Opinie o RW Import Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy RW Import Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w RW Import Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RW Import Sp. z o.o. w Sosnowiec

Klient

Szanowni Państwo, niestety produkty firm RW Import są skrajnie niskiej jakości. :( Zamówiliśmy do cztery kuchenne hokery z których po roku dwa się zepsuły! Puszcza połączenie oparcia ze stelażem - spawanie. Wysłaliśmy film prezentujący uszkodzenie i zostaliśmy poproszenie o wysłanie krzesła (na własny koszt - 35 zł Poczta Polska) reklamacja została odrzucona. Powodem źle użytkowane krzesło (???) Napisaliśmy odwołanie i reklamacja ponownie odrzucona. Mamy zapłacić za zwrot kurierem 16 złotych, a następnie pokryć naprawę we własnym zakresie. Jestem zdumiona tym, że firma nie chce ponosić odpowiedzialności za swoje produkty. Zostaliśmy po roku z dwoma zepsutymi krzesłami i pokrytymi kosztami przesyłek. Bardzo odradzam wszystkim zastanawiającym się nad zakupem!!!!!!! Firma nieuczciwa.

KT
@Klient

to mamy identyczną sytuację, z tym że ja kieruję sprawę wyżej. Proszę o kontakt: ktolecka@wp.pl Z chęcią udostępnię stosowne pisma które już wystosowałam do odpowiednich organów. Niestety firma jest w mojej opinii wybitnie nieuczciwa i nie można pozwolić na jej praktyki.

aaa Nowy wpis

Cześć Wam. Możliwe, że na magazynie się coś polepszyło w warunkach? Widziałem kiedyś w ofercie dla Magazyniera, że bez doświadczenia można było się dostać, dlatego pytam. Do dziś może to być jeszcze aktualne?

U Nowy wpis

Nie polecam pracy, atmosfera jest dobrze budowana tylko dzięki jednej osobie, pani blondynce z biura która jest przemiła i rozmowna, jeśli chodzi o resztę biura i szefostwo to (usunięte przez administratora) Praca na najniższej krajowej plus premia której na umowie nie widzisz, a o pasku wypłat zapomnij. Występuje w firmie faworyzowanie, i czasami możesz dostać w nagrodę (usunięte przez administratora) jeśli ktoś z góry ma zły humor. Jeśli chodzi o magazyn to jak kto woli. W lato pracujesz w trupiarni i rozkładzie a w zimę w zamrażarce. Warunków godnych w ogóle nie ma się co spodziewać. Klienci się skarżą na towary, nie dziwię im się bo w większości to jakiś (usunięte przez administratora) z Chin, choć muszę przyznać że jakość hokerow i krzeseł im się poprawiła za co chapeau bas! A jeśli chodzi o atmosferę na magazynie to jest jeden łysy zgrzyt który się czasem pośmieję a czasem ponarzeka, ale krzywdy nie zrobi i jest miły. Drugiej osoby nie zdążyłem poznać to się nie wypowiem ale musi być cierpliwy skoro tam jeszcze pracuje, pozdrawiam. To tyle ode mnie, przyszły pracowniku, jeśli rozmyślasz czy chcesz się tu zatrudniać to weź sobie moje słowa do serca i przemyśl to jeszcze raz.

Produkty niskiej jakości? A czy w kontekście prac by się ktoś wypowiedział, bo to mnie bardziej interesuje obecnie? zastanawiam się czy przyjęcia na magazyn będą teraz możliwe? wiem, że kiedyś były oferty. w wątku z ubiegłego roku padła wzmianka o słabszej atmosferze, jaka występuje obecnie? ludzie rotują czy raczej stały skład już się trzyma?

Klient

KT Nowy wpis
@Klient

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie RW Import Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Magazynier?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

RW Import Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Magazynier. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 3600 PLN?

Elektryk

Pracowałem prawie dwa lata temu to nie polecam atmosfera.

