Alza Cargo Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Alza Cargo Sp. z o.o.

Jak wygląda sprawa grafiku w Alza Cargo Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Olga

Czym umotywowana została ta odpowiedź? Jak przy tym wygląda kwestia ustalania urlopów? Z jakim wyprzedzeniem należałoby je zgłosić? I co z jakimś socjalem? Czy cokolwiek w tym zakresie występuje?

Nowy wpis

@Olga

Dzień dobry, na wszystkie Pani wymienione powyżej pytania odpowie nasz Dział HR, proszę bezpośrednio napisać maila na adres: tarko@alzacargo.pl lub biuro@alzacargo.pl. serdecznie pozdrawiam

007 Nowy wpis

Nie ma grafiku :P tym się różni od innych firm, dla jednych to nieakceptowany minus, dla innych plus, na początku miesiąca można się dogadać jakie dni na pewno potrzebujemy wolne

@007

Ale jak to nie ma grafiku? Pracuje się od poniedziałku do piątku w konkretnych godzinach czy jakoś inaczej? Piszesz, że z wolnym można się dogadać. A jak wygląda ta sytuacja, kiedy coś wypadnie niespodziewanie i trzeba wziąć wolne?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Alza Cargo Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Nie zgodzę się z tobą . Znam Mariusza i wiem że nie jest nikogo (usunięte przez administratora), ma swoje zdanie i robi po swojemu. Więc nie oczerniaj kogoś bezpodstawnie.

Szpec 1965

MATEUSZ !!jest możliwość awansu jedna odmowa pracy i awansujesz z maszynisty na kierownika bezrobotnych z paragrafu dyscyplinarnego pomijając fakt że pracujesz po 360 godz w miesiącu jak nie na zeszyt to hotelowe a na końcu norma godzin teraz żeby było ciekawiej odbierają samochody więc podróże pasażerami i tak dalej

@Szpec 1965

Tak czytam te komentarze i już sam nie wiem co mam myśleć, jedni mówią jak to dobrze w Alza drudzy narzekają więc jak to w kacu jest? Z tym awansem za odmowę pracy to serio?

@Eaos

A w którą stronę tak instynktownie jesteś bardziej przychylny?

@Szpec 1965

Siema pjoter, widze aktywny jesteś w internecie. To teraz z perspektywy pracownika ktory tu jest od 1,5 roku : do prywaciarza przychodzi sie pracować a nie marudzić. Kasa na koncie mi sie zgadza. Te 360 godzin to chyba jak policzysz dojazdy do pracy i z pracy (