja. Poniosłem strate i zostałem potraktowany z buta. NIE POLECAM a jak macie ochote sie sami przekonac to prosze

hyiper

Współpraca przebiega na znakomitym poziomie. Wszystkie moje wątpliwości pan Prezes rozwiał podczas osobistego spotkania. Wykazał się odpowiednią dokumentacją z której wynika, że nie oszukał żadnej osoby i jest to zwykła nagonka niepochlebnych opinii o jego uczciwości. Prawda jest taka, że kiedy pan Prezes spółki Bergtrade miał kłopoty, które były spowodowane błędem organów ścigania za które nawet nie przeprosiło pana Prezesa, ludzie zaczęli wykorzystywać tą sytuację do wyzyskania nienależnej korzyści od pana Prezesa, a kiedy ten się na to nie zgodził owe ludzkie hieny i (usunięte przez administratora) zaczęły go niesłusznie obsmarowywać. Polecam tego człowieka w 100%, bo potrafi wyciągnąć nawet tonący okręt spod wody.

Juhu

Prawda jest taka, ze to oszust i wyludzacz ktory znalaz sobie sposob zarabiania na cudzym nieszczesciu.Z tego co widze coraz wiedzej osob publikuję posty gdzie zostali oszukani przez tego kolesia. W internecie nic nie ginie poszukajcie nim zdecydujecie sie na "inwestycje"= strata srodkow. A pochlebne opinie ktore sie tu pojawiaja pisze chyba sam lub jego znajomi, przyklad Pani Ulka ktora prawdopodobnie jest jego druga połówka. Zdecydowanie odradzam wspolpracy z tym ZLODZIEJEM. Czekam na pozew

Ulka

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Inwestor

Widze ze pare pan straciwszy pewnie jakies drobiazgi probuje podwazyc profesjonalizm wlasciciela Bergtrade.Zainwestowalem w firmie znaczny kapital i w ktoryms momencie naszej wspolpracy zaczalem sie martwic o swoje srodki.Zamiast wylewac zale umowilem sie na spotkanie.W meskiej rozmowie( bo ten Pan oczekuje partnerow a nie pizd)Prezes przedstawil mi aktualny stan rynku i jaki ma plan na pomnozenie kapitalu.Ten czlowiek wie co robi .Moja inwestycja przesunela sie lekko w czasie ale przyniosla profity.Pasjonat wizjoner i niezwykle kompetentny w zakresie rynkow finansowych.

profesjonalny

Z Erykiem robię interesy od wielu lat. Zawsze wszystko pozytywnie i do przodu. Zarabiam z nim odkąd powstały takie możliwości. Widzę, że konkurencja nie śpi i pisze oszczerstwa na jego temat. Eryk nie ma żadnych wyroków o oszustwa, to uczciwy człowiek z którym robię interesy. Takie działania konkurencji nadaje się tylko do postawienia zarzutów o nieuczciwej konkurencji. Pozdrawiam wszystkie osoby które tak jak ja wierzą w uczciwość Prezesa i zarabiają z Erykiem poczciwe pieniądze.

Olek

Jeśli jest tak źle to dlaczego jeszcze tu pracujecie?

Gabi

Wspolpracuje z Erykiem od dwoch lat i moj porfel inwestycyjny znacznie zwiekszyl swoj kapital.Konkretny zdecydowany i wymagajacy ale prowadzacy do celu.

Bartek

Jest jakiś powód, że zapomnieliście o forum?

Gutek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

poszkodowany

Uwaga na tego Pana!Przestrzegam przed robieniem z nim interesów,a jego porady prowadzą tylko do dużych strat finansowych!!!

Dawid

Przestrzegam! Interesy z Erykiem Skąpskim kończą się stratą kasy. Poszukajcie w internecie: firma partner, eryk skąpski, Słupca

Tomasz

Przeciez to oszustwo, firma krzak. Wlasciciel, Eryk Skapski ochlapus ze Slupcy, ktory oszukal wielu ludzi na duze pieniadze. Nie dajcie sie oszukac.

Zostaw opinię o Bergtrade Sp. z o.o. - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bergtrade Sp. z o.o.