Opinie o Marpol Sp. z o.o. w Sulechów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marpol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marpol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marpol Sp. z o.o. w Sulechów

Kh223

Wypłata zależy od nastroju szanownego szefa, stosuje różne triki w formie ukręcania wynagrodzenia w formie „kar”, gdy poczuje się urażony lub nie spodoba mu się czyjeś zachowanie. Ego przerośnięte. Wielkie nieścisłości w stanie wydanych narzędzi, niezgodne z prawem zapisy w umowie. Szukanie na siłę sposobu jak by tu wykonawcy ukrócić kasę, co by zostało w firmie i przyniosło profit. :) Pomijając już kwestie zakwaterowania, gdzie szefa nie interesuje nawet standard swoich pracowników, byleby było i byleby nie narzekali. Domagasz się swojego? Robisz się niewygodny i zostajesz skreślony, bo Januszex reaguje typowym dla niego zdaniem „nie podoba Ci się, to nie musisz tu pracować”. Polecam trzymać się z dala i nie słuchać obietnic o wielkich zarobkach czy podwyżkach. Jest wiele lepszych i szanujących pracownika (który notabene nakręca właśnie ten biznes) firm. ;)

Niko
@Janko

Z tego co wiem premie są uznaniowe, jak masz dużo nieobecności albo inne zonki na budowie to premii nie ma, proste... u mnie na projekcie 100% frekwencja i zawsze premia jest...

Pracownik Nowy wpis

Wyzysk ludzi. Dla amatora ok. Czegoś się nauczy. Jak mu odpowiada mieszkanie z 4 chłopaki w jednym pokoju. Na mieszkaniu 13 os. Lepsze projekty mają co są warunki spoko ale dają 13 euro

Kh223

Janko Nowy wpis
@Kh223

100% prawda Trzeba liczyć się z jego widzi mi się. Humorku brak to premie brygadzisty zobaczysz jak świnia niebo. Lepiej znaleźć coś innego niż być łasym na te obietnice rzucone na wiatr. Co miesiąc się coś nie zgadza, a on ma wszystko gdzieś, bo przecież nowi pracownicy stoją w kolejce pod drzwiami.

Niko Nowy wpis
@Janko

Czy w Marpol Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Przemo

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem gdy się zwolniłem okazało się że na stanie mam narzędzia na kwotę 1000€ . Nigdy nie dostałem narzędzi i niczego nie podpisywałem . Narzędzia wspólne jakieś tam na pace leżaly. Pieniądze wypłacają tylko i wyłącznie do ręki i jakaś dziwna umowa zlecenie . Serdecznie nie polecam .

Daro
@Przemo

Każdy przy zatrudnieniu i wyjeździe otrzymuje komplet narzędzi oraz ubrania. Dziwne, że akurat ty nie otrzymałeś.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Marpol Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Drukarz. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Marpol Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 20 lipca kilka ogłoszeń.

Dziadek

Omijajcie te firmę tak samo jak Biedronkę na umowę zlecenie skończy się praca siedzisz w domu 2 tygodnie możesz dzwonić codziennie nikt nie odbierze a jak znowu potrzebują to złote góry obiecują z zdała od nich

Patryk

Stanowczo odradzam współpracę z nimi. Wszystko to jeden wielki wałek. Obiecują ci złote góry... Nie wypłacają pieniędzy. Pieniądze tylko do ręki. Nie ma możliwości wypłaty na konto. Umowa wciskają ci bez wpisanej daty. Pierwszy i ostatni raz dałem się tak oszukać. Mam nadzieję że pieniądze na które mnie (usunięte przez administratora)dały wam szczęście. Kiedyś za to zapłacicie.

Jakiś czas temu firma Marpol Sp. z o.o. poszukiwała osoby na stanowisko Drukarz. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

Jarek_1981

Podoba mi się polityka zatrudnienia, zlecenie albo kontrakt BTB. Dla mnie bardziej pasuje btb, bo lepsza kasa i zawsze dla tych z btb robią wcześniej przelewy praktycznie 2 albo 3-go.

pablo
@Jarek_1981

no ja od roku robię z jedną 2 msc przerwą ale fakt że kasa zawsze na czas jak nigdzie

@pablo

Z tego co piszecie wszystko wygląda pięknie, w poniedziałek mam rozmowę więc zobaczę czy mnie przyjmą. Przez telefon byli zainteresowani i zadawali dużo szczegółowych pytań

Jac
@Rafał

to daj info jak poszło bo sam czekam na rozmowę

Adi90
@Jac

Mnie nie przyjęli bo robiłem wcześniej jako pracownik firmy podwykonawczej i szefowie się zgadali że pracownicy nie mogę przechodzić trochę lipa...