Joanna
@Elektryk

a odpowiesz na pytanie, czy opisywana w ogloszeniu stawka sie chociaz zgadza czy jest jej mniej?

Elektryk
@Joanna

Stawka dopiero po okresie próbnym u mnie to dopiero było by po 3 miesiącach ale przyszła pandemia i była by umowa śmieciową przedluzana co miesiąc i za najniższą krajową tak nie polecam

Tajne Służby

Akurat @Mem ma rację. -(usunięte przez administratora)to jeden z problemów występujących w tej firmie. -Płaca też jest byle jaka poniżej standardów które są obecnie oferowane na rynku, jeśli planujesz pracować w tej firmie zdecydowanie odradzam są o wiele lepsze firmy z lepszą ofertą i benefitami :)

Tajne służby
@Tajne Służby

Widzę że administrator usunął część mojego zdania, ale możemy się tak bawić.Co do wypowiedzi wyżej to (usunięte przez administratora) był głównym problem ,jak jest teraz nie wiem,może coś się zmieniło

Tonący Okręt.
@Tajne służby

Też jestem tego ciekawy Może śię dowiemy Hehe

szef wszsytkich szefów
@Tonący Okręt.

Chyba przślę CV nie było najgożej skoro nadal się interesujecie, lub nic nie robicie bo macie mnóstwo czasu :)

Tonący Okręt.
@szef wszsytkich szefów

Wysyłaj wysyłaj Sam jestem Ciekawy czy ten z brudną brodą od Moni robią Jeszcze?

Tajne służby
@szef wszsytkich szefów

@szef wszystkich szefów Mam co robić ,oraz mam o wiele lepszą pracę. Chcesz wysyłaj tu są tylko opinie ludzi którzy tam pracowali i nie musisz się nimi sugerować, przekonasz się na własnej skórze :)

Cyrlica Igor

Dzień dobry, zwracam się z pytaniem czy eksportujecie Państwo towary na Ukrainę? Interesują mnie ilości kontenerowe. W szczególności zależy mi na informacji odnośnie cen, transportu (czy musiałbym sam organizować transport, czy są Państwo w stanie dostarczyć mi produkty pod wskazany adres). Jak wygląda płatność, czy muszę płacić gotówką czy mogę liczyć na kredyt kupiecki? Byłbym zainteresowany przede wszystkim hokerami oraz szafkami na buty. Proszę o informację ile poszczególnych produktów mieści się w jednym kontenerze. Z czasem może większy asortyment.

kris
@Cyrlica Igor

NIE KUPUJ TYCH HOKERÓW BO TO LIPA WYTRZYMUJA DO 3 MIESIECY A POZNIEJ Z REKLAMACJA MIESIAC TRZEBA SIE PROSIC

Dk

Witam Dlaczego co chwilę pojawia śię ogłoszenie o pracę na Magazyn Nikt nie chcę pracować Mam zamiar CV wysłać Pozdrawiam

kris

Witam kupiłem hokery z tej firmy jeden sie rozpasł tzn pusciły spawy zareklamowałem ale strasznie mnie zbywaja w zasadzie nie mam ani hokera ani pieniedzy niestety z drugim tez tak sie stało stad moje pytanie jezeli przyjade do Was z takim hokerem czy naprawicie mi go bo proces reklamacji mial trwac dwa 14 dni roboczych a juz jest prawie dwa miesiace prosze o odpowiedz

Filomena

Praca jak praca, atmosfera jak najbardziej ok więc w ogóle nie rozumiem tego biadolenia na forum!

bedeos
@Filomena

Opowiedz odczucia jak wygląda praca szefostwo kierownictwo i ludzię pracujący

Tonący Okręt...

Jak Sytuacja na ten moment wygląda w firmie Jakieś zmiany na + .

Grażyna
@Tonący Okręt...

