Przedszkole Jak U Mamy Anna Rajska Marcin Rynarzewski sp.j.

Adres: Na Uboczu 8, 60-115 Poznań

NIP: 7831653702 KRS: 0000396667

Przedszkole Jak U Mamy Anna Rajska Marcin Rynarzewski sp.j.

Opinie o Przedszkole Jak U Mamy Anna Rajska Marcin Rynarzewski sp.j.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Jak U Mamy S.C. Przedszkole ? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Rodzic

Nastawieni tylko na zysk. Brak elastyczności. Lepiej puszczać chore dziecko do przedszkola bo i tak nikt nie uwzględni zniżki nawet jeśli wcześniej się poinformuje o nieobecności. Można przeciez wtedy obniżyć opłatę za stawkę wyżywienia . Nie polecam.

nie polecam

Co kilka miesięcy prowadzona jest rekrutacja na stanowisko nauczyciela to o czymś świadczy ....

ciocia

nie polecam, typowi prywaciarze, częste zmiany kadry, brak jasnych zasad pracy, niski standard.

Zostaw opinię o Przedszkole Jak U Mamy Anna Rajska Marcin Rynarzewski sp.j. - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole Jak U Mamy Anna Rajska Marcin Rynarzewski sp.j.