Dominik
@Adi90

Jako elektryk pracuje już 5 lat, z czego ostatnie 3 w Marpolu. Jest jak w każdej normalnej firmie, jak się przykładasz i robisz swoje to zarabiasz nawet nieźle. Co do ludzi, to dobrze trafiłem...

Kamil

Ze sprawdzoną brygadą najlepiej się pracuje, my robimy razem 2 lata i koordynatorzy też są elastyczny. zawsze idzie się dogadać gdy potrzebne wolne lub nadgodziny

@Kamil

No i fajnie, a nadgodziny są płatne, tak? Czy potem wolne za nie macie?

@Kamil

U mnie szef nie za bardzo daje wolne, lecz przy umowie zleceniu nie wymagam. Jadę dorobić, więc zależy mi aby, jak najwięcej wyciągnąć i biorę wszystkie nadgodziny.

Weronika
@Jarek_1981

każdy przeciez ma swoje sprawy do zalatwienia, czasem trzeba wziasc dzien czy dwa wolnego o urlopie nie wspomne, jak to idzie pogodzic skoro szef tego nie zapewnia? na zleceniowce nawet l4 nie wezmiesz przeciez?

Bodzio
@Weronika

Z wolnym nie ma problemu, słynny tekst szefa: to nie (usunięte przez administratora). Ja dostałem 6 tyg. i tylko dzwonili co tydzień czy będę skracał ale ciśnienia żadnego nie było.

Renata
@Bodzio

to spoko mega :) a jak jest z tymi nadgodzinami? sporo ich można wyciągnąć w miesiącu?

Mazurek

Jak się nie boisz pracy to Marpol jest dla ciebie. W mojej poprzedniej firmie zatrudniali ludzi bez kompetencji i wiedzy, do tego zero narzędzi potrzebnych do pracy. Tutaj jest dokładnie odwrotnie, cenią cię za to, co potrafisz, dają najlepsze ubrania Straussa, nowe auta, wszystkie narzędzie jakie potrzebujesz...można robić komfortowo...

Artur

Marpol jest ok, zarobki spoko jak się robi swoje. Pracuję z fajnymi ludźmi, dużo się można nauczyć, na razie nie miałem żadnych problemów, kasa też zawsze na czas.

@Artur

Jak się robi swoje? Masz na myśli jakieś premie lub fajne dodatki za wynik?

A jak kontakty z górą?

Artur
@Rafał

W porządku, też nie narzekam, relacje na normalnym poziomie, nikt nie szefuje na siłę, idzie się w każdej sprawie dogadać

krystek
@Artur

Dla mnie Marpol też jest ok. Pracuję dopiero od 5 miesięcy, ale już widzę plusy. Zarobki w porządku, chociaż duża ilość obowiązków, zespół mamy mega zgrany i cały czas zdobywam nowe umiejętnośći.,

rafal92
@krystek

Dzieki, to jutro aplikuję, co prawda na elektromontera a nie do biura ;-) czytałem że szukają do Niemiec a język znam

@rafal92

I jak poszła rozmowa? ;) Jakieś specjalne wrażenia?

Miras
@rafal92

też słyszałem, że warto aplikować, podobno mają obstawione jakieś mega budowy w DE i Szwajcarii i dlatego cały czas szukają ludzi. Byłem na ich stronie i są tam wszystkie warunki jakie oferują. Napisałem im wiadomość i czekam na odpowiedź Ktoś mi powie jak wygląda rekrutacja?

Robert
@Miras

Rekrutacja tak jak wszędzie. jak pasuje im to twoje zgłoszenie to zadzwonią sprawdzić pogadać i podpisujesz umowę. Atmosfera super, zero nacisków, ale wymagania mają konkretne

Krystyna
@Artur

No to super jak idzie się dogadać i nie ma napiętej atmosfery. To mega ważne. A są jakieś spotkania integracyjne czy coś w tym stylu?

seba91
@Miras

Mnie zapytali jeszcze jaka umowa mnie interesuje. Wybrałem zlecenie i pracuję już drugi rok. Jak czytam te wasze negatywy, to się zastanawiam za co ci ludzie wylecieli bo u mnie ta sama ekipa od początku i wszyscy się trzymają...

