Refloactive Sp. z o.o.

Opinie o Refloactive Sp. z o.o.

Inka

Ja pracowałam w tej firmie kilka miesięcy i wracam tam chętnie jak tylko jest taka możliwość i potrzeba. Bardzo przyjemna atmosfera i jestem więcej niż pewna ,bo sama to zaobserwowałam, ze dla ludzi zaangażowanych i pracowitych podejście pracodawcy i kadry jest na odpowiednim poziomie. Co innego jeśli ktoś przychodzi do pracy poodpoczywac ;)

@Inka

Dziękujemy za Twoją opinię! :)

Darek

Pracuje w Refloactive od paru miesięcy i nie wiem jak było kiedyś i na ile są prawdziwe poprzednie opinie, ale wiem jak jest teraz - jest dobrze. Praca nie jest najłatwiejsza, stawia przed wyzwaniami i faktycznie zdarzy się, że człowiek popracuje dłużej ale nie jest to odgórny wymóg a każda taka sytuacja jest normalnie wynagradzana.

M.

Super ludzie, przyjazna atmosfera! Nie ma co się sugerować komentarzami. Pracowałam w Reflo (usunięte przez administratora) czasu i mam same dobre wspomniana!

Joanna
@M.

Jakie wspomnienia z tej pracy są najlepsze? Opiszesz je?

Mirka Nowy wpis

Cześć. Pytanko o to co myślicie, czy praca Pracownik magazynu nada się dla kobiety? Chciałabym się dowiedzieć tego bo dookola ciężko mi coś znaleźć żeby nie wymagało dźwigania wielkiego etc. W ogóle jakieś panie tam u Was robią??

Konrad Nowy wpis

Pracowałem w firmie 2 lata. Nie zawsze było kolorowo, ale raczej mam pozytywne wspomnienia. Ekipa bardzo spoko, szefostwo rzeczowe, lecz bardzo wymagający.

Ogłoszenie na Magazynier do Refloactive Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Rafik

A możesz coś więcej napisać o pracy w magazynie? Potrzebne są uprawnienia na wózki czy praca jest bardziej ręczna? Grafik na dwie zmiany? Trzeba być dyspozycyjnym?

@Rafik

Uprawnienie na wózki nie jest do niczego potrzebne :) Magazyn pracuje normalnie od 8-16, czasem wiadomo - mogę się przytrafić nadgodziny. Polecamy przekonać się na własną rękę!

Bogdan
@Refloactive Sp. z o.o.

O to super, że takie normalne godziny pracy. A jak już został poruszony temat nadgodzin to mam w sumie jedno pytanie. Chcę się dowiedzieć, czy jak są takie dni, gdzie jest potrzeba to jak byłbym np. chętny zostawać dłużej to firma na to pozwala? Wiadomo chodzi o kasę. Czy jest opcja więcej przepracować godzin i automatycznie więcej zarobić? Nie każda firma na to pozwala stąd moje pytanie.

Nowy wpis

@Bogdan

W Refloactive jak i w każdej innej firmie występują okresy wzmożonej pracy. Wtedy jak najbardziej istnieje możliwość przepracowania większej ilości godzin, które są odpowiednio wynagradzane.

Larysa Nowy wpis
@Refloactive Sp. z o.o.

Odpowiednio wynagradzane, czyli rozliczane według kodeksu pracy? :) Chciałabym też zapytać, czy nie szukają państwo aktualnie ludzi do pracy na produkcję? Lub czy w najbliższym czasie będą dostępne wakaty? Czy wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku jest wymagane?

k.pol

Jaka atmosfera panuje w biurowcu? Czy tacy pracownicy posiadają jakieś dodatki ?

@k.pol

Jesteśmy firmą, która potrafi docenić pracownika, a świadectwem tego jest fakt, że niektórzy pracownicy pracują u nas od ponad 8 lat. Od 01.08.2023r. firma zmieniła swoją siedzibę i teraz znajduje się w biurowcu Arkada Galeria Wnętrz przy ulicy Fordońskiej. O jakie dodatki Pani/Pan pyta?

