Jak U Mamy S.C. Przedszkole

Poznań

Opinie o Jak U Mamy S.C. Przedszkole

Rodzic

Nastawieni tylko na zysk. Brak elastyczności. Lepiej puszczać chore dziecko do przedszkola bo i tak nikt nie uwzględni zniżki nawet jeśli wcześniej się poinformuje o nieobecności. Można przeciez wtedy obniżyć opłatę za stawkę wyżywienia . Nie polecam.

nie polecam

Co kilka miesięcy prowadzona jest rekrutacja na stanowisko nauczyciela to o czymś świadczy ....

ciocia

nie polecam, typowi prywaciarze, częste zmiany kadry, brak jasnych zasad pracy, niski standard.

Zostaw opinię o Jak U Mamy S.C. Przedszkole - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jak U Mamy S.C. Przedszkole