Volta Sp. z o.o.

Opinie o Volta Sp. z o.o.

Olek

Pracuje w firmie VOLTA od blisko 4 lat. Moim zdaniem firma stawia na osoby zaangażowane i chcące rozwijać swoje umiejętności. Osoby z tymi cechami, zostają w zespole, choć są oczywiście przypadki gdzie z powodów osobistych, także takie osoby zmieniły prace. Uważam, że to jedno z lepszych miejsc do pracy w Gostyniu, Krobi, czy Lesznie gdzie pracownik ma realny wpływ na kształtowanie działań firmy. Szefostwo bardzo liczy się ze zdaniem pracowników, każdy pomysł jest analizowany, przedyskutowany. Mam porównanie z zakładami produkcyjnymi czy innymi podmiotami handlowymi, gdzie pracownik produkcji ma wejść do pracy na 8 godzin wyjść i nie kwestionować swojego zakresu obowiązków nawet jak coś robione jest nieoptymalnie, a każdy przełożony ma się za lepszego. Informacje o braku możliwości awansu, są nieprawdą. Większość stanowisk kierowniczych to awansy wewnętrzne. Wielokrotnie w firmie dochodziło również do zmiany stanowiska, bo dana osoba wykazywała lepsze predyspozycje do pracy w innym dziale, co w innych firmach zdarza się raczej rzadko. Dla mnie praca w firmie VOLTA jest praca wyznaniową i dająca satysfakcje, liczne szkolenia, wsparcie właścicieli i współpracowników pomaga osiągać wyznaczane cele. Przykre jest czytanie anonimowych opinii, w dużej mierze niezgodnych z prawdą i krzywdzących. Każdy ma prawo do opinii, ale część z nich to bardziej pomówienia niż opinie.

Panna
@Klient vs kandydat

Jako Doradca Klienta w Gostyniu pracuje się na dwie zmiany, tak, żeby było 8 godzin, czyli 7:30-15:30 oraz 10:00-18:00. Jeden tydzień chodzisz tak, drugi tak. Proces wdrożenia trochę trwa, bo jest sporo do nauczenia się. No ale w każdej pracy trzeba się czegoś uczyć, prawda? Skoro chcesz aplikować do VOLTA to wiesz, o jakim asortymencie będziesz musiał zdobyć wiedzę. Dobrze Cię przygotują do obsługi klienta. Nie jest tak, że stawiają Cię przy kasie i "obsługuj". Naprawdę dokładane są starania, abyś jako Doradca ds. Klienta sobie dobrze radził w tym doradzaniu :) A dzień pracy wygląda zwyczajnie: jeśli są Klienci to wiadomo - doradzasz i obsługujesz, a jeśli jest nieco mniejszy ruch to też trzeba dbać o wygląd towaru na półkach - dokładać i układać. A co do Pracowników - wszyscy są naprawdę pomocni i zgrani. Szefostwo również jest wyrozumiałe.

roki

ja pracowałem tam na magazynie przez niecały rok i musiałem się wyprowadzić do rodzinnego miasta bo miałem problemy w związku. moge powiedziec jak z czystym sumienem ze szefostwo bardzo wporządku ( nwet oferowali mi pomoc choc nie musieli) mega atmosfera na magazynie

Ze strony firmowej wiem, że aktualnie nie są prowadzone żadne nabory ale zastanawiam się kiedy będzie można spodziewać się ewentualnych? Kiedyś wiem, że był potrzebny młodszy specjalista ds. sprzedaży. czy możliwe ze w tym roku jeszcze będą takie przyjęcia?

Ela Nowy wpis

Jak tam wyglada sytuacja teraz? bo widziałam sporo ogłoszeń się teraz pojawiło. Chciałam składać, jak wyglada proces rekrutacji i zarobki?

rampamparam Nowy wpis
@Ela

Zarobki z tego co słyszałem troche różne - zależnie od stanowiska na handlu mozna duże premie wyciągnąć jak sie dużo sprzedaje, ale też dużo sie trzeba nauczyć o produktach, koleżanka pracuje i nie nażeka wielce, drobne rzeczy może nie pasują ale nic takiego niepokojącego, ja pracując gdzie indziej tu uważam ze mają spory luz słysząc jak jest w pracy sam składałem teraz CV i czekam na telefona

Firma Volta Sp. z o.o. poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Copywriter. Czy dalej można tam aplikować?

Nowy wpis

Aktualne rekrutacje znajdują się na stronie https://praca.voltahurt.pl/. Nie prowadziliśmy rekrutacji na wspomniane stanowisko.