Firma Refloactive Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. magazynowania i logistyki. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Firma poszukuje pracowników na stanowisko Magazyniera - Kierowcy. Znalazłam ogłoszenie w internecie i w jednej części napisane jest, że firma oferuje umowę zlecenie i umowę o pracę, a w drugiej części wskazana jest tylko uop. Jak więc jest? Chłopak akurat jest zainteresowany zleceniówką

@Monika

Forma umowy jest kwestią ,,do dogadania się". Z uwagi na to, iż większość kandydatów jednak preferuje umowę o pracę - informacja o UOP znajduje się w polu: ,,oferujemy". Jeżeli zależy Tobie na innej formie, z pewnością nie będzie to stanowiło problemu. Pozdrawiam

Aga

Ale czy umowa o pracę jest od pierwszego dnia rozpoczęcia pracy? No bo ja się spotykałam z praktykami, że na okres próbny dawali umowę zlecenie, a dopiero potem umowę o pracę....a gdybym skusiła się na umowę zlecenie, to dostałabym wyższą stawkę netto?

@Aga

Forma zatrudnienia jest zawsze ustalana indywidualnie podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Od pół roku pracuję na produkcji i bynajmniej mi się podoba, praca nie jest jakaś ciężka, ludzie w porządku. Pieniądze zawsze na czas i się zgadzają. Poleciłabym tą firmę jeśli ktoś poważnie myśli o pracy i chce się gdzieś zaczepić na dłużej.

Honorata
@Karolina

A jak wyglądają awanse? Można awansować z czasem? Firma inwestuje w pracowników i rekrutuje wewnętrznie na lepsze posady? Bo widziałam w internecie ogłoszenie dla Handlowca.

Dorotka
@Karolina

Praca na produkcji to najgorsza rzecz w tej firmie,brud ,smród,brak godnych warunków socjalnych....

@Dorotka

i pewnie było to zgłaszane już przez was? jak firma się do tego odniosła? zastanawiam się czy faktycznie jest tak le jak piszesz i na jakie koszty trzeba byłoby firmę narazić, żeby porządek tam utrzymać. na bhp to nie wpływa?

ueu
@Dorota

BHP wpada czasem po kopertę. Warunków tam nie ma żadnych. Zapomnij o drogach ewakuacji. Wystarczy jakikowiek pożar w tej budzie. (Drukarnia) a ofiar będzie sporo.

@ueu

ok czyli już z tego co piszesz wynika plus, że nigdy wypadku nie było ale gorzej z prewencją? z czego wynika jej faktyczny brak?

Myszka
@Karolina

Witam czy wie może Pani czy są przyjęcia na produkcję i na ile zmian się pracuje i na czym praca polega, proszę o odpowiedź

Myszka
@Karolina

Na czym polega praca i ile jest zmian pozdrawiam

Janina
@ueu

Ok, to już jest jakaś bzdura. Po pierwsze, Refloactive a Drukarnia to dwa różne zakłady. Warto by je rozróżnić jak już. Po drugie, "BHP nie wpada nigdy po kopertę", to są bajki byłych pracowników chyba. Zakład pracy jak każdy inny a nie żadna pułapka śmierci :D

@Janina

To dobrze że to napisałaś bo z poprzednich komentarzy można się nieźle przestraszyć. A jeśli chodzi o BHP to warunki według ciebie są przestrzegane? W firmie pracuje w ogóle ktoś kto się tylko tym zajmuje i np. przeszkala pracowników?

Ewelin_a
@Dorotka

Jako były pracownik moge powiedzieć, że to jest nieprawda. Nie żebym miała jakas wielką miłość do szefostwa, ale nikt tam nie (usunięte przez administratora)pracowników, trzeba sprawiedliwie powiedzieć.

Ewelin_a
@Piotr

To mały zakład i nie było za moich czasów rok temu behapowca na etacie, ale szkolenia mieliśmy i wszystko ogolnie zgodnie z przepisami.

Dominika
@Ewelin_a

@Janina pisze, że R. i drukarnia, to dwie różne rzeczy są. Jak dementujecie, to warto dodać o której konkretnie, inaczej robi się chaos. Jeden narzeka na drukarnię, a reszta zaprzecza, ale nie wiadomo, czy drukarnię ma na myśli. Piszesz o R. czy o drukarni? :)

Joanna

No to super! Fajnie, że w firmie jest rozwój. A ile zarabiasz? Jeśli można spytać

Kacper_W

Od czasu do czasu pracuję z nimi na zleceniu i musze powiedziec ze nie mam zastrzeżeń. Praca sensowna, kasa na czas. Z tego co tu czytam to jest problem z ludźmi często ale chyba też miałem szczęście, bo nikt się mnie nie czepiał iw sumie się dobrze współpracowało.

