Opinie o Kongsberg Skipsservice Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Skipsservice Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kongsberg Skipsservice Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Skipsservice Sp. z o.o. w Gdynia

Kawasaki

Nie długo zarząd się obudzi , ale z ręka w nocniku , jak już ludzi nie będzie :) także poczekamy do konca rotacji i się pośmiejemy , jak będą z opuszczonymi głowami szli .;)

Katsumoto

Można wypowiedzieć ale ani ja nie wypowiedziałem ani oni jaka kolwiek próba kontaktu kończy się ciszą tak się też nie robi

Aaa Nowy wpis

Tak obiektywnie dobry spawacz ma tu czego szukać. Znajomy znajomego kiedyś tu robił ale nie pamiętam już co mówił o firmie. Pisaliście rok temu że trochę nastroje bojowe, zwiększyli kasę, dali diety, nadgodziny?

Kawasaki

@Kawasaki

I jak teraz sprawy się mają z rotacją? Nadal tyle kierowców rezygnuje przez warunki? Czy szefostwo zauważyło, że źle się dzieje, i coś się zmieniło? Chłopak chce złożyć cv na kierowcę, ale chyba to zły moment, skoro firma nie jest zbyt atrakcyjnym miejscem pracy...

Katsumoto Nowy wpis
@Agata

Kelnerów zatrudniają a Pani K odpisuje że wszystko mają obstawione masa ludzi w ogóle nie przyleciała na rotację a druga część złożyła wypowiedzenia w trakcie trwania rotacji ale mają obstawione po co to kłamać ????????

@Katsumoto

No ale jakby nie patrzeć to nowych ofert nie ma, wiem bo była próba z mojej strony żeby aplikować do nich. Więc chyba jednak kogoś tam mają do pracy jeszcze? A tak w sumie to w trakcie trwania rotacji można po prostu wypowiedzieć umowę, nie ma żadnych kar za to?

Katsumoto Nowy wpis

Szukam@

Hej, czy może ktoś podzielić się opinią na temat pracy w biurze w Gdyni? Interesuje mnie atmosfera, zarobki oraz możłiwości rozwoju :) Z góry dziękuję!!

Koniec żartów czas się śmiać

Praca za najniższa krajowa w Państwie Nor , 225kr , brak należnych diet . Auta bez przeglądów , pokoje w miarę, ludzie Ok . Brak możliwości zarobku , brak naggodzon , pracy w weekend . Trzeba podziękować za współpracę .

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kongsberg Skipsservice Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Leowars

Inne firmy maja diety i zapewniana prace w soboty . My nie mamy ani diet ani pracujących sobót . Kto tu będzie siedział przy dzisiejszym kursie korony ? Czas się pakować i z uśmiechem spoglądać w przyszłość :)

Damianoo

Dokładnie , powoli robią się pustki , i chłopaki uciekają , kolejni zjada na tej rotacji i raczej już nie wrócą . Robota od lat spoko , ale marnie z kasa .

@Damianoo

Marnie z kasa? Płacą chociaż trochę więcej niż najniższa krajowa? Może dochodzi do tego jakiś socjal, benefity czy możliwość dorobienia sobie na nadgodzinach? Co z umowa o pracę?

Zagoraxix

Praca jak praca , Maciek to zwyczajny (usunięte przez administratora) Jedno jest pewne , zaczyna się robić po mału bunt u chłopaków z zarobkami , oby poszło to w dobra stronę , miejmy nadzieje ze większa połowa stanie na robocie już nie długo . Pozdrawiam serdecznie

Bogdan
@Zagoraxix

Aż tak mało płacą że trzeba robić bunt? Nie można spokojnie porozmawiać o podwyżce? Wcześniej już ludzie robili taki strajk i przyniosło to efekty?

Bogdan

Jak jest teraz z pracą wyjazdową w Norwegii. Widziałem wcześniej w sieci że szukali montera aluminium z umiejętnością spawania w aluminium i kilkuletnim doświadczeniem. Wystarczy że zna się angielski czy trzeba też mieć podstawy norweskiego? Jak to wygląda w praktyce? Ktoś ostatnio wyjeżdżał?

