Opinie o Basen i Sauna Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Basen i Sauna Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Basen i Sauna Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Basen i Sauna Sp. z o.o. w Gdańsk

Justa Nowy wpis

Hej, są tu okresy próbne? Ze trzy miesiące temu jedna Pani pisała, że dopiero się zatrudniła i ze na razie jest według niej ok. ciekawe jak to wygląda już po paru miesiącach? Zespół jest lepiej zintegrowany? Są jakieś wyjścia?

Administrator Nowy wpis

Firma Basen i Sauna Sp. z o.o. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Ewelina Nowy wpis

Ja zostałam zatrudniona i narazie jest wszysko ok .

Cześć, jakie będą perspektywy zarobkowe na kolejny rok? Widzę, że opinie urwały się tak naprawdę już w styczniu i jeszcze nie wiem co konkretnie się dzieje ale czy podwyżka standardów w całym kraju od stycznia zmieni cos w tym przypadku? Te wspomniane premie uznaniowe mnie ciekawią, czy maja mimo wszystko jakaś mniej więcej ustalona wartość?

Co wchodzi w socjal Basen i Sauna Sp. z o.o.?

Byla

Premia pod stołem jak widzimisię pseudo szefa

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Basen i Sauna Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. promocji i marketingu powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Byla

Pracowałam tam. "Szef" Daniel to totalny furiat. Nie powinien mieć żadnych pracowników. Robi awantury sprzedawcą, wyzywa z byle powodu. W dziale saunowym jako osobę odpowiedzialną za dostawy zrobił swoją kobietę która jest amebą życiową. Widać jakby była zastraszona przez niego. Na bank ma syndrom Sztokholmski. Atmosfera toksyczna. Prezesem magazynier. Pic i farsa. Nie raz widziałam jak dziewczyny po rozmowie z pseudo szefem wychodziły zapłakane. Ale dalej tam siedzą. Zwykły przekręt. Na magazynie nic się nie zgadza ale jak chcesz to zgłosić to cię uciszają. Wątpliwa legalność niektórych działań tej firmy. Jeden wielki przekręt. Pseudo prezes ma znajomych w PIP i o kontrolach są uprzedzeni. Żenada. Unikać tego miejsca.

AMG

Firma z poważnymi zaburzeniami, szef, który oficjalnie nie jest szefem, pracowniczka bez umiejętności, która jest jego konkubiną. Ciągły stres, parcie na wynik bez patrzenia na klientów np. nie wolno było uznawać reklamacji. Biura były nieogrzewane, a jak przyszła kontrola z PIP to szef udawał, że to nie on jest szefem. Niestety niektórym to pasuje, ale są odpowiednio wynagradzani za przymykanie oczu. Ogólnie dziwi, że takie firmy po prostu działają. Rotacja jest duża.

Karola

Nie polecam. Pani Ilona jest nieuczciwa. Szef furiat. Piszą, że nie trzeba mieć doświadczenia . Jak się okazuje,że po 2 tygodniach nie umiesz wszystkiego . Zwalniają Cię bez skrupułów.

Łucja
@Karola

w sensie, że czekaj, szkoleń brak? i piszesz, że nie umiesz wszystkiego... czyli czego tak konkretnie? jakie zadania głównie dają?

Hahaha
@Łucja

Ja wpoer fizyczny Ja wpier umysłowy My pośmiejemy się hahah

Łucja
@Hahaha

o już jaki zarys sytuacji przedstawiasz a można konkretniej i bardziej merytorycznie? czego wymagają, co się robi itp., że taki natłok, który deklarujesz się robi?

Zbulwersowana

Byłam chwilę w tej firmie bo nie byłam w guście szefa ale dobrze że chwilę bo tam dziwne rzeczy się dzieją . Szef wskakuje do biura i bez dzień dobry okrzykuje kogo się da . A pani z sekretariatu żona chyba to nadrabia miną że jest wszystko ok . Dramat

Szczerze mówiąc to nie wiem jak było kiedyś i czy opinie się zgadzają, wiem natomiast jak jest/było teraz.... z wielkim żalem się rozstawałam, zmusiło mnie tylko i wyłącznie prywatna życie- zmiana miejsca zamieszkania. Dostałam szansę na rozwój, robiłam to co lubie i bardzo mi szkoda. Nie wiem czy to mój charakter czy nie, ale ja osobiście nie miałam żadnego problemu w relacji pracownik/pracodawca.

