Opinie o Esen SKV Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Esen SKV Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Esen SKV Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Esen SKV Sp. z o.o. w Włocławek

Od kilku lat firma ogłasza nabór wciaż na te same stanowiska lecz do tej pory nie znaleziono nikogo kto mógłby rzekomo spełnić wymagane kryteria stawiane przez pracodawcę, lub po prostu są one fikcyjne! ŻAŁOSNE ! ...kilkadziesiąt przesanych CV i ani jednej odpowiedzi ze strony firmy, pozytywnej czy negatywnej! Czy ona w ogóle istnieje?!

MKJ
@Zainteresowany

Ja zostalem zaproszony na rozmowę, a po rozmowie następnego dnia zadzwonili z biura że chcą mnie zatrudnić. Prace rozpocząłem po zakończeniu okresu wypowiedzenia w byłej firmie. Nie chcę zapeszać bo pracuje tu mniej niż pół roku ale jest bardzo fajna atmosfera i zgrani ludzie. Firma wywiazuje się ze wszystkiego o czym było mówione przed zatrudnieniem, nie to co u poprzedniego pracodawcy.

Esen SKV

Firma Esen SKV spółka z.o.o nigdy nie zatrudniała pracowników, a od grudnia 2021 zawiesiła też działalność. Wystarczy zadać sobie trud i po nr NIP sprawdzić status firmy w CEIDG. Wszelkie wpisy pochodzące zatem od "byłych pracowników" nie są prawdziwe na temat tej firmy gdyż podkreślam nigdy ona nie zatrudniała żadnego pracownika. Dziesiątki telefonów z portalu go-work zachęcające do wykupienia pakietu gremium gdzie można edytować komentarze dają dużo do myślenia.

@również były pracownik

Opinii od miesięcy tu nie macie z tego co widzę, Ty jednak orientujesz się w temacie? Jak to co właśnie napisałeś wpływa na jakiekolwiek warunki zatrudnienia? cokolwiek to zmienia ludziom?

Firma Esen SKV Sp. z o.o. poszukuje pracowników na Specjalista Ds. Zakupu w mieście Włocławek. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Zawsze jakaś informacja, pytanie tylko czemu sama firma jej nie daje? A przynajmniej w tamtym roku nie dawała, gdy komentarze były publikowane? mnie to w ogóle na takiej stronce mignęła informacja o zawieszeniu spółki, wiecie cos o tym? Kiedyś już o tym pisali a teraz ludzie ofertami się interesują, pytanie czy warto?

Klementyna

Witam czy do teraz tak jest jak jeszcze z rok temu napisano, że dział eksportu dalej się rozwija? Mam ofertę do niego i chciałam rozeznać się w warunkach. piszą o zarobkach rzędu 6 100 zł czy to sama podstawa?

Pracownik Nowy wpis
@Klementyna

Tak sprzedaż eksportowa wzrosła znacznie dlatego potrzebne są kolejne osoby by dalej ją rozwijać. Zupełnie nie pojmuję czemu zamiast wysłać CV i przyjść na rozmowę to pytasz o zarobki tutaj. Ja osobiście nie mam zamiaru chwalić się swoimi zarobkami w miejscu publicznym. Zarobki jak na Włocławek są dobre, co ważne zawsze na czas, a firma nadal się rozwija i nikt nie ma obaw o zwolnienia lub czy nagle firma się nie zamknie. Na co liczysz, że pracodawca ci odpowie ile więcej możesz zarobić nie znając twoich kompetencji?

Jesteś może z działu eksportu, czy z konteksty źle się domyślam? Jak na razie ciężko mi aplikować, więc przy tej turze naborów raczej się wstrzymam ale ciekawi mnie z góry model pracy. jest napisane wprost ze to tryb stacjonarny, ale czy nie próbowano już może wprowadzać hybrydy na eskporcie?

Ewcia Nowy wpis

W ofercie dla pracownika działu zakupów było napisane, że oferowana jest perspektywa rozwoju w firmie działającej na rynku od 15 lat. w strukturze jak taka perspektywa rozwoju może wyglądać? na jakie stanowiska jest możliwość awansowania?

