AR i MR Biuro Powiatowe

Opinie o AR i MR Biuro Powiatowe

świeczka

no właśnie, i dlatego warto moim zdaniem starać się o takie zatrudnienie. fundusze unijne i praca na publicznym stanowisku mogą zapewnić moim zdaniem zacne wynagrodzenie i stabilność zatrudnienia. tylko jak mniemam ekstremalnie ciężko się będzie u nich na jakieś stanowisko pracy dostać, pozdrawiam

Nie mogę się wypowiedzieć na temat Biura Powiatowego w Opocznieale z własnego doświadczenia wiem jak to wugląda w Gorzowskim Biurze wsparcia Inwestycyjnego .Ministerstwo Rolnictwa stworzyło Agencję rozdzielające miliony żł. dotacje unijne w.g. chorych zasad .te ogromne struktury podległe Panu [usunięte przez moderatora] jak również to całe Ministerstwo Rolnictwa uważa ,że jest ponad prawem i można im naskoczyć .Odmówiono mi wsparcia inwestycyjnego dla prowadzonej przez cała moją rodzinę szkółki roślin ozdobnych uzasadniając ,że dotacje są dla działalności rolniczej.@o lat uprawiamy ziemię i tego cośmy stworzyli się nie wstydzimy .Dlatego głośno i otwarcie piszę to całe towarzystwo PSL-u ,te całe agencje działające ponad prawem należy rozliczyć z tego co zrobili a następnie przepędzić gdzie pieprz rośnie . nie wiem gdzie podać swój nick podaję swój adres bielecki@poczta.onet.pl moje nazwisko Bielecki Zbigniew czy coś jeszcze trzeba dodać ? Piszę o chorym systemie stworzonym przez Ministerstwo Rolnictwa

Zostaw opinię o AR i MR Biuro Powiatowe - Opoczno

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AR i MR Biuro Powiatowe