Opinie o Blusoft Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Blusoft Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Blusoft Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa sprzętu biurowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blusoft Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Wiolka

Cześć, tak widzę po niektórych komentarzach ze podpytują o warunki dla juniorów ale nikt jakoś jasno ich nie przedstawił, czy zatrudnienie będzie możliwe? o froncie myślę, na stronie są oferty poglądowe. Nie piszą wprost ze doświadczenie jest wymagane, zastanawiam się jakie zarobki w tym przypadku są możliwe? czy 12 tys na rękę się zarobi? (oczywiście nie na start)

HR-prawda
@Wiolka

Szkoda czasu. Rekruter marnuje czas. Przedstawia pozytywną opinie kandydatury i zaprasza na drugi etap, który okazuje się fikcją. Na rozmowie CV na oczach kandydata zostaje porównywane z drugim kandydatem. Siedząc po drugiej stronie nawet laik jest wstanie zapamiętać parę kluczowych informacji. Pomijam spóźnienie na rozmowę Panii rekruter. Pozostawiam pytanie @Pracodawca czy proces zawiódł czy tylko jego element ;)

Pawel Nowy wpis

Czekam 3 tydzień na kontakt w sprawie skargi na Panią rekruter i dalej cisza

Lupa Nowy wpis
@Pawel

Czy możesz powiedzieć coś więcej? Z czym się zetknąłeś podczas rekrutacji, że skarga....?

Ktoś Nowy wpis

Cześć jest tu może ktoś kto aplikował jako IT System Analyst? wstępnie rozważam a liczę przy tym na wasze zdanie z rozmowy. w jakiej formie sprawdzane będzie to wskazane minimum 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu analiz systemowych lub biznesowych?

Wiolka

KL
@Wiolka

Na start propozycja to około 4 tys. brutto z tego co dowiedziałem się od pracownika pracującego przy ticketach. Mi z 6 letnim doświadczeniem zaproponowano 6 tys. brutto. na 12 tys. na rękę nie licz, chyba, że na stanowisku dyrektorskim

@KL

Czy podczas całej historii firmy zdarzało się, że udało się komuś wspiąć na to stanowisko dyrektorskie? Dodatkowo zastanawiam się pisząc wprost za jaki zakres obowiązków taka kwota może przypadać? Jest to liczone bez nadgodzin w normalnym czasie pracy?

Łukasz

Tak min 3 osoby awansowały od zatrudnienia do Dyrektora w ciągu 2 lat.

Bożena
@Łukasz

To ilu tu Dyrektorów pracuje, że trzem osobom się to udało? Nie wiem teraz czy chodzi o jedno i to samo stanowisko? chyba ze są większe rotacje? także kwalifikacje mnie interesują jakie trzeba mieć, żeby jednak te 12 tysięcy po dwóch latach zarabiać

Igor Bonk
@Wiolka

Odradzam pracy tam placa (usunięte przez administratora) a pracujesz za 4 i nadajesz sie tylko do podawania kawy

HR-prawda Nowy wpis

Danka

Czy istnieje możliwość na przeskoczenie wymaganego roku doświadczenia dla backend deva? Na stronie jest ono wskazane w wymogach jednak zastanawiam się czy nie jest dawana szansa samoukom biorących udział w autorskich projektach. Jakie widełki placowe przypadają w tym przypadku?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Blusoft Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista sprzedaży systemów IT powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Potrzebuje się rozeznać w sytuacji Architekta IT. jak widać od paru dni jest widoczna oferta pracy. ktoś dzielił się jeszcze niedawno opisem ze swojej rozmowy rekrutacyjnej, ciekawi mnie czy podejście będzie zawsze podobne. do tego czy tego piszą o pracy w 100 % zdalnej, tym bardziej interesuje mnie opis organizacji pracy

Darkniee

Czyli kombinacje jakieś? Jak długo ludzie tam pracują? Ciężko mi zrozumieć dlaczego firmy chcące rozwoju determinują swoją porażkę właśnie w taki sposób. Czy wynika to z braku kompetencji czy egoizmu?

Werka

Jako była pracowniczka....stwierdzam, że po zatrudnieniu ludzie tu wytrzymują około 3 miesiące, bardzo duża rotacja. A Pani z powyższego opisu jest zaglądą tej firmy. To taki bydgoski zaścianek.