BB Nowy wpis

Bardzo słusznie, że kandydaci do pracy chcą wiedzieć w jakiej firmie będą pracować (albo i nie) jednak pytanie tutaj o to na Goworku mija się z celem. Tu każdy anonimowy człowiek może napisać wszystko co tylko chce. Jak pracodawca może określić do jakiego stopnia dany kandydat jest w stanie się wspiąć w karierze zawodowej nie znając jego kompetencji. Dlatego nie zrozumiałe jest dla mnie zadawanie tych pytań tutaj zamiast bezpośredniego kontaktu z pracodawcą. Normalne jest też, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej też istnieje możliwość zadawania pytań a zadawanie ich tutaj i wiara w uzyskane odpowiedzi od anonimowych osób często może rodzić niepotrzebne niedopowiedzenia. Rozumiem, że pakiet premium jaki GoWork non stop oferuje polegający na tym, że pracodawca ma możliwości edycji opinii w waszej ocenie jest najlepszą oceną jednak firma nie ma zamiaru z niego korzystać.

Esen SKV Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Serwisant w Włocławek. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Były

Pierw trzeba zapytać co serwisant miał by robić w hurtowni motoryzacyjnej ? ( wymieniać części, naprawiać, poprawiać ? ) Serwisant będzie miał za zadanie udowadniać klientom, że produkty które się popsuły, były wykonane z największą precyzją itd, itp a to klient, mechanik się nie zna i to on odpowiada za niewłaściwy montaż, użytkowanie

@Były

Piszesz to z doświadczenia, pracowałeś tutaj na tym stanowisku serwisanta? Możesz powiedzieć, czy serwisanci pracują jakoś na zmiany, nie tylko w ciągu jednej doby, ale też w weekendy?

@Były

Tu chyba ewidentnie konkurencja opisała swoje metody działania. Oj pięknie czas zweryfikował i pokazał gdzie jest miejsce Esen SKV a gdzie miejsce ich konkurencji. Razem zaczynali a obecnie SKV jest firma 10 razy większa.

@pracownik Tak 10 razy większa zgadza sie bo zainwestowali Chińczycy a niby wlaściciel Pan M jest tylko słupem podpisujących się pod wszystkim . Gdyby nie chińczycy nadal by siedział w tej dziurze na płockiej . Ludzi traktuje jak zło konieczne za użycie klaksonu żeby otworzyć bramę przy wyjeździe lub wjeździe na firmę premia leci Dla postronnej osoby furtka na domofon jak by chcieli coś ukryć . A na dodatek piszą tu głupoty że od grudnia firma zawiesiła działalność że nigdy nie było naboru wystarczy prześledzić portale lub PUP żeby przekonać się że nie ma tygodnia żeby kogoś nie szukali i non stop te same oferty Czyni szukają ludzi z doktoratami i 5 fakultetami ??? Przestańcie błaznów z siebie robić Śmieszna firma

@Pracodawca jak firma mogła zawiesić działalność jak nadal funkcjonuje handluje cześciami ludzie pracują pełen parking samochodów . Czemu kłamiecie że nie prowadziluscie naboru do pracy . Od 3 lat zamieszczacie na różnych portalach ogłoszenia o pracę. Do działu księgowości , działu sprzedaży , na magazynierów .Tyle że jesteście bardzo dziwną firmą przesłanych kilka aplikacji i cisza . Dramat

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Esen SKV Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik działu księgowości. Jaki był jej rezultat?
Esen SKV

@Esen SKV

A z jakiego powodu działalność firmy została zawieszona?

również były pracownik
@Monika

Jak to z jakiego powodu? - dla korzyści. Najpierw było Esen działalność gospodarcza, potem sp. z o.o. (która nigdy nie zatrudniała pracowików, jak piszą wyżej), a teraz jest SKA bo pewnie Chińczycy są akcjonariuszami. Proste. Każde grabie grabią do siebie :)

@również były pracownik

Spytajcie się konkurencji bo wiekszosc pewnie negatywnych opini pochodzi od nich ???? a wasz portal żyje z podsycania do pisania negatywnych opinii. Praca, zarobki i atmosfera bardzo ok, firma się dynamicznie rozwija i to widać po warunkach pracy jak i zarobkach. Najleprzym przykładem jest przykład, że sporo osób które odeszło chciało wrócić gdy zobaczyli jak jest gdzie indziej albo po 4 razy zmieniali prace w ciągu pół roku od odejścia ????

