Opinie o IGLOBUD w Bieruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IGLOBUD. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w IGLOBUD o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IGLOBUD w Bieruń

Artur Nowy wpis

Czy firma daje możliwość zdobycia doswiadczenia?

KUCU KUC Nowy wpis

Naucz się robić stadiony baranie!

witam Nowy wpis

W takim razie pracownicy nie mają na co narzekać @Maro.

były pracownik Nowy wpis
@witam

Chyba coś ci się pomieszało z tego co wiem to firma już od sześciu lat nie istnieje a ty piszesz takie rzeczy??? Ja pracowałem i nie narzekałem, żeby zarabiać trzeba pracować a nie jak ci co jeszcze po sześciu latach opisują jakieś brednie. Tak całkiem przez przypadek weszłem na tą stronę i przeczytałem te brednie. Teraz napiszę to co pomijacie, kto was woził do pracy, gwarantował hotel całodzienne wyżywienie, gdyby nie to to byś nie miał za co żyć boś wszystkie pieniądze przechylał ???

lol

[usunięte przez moderatora] Są nieuczciwi i źle traktują pracowników.

Exprcownik
@lol

Kompletny ignorant który wprowadza totalny chaos. Obiecuje góry, a płaci cieniutko. Generalnie rzecz biorąc bardzo mało uczciwy właściciel, który oszukuje na każdym kroku.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie IGLOBUD.
logo firmy ROBOTNIK TOROWY/CZYSCICIEL WAGONÓW
Bieruń
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Bieruń
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

W moim przypadku dałem się złapać na całkowicie fałszywą ofertę pracy w Iglobudzie. To znaczy: oferta pracy służyła wyłącznie wyłudzeniu pracy na umowę o dzieło grubo poniżej jej rynkowej wartości " w ramach sprawdzenia umiejętności". O ich "przygotowaniu" do zapewnienia określonych w umowie materiałów wyjściowych do zlecanej pracy nie będę się rozpisywał - tak niekompetentnych i nieudolnych kontrahentów w życiu nie spotkałem. Po wykonaniu umowy jak gdyby nigdy nic wyskoczyli z następną i tekstem "jeszcze ta jedna i pracę na stałe pan ma". Nie mam - to było zwykłe żenujące groszowe oszustwo. W sumie cieszę się, że tak to wyszło, bo mieć z nimi do czynienia na codzień to dopiero byłaby prawdziwa porażka.

przemo

Firma troche nie zwraca uwagi na pracownika! i dlatego ma nowych ludzi co 2 tyg. praca na wysokości bez konkretnych zabezpieczeń. obiecal dużo a mało dali. jesteś żadko w domu 4 dni w miesiącu i mało zarobisz! ogólnie nie polecam. nawet ciężko uzyskać u nich umowe!

Całkowicie zgadzam się z opiniami, które przeczytałem. To nie jest firma tylko [usunięte przez moderatora] , którzy nie znają się na budownictwie a co najważniejsze ich dachy się zapadają.

stanowczo nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o IGLOBUD - Bieruń