Ewelina

Co to za ściema

Natalia
@Ewelina

Czemu tak piszesz, nie zgadzasz się z tym? Mogłabyś napisać coś więcej? Zastanawiam się nad pracą tutaj, te słowa wyżej o rozwoju mnie do tego zachęcają bo na tym mi zależy ale jak uważasz inaczej to możesz powiedzieć jak jest teraz w tej kwestii?

Dino

Nie było owocowych piątków.

Pracownik123

Moja opinia o tej firmie będzie bardzo negatywna ponieważ szef daniel (nie zasługuje na napisanie jego imienia z dużej litery) wykancza psychicznie pracowników, codziennie ma inny humor zależny od relacji z konkubina ( kiedy się z nią pokłóci wyzywa się na swoich pracownikach) dokłada coraz to kolejne podwiązki wychodzące poza zakres nie podwyższając oczywiście należnej pensji, apropo pensji „szef” (usunięte przez administratora) mota, obiecuje złote góry, nie dotrzymuje słowa, pensje „pod stołem” wypłaca kiedy mu się żywnie podoba. Atmosfera w firmiejest bardzo napięta, każdy z pracowników donosi na współpracowników a paulinka to oczko w głowie pseudoszefka i mimo ze zbija bąki to ma największe uznanie u niego. Zatrudniając się w tej firmie na pewno możesz liczyć na to ze szefuncio zwyzywa cię, zostaniesz (usunięte przez administratora) zrugany i zmieszany z błotem a z wypłata nie licz na to ze dostaniesz to co zostało ci obiecywane.

Aneta
@Pracownik123

Zjawiska, takie jak opisujesz w odniesieniu do Basenu i Sauny, kwalifikują się do zgłoszenia instytucjom, które z ramienia państwa dbają o prawa pracownicze. Nie mogę więc nie zapytać, czy zebraliście się grupowo i dokonaliście takiego zgłoszenia? Jaki przyniosło ono skutek? Mam nadzieję, że uzupełnisz swój wpis. To są w końcu bardzo ważne rzeczy.

Nieujawniampersonaliow

Totalny brak szacunku do pracowników ze strony szefa, który wedle prawa w firmie jest nikim- właścicielami firmy sa jego siostra i matka, a prezesem zrobił jednego z pracowników. Pan D.Ch. wyzywa, poniża i dręczy psychicznie pracowników, dodatkowo składając niemoralne propozycje damskiej części zespołu. Pensje częściowo wypłacane „pod stołem” żeby było taniej dla firmy. Ogólny system i sposób zarządzania firma zatrzymał się we wczesnych latach 90, a pan (usunięte przez administratora) myśli chyba, ze jest nadczłowiekiem, bo jego ego aż bucha po całej firmie.

Marzec
@Nieujawniampersonaliow

Dokladnie, zgadzam się! Ta firma to jakaś pomyłka na rynku pracy haha. Nie powinna istnieć. Nie mówiąc właśnie o tym że rządzą Ci co w świetle prawa nie powinni ????

Nieujawniampersonaliow
@Marzec

Nie powinni i ktoś w końcu powinien się tym zainteresować

Mariusz

@kudłaty a czy jest możliwość awansowania w tej firmie ?

@Mariusz

Mariusz, w tej firmie nie ma żadnych możliwości. Odradzam. Na początku szef (który nie jest szefem ????) będzie Ci obiecywać złote góry a potem totalnie zero szacunku! Zero!

Szef :)
@Anonim

informuje Anonima i p.Mariusza o zamknięciu naboru pracowników . Mamy pełen zespół wspaniałych ludzi ! W 2020 będziemy otwierać filie w Niemczech - potrzebni będą Magazynierzy i Sprzedawcy , wymóg / język Niemiecki oraz kompetencje na danym stanowisku , pozdrawiam

Hehe
@Szef :)

Co za buc????‍♀️

Irek

Zawsze istnieje możliwość zmiany pracy. Jednym pasuje firma a innym osobom nie. Ja należę do tych zadowolonych i spokojnie polecam.

