Opinie o Freja Team Sp. z o.o. w Plewiska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Freja Team Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Freja Team Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Freja Team Sp. z o.o. w Plewiska

Aktualny pracownik

Pracuje w tej firmie trochę i szczerze nie spotkało mnie nigdy nic złego. Sama praca jest przyjemna. Krótkie jak i długie zmiany pozwalają mi połączyć pracę ze studiami. Wypłata jest zawsze na czas , stawka godzinowa jest bardzo dobra a kontakt z koordynatorem pracy jest w jak największym porządku. W przypadku choroby lub sytuacji losowych zawsze dostawałam/łem odpowiednią pomoc. Dużym plusem są również współpracownicy którzy zawsze przychodzą z pomocna dłonią. Stanowiska pracy które są oferowane są dla młodych ludzi jak najbardziej atrakcyjne. Stanowisko z rozdawaniem toreb nie jest tak starszne jak jest opisywane. Całą współpracę oceniam bardzo dobrze i jeśli ktoś studjuje i ma ochotę sobie dorobić to jak najbardziej polecam wszystkim.

Bardzo fajna praca dla studenta który nie może pracować na pełen etat, grafik elastyczny, a wypłata zawsze na czas. Polecam firmę i ludzi zarządzającą nią. Najlepsza praca dorywcza w której pracowałem.

Pracuję od jakiegoś czasu w tej firmie. Jestem zadowolona, współpraca przebiega pomyślnie. Wypłaty na czas, dobry kontakt z menadżerem i koordynatorem, ilość zmian adekwatna do podanej dyspozycji. Polecam

Ola

Mogę wiedzieć w jakim to było mieście?

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Moja opinia dotyczy zlecenia, które wykonywałam w Ikea. Praca w sama w sobie monotonna. 5h stania i zachęcania do założenia karty. To było ok do póki nie wprowadzili jakiś norm, które często byly nie możliwe do zrealizowania. (usunięte przez administratora) Źle się poczulas w pracy? Trudno masz stać no chyba że ktos łaskawie za ciebie przyjdzie. Doszło do tego, że nawet gdy dziewczyny mdlały to dalej kazano im stać i pracować... grafik robiony na ostatnią chwilę, brak płynnej komunikacji z (usunięte przez administratora), ktora wiecznie nieodbiera lub nie odpisuje na sms. A jak zechcą cie zwolnić to nawet o tym nie powiedzą tylko usuną ci zmiany z grafiku i zostawią bez słowa wyjaśnienia. Plus mimo, że umowa zlecenie to firma zastrzega sobie prawo do kary finansowej za nie przyjscie do pracy bez powodu. Wymagane jest l4 od lekarza - absurd. Na plus to elastyczny grafik i dobre godziny pracy po 5h,6h lub 8h.

BP

Dodam, że sytuacja miała miejsce w Poznaniu.

Abc

We Wrocławiu jest dokładnie to samo, bo mamy tą samą koordynatorkę, która jest koordynatorką ZDALNĄ i ogarnia wszystko z Poznania. Wygląda to wszystko dokładnie tak samo jak napisałaś. Więc Wrocławia też nie polecam. Olbrzymia ulga psychiczna od momentu gdy przestałam tu pracować.

AG

Ja obecnie pracuje w Lublinie i poleciłam koleżance na studiach w Poznaniu pracę tam i jest mi przykro że praca w tej samej firmie w dwóch miejscach może się tak różnic. U nas szacunek do pracownika, wzajemne zaufanie i pomocny zespół a u koleżanki zero przeszkolenia, brak szacunku i stres, nie masz na kogo liczyć. Stawiają cię i radz sobie a jak sobie nie radzisz to się nie nadajesz. Koleżanka już nie pracuje bo oczywiście nie spełniła wymagań z kosmosu które są tylko w jedną stronę, nic wzamian

@AG

Popieram opinie odnośnie Poznania, koordynatorke z Lublina również poznałam i faktycznie jest to osoba o wiele bardziej profesjonalna.

puku

Obserwowanie z ukrycia, brak motywujących podpowiedzi. Na pytanie "jak tam" nie odpowiadasz czy dobrze się czujesz i czy jest okej tylko ile masz założonych kart. Liczą się tylko wyniki(usunięte przez administratora)

Niestety pracowałam w tej firmie dość długo i dalej mam podpisaną umowę mimo, że z grafiku zniknęły mi wszystkie zmiany osoba o nicku były pracownik dobrze opisała sytuacje. Od siebie mogę dodać tylko to, przykro mi ponieważ nie wiem na czym stoję jeśli chodzi o pracę w tej firmie.

Sobri

Osoba pod nickiem "Były pracownik" jak dla mnie wyczerpała temat. Co mam do dopowiedzenia to, że byłe pracownice (które nie pracują od paru miesięcy) ostrzegały mnie przed toksycznością "Góry". Wtedy nie chciało mi się w to wierzyć, teraz wiem że nie przesadzały. Robienie z nas- byłych pracowników potwory przed kandydatami i mówienie im, że dostaliśmy szansę, której nie wykorzystaliśmy jest nietaktem. Nikt mi nic o żadnych "szansach" nie powiedział; do dziś (od 1,5 tyg nie dowiedziałam się o co chodziło z niewpisaniem mnie w grafik i napisanie że "niektórych z nas JUŻ w grafiku na bieżący miesiąc nie ma".

Zostaw merytoryczną opinię o Freja Team Sp. z o.o. - Plewiska

• Jak się pracuje w Freja Team Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Freja Team Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Freja Team Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 13 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Freja Team Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Freja Team Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Freja Team Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Żytnia 14
    62-064 Plewiska