LAVISH

Ogólnie rzecz biorąc, gdybym wiedział o tej stronie wcześniej, to napisałbym od razu nawet, wtedy gdy byłem zatrudniony, ale do rzeczy. Ogólnie praca z asortymentem elektro technicznym bajka, nie ma nudy, jest co robić w firmie, atmosfera na drodze klient - sprzedawca/magazynier również, stali klienci skorzy do tworzenia relacji, wpracujesz swoją rutynę, jakąkolwiek wiedze na temat asortymentu i praca zaczyna się sama układać aczkolwiek na każdym kroku wszystko to niszczy brak zaufania do pracownika, (usunięte przez administratora), kamery patrzące wręcz prosto na ręce, oczekiwania wobec dyspozycji do kablowania na kolegów, ogromna presja czasu, obowiązki są zupełnie nie dostosowane do możliwości, nie pojedynczych pracowników ale działów ;/ szefowie robią z pracowników niestety ale (usunięte przez administratora)i mają każdego za potencjalnego wroga, który obgaduje, szkodzi itd ;/ przerzucanie odpowiedzialności i szukanie (usunięte przez administratora)też jest przykre... skupianie się na skutkach problemu nie przyczynie to słabe jak na firmę z taką wizją... szefowie typowo zapominają że ludzie nie są nieomylnymi robotami... Setki pomysłów wdrażanych na raz, a czas na codzienne rutynowe zadania idzie do diabła. Można by (usunięte przez administratora)nie wiadomo co jeszcze bo firma niestety stała się rotacyjnym (usunięte przez administratora), o co się obawiałem jak pracowałem, i co widzę i słyszę i czytam tak się stało heh. Firma ma też dobre strony, hajs (przynajmniej dawno) był dobry hehe, szef jak szef jego gra jego zasady, jak już nie płaczesz i się nie użalasz nad sobą że ojej szef to ojej szef tamto tylko zamykasz (usunięte przez administratora)(albo zmieniasz prace) i sumiennie grasz w ich grę to raczej jest spokój w relacjach i można działać po swojemu aczkolwiek nie każdy potrafi ubrać maskę, ulec zasadom i warunkom pracy i typowo grać w grę tytułem volta. Podsumowując firma z potencjałem na długoletnią współpracę, (usunięte przez administratora) P(usunięte przez administratora)

nadi
@LAVISH

Boże co za bzdury, skąd ci ludzie to biorą? pracuje od ponad roku w biurze i smieje sie jak to czytam

Ups
@nadi

To chyba nie w tej firmie pracujesz. Jednak pracownicy mówią inaczej. Zresztą połowa już tam nie pracuje.

@Ups

ale znasz stan obecny czy tylko to takie zasłyszane wszystko? bo teraz to jestem ciekawa skąd te rozbieżności, różnie traktują jednak ze względu na stanowisko czy jak?

Pracownik2020
@Helena

Rotacja jak rotacja nie uważam, że jest jakaś niepokojąca i nie odczułem nigdy innego traktowania. rozmawiajać z koleżankami i kolegami wiem ze czesto powody sa inne niż tu sie pisze, dla mnie warto sie przyjść przekonać na własnej skórze każda firma jest inna, ja byłem niezadowolony z poprzedniej gdzie jedyna zła opinia na goworku była by chyuba moja to nie wyrocznia, a też czytałem i miałem obawy Ja sie przekonałem i nie jest źle.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Volta Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. obsługi sprzedaży
Gala

Widziałam, że jest ogłoszenie do biura-Kadry i płace. W jakich godzinach jest ta praca? Jak atmosfera w biurach? Ile osób jest zatrudnionych(ile specjalista ds. Kadr i płac będzie miał pod swoją opieką)? Wydaje mi się że w listopadzie 2022 było zapytanie od administratora jak przebiegła rozmowa na tym stanowisku. Czy to oznacza, że tak szybko szukają nowej osoby? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Beata
@Gala

uprzedziłaś mnie tymi pytaniami, też chce aplikować :) a ty już wysłałaś CV czy jeszcze się zastanawiasz? też mnie godziny interesują bo w necie jest napisane że zakład czynny od 7:30 do 18:00 ale na pewno nie biuro. mam nadzieję...

Gala
@Beata

Nikt tu nawet nie odpisuje... Więc nie składam. @Beata życzę powodzenia.

@Gala

Dziękujemy za Pani komentarz. W sprawach rekrutacyjnych proszę kontaktować się z pracownikiem działu HR pod adres mailowy: praca@voltahurt.pl lub telefonicznie na numer telefonu podany w interesującym Panią ogłoszeniu.