Witam, czytam opinie i komentarze, ale mam wątpliwości czy chodzi o tę konkretną firmę w Gdyni, z racji na wzmianki o Norwegii, czy są one powiązane z oddziałem w Gdyni czy to jakieś "pomyłki", które miały trafić w inny oddział:) Jaka w pracy panuje atmosfera między pracownikami, tymi niższymi, jak i wyższymi rangą... w GDYNI? :)

Bob

Dobra firma, dobrze płacą

Lidia
@Bob

Ile płacą w takim razie? Podaj stawkę :)

Bob
@Lidia

Nie płacą dobrze
@Bob

215 bez diety

@Nie płacą dobrze

dyszka różnicy? a o samej specyfice pacy coś napiszesz? w praktyce jak wygląda jak jest zorganizowana itp?

Obudź się !

Prawda jest taka że gdyby nie Maciek to ta firma prosperowała by do dziś. Wystarczy że staniemy przed budą zawołamy szefa stocznii powiemy albo nas 30 albo on i sprawa załatwiona bo Jarkowi nie da się przetłumaczyć ze przez Macka którego wogle nie interesują ludzie stracił połowe firmy ale jak nie przejrzy na oczy to straci i nas.

AS
@Obudź się !

Jakiego Jarka Ł z HGS ?

Stach
@Obudź się !

I jak udało się, firma przestała istnieć??

Rafał e

Szef Jarek to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) kłamie jak idzie

Jaki jest wkład kierownictwa Kongsberg Skipsservice Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Mixer

Żaden. Ten w budzie siedzi jak Cieć ma na wszystko (usunięte przez administratora) drugi łazi cholera wie po co i dlaczego a do samego szefa jak go wogle można nazwać go szefem dodzwonisz się po roku jak dobrze pójdzie ale oczywiście jak on chce żebyś został np dłużej to nagle potrafi zadzwonić ale tylko jak ma w tym interes obiecał mi podwyżkę 10 nok i przestał odbierać .Jak by (usunięte przez administratora) tego ciecia z budy na inną stocznie to może by sie udało jeszcze uratować szczątki tej firmy inaczej padaka.

RAFAŁ

Pracowałem dla tej firmy czegoś takiego nie da się opisać, spanie w pokojach o ścianach z kartonu, dywany na podłogach pamiętają czasy 2 wojny światowej na podłodze w kuchni klepowisko zamiast kafelek stawka która mi obiecali po przyjeździe różniła się o 30 koron przeglądy samochodów załatwione na lewo albo wogle bo to nie możliwe żeby ktoś dał odpowiedzialność za te wehikuły, ten typ co siedzi w tej budzie niby majster czy inna cholera to wogle jak by nieprzytomny brak sensu rozmawiać z gościem brak kurtek w zimę jeszcze długo by pisać ale nie ma sensu ludzie uciekajcie z tej firmy póki możecie brak zapłaty za kwarantannę zgłoszony do inspekcji i prawnika oby zamknęli tą firmę.

Stoczniowiec

Najgorsza firma w jakiej mozna pracować w Norwegii,po prostu ostatecznośc jeśli nie chcecie marnować czasu jak najdalej od tego złodzieja Jarka Kleina,niepowypłacane feriepenge,kwarantanny,zwolnienia chorobowe,o podstawową odzierz roboczą nie można się rok doprosic auta kupione na szrocie strach jeździć wiele by opowiadać ...NIE POLECAM

zenek

najcorsze g..no jakie jest jarek klein i jego zona najgorsi zlodzieje i (usunięte przez administratora) jacy moga byc w norwegi bo to sa polacy niczego nie mozna sie doprosic a ferpege za poprzedni rok ni wyplacil mi do tej pory to jest 34678 koron

Jarek
@zenek

Dla każdego pijaka jesteśmy (usunięte przez administratora) Swoja feriepenge za 2019 i również za ten rok 2020 otrzymałeś w MARCU 2019. Warto się otrzepać z amoku alkoholowego, i nie pieprzyc głupot publicznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Skipsservice Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Kongsberg Skipsservice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Skipsservice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Skipsservice Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kongsberg Skipsservice Sp. z o.o.
  • Czechosłowacka 3
    81-336 Gdynia

Kongsberg Skipsservice Sp. z o.o.