Opinie o Subsidium Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Subsidium Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Subsidium Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Subsidium Sp. z o.o. w Kraków

Subsidium Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

@Uciekać.

Dziękujemy za opinię , przykro nam tylko że jest mocno krzywdząca i nie prawdziwa . No cóż internet wszystko przyjmie i można pisać co komu przyjdzie do głowy . Mimo wszystko pozdrawiamy osobę która bała się przedstawić :) . Sprawę zgłosimy do organów ścigania o udostępnienie IP komputera , nie pozwolimy sobie na nie prawdziwe opinie o firmie .

Kama

Hej, chciałam podpytać, co słychać u was w firmie? Chce aplikować na stanowisko księgowej. Nie mam zbyt dużego doświadczenia, dopiero skończyłam studia, ale w ofercie firma deklaruje, że to nie jest najważniejsze, tylko umiejętności, które wydaje mi się, że posiadam :) Macie dla mnie jakieś rady, żeby wypaść jak najlepiej, jeśli ewentualnie zostałabym zaproszona na rozmowę? Podobno można tu dostać premie. Ktoś powie czy trudno ją zrobić? Ile procent do wypłaty można wtedy dostać dodatkowo?

SUBSIDIUM

Wynagrodzenia są rynkowe jak najbardziej , dopasowane do branży i umiejętności osoby aplikującej . Stres ? - tak nie każdy ma predyspozycje do pracy w biurze rachunkowym , poruszamy się po kilkunastu firmach i trzeba się umieć zorganizować w pracy a sporo osób to stresuje. Jesteśmy biurem rachunkowym nie jednym zakładem gdzie pracuje Pani tylko w jednej firmie dlatego piszemy jak to wygląda. Firma nie ma nic do ukrycia. Praca fajna , pracodawca również a i pensja normalna - zapraszamy do rekrutacji .

Kalina Nowy wpis

Witam, czy do dziś tak jest, że doświadczenie wcale nie musi być konieczne aby zatrudnić się jako Księgowa? tak przynajmniej widziałam w wygasłych już ofertach ale również w tej która wygląda na bieżącą. Jeśli tak jest to jakich szkoleń można byłoby obecnie się spodziewać?

Po jakim czasie zazwyczaj otrzymywaliście odpowiedz od Pracodawcy? tak jak wskazano w jednym z wątków można podesłać CV „na zapas”, przynajmniej tak to rozumiem. Ciekawi mnie po jakim czasie można otrzymać jakiś ewentualny feedback co by zbyt długo nie czekać? nawet jeśli nie wpasuje się w profil kandydata to dowiem się o tym? Występuje negatywna informacja zwrotna?

SUBSIDIUM Nowy wpis

Proszę dokładnie bo nie do końca jestem pewna czy dobrze Panią zrozumiałam . Odpowiedź dajemy tylko kandydatom jacy byli na rozmowie rekrutacyjnej . Czas różny czasami rekrutacja trwa nawet do mc w zależności od kiedy potrzebujemy pracownika. Jeżeli nie otrzymała Pani odpowiedzi proszę dzwonić do biura zawsze chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania - pozdrawiam

Alicja

Jaka jest atmosfera w firmie? Czy zarobki adekwatne do rynku pracy? Od kilku miesięcy przeglądam oferty pracy i nie ukrywam, że ciągle przewija się ta firma z ogłoszeniem o pracę na kadrowa.. skąd taka ciągła rekrutacja??

Anka
@Alicja

Cześć, tez we wcześniejszych opiniach widziałam coś na temat naborów do kadr. I na stronie firmowej jakby nie spojrzeć to faktycznie widnieje dalej oferta i zastanawiam się ilu osób w praktyce na dziale potrzeba? Albo może wymogi są jakieś większe? Teraz jedno stanowisko jest wolne? Wie ktoś?

SUBSIDIUM Nowy wpis
@Anka

Na naszej stronie , jak i wielu innych jest stała informacja o możliwości przesłania do naszej bazy CV .

Kama

Iza
@Kama

Cześć na stanowisko księgowej należy mieć umiejętność do samodzielnej pracy w przeciwnym wypadku szukaj na pomoc księgowej . Praca ok, warunki też premie do 30% . Atmosfera super i dużo się dzieje w firmie wyjścia integracyjne, owocowe poniedziałki itp :) , dawaj do nas :)

Żaklina
@Iza

Piszesz o pomocy, to to samo z praktyki będzie? Upewniam się w oto na nie macie teraz ofertę na stronie. jeszcze ta wspomniana odporność na stres mnie ciekawi jakie sytuacje się zdarzają najczęściej, że zostało to tak podkreślone. I po takich praktykach jakich zarobków można oczekiwać? Musze przeliczyć pewne rzeczy

@Iza

Ciekaw jestem czy Pani wyżej ostatecznie policzyła sobie te rzeczy, o których wspominała? Wypłaty są rynkowe czy może wyższe? I te integracje mnie interesują. : ) jakie miały miejsce ostatnio? Sami się do tego dokładacie?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jak długo czekaliście na odzew z Subsidium Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

SUBSIDIUM

Witamy :) u nas rekrutacja otwarta cały czas po zamknięciu dopiero się kontaktujemy , nie mniej jednak nie wszystkim udaję się dać znać o wyniku ponieważ kandydaci często nie odbierają telefonów :) pozdrawiamy

Xyz

Witam, Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na stanowisko księgowa? Może ktoś podac jakieś przykładowe pytania? A może był jakiś test do rozwiązania?????