Jakub
@Kacper_W

A orientujesz się, czy są obecnie wolne wakaty? Widziałem jedynie ogłoszenie sprzed paru m-cy, gdzie szukano grafika komputerowego, ciekaw więc jestem, czy niezbędne jest doświadczenie i ile na początek płacą?

@Jakub

Dzień dobry, informujemy że obecnie szukamy specjalisty ds. allegro, oferujemy wynagrodzenie miedzy 4-6 netto na rękę, potrzebne min 2 lata doświadczenia. Zachęcamy do aplikowania!

Ki_Nia

Zaplecze socjalne słabe, jasne, brak stołówki, za mało toalet itp. Ale ogólnie jest rodzinna atmosfera i szacunek, nie tak jak piszą czasem w ogłoszeniach ale naprawdę. Z szefostwem zawsze dało się dogadac. Pieniądze takie sobie, ale żaden wyzysk.

@Ki_Nia

Dziękujemy za Twoją opinię! Nieustannie pracujemy nad poprawą komfortu naszych pracowników, ale zdajemy sobie sprawę, że jeszcze sporo jest do zrobienia. Cieszymy się, że jesteś z nami!

Inka

Borek
@Inka

A sporo tam takich było co pieniążki za nic by chcieli

@Borek

Cały czas tacy tam są:)

@Inka

Dziękujemy za Twoją opinię! :)

Antol

Kurde ale miałem dylemat zanim się tam zatrudniłem czytałem to wszystko tui pomyślałem sobie kuwa Co to za miejsce jest wogóle. Ale potrzebuja ciagle nowych pracowników, bo maja sporo zleceń, raz mniej więcej . No i pracuję dwa tygodnie, niektóre rzeczy sa wkurzajace, ale nie jest tak zle jak pisza, (usunięte przez administratora) jak dziki osioł ale też się dużo zawodu uczę, wg. mnie po prostu jaka praca taka płaca tam jest. Odezwe się za miesiąc, zobaczymy.

@Antol

Dziękujemy za Pana opinię i życzymy wielu sukcesów! :)

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Refloactive Sp. z o.o. jako Grafik? Jakie macie wrażenia?

Była

Powiem tak, jaka praca taka placa - minimalna plus premie których nie muszą dawać bo coś zawsze wymyślą. Dopoki się ma świder gdzieś to będą zadowoleni a gdy czlowiek się odezwie to już patrzą jak na wroga

Agnieszka
@Była

A ile tej premii można dostać? :D Ciekawi mnie jaki powód podają jej braku, skoro zawsze coś wymyślą?

@Była

Dokładnie.

Janusz
@Mały

Okej, ale o tych premiach coś powiesz? Bo nikt szczegółów widzę nie podaje

@Janusz

Janusz jakie szczegóły...nie dostaniesz premii to nie masz ...jak zapytasz dlaczego to mówią zawsze,że im przykro,ale za mało pracy było zrobione....i tyle..obiecanki cacaniki,że może w następnym mc,a za mc jest to samo i tak miesiąc za miesiącem jesteś bez premii:)

Honorata
@Mały

A co ze świętami czy wakacjami, sa premie z takich okazji?

@Honorata

Nie ma.

@Mały

Szanowny Panie, system płacowy w naszej firmie ma za zadanie chronić zarówno interesy pracodawcy, jak i pracownika. Zatrudniony, który uczciwie wypełnia swoje obowiązki, nie musi się obawiać o wynagrodzenie. Pozdrawiamy serdecznie!

Sebek

Fajna firma:)same złe opinie:)

@Sebek

Poczekaj, zaraz pewnie pojawią się nagłe pozytywne komentarze, taka jest kolej rzeczy. ;) Bo Ty rozumiem niczego pozytywnego nie masz do powiedzenia? ;p

Basti
@Sebek

Firma fajna ,a te komentarze raczej świadczą o ludziach ,którzy je wypisują :) pewnie 80% z nich to rozgoryczone nieroby hehehe

@Basti

Rozgoryczone nieroby są ..cały czas się ślizgają:) dobrych pracowników się zwalnia...

Sebek
@Dorota

No nie mam... bo szukam pracy i czytam opinie o firmach,a tu nie ma wcale dobrych opinii.Ominę ja jednak szerokim łukiem :(

Basti
@Mały

No co za firma...zwalnia dobrych i uczciwie pracujących ludzi. Poziom konwersacji na tej grupie jest żenujacy.

