Opinie o Expeditors Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Expeditors Polska Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Expeditors Polska Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expeditors Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Hej, jak wygląda sytuacja Agentów Celnych? Od paru dni jest oferta tu zbyt dużo komentarzy jak widać nie ma ale widzę, że ostatnie mimo wszystko są polecające. Ile jako agent z 3letnim doświadczeniem na spokojnie można zarobić?

Ola Nowy wpis

Dzień dobry, Miałam przyjemność pracować w Expeditors przez 1,5 roku, od mojego odejścia minęło już troszkę. Z perspektywy czasu mogę polecić tego pracodawcę, ze względu na to ile nauczyłam się w tej firmie. Wiedza, z zakresu transportu morskiego, która została mi tam przekazana, jest wykorzystywana w mojej teraźniejszej pracy.

Paula

Pracuje w Expeditors od kilku miesięcy i z czystym sumieniem mogę polecić tego pracodawcę. Wszystkie warunki przedstawione na rozmowie rekrutacyjnej zostały spełnione. Zespół zgrany, pomocny i szybko Udało mi się zintegrować. Firma stawia na rozwój swoich pracowników, ale nie ma stawianych wygórowanych oczekiwań i wyścigu szczurów. Najlepszym potwierdzeniem moich slow są komentarze moich znajomych, którzy nie wierzą ze ja naprawdę pracuje w korporacji, bo jestem taka zadowolona!

@Paula

Fajnie, że tak pozytywnie wyrażasz się o zatrudnieniu. Wspominasz o możliwości rozwoju. Czy można także myśleć o rozwoju kariery i awansie, a co za tym idzie podwyżce?

Pouy

Z pewnością!

Jan Nowy wpis
@Paula

Czy jesteś zadowolona z zarobków

Joanna Nowy wpis
@Pouy

Serio? A jakie mniej więcej te podwyżki wychodzą i co jaki czas je dają? I ten awans to jak długo się wyrabia?

Próbowałem się dostać do działu księgowosci jakiś czas temu. Niestety nie udało mi się ale rozmowę wspominam bardzo dobrze :) Miłe Panie z dużą wiedzą merytoryczną. Nie zadawały jakichś (usunięte przez administratora) pytań, były przygotowane do rozmowy ( miło jak ktoś umie coś o tobie powiedzieć nie spoglądając na CV w trakcie rozmowy). No nic..widocznie pojawił się lepszy kandydat. Jeśli będzie kolejne ogłoszenie to znowu spróbuję :)

Kandydatka
@Kandydat

Miałam bardzo podobne odczucia po rozmowie. Managerka działu była merytoryczna, ale jednocześnie stworzyła taka atmosferę, że pomyślałam ze fajnie byłoby z nią pracować :-) może następnym razem się uda.

@Kandydatka

Zapewniam Cię, że zmienisz zdanie po ewentualnym zatrudnieniu.....

@ja

Ale dlaczego? Nie podałaś żadnych argumentów, a jak wystawisz negatywa to by się przydały. Atmosfera ci nie odpowiada? Są jakieś konflikty z managerką?

ona
@Franciszek

Atmosfera jest dość słaba.

Aleksander
@ona

Z czego to się bierze? Szefostwo nie pracuje nad tym żeby nieco poprawić atmosferę? Na święta się chociaż spotkacie we wspólnym gronie?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Expeditors Polska Sp.z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Szkoda, ze opinie wyrazaja byli pracownicy i nie wspominaja o powodach rozstania z Expeditors. Pracuje w firmie juz 8 lat, na roznych stanowiskach i widze, jak firma sie rozwija. Awanse z wewnatrz, zarobki sa naprawde przyzwoite i miejsce pracy bezpieczne pod wzgledem stabilnosci. Zarzadzajacych zawsze latwo oceniac tylko negatywnie, coz... Ja polecilbym tu zatrudnienie, rozwoj dla ambitnych i pracowitych wlasciwie bez granic.

Bez granic

Tylko kto ma uczyć tych ambitnych skoro ludzie bez kompetencji rekrutują takich samych...???