Czyli te wzmianki o najniższej to ściema? To jest szansa, żebyś mógł nieco precyzyjniej te zarobki przybliżyć? ;)

@Monika

Zarobki są bardzo różne w zależności od kompetencji, stażu i efektów pracy, nie wiem jakie inne osoby mają zarobki bo mnie to mało interesuje, ja zarabiam zdecydowanie więcej niż przytaczana najniższa czy średnia krajowa. Jak cos potrafisz w pozytywnym tego słowa znaczeniu i jesteś w stanie to udowodnić to zarobisz jak na Włocławek bardzo dobre pieniądze i co najważniejsze w stabilnej i mocno rozwijającej się firmie.

Rozumiem to może nie jest aż tak źle. Ale skoro ludzie mają różnie to może się zdarzyć, że osoby na równoległym stanowisku mimo wykonywania tej samej pracy będą zarabiały różnie?

@Monika

Po raz kolejny twoja wypowiedź ma na celu podjudzanie cyt: "nie nie jest tak źle". Wcale nie " nie jest tak źle "tylko jest dobrze. Zrozumieli to ci Ci poodchodzili a po jakimś czasie chcieli wrócić. Tu jak pracujesz solidnie to jesteś w stanie zarobić fajne pieniądze jak na Włocławek i zależy to tylko od ciebie a nie od działu, a jak się chcesz ślizgać na pracy innych to zarobisz mniej mimo że pracujesz na tym samym dziale. Co w tym skomplikowanego?

Anwa

Ja składałam aplikację to do tej pory nikt mi nie odpisał... A ogłoszenia są co jakiś czas aktualizowane, więc nie wiadomo o co chodzi ...

@Anwa

@Anwa właśnie o to mi chodzi. Od kilku miesięcy ogłoszenia są regularnie aktualizowane. Pracownicy działu sprzedaży z językiem, specjaliści ds. zakupów. Osoba pod nickiem pracownik bardzo gorliwie broni firmy i zarzuca, że wszelkie negatywne bądź w jakiś sposób nieprzychylne komentarze to zagrywka gowork. No nie prawda. Pytam jako potencjalny, zainteresowany pracą kandydat.

@Zainteresowany

Po doświadczeniach u poprzednich pracodawców faktycznie bronię firmy gdyż jest to bardzo poukładana firma z możliwością rozwoju gdzie pracownik jest doceniony, tutaj liczy się co potrafisz a nie od ilu lat pracujesz czy z kim trzymasz. To że nikt nie odpisuje to chyba normalne, po prostu nie wszyscy co złożą CV zapraszani są na rozmowę, jeśli ktoś czuje się niedoceniony to trudno.

Ciekawe, że wskutek dyskusji ustaliliście, że handlowiec z dwoma językami ma zaoferowaną stawkę 5,500 pln brutto (?). Teraz szukają pracownika do Działu Zakupów ze znajomością jęz. angielskiego ze stawką 5,000 pln brutto. Czyżby to właśnie władanie konkretnymi językami regulowało stawki?

@J

A co w tym dziwnego ? Znajomość języka obcego to jedna z kompetencji dlatego ma wpływ na stawkę wynagrodzenia. Pracuję tu już jakiś czas i wiem że można zarobić jak na Wloclawek spoko kaskę i jeszcze nigdy nie było sytuacji by pieniądze nie były na czas na koncie a dla mnie to ważne.