@seba91

A za co mogli wylecieć? Pracować im się nie chciało, pokończyli szkoły elektryczne, a umiejętności zero. Na szczęście tutaj, długo się nie poślizgają...jest zgrany zespół a komunikacja z biurem na najwyższym poziomie.

Grzegorz91

Jak z tymi zaliczkami? Dają bez problemu tak jak piszą?

Józek
@Grzegorz91

Dajo dajo, ale tylko na początku przez misiąc chyba. Jak się ktoś będzie w kilka osób zatrudniał to niech powie że jeden polecił drugiego wtedy niezła premia jest :D:D:D

Dawid

Dzień dobry, pracowała u Pana F. 3 miesiące. Na koniec zostałem (usunięte przez administratora) na niemała kwotę. Płacimy zgodnie z "godzinowkami"... Godzinowki były podpisane przez przełożonego. Prosiłem dzwoniłem konskrowalem się aż po jakimś czasie zostałem zablokowany. Do tej pory nie widziałem tych pieniędzy. Nie polecam. Zatrudniajcie się u niemieckiego pracodawcy. Pozdrawiam.

Dawid
@Dawid

Nie dostałem wynagrodzenia.

Irena

Fajnie z tą cenzurą to wygląda, ale niestety gorzej już brzmi. :( Ale jeśli serio tak Ci się stało to Ty już nie masz jak tego wyegzekwować?

Boguś

Najlepiej mają brygadziści, działka od każdego pracownika pod sobą, niektórzy jak mają pod sobą 10 osób to druga pensja jest... w Szwajcarii stawka extra plus 4 albo 6 CHF/h...

Arturo

Ja już wracałem dwa razy hehe... i powiem tak: wszędzie kantują na godzinach albo przed wypłatą powiedzą, że coś skopane albo coś zginęło na budowie...tu jest w miarę normalnie, na razie się nie ruszam nigdzie...

Wszystko OK

@Rafał

I piszesz tak z perspektywy byłego pracownika? Czemu już z nimi nie współpracujesz?

Ucho id śledzia

Jestem na umowie zlecenie i git mi wszytko gra

Kamil Sosnowiec
@Ucho id śledzia

Jak masz komornika to Ci gra !

@Kamil Sosnowiec

Komornika? To chyba trochę kosztuje? W sumie piszesz to w kontekście, że ma coś dla Ciebie odzyskać, tak? :/

Nikita

Firma beznadziejna nie wypłacają pieniędzy do 10-tego jak odchodzisz z firmy to ci liczą za wszystko łącznie z rękawiczkami roboczymi

Damian
@Nikita

Chyba zrobili dla Ciebie wyjątek? Nikt inny się tu nie skarży.

Obelix
@Nikita

Nikita, ty nie odszedłeś, wywalili ciebie i (usunięte przez administratora) teraz głupoty. Wracaj do piekarni, nie dotykaj się elektryki bo nie wiesz o co w tym chodzi. Rękawiczki kupują drogie warte więcej niż twoja prawa więc się nie dziw.

Alan
@Nikita

Nikt nigdy nie miał w firmie problemów z pieniędzmi ,znam kilkadziesiąt osób co pracowało przy marpolu,i nikt nie mógł powiedzieć złego słowa o pieniądzach. Zawsze są na czas.

@Obelix

A z jakiego powodu został "oddelegowany"? :( Po prostu nic mu nie wychodziło tak jak piszesz? I zastanawiają mnie re rękawice z jakiej marki są, że takie porządne i drogie?

KAMIL SOSNOWIEC
@Damian

Piszecie bzdury wyjechałem niby na swojej działalności . Okazało się że płaciliśmy ze swojej kasy za hotel a praca niezgodna z umową . Właściciel okazał się szemranym typkiem który próbował coś tam straszyć . Bzdudry piszecie bo niech ten pseudo właściciel napisze jak chłopakom na żekomo jego parkingu ktoś (usunięte przez administratora)katalizatory a on jak bufon wyparł się pomocy .

Firma ok, praca na potężnych projektach żadna mieszkaniówka

Zostaw merytoryczną opinię o Marpol Sp. z o.o. - Sulechów

• Jak się pracuje w Marpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marpol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 9 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marpol Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Koszarowa 1C lok. 9
    66-100 Sulechów