@Bez granic

Uważasz, że w firmie rekruterzy są bez kompetencji? Dlaczego masz takie zdanie? Byłeś może na rozmowie kwalifikacyjnej i stąd taka opinia? Chętnie dowiedziałby się szczegółów.

Franz
@Franciszek

Ja byłem i mam podobne zdanie.

TheOne

Jednym z haseł firmy jest "we believe that our employees are our greatest asset". Niestety z rzeczywistością nie ma to nic wspólnego. Rotacja pracowników na najniższych szczeblach (tzw. agentów) gigantyczna. Dajmy na to w takim dziale morskim/celnym w zasadzie co 2 lata są już wszystkie inne "twarze". Tylko managerowie trwają. Znacznie za dużo pracy w porównaniu do ilości pracowników. Powoduje to że większość ludzi pracuje po 10-12h. Nadgodziny nie są płatne. Niby są bonusy ale nikt nie wie jak są przyznawane. Pensje niskie (poza managerskim). Informują że nie robią podwyżek ponad to co się wynegocjowało na wstępie (nawet po kilku latach wydajnej pracy) i jeśli chcesz podwyżkę to musisz podjąć się dodatkowych projektów. Zważywszy że pracy jest tak dużo że nie wyrabiasz się do 17:00, wzięcie dodatkowego projektu oznaczało by jakąś praco-godzino makabrę... Z plusów: pensja przychodzi na czas

@TheOne

No wiesz, oczywiście szanuję Twoje zdanie, ale tu trzeba też powiedzieć, że rotacja może mieć rozmaite przyczyny - nie musi ona wynikać z winy samego pracodawcy. Martwi mnie jednak to, że w Expeditors, jak wspomniałeś, nadgodziny nie są płatne. A vzy tych godzin nie można sobie później odebrać?

Radosław

Taki spokój od jakiegoś czasu na forum. Mam nadzieję, że to wynik ogólnego zadowoleni?

Hmmm
@Radosław

Dobry zart.....

@Hmmm

Dlaczego uważasz, że to 'dobry żart'? Czy jesteś pracownikiem firmy i możesz się wypowiedzieć na temat warunków zatrudnienia? Nie wiem z jakiego powodu postanowiłeś właśnie w taki sposób odpowiedzieć na zadane pytanie. Wyjaśnij, proszę.

PRACOWNIK

Stanowczo odradzam wszystkim potencjalnym kandydatom . praca w nadgodzinach i najlepiej zeby sie nie upominać o odbior nadgodzin. jesli nie możesz z powodów osobistych to jestes posądzany o brak odpowiedzialnosci ,zastraszany. brak compliance , niekompetencja , pełno pociotków, dziwna atmosfera wrecz toksyczna.

Dominika

Wysokość wynagrodzenia to bardzo indywidualna część umowy, zależy od wielu czynników!

Nowa

Ile zarabia agent celny w Krakowie? Proszę o odpowiedź i ewentualnie opinie.dziękuję

pirat

pracowalem tam jakos ze 2 lata temu.. mega szansa na rozwój i naukę dla tzw. świeżaka, szansa na złapanie doświadczenia, duża odpowiedzialność, minusy: nadgodziny to codzienność była, brak czasu na wszystko, duża rotacja pracowników, nadgodziny nie były płatne w tym czasie, osobliwa atmosfera

Czesław
@pirat

Twoja wypowiedź na pewno będzie pomocna dla osób, które nie mają doświadczenia zawodowego, a chciałyby znaleźć miejsce pracy, które pomoże im nauczyć się niezbędnych rzeczy. Zastanawia mnie, czy od początku zatrudnienia pracodawca oferuje umowę o pracę? Napisz, proszę, jak to wygląda na podstawie Twoich doświadczeń.

dgfdgs
@Czesław

tak, od razu umowa

Helena
@dgfdgs

Umowa o pracę od początku zatrudnienia to zdecydowanie duży plus, a czy pracodawca oferuje też jakieś benefity pozapłacowe? @pirat w swoim wpisie wspomina, że często pracowało się po godzinach, czy są one dodatkowo płatne, bądź można w zamian odebrać wolny dzień?

Rena
@pirat

Możesz powiedzieć coś na priv?

