Unicover Sp. z o.o.
counter
5 1 9 5 1
Robert Nowy wpis

Trochę zastanawiająca jest taka cisza na forum i to forum pracowniczym. Czy ma to związek z aktualną sytuacją epidemiczną?

Zosia Nowy wpis

Super pomoc otrzymałam od Państwa. Dziękuję za podjęcie walki z Hestią odszkodowanie wywalczone pozytywnie ! Brawo! Najlepsza kancelaria odszkodowawcza, lepiej trafić nie mogłam.

Filip Nowy wpis

Świetna firma i to pod każdym względem, praca tu to czysta przyjemność.

Adam

Dodaliście tylko 3 wpisy na temat Unicover, dlacze tak rzadko się tu udzielacie? Jestem ciekaw czy to dobra firma do rozwoju zawodowego i czy warto zastanowić się nad wysłaniem tutaj swojego CV, ktoś może mi powiedzieć coś na ten temat?

Mariusz Nowy wpis
@Adam

Polecam, próbuj

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Patrycja

Bardzo dziękuję za rzetelne poprowadzenie mojej sprawy. Mój wypadek w centrum handlowym spowodował spory uszczerbek na zdrowiu. Dzięki fachowej pomocy kancelarii sprawa zakończyła się na pierwszej rozprawie z pozytywnym dla mnie zakończeniem. Dziękuję Panu Mecenasowi. Fachowa pomoc! Polecam !

Anna F. z Gdańska
 Rekomendacja

Z przyjemnością wystawię pozytywny komentarz. Dziękuję Pani (usunięte przez administratora)z Unicover Kancelarii Odszkodowawczej za pozytywne zakończenie tego stresującego dla mnie procesu sądowego. Wsparcie i pomoc. Dziękuję i życzę sukcesów.

Magdalena

Z miła chęcią polecę Kancelarie unicover . Takiego zaangażowania dawno nie widziałam . I profesjonalizmu :) panie tam pracujące które mi pomogły walczyły do samego końca aby wypłata była jak najwyższa. I udało się. Z kilkuset złotych do kilkudziesięciu tysięcy. Polecam unicover i dziękuje

Tak3Nie

Bożena P

Polecam, kiedyś korzystałam, najwazniejsze, że pomogli

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Unicover Sp. z o.o. - Gdynia