@@J

Dodatkowy język jest liczony po 500 pln? A są jeszcze jakieś inne mile widziane? I czy w praktyce ktoś faktycznie natrafił na klientów przy których były one potrzebne? Jak często się zdarzają?

do JF

Ty tak na poważnie pytasz - myślisz, że komunikują z klientami metodą obrazkową? Firma sprzedaje towary do kilkudziesięciu krajów w Europie i na świecie, a ty się pytasz czy ktoś natrafił na klientów przy których się język przyda, skąd tacy ludzie się rodzą? Przypuszczam, że jedyny język jaki znasz to polski więc nawet nie zarobisz 500zł haha

aaa

Zaciekawiła mnie oferta pracy jako analityk, na start proponują 6 tyś. brutto, z perspektywą na większe wynagrodzenie. Skok w hierarchii to ile tys. zł w górę? Zespół podobno liczy 5 osób, tak szczerze, to jaka w nim panuje atmosfera? Dogadują się wszyscy? Firma dba o pracownika pod względem benefitów?

do JF
@aaa

a może pierw od siebie pokażesz co potrafisz, a dopiero będziesz pytać o wyższe wynagrodzenie?

ktoś
@Zainteresowany

Mnie zaprosili po 2 dniach od wysłania CV na rozmowę i dali pracę. Nadal szukają bo pracy jest faktycznie dużo. Widać po prostu nie spełniasz ich oczekiwań i tyle. Przysyłanie codziennie CV nic Ci nie da skoro im twój profil nie odpowiada.

kandydat
@ktoś

...ale jako prestiżowa firma powinni odpowiedziec każdemu kto aplikuje na poszczególne stanowiska

kandydat
@ktoś

Gratuluję mimo wszystko tak szybkiego zatrudnieniaaaa

@Zainteresowany

Ponieważ problem polega na tym że szukają ekspertów handlowców językoznawczych którym proponują 3500 netto (tyle co na budowie) . A chociażby tak jak ja który mam duże doświadczenie handlowe i znam angielski i włoski taka kwota jest mierna wręcz uwłaczającą. Pracownicy z moimi predyspozycjami zaczynają rozmowę od conajmniej 4500netto na okres próbny lecz firmy esen prawdopodobnie nie stać na takich pracowników. Po za tym ze słyszenia wiem że najchętniej cześć pieniędzy płacili by pod stołem.

@Zainteresowany

Brawo . Przed chwilą przeczytałem twój komentarz i zgadzam się z nim proponowane zarobki kojarzyły mi się z pensją magazyniera a nie handlowca . Wymagania spore a kasa marna . Firma złotowa... Może niech Ukraińców zatrudniają za skolko skolko...

@Zainteresowany

Nie wiedziałem że firma posiada rzecznika prasowego który wyjaśni wszystko, szkoda że są to bzdury:))Jesśli znasz dwa języki i wysłałeś CV to byś był dawno zaproszony na rozmowę . Mysle, że jednak nie byłeś zaproszony z jakiś względów i opierasz się na Bóg wie skąd zasłyszanych domysłach. Dział eksportu i sprzedaż zagraniczna rozwija w bardzo szybkim tempie i najnormalniej poszukiwani są do tego działu pracownicy. Kwota 4500 netto myślę że bez problemu by była zaakceptowana przez szefa dla osoby z dwoma językami obcymi zresztą oferta w urzędzie pracy jest chyba nawet na wyższa kwotę. Co do zarobków to wiem doskonale jakie są i uwierz mi osoby co mają doświadczenie i umiejętności zarabiają sporo sporo więcej. Złóż CV skoro masz takie umiejetnosci myślę, że będziesz zaproszony na rozmowę a co z niej wyniknie to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i tego na ile faktycznie znasz te języki i się jak się zaprezentujesz. Wtedy może poznasz proponowane zarobki, i czy płacone jest jak być powinno czy jak piszesz "pod stołem" wtedy będziesz mógł się wypowiadać. To że firma szuka pracowników nie znaczy że zatrudni każdego jak leci bo firma ma ten komfort że może sobie spokojnie szukać osób z którymi chce pracować a nie na szybko brać jak leci każdego kto zna język ( a często kandydaci myślą że znają języki obce a na rozmowie się kompromitują podczas sprawdzania poziomu ich znajomosci języka obcego). A jeszcze jedno... ze słyszenia to wiem że Twoja żona najchętniej to by zmienila męża bo obecny to niedodorajda co nie może znaleźć pracy za 4500 netto :) Fajnie tak czytac głupoty nie wiadomo skąd zasłyszane? Skoro nie wiesz,to nikogo nie oczerniaj bo wystawiasz sam sobie świadectwo a nie komuś.