Goliat
@Basti

Wiesz pracowitość często idzie w parze z szacunkiem do siebie, wyrażaniem swojej opinii. Może Ci pracowici zwolnieni mieli już dosyć pracy gdzie manipulacja i wzajemne podkładanie świń to codzienność? Ile tam przewinęło się ludzi ?za moich czasów sredno co miesiąc zwalniali lub pracownik się zwalniał 2 -3 pracowników sam odp sobie na pytanie czy to normalne.

Nancy
@Goliat

Ogólnie to zwolnienia tyczyły się dobrych i gorszych :) punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ,na pewno skomplikowana firma, jeśli będziesz żołnierzem bez swojego zdania to osiągniesz sporo i nawet zarobisz. twarde tyłki zniosą to. Nie ma co mieć pretensji do tych co zostali, godzą się na taki typ pracy i spoko a jak ktoś ma dosyć zmienia pracę.

magazynier

Witam. Zauważyłem ogłoszenie o pracę jako magazynier w tej firmie. Nie ukrywam, że posiadam bardzo duże doświadczenie. Każdą firmę pześwietlam na go work zanim podejmę współpracę. Oczywiście mam do tego pełne prawo, podobnie jak pracodawca, który dokładnie ogląda moje świadectwa pracy. Przeczytałem wiele komentarzy z uwagą i muszę przyznać, że to co przeczytałem mnie po prostu załamało już na starcie. Kilka negatywnych opinii może świadczyć o wyjątkowych pracownikach, którym mogło nie chcieć się pracować i zwolnieni pisali negatywne komentarze. Tak wiele negatywnych opinii to już niestety nie jest przypadek. Podziekuje już na starcie i nawet nie wysyłam tam swojego CV. Życzę Państwu udanej rekrutacji na powyższe stanowisko.

Małgorzata
@magazynier

A podpowiesz gdzie widziałeś to ogłoszenie?

@magazynier

Drogi Panie Magazynierze, Opinie tu publikowane mają tendencję do jednostronności - znana jest prawidłowość, że zadowoleni pracownicy nie mają czasu na pisanie komentarzy ;) . Mimo wszystko zapraszamy do nas na rozmowę, najlepiej po prostu przekonać się samemu. Pozdrawiamy!

Łukasz

Ja pracowałem tam od września 2021 do sierpnia 2022, potem skończyłem studia i poszedłem na własne. Jak dla mnie nie było żadnego problemu, praca uczciwa, elastyczne godziny, tylko z umową o pracę może być problem ale śmieciówki też dla ludzi. Mi tam wszystko odpowiadało.

Ktoś pracował jako Asystent/-ka w Refloactive Sp. z o.o.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Aga

Ja pracowałam chwilę tutaj, potem przeszłam dalej, w wcześniej w korpo, powiem warunki są nie do porównania. To mała rodzinna firma, owszem infrastruktura/biuro nie jest jakaś super, ale za t miałam sztywne godziny pracy 8-16, nie było problemu z zastępstwem w razie coś i w każdej chwili mogłam wyskoczyć coś załatwić. W korpo siedzisz jak (usunięte przez administratora) i nawet jest problem żeby wyjść do lazienki.

Karol W.

Pracowałem w Refloactive 2 lata i mogę śmiało powiedzieć, że większość z tych opinii nie jest prawdziwa. To prawda praca w Refloactive nie należała do najlżejszych, firma realizowała dużo projektów na raz. Jeżeli ktoś liczył na to, że przyjdzie do pracy i będzie siedział 8h nic nie robiąc to był w błędzie.

Małgorzata
@Karol W.

To chyba właśnie o to chodzi żeby przez te 8 h coś robić no nie? Doceniają tam chociaż za to że tyle na raz się robi?

Karol W.
@Małgorzata

Ja nie narzekałem.

@Karol W.

Na pracę nie narzekałeś czy na to jak doceniali? Bo tak w sumie to w jaki sposób? Czym?

P.

Przepracowałem w firmie kilkanaście miesięcy i bardzo dobrze wspominam ten okres :) Współpracownicy jak i szefostwo są po prostu ludźmi - każdy z nas ma lepsze i gorsze dni. Jesteś traktowany tak jak traktujesz innych. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to wiadomo, że zawsze i wszędzie może być lepiej - ale nie ma na co narzekać. Polecam osobom doświadczonym jak i tym mniej - proces wdrażania jest intensywny i szybki ale jak ktoś jest kumaty to ogarnie. Zawsze w firmie są osoby które chętnie pomogą jak będzie taka potrzeba.

Darek

Zostaw merytoryczną opinię o Refloactive Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Refloactive Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Refloactive Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Refloactive Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Refloactive Sp. z o.o.