@Beata

Dziękujemy za Pani komentarz. Biuro pracuje w godzinach 8-16 w pozostałych sprawach rekrutacyjnych proszę kontaktować się z pracownikiem działu HR pod adres mailowy: praca@voltahurt.pl lub telefonicznie na numer telefonu podany w interesującym Panią ogłoszeniu.

Pomyłka

Znowu szukają kierownika w Lesznie. Wymieniają załogę co chwila. Pół roku góra i ludzie uciekają. Jak firma ma się utrzymać jak jest taka rotacja pracowników.

Łukasz
@Pomyłka

pracowałeś w tej firmie i wiesz dlaczego taka rotacja? niskie zarobki czy może jakieś problemy z atmosferą?

Przepracowałem w tej firmie prawie 1.5 roku, i nawet z perspektywy czasu, nie mogłem na nic narzekać. Miałem na każdym kroku wsparcie, dużo do powiedzenia i dużo swobody w działaniach.

@Adam

A dlaczego już nie pracujesz? Co spowodowało że się zwolniłeś?

Dorota

A dlaczego szkoda czasu wedlug Ciebie akurat? Pracowałeś tu czy byłeś na rekrutacji tylko tak jak wiele osób tutaj które coś napisały? Ciekawe czy faktycznie są jakieś " podsłuchy " tak jak ktoś tu pisał,i czepianie się.

Firma Volta Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Magazynier. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Bardzo dobre wg. mnie. Ja pracuje od jakiegoś czasu i jestem zadowolony. Idz na spotkanie a nie szukasz prawdy w necie..na gowork

Helena

Ano ale zawsze fajnie jest się upewnić jednak. ;) a dasz znać jak sama w sobie praca wygląda jeśli o wykonywane obowiązki w ciągu dnia chodzi? ciężko jest?

MGR

Atmosfera spoko, fajni ludzie, w zimne dni posiłki regeneracyjne, z chęcią idzie się do pracy.

Pytanko

Dzień dobry, chciałbym zapytać jak wygląda praca w biurze w firmie ? Pozdrawiam

Adrian
@Pytanko

Ale o jakie stanowisko konkretnie pytasz?

Eva3

Na dniach próbnych wszystko fajnie, podziękowałam za propozycje, bo dostałam ofertę na miejscu do gostynia mam 40 km, choć decyzja była ciężka to obawiam się codziennych dojazdów. Czytajac opinie troche sie obawiałam ale Ile ludzi tyle opinii i doświadczeń na mnie firma zrobiłą dobre wrażenie.

Barbara
@Eva3

Fajnie, że mogłaś wybierać:) Napisz coś więcej, ile było tych dni probnych, jaką umowa i czy zapłacili. Wiadomo, dziś różnie bywa, są firmy, które oczekują próby za darmo :3

Eva3
@Barbara

Wszystko bezproblemowo. :) 2 dni, pieniądze oczywiście otrzymałam, zaraz po zakończonych testach. :)

Karo

Mam nadzieje, że kierownik w Lesznie został zmieniony, bo jak nie to nadal będzie problem ze znalezieniem pracowników.

Izabela
@Karo

A czemu? Co Twoim zdaniem jest nie tak z tym kierownikiem?

W Volta Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Rozwoju. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Bajda

Proces rekrutacji to jakiś śmiech na sali . Najpierw wstępna rozmowa przez tel później spotkanie z prezesm ogólnie żenujące i zlewające podejście do kandydata rozmowa trwa ponad godzinę i zadawane pytania dziwne jak i prezesik....po paru dniach zaproszenie na wstępne wprowadzenie na stanowisko podobno płatne i na tym się kończy kariera obiecywanie ze się odezwa ze sa zadowoleni czekam ponad 4 tygodnie za odp cisza po tel do volta krecenie ze maja jakieś zmiany organizacyjne człowiek tylko robil sobie nadzieję nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

Dorota
@Bajda

Dziwne pytania na rozmowie ... To o co właściwie pytają ?

adjab
@Bajda

Byłem na rozmowie w poprzednim tygodniu. Rozmowa bardzo profesjonalna w dobrej atmosferze. Po 3-4 dniach dostałem telefon, ze wybrano inna osobe, zapytano czy moga zostawic moje cv na przyszłość. W Gostyniu słyszalem dobre opinie o pracy w volta, a moj znajomy pracuje tam od 2 miesiecy - mówił mi że jest okey.

@adjab

To skąd taka różnica w traktowaniu ludzi tutaj? Miał innego rekrutera? Szkoda, że Cię nie wzięli ale rozumiem, że pozwoliłeś zachować to cv?