Wiesz, że to dobre pytanie. Ja sama właśnie miałam dopytywać o aktualną sytuację w RW Import. Znalazłam jakieś archiwalne ogłoszenie - jakiś czas temu szukali Magazyniera. Może tam aplikowałeś i już jesteś zatrudniony?

Jest na początku pracy szkolenie z BHP?

Pracownik na miesiąc

Nie polecam firmy.(usunięte przez administratora) Pracodawca zapewnia drabiny, ale patrząc na jakość tych chińskich drabin ''bezpiczeniej'' jest już się wspinać. Na magazynie są kanały, nie uniemożliwia wjeżdżanie wózkami widłowymi. Wszystko trzeba przenosić ręcznie. Wykorzystywanie ludzi na każdym kroku. Pracodawca traktuje pracowników jak zwierzęta. Nie ma tam pracownika z dłuższym okresem pracy, wszyscy są tylko na chwilę.(usunięte przez administratora)

Piotrek

(usunięte przez administratora)Ugadywalismy się na jedną kwote a ten se zmienił pod koniec miesiąca. Na szczęście nie dałem mu się wykiwać i ostatecznie dostałem tyle ile chcielem.(usunięte przez administratora)

Szukający

Witam Czy warto przyjść Do Pracy do Rw Import

Szukający

Możesz. Rozwinąć dlaczego atmosfera ludzie Szefostwo.?

Pimpek
@Szukający

@Szukający Pierwsze wrażenie było jak najbardziej pozytywne jednakże z czasem dochodziło do sytuacji w których człowiek zaczął zauważać co się tak naprawdę tam dzieje. -Pensja = pensja minimalna + premie.Z czego ta pensja to i tak tragedia.To jest praca tylko dorywcza a nie na dłuższy okres czasu.O jakichkolwiek szkoleniach zapomnij a pytanie o podwyżkę też nie wchodzi w grę. -Pracownicy którzy tam są jak tam jeszcze byłem byli jak najbardziej okej,naprawdę świetni ludzie,ale jeśli kierownictwo zauważy że zaczynasz rozmawiać/zawierać głębszą znajomość zaczną naskakiwać na Ciebie. -Większość ludzi odchodzi zazwyczaj po 0,5 roku jak dorwą coś lepszego. -Rozmowa o pracę to tak naprawdę przyjście w sumie i nic więcej,żaden test,sprawdzenie twoich umiejętności. -Szanowanie klientów z ich strony też prosi się o poprawę. Można byłoby dużo pisać więc podsumowując to jest praca przejściowa byle tylko mieć jakiś zarobek potem trzeba szukać lepszej pracy.

Remik

@Klient Takie uwagi powinny trafić do firmy ,a nie na forum pracownicze.

Janusz z Sosnowca

Dzień dobry czy jutro pod tym adresem bedzie otwarte wieczorem czy można podjechać kupić krzesła potrzebne na sylwestra Janusz

Krzesło konferencyjne składane

Wszystko w jak najlepszym porządku! Krzesła piękne, wygodne i bez żadnych rys czy jakichkolwiek uszkodzeń. Polecam!

Wiesia

Dzień dobry, Piszę do Państwa za pośrednictwem tej strony, ponieważ telefonu nikt nie odbiera. Czy jest możliwość odbioru osobistego. Jestem z Sosnowca, chciałabym zakupić szafkę na buty, zależy mi bardzo na czasie. Proszę o odpowiedź.

Monika Naumczyk

Dzień dobry niedawno kupiłam u Państwa hokery z czarnego materiału (mają Państwo teraz takie same w ofercie tylko z weluru), Czy będą jeszcze dostępne te z materiału w kolorze czarnym? Proszę o odpowiedź bo bardzo zależy mi na dokupieniu jeszcze czterech sztuk.

Zostaw merytoryczną opinię o RW Import Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w RW Import Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RW Import Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

RW Import Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Białostocka 20 lok. 47
    41-219 Sosnowiec