Roma

Okropne miejsce. Trochę jak psychiatryk

Wojciech
@Roma

Nikt wcześniej nie wystawił tego typu opinii. Czy mogłabyś ją rozwinąć i wyjaśnić, co miałaś na myśli? Nawet jeśli Twoja wypowiedź jest negatywna, to jeżeli jest konstruktywna, także wiele wnosi do wątku i pozwala poznać realne warunki zatrudnienia. Napisz proszę, co chciałabyś w firmie zmienić lub poprawić.

Rena
@Roma

Dlaczego psychiatryk?

Aleksandra
@Rena

Też jestem ciekawa. Taka ogólnikowa opinia naprawdę niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w Expeditors Polska Sp.z o.o. Mam nadzieję, że poznamy więcej szczegółów.

Julia

ile zarabia spedytor morski w biurze w Warszawie?

JaJa
@Julia

Daj sobie spokój ze składaniem Cv, w tym dziale jest Święta Trójka, nikt nic nie ma do powiedzenia, zaproponowania. Okropna manager działu. A oferują jak najmniej z obietnica niewyobrażalnego bonusy.

MickiMouse
@JaJa

Ja pracuje w tej firmie juz 8 lat , mamy bardzo mala rotacje pracownikow co znaczy ze pracuje sie dobrze. Nacisk na ilosc i jakos pracy jest ale ciezka praca jest nagradzana. Do pracy przychodze z przyjemnoscia bo mamy fajny zgrany zespol. Komu nie pasuje niech sprawdza gdzie indziej

Moya
@MickiMouse

Napisz na jakim szczeblu pracujesz...to porozmawiamy, albo napisz jakie masz podejście do pracy. Bo 2016 roku rotacja pracownicza wyniosła 20 pracowników na 50 zatrudnionych. 20 osób tzn cześć rozwiązała umowy, cześć nie przedłużyła po okresie próbnym, a część została zwolniona z różnych powodów tak na marginesie zwolnieni zostali pracownicy najniższego szczebla z kilkuletnim doświadczeniem w tej firmie.

Lolla
@Moya

Podejscie do pracy mam powazne i mysle ze to wlasnie jest w firmie doceniane. Zwolnienia byly wsrod osob ogolnie uwazanych za slabo performujace a majace wielkie ego i oczekiwania, sam staz w firmie to nie wszystko. Ciesze sie ze te zmiany zostaly przeprowadzone, teraz inni na tym korzystaja bo nie musza pracowac za leni. Rynek pracy sie zmienia i w ciagu ostatnich 12 miesiecy wszedzie byly zmiany. Firma w pelni profesjonalna, bardzo stabilna, stwarza ogromne mozliwosci zwlaszcza ludziom rozpoczynajacym od tzw zera.

znającysytuację...
@Lolla

Co to za bzdury...jestem jedną z osób zwolnionych z prawie 8 letnim stażem w tej firmie..czy byłem osobą ''slabo performujacą ???? wtf ?? a majacą wielkie ego i oczekiwania,'' szczerze watpię..pracowałem tam wtedy,kiedy jeszcze nie było nastawienia na chore szkolenia g...każdemu dające..robienie godzin,żeby tylko było 52...masakra..kiedyś liczyła się atmosfera i zaangażowanie oraz zarabianie kasy i budowanie pozytywnych relacji z ludźmi.. i tacy ludzie tam pracowali..przykre to ale nowu narybek zatrudniany z chęcia,motywacją i parciem na sukces po trupach to już nie stary,dobry Expeditors...tak się dziękuje ludziom za zaangażowanie i pracę często po godzinach...żal

loticzy
@JaJa

Alyyyna nie fajna? No jak to? :) Pracowałem w górnym dziale (ci co pracują wiedzą) przez 5 lat. Donosicielstwo, kolesiostwo, a mr kubri no cóż, po nim mam mega twarde 4litery, bo kto będzie gorszy, bardziej chamski? Zastraszanie, obrażanie, tam się można nauczyć życia! Ale UWAGA - firma na świecie wg mnie super, system o jakim konkurencja może pomarzyć, szkolenia wew, zarobki nie najgorsze. Odszedłem z tej firmy jakiś czas temu - pod innym dowództwem była wówczas. Czy pracę tam polecam - tak dla singla, a potem przeniesienie się gdzieś do expeditors na świecie. Good luck

Barbi

Pan Marcin ciągle tylko pastwi się nad ludźmi. Cały czas krzyki i krzyki...

noname
@Barbi

koleś jest chory ......