łysy

Witam, Miałem okazję pracować w tej śmiesznej firmie. Potwierdzam to co napisał Pan o nicku 1234. Brak jakiegokolwiek poszanowania do pracownika, kwestie finansowe to jedno wielkie lanie wody przez "szefa" (o ile tak go w ogóle można nazwać) nie polecam nikomu pracy w tym miejscu... wstyd mi wpisywać tą firmę w CV. Omijajcie z daleka.

@łysy

Jeśli czułeś się nieodpowiednio traktowany, czy zgłaszałeś to swojemu szefowi? To ważne, by pracownik czuł się w firmie dobrze. W jaki sposób "lanie wody" miałoby się odnosić do kwestii finansowych w firmie? Każdy pracownik wiedział, jakie otrzyma wynagrodzenie, prawda?

@łysy

Dokładnie. Ta firma to jedna wielka pomyłka. Ludzie i atmosfera nie do opisania... Zero szacunku z strony szefa(jeśli tak go można nazwać) do pracownika. Również nie polecam, omijacie to miejsce z daleka. I zgadzam się z Panem o nicku "łysy", że wstyd wpisać to w CV.

W wątku na chwilę obecną nie ma zbyt dużo opinii na temat pracy w firmie Basen i Sauna. Starałem się znaleźć w internecie jakiekolwiek informacje, jednak również jest to trudne, gdyż nie widzę, żeby firma miała swoją oficjalną stronę. Możecie napisać, w jaki sposób można dostać się do pracy w tym miejscu? Firma ogłoszenia o pracę dodaje na tablicy u siebie w biurze, czy może w internecie również mogą się one pojawić? @Kudłaty, może Ty będziesz w stanie odpowiedzieć?

Kudłaty

Pracuje w tej firmie 12 lat , jest super atmosfera i ludzie którzy tu pracują . Widze że 2 nieudaczników którzy zostali zwolnieni się rozpisali :) , super wykombinowane z tymi nickami , pozdrawiam Moje sugestie dla Basen i Sauna Sp. z o.o.: Trzymać tak dalej i nie zmieniać nic ! Lubię atmosferę w Basen i Sauna Sp. z o.o. za: Generalnie wszystko oprócz , kawy nieraz brakuje

Prawda jest tylko jedna

Smutne, ale prawdziwe są opinie o tej firmie. Właściciel zatrzymał się w rozwoju w latach dziewiedziesiatych. Brak szacunku do pracowników, ale co tu wymagac jesli nie ma szacunku do swojej obecnej partnerki. Szkoda tych ludzi co tam są, ale każdy jest kowalem swojego losu.

@Prawda jest tylko jedna

Czy uważasz, że jest szansa na to, aby w firmie coś zmieniło się na lepsze? Proszę także, byśmy nie publikowali informacji o prywatnych relacjach pracowników firmy. Rozmawiamy na forum wyłącznie o pracy i jej poszczególnych aspektach.

Znajomy pracował w tym (usunięte przez administratora) Najniższa krajowa na umowie (reszta pod stołem), żadnego zakresu obowiązków,archaiczne metody zarządzania, fatalna atmosfera i traktowanie ludzi poniżej wszelkiej krytyki. Potrącanie z wypłaty za każdy błąd i na koniec "przygody" nigdy nie wypłaca części "pod stołem".

@12345

Jak rozumiem jest to opinia osoby trzeciej a Ty osobiście nie pracowałeś nigdy w firmie? Jeśli tak być może nie warto oceniać firmy tak surowo? W końcu nie byłeś w stanie przekonać się jak rzeczywiście wygląda praca w tym miejscu. Atmosfera w firmie w dużej mierze zależy od osób zatrudnionych i wraz z rotacją ludzi zmienia się. Być może obecnie atmosfera jest bardziej przyjazna?

@Bożena

Tu by się Pani mocno zdziwiła. Znam to miejsce. Wiem, co tam się działo i dzieje, więc chcę uprzedzić tych nieszczęśników, którzy chcieli tam pracować... Delegacja zagraniczna? Zapomnij o jakimkolwiek ubezpieczeniu, podróż starym samochodem i oczywiście brak rozliczenia tego wyjazdu. Serio, mam wymieniać dalej :-)?

Czy praca w basen i sauna to głównie sprzedaż internetowa ?

Zostaw merytoryczną opinię o Basen i Sauna Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Basen i Sauna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Basen i Sauna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Basen i Sauna Sp. z o.o.?

Basen i Sauna Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Grunwaldzka 569
    80-339 Gdańsk