@ohhKarol

No to możesz się cieszyć, że tej pracy nie dostałeś. Ja też byłam pracownicą tej firmy. Też raptem kilka miesięcy ale chociaż już minęło trochę czasu, nadal uważam, że za długo. Wspomniana orzez Ciebie żona Szefa uważa, że wszystko wie i traktuje ludzi z góry. Sam szef.... zero umiejętności komunikacji, najlepiej jakby pracownik czytal mu w myślach. A jak juz cos powie to półsłówkami i czlowiek zostaje z niedopowiedzianymi zadaniami. Dyrektorka działu IT to jest kolejna masakra - bardzo niemiło wspominam tą osobę. Na wszystkich krzyczy, dla nikogo nie ma czasu i odzywa się do ludzi bez szacunku. Za malutki człowiek na tym miejscu, bez kompetencji leaderskich

Łukasz

Coś pokręciłeś!!!, znam właścicieli od wielu lat, w porządku ludzie, bardzo przyjaźni, wielu osobom pomogli, pracuje tam wiele osób na różnych stanowiskach od wielu lat, relacje z klientami również super.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Blusoft Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 3 października.

Łukasz

Gdzie widzisz ogłoszenie? Szukam, nie widziałem ogłoszenia od nich od roku.

@Zastanawiający się

Co rozumiesz przez stwierdzenie firma krzak? Dlaczego zgodziłeś się na umowę śmieciową? Czy to w blusofcie po prostu standard? I co z tym wynagrodzeniem? Mają opóźnienia? A jak atmosfera ?

W sumie racja mnie tez zastanawia to o co pyta ktoś wyżej, skoro jednak taka forma umowy Ci nie odpowiadała to z czego wynika zgoda na nią? Jednak cos atrakcyjnego pojawiło się w warunkach o czym nam wprost nie piszesz? Wymagania z kosmosu? Względem którego stanowiska i jakie? dasz znać, bo chce sobie zestawić?

Były pracownik ;3

Z czego wynika brak zgody na nią ? Bo jeśli ktoś na rozmowie o pracę mówi ci że dostaniesz umowę o pracę ...a daje do podpisania umowę zlecenie a ty już zrezygnowałeś z innych opcji ..to nie masz wyjścia bo rachunki się same nie płacą a kasa ludziom nie spada z nieba ???? Nie chcę pisać o stanowisku ???? a co do wymagań ..to nie osiągalne cele stawiane przed pracownikiem ..ale tak to jest jak ktoś nie ma pojęcia o prowadzeniu biznesu

Pytanie tylko jaki powód przy tym przywołujesz? Gdyby tak przyjąć się jako Data Engineer jakich jeszcze szkoleń można się spodziewać jeśli wy wymogach jest min 4 lata doświadczenia? co z juniorami? Przyjmowani są w bieżącym okresie?

Louis

N jakich szkoleń? Szkolenie to Ci zrobią inni pracownicy, z tego czym się masz zajmować. Nic po za tym. Praca w IT to praca w nieocieplonym garażu bez okien. Powodzenia

@Louis

Dalej macie tylko ten jeden dzień zdalny, o którym pisała jedna pani już z miesiąc temu czy to zależy od stanowiska? niby teraz w ofercie dla devopsa normalnie występuje opcja na 100% z domu, wtedy tez to już zależy od Ciebie czy masz okno, czy nie? Jeśli po 4 latach doświadczenia zgarniasz 150 zł netto to jak ma się do tego junior w firmie? ile z godziny zdejmie?

Blanka
@Louis

Tez właśnie zastanawiała mnie praca z domu, skoro tu o jakim garażu napisałeś. To czy teraz jest ona już normlanie praktykowana czy tez nie? prócz IT jakie macie jeszcze stanowiska biurowe? Są handlowcy i HRowcy? A ktoś jeszcze? Opiszecie bieżąca strukturę?

@Blanka

Tak. Oprócz IT jest dział handlowy, ale z tego co wiem to jeszcze miesiąc temu liczył 5 osób a teraz już tylko 2. Jest marketing, ale też większą część zwolniona. No i dziewczyny w księgowości, teraz chyba 2 ale rotacja tam taka, że za mojej bytności wymieniły się z 3 razy... więc jeśli ktoś szuka STAŁEJ pracy i ROZWOJOWEJ to na pewno nie Blusoft. Szkoda czasu, energii i życia na tego pracodawcę.

Blusoft Sp. z o.o. poszukiwała kogoś na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Ewela

Opisze mi ktoś szerzej ten temat rozwoju z perspektywy forntenda? Widzę, że istnieje jeden dzień opcji na pracę zdalną w tygodniu po okresie wdrożeniowym, on sam ile trwa i jak wygląda? integracje także zostały wskazane oraz wsparcie od zespołu, a co z zarobkami? Czy pisząc wprost ktoś mógłby wskazać widełki?

Gosia

Duży potencjał do rozwoju w wielu obszarach firmy dla nowego i obecnego pracownika. Pomocny zespół ale i wymagające zadania i wyzwania.

Tomasz

Świetny zespół

Zostaw merytoryczną opinię o Blusoft Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Blusoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blusoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blusoft Sp. z o.o.?

Blusoft Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Kijowska 44
    85-703 Bydgoszcz