Katarzyna
@Barbi

Pan Marcin od początku krzyczał zanim był Expeditors. Znam dobrze jego historię. Współczuje tam pracującym ludziom bo trzeba być odpornym psychicznie

@noname

Dzień dobry, Czy zechciałaby się Pan/Pani z nami podzielić swoją historią? Zostawiam do siebie kontakt: marta.luszczynska@gowork.pl Pozdrawiam serdecznie Marta (usunięte przez administratora)

Irena

@Norbert, czy aplikowałeś do firmy? Jak wygląda współpraca? Masz już pierwszą opinię? Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w Expeditors Polska. @Katarzyna, a jaka jest atmosfera wśród pracowników?

Norbert

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

ExWorkerrr

Praca w tej firmie to nieustanne, bezplatne nadgodziny. Nie masz mozliwosci wyjsc o czasie nigdy, bo pracy jest tak duzo, a ludzi tak malo, ze codzienne wychodzenie z pracy okolo 20 lub 21 jest normą ( zamiast o 17). Jesli jakims cudem wyrobisz sie do 17 i wychodzisz opuszczajac innych jeszcze pracujacych jestes uwazany za osobe niezaangazowana i nie zaslugujesz na bonus lub w kolejnych dniach dostajesz nowych klientow, bo widocznie masz ich za malo skoro wychodzisz z pracy punktualnie. Trzeba miec mocne nerwy zeby tam wytrzymac. Jest zbyt duza rotacja pracownikow, by mogla panowac tam zdrowa atmosfera pracy. Na rozmowie o prace obiecywane sa bonusy i zero nadgodzin- rzeczywistosc calkiem odwrotna. Jesli chodzi o plusy to praca z duzymi, liczacymi sie na rynku firmami, ciekawe projekty, wynagrodzenie na czas i nic poza tym.

Irena

@qwerty, rozumiem, że miałeś styczność z pracą w Expeditors Polska. Czy nadgodziny, o których wspominasz w swojej wypowiedzi, są obowiązkowe? Czy nie ma problemu z odbiorem później dnia wolnego lub otrzymaniem wynagrodzenia? @Pracownik, co Twoim zdaniem jest największym plusem pracy w tym miejscu? Piszesz o rozwoju. Jakie warunki są ku niemu stwarzane w Expeditors Polska? @Filip, masz odmienną opinię o tym pracodawcy? Co Ty sądzisz? Twoje zdanie może zdecydować o tym czy ktoś podejmie się aplikowania do Expeditors.

qwerty

Z reguły na forach prawniczych to byli a nie obecni pracownicy są ambasadorami marki. Expeditors Polska chyba jeszcze do tego nie dorósł. Nie wyciąga wniosków z lekcji które otrzymał i wprowadza w błędy nowych pracowników publikując ogłoszenia pracy typu Branch IS Manager w tłumaczeniu na polski : informatyk (zakres obowiązków Pan Śrubokręt). Jako benefit w ogloszeniach przedstawia regularne wyjścia integracyjne jakby ludzie za mało nadgodzin trzepali i rodzin nie mieli. To niezbicie świadczy o problemie z personelem i mirażu zgranego zespolu. Czas chyba zacząć szanować pracownika: dostrzegac i wykorzystac indywidualne zdolności a nie przycinać wszystkich do jednego formatu i kazać bezwzględnie i za każdą cenę wyrabiać KPI.

Filip

Expeditors to firma z opinią dobrego pracodawcy. Jak ktoś nie potrafi pracować dobrze to ma problem!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Expeditors Polska Sp.z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Expeditors Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Expeditors Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Expeditors Polska Sp.z o.o.?

Expeditors Polska Sp.z o.o.
2.6/5 Na podstawie 29 ocen.

Expeditors Polska Sp.z o.o.