Tomek247

Bez zagłębiania się w moją historię zgodzę się z większością osób przede mną, nie polecam firmy, NAPRAWDĘ szkoda waszego czasu jak jesteś z Gostynia idź na rozmowę przekonasz się sam. Jak musisz dojechać to szkoda paliwa, nawet na 10 km. Niedojrzały i niekompetentny zarząd który nie szanujący czasu innych ludzi.

Bajda
@Tomek247

Dokładnie szkoda czasu tez nie polecam przekonałem się osobiście

Ruda

(usunięte przez administratora) pracy za smieszne pieniądze. Oczywiście są ludzie którym się podoba taka inwigilacja i dlatego tam pracują. Jedyna normalna osoba to jest Pan Jacek. Szef dziwny. Za duzo obowiązków na jednego pracownika . Musisz obsługiwać klientów, robić oferty, wystawiać faktury, pilnować alejki. Jak się niewyrabiasz bo za dużo ludzi to nie można zostać po godzinach. Musisz się pytac i tłumaczyć dlaczego chcesz zostać. Pewnie nie masz co q domu robić i chcesz zostać dla jaj . (usunięte przez administratora)słabe

rudy
@Ruda

poszukaj se pracy na produkcji jak masz takie podejscie ruda

Rekrutacja Handlowiec.

Ja osobiście odradzam tego pracodawcę przede wszystkim za podejście do człowieka. Firma rekrutowala Vanlsellerow w październiku/listopadzie2020 i zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjna z Panem prezesem do Gostynia. Po 1.5h rozmowie ,ktora byla jeszcze wspomne nagrywana umówiliśmy się na telefon z informacją czy firma jest.moja osoba zainteresowana. Po kilku dniach zadzwoniła Pani z obsługi z informacją o pozytywnym rozpatrzeniu mojej kandydatury więc myślę super ,udało się. Przedwczesna moja radość. Z słuchawki usłyszalem od Pani, że mogą ze mną nawiązać współpracę, lecz dopiero po nowym roku( rozmowa była na początku listopada). Zgodziłem się bo byłem jeszcze pozytywnie nastawiony i byłem gotów poczekać. Za parę dni firma miała się że mną skontaktować na jakich warunkach będę zatrudniony. I tu zaczęły się schody bo telefonu nie było. Sam musiałam kilkakrotnie wydzwaniac i dopytywac się jak to że mną będzie ,czy moge poznać ogólne warunki umowy czyt wynagrodzenie, lecz zostałem poinformowany że Pan prezes sam ustala stawki handlowców i to z nim mam rozmawiać. Problem w tym że ten człowiek nie miał czasu się spotkać A jak prosiłem o telefon do mnie od Prezesa to zaczęło się wykrecanie, że zarząd do świąt jest nie dostępny. I tak oto mamy marzec 2021 A informacje o przyjęciu mojej kandydatury otrzymalem w listopadzie 2020. Do dnia dzisiejszego nikt nie odezwał się z firmy chociażby z informacją o zawieszeniu rekrutacji lub niemożliwości mojego zatrudnienia. Strata czasu, pieniędzy i przede wszystkim nerwów w oczekiwaniu na informacje zwrotną. Czyste prostactwo i hamowanie człowieka w poszukiwaniu dalszej pracy. NIE POLECAM!

Zarząjestżałosny
@Rekrutacja Handlowiec.

Miałem identyczną historię. Szczerze nie polecam tych buraków, kmiotów - bo inaczej nie da się nazwać ludzi którzy z taką opieszałością gardzą innymi ludźmi.

Barbara
@Zarząjestżałosny

U, słabo. A na jaką stawkę się umawialiście?

sme :)

Volta to firma, w której ludzie chcą zostać do 18, żeby po pracy wyjść wspólnie na miasto. Tak po prostu. Atmosfera jest super, ludzie bardzo pomocni.

razsmu

typowy hejt i kłamstwa, bo nie przedłużyli mu umowy. pracuje tu ponad 2 lata i nic takiego nie ma tu miejsca, poza tym jak tak uważasz to zgłoś się do sądu

93*Simba

Fajnie, atmosfera i super miejsce do zdobycia doświadzenia, polecam nawet osobom dojeżdzającym, sama dojezdzam 30 km i warto, choć pracuje króciutko to mam nadzieje na dłużej zagrzać miejce.

Robert

W Volta od zawsze panuje świetna atmosfera. Zespół jest zgrany i ludzie po prostu lubią ze sobą pracować. Każdy w firmie ma dużą dozę samodzielności, szefostwo jest otwarte na różne propozycje i sugestie

Manio

Polecam serdecznie, pomocna ekipa, mądrzy przełożeni, wszystko na najwyższym poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Volta Sp. z o.o. - Gostyń

• Jak się pracuje w Volta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Volta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 10 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Volta Sp. z o.o.