@Kandydat

W firmie nie ma potrzeby szukania oszczędności na pensjach pracowników i wszyscy zatrudnieni to Polacy. Czy kasa marna? Chyba nie do końca się z tym zgodzę ale nie będę polemizować z kimś kto nie ma pojęcia o sytuacji w firmie a się wypowiada.

ktoś
@Kandydat

Oj kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz i o zarobkach w firmie. Nie wiesz to się nie wypowiadaj. Polecam pracę jestem pracownikiem i wiem z doświadczenia jak tu jest bo tu pracuję. A "firma zlotowa" jest sponsorem drużyny koszykówki Anwil`u Włocławek i WYŁĄCZNYM sponsorem akcji ESENcja drużyny 30-lecia koszykówki we Włocławku. Zresztą to i właśnie od nazwy Esen cała akcja nos nazwę "Esencja drużyny" . Pozdrowienia dla zawistnych ;-)

mag
@Kandydat

Gadasz głupoty i nie masz pojęcia nic o firmie a się wymądrzasz. Firma i ludzie są OK. Najlepszym przykładem jest to, że kilka osób co odeszło szybko chciało wrócić do nas bo jednak gdzie indziej nie było tak kolorowo jak im obiecali. Pensja cała na konto zawsze na czas, normalna atmosfera. Fakt pracy dużo i nie ma udawania, ale przy zgranych ludziach robota idzie sprawnie.

mag
@Zainteresowany

Mnie zatrudnili po ponad miesiącu od rozmowy ale to ja nie mogłem wcześniej przyjść bo miałem miesiąc okresu wypowiedzenia w starej firmie. Ze zmiany pracy jestem zadowolony, bo i ludzie i pieniądze są OK

Dominika
@Kandydat

A ciebie zaprosili na rozmowę, że piszesz o zarobkach? W ogłoszeniu na stronie proponują 5500 zł brutto, czyli trochę więcej niż te 3500 zł netto. Jestem też ciekawa czy więcej za znajomość języka włoskiego dają, który przecież nie jest tak popularny jak angielski?

;)

Czy to znaczy, że każdy kto nie zarabia 4500 PLN to "niedorajda"? Ładnie "Pracownik" się o kolegach z pracy wypowiada :). Naprawdę ciekawe, kto jest tym "Pracownikiem".

MKJ

Zuzanna

Szukają tutaj na GoWorku pracownika do działu księgowości. Napisane krótko, że pensja 5500 brutto, a czy przewiduje się jakieś premie do tej sumy? Czy ta podstawa, to już wszystko? Może jakieś benefity, opieka medyczna, karta sportowa, takie typowe lub nietypowe? :)

Człowiek internetu
@Zuzanna

Zuśka Ty co jakiś czas non stop wypytujesz a to o zmiany dla serwisanta a to pytasz o benefity do działu księgowości. (Podziwiam multiumiejętnosci swoją drogą) Weź albo jak normalny kandydat zadzwoń do firmy wypytaj co i jak albo przyznaj się ze jesteś pracownikiem go worka i szukasz nabijania komentarzy.

Kandydatka
@Człowiek internetu

Wystarczy złożyć CV przedstawić swoją osobę i zapytać o wszystkie wątpliwości. Rozmowa o pracę była bardzo rzeczowa.

Od kilku miesięcy firma ogłasza nabór na stanowiska specjalistów ds. zakupów oraz pracowników działu sprzedaży.. Jak to jest, nie znaleziono nikogo, nikt się nie sprawdza, nie zgłasza? Czy to fikcyjne ogłoszenia? Ktoś tam składał CV na któreś z tych stanowisk?