ANNA
@Xyz

pracuje od 3 mc i jestem zadowolona. Rozmowa osobista z prezesem , pytania standardowe nie test . Jest ok atmosfera super

SUBSIDIUM

Oczywiście jak zawsze pozdrawiamy nie znajomego @Xyz , fałszywe opinie nas nie stresują zwłaszcza osób jakie nie pracowały u nas a się wypowiadają . Dziękujemy a adres IP zostanie ustalony i kwestia wyjaśniona poprzez adwokata . Dziękuję

@SUBSIDIUM

@subsidium czy ja wystawiam jakieś fałszywe opinie????? Pytałam jak przebiegała rekrutacja... Gdzie napisałam coś złego na temat pracy u Was?????

@SUBSIDIUM

@Subsidium czy ja coś złego pisałam na temat pracy w waszym biurze? Zapytałam tylko jak przebiegała rozmowa rekrutacyjna... Pytać chyba można, w końcu po to jest ta strona?????

Alicja

Ale kandydowałaś na to konkretnie stanowisko? Jakie są zarobki juniorskie na starcie? Rozumiem, że skoro byliście ugadani, to stawkę już poznałaś lub podałaś i została przyjęta. Przykro mi, że tak się stało, ale nie mogę nie zapytać Cię, bo widzę, że jesteś zorientowana "z pierwszej ręki", że tak to ujmę..

@Alicja

Pani Alicjo żadna Pani Kasia nie kandydowała do nas to niestety maile złośliwej konkurencji . Po pozytywnej rekrutacji i propozycji pracy dajemy do podpisania umowę przedwstępną , my również chcemy być pewni że osoba przyjdzie i możemy zamknąć rekrutację . Proszę takie maile dzielić u każdego pracodawacy na ół nasza konkurencja nie śpi szukając pracowników to przykre ale prawdziwe . pozdrawiamy Subsidium

@Alicja

Kandydowałam do firmy na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac. Najprościej powiedzieć, że konkurencja, wiadomo;) Po rozmowie byłyśmy już dogadanie odnośnie warunków i rozpoczęcia pracy. Tutaj nie mam większych zastrzeżeń, stawki mniej więcej jak w biurach na początek. Nie znałam programu enova- co również brałam za swój minus- więc szczególnie stawki nie negocjowałam, więc nie wiem na ile by się te negocjacje udały. Kilka dni później dowiedziałam się, że " Zarząd się rozmyślił " - pełen profesjonalizm. Jak to powiedziała rekrutująca mnie wtedy też Pani Katarzyna - " a jednak nie nie " Ja sobie poradziłam, szybko znalazłam pracę, ale swojego szoku nie zapomnę. Nie wiem czy coś się zmieniło w tej firmie, być może, ale warto też taką opinię wziąć pod uwagę żeby nie zostać samemu sobie jak ja.

Uciekać.

..duże wymagania..małe pieniądze..mnóstwo papierologii..brak możliwości rozwoju..benefity opisane w ogłoszeniu nie istnieją..rekrutacja do kadr co dwa miesiące..nieuczciwy pracodawca..uciekać..

@Uciekać.

Joanna

o widzę, że pracowało się tu w parach, dalej tak jest? była także wzmianka o braku możliwości na tryb zdalny... zastanawiam się mimo wszystko czy wprowadzono tutaj jakiś model hybrydowy? ile osób teraz jest w zespole i czy wiecie coś na temat prowadzonych przez biuro praktyk?

@Joanna

Witamy :) zapraszamy koleżankę do zespołu mamy aktualnie rekrutację . Praca zdalna w razie potrzeby możliwa jak zawsze .

Mona

Witam, jak jest u Państwa rozwiązana kwestia nieobecności pracownika z powodu choroby/urlopu? Czy jest jakaś osoba do pomocy która zajmuje się księgowaniem dokumentów?

@Mona

tak , pracujemy w parach :)

Czy w Subsidium Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Subsidium

Tak, dbamy o swoich pracowników :)

Czy firma oferuje multisporta oraz pracę zdalną?

Subsidium

Multisport tak , nasza branża ciężka w pracy zdalnej zatem nie pracujemy tak

Czy w firmie Subsidium Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Tak

Karol

Kto u was zajmuje się ułożeniem grafiku?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Subsidium Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Subsidium

Tak zapraszamy chętnie współpracujemy z studentami

Kamila

A pracownicy dogadują się między sobą ?

@Kamila

TAK , zespół jest bardzo zgrany :)

Zuza

Bardzo dobrą opinię można wystawić firmie bo jest bardzo profesjonalna w tym co robi a poza tym fajna atmosfera, polecam.

@Zuza

Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy Subsidium

Zostaw merytoryczną opinię o Subsidium Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Subsidium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Subsidium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Subsidium Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Subsidium Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Subsidium Sp. z o.o.
  • Szara 2