@Zainteresowany

Znów podkręcanie że strony gowork i błędne tezy. Po pierwsze nieprawda jest ze nikt się nie znalazł do działu zakupow od kilku miesiecy dołączyła nowa osoba i nadal na tym dziale pracuje. Po drugie to że jest szukana kolejna osoba wynika z faktu że firma bardzo mocno się rozwija, mimo ciężkich czasów dzięki zgranemu zespołowi, uczestnictwu w wielu targach międzynarodowych oraz naprawdę fajnym ludziom z otwartymi umysłami pracującym w firmie notuje ona tak konsekwentnie wzrosty. Co do zarobków to faktycznie ktoś nieźle ściemnia pisząc o najniższej krajowej bo zarobki są dobre. Polecam prace w tej firmie bo jest to bardzo poukładana i stabilna firma.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Esen SKV Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Kierownik działu. Może ktoś planuje aplikować?

Przestańcie podgadywać i podjudzać do pisania negatywnych opinii. Co kilka dni dzwonicie do nas z propozycją wykupienia abonamentu i usuwania negatywnych komentarzy - nigdy tego nie robiliśmy i nie będziemy robić. Odnośnie atmosfery i zarobków w firmie jest ok, a negatywne komentarze raczej faktycznie pochodzą od konkurencji. Jeśli ktoś nie ma dwóch lewych rąk to polecam mu aplikowanie bo jest to stabilna firma.

Magazynier

Jakie widełki wynagrodzenia netto dla magazyniera z uprawnieniami UDT

ulubieniec
@Magazynier

Najniższa krajowa, wyzysk, proszę o zwrócenie uwagi na dzień i godzinie dodania ogłoszenia - Magazynier 12.03.2022 01:57- po takich niuansach można stwierdzić, że chyba pracownicy lub właściciel są delikatnie mówiąc pracoholikami :-)

@ulubieniec

oj tam, czasem po prostu nie ma kiedy dodac ogloszenia jak nie w nocy, o to nie ma co sie czepiac ;) na jaka umowe ludzie są zatrudniani, chociaz na etat skoro najnizsza krajowa?

Praca na dwie zmiany, ciężka sprawa z urlopami, atmosfera raczej nerwowa, niskie zarobki

Również były pracownik

- Zarobki: wcale nie takie niskie, poza tym zawsze na czas pensja na koncie - a to ważne - Praca na zmiany: godziny zmian ok, można coś przynajmniej załatwić przed lub po pracy - Atmosfera rzeczywiście raczej nerwowa, zależy jaki dział - Ciężka sparwa z urolpami: cóż, za brak urlopu 2 tyg. w roku są kary. Wystarczy zgłosić do odpowiedniej instytucji - Spora rotacja pracowników - powód wg pracowników: urlopy, nerwowa atmosfera - powód wg pracodawcy: dynamiczny rozwój firmy

praca na dwie zmiany to prawda, pierwsza od 7-15 druga 9-17, obie dobre bardziej ta pierwsza kiedy można sobie jeszcze po pracy cos pozałatwiać, wczesniej praca byla tylko 9-17 i kazde wyjscie do banku bylo problemem. Problemu z urlopami nie ma- 4 na żondanie bez żadnego tłumaczenia, jak sie złoży wniosek 3 dni wcześniej to urlop jest przyznawany, problem z urlopami miały osoby które wykorzystały 4 dni urlopu na żądanie a później znów mieli przygody ze nie mogli przyjść.

Również były pracownik
@pracownik

Na "żondanie" powiadasz? :) Mam na myśli urlop dwu-tygodniowy raz w roku. Nie każdemu było dane cieszyć się tak długim urlopem. Z resztą, łatwo to można sprawdzić w kadrach.

Zostaw merytoryczną opinię o Esen SKV Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Esen SKV Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Esen SKV Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Esen SKV Sp. z o.o.?

Esen SKV Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Płocka 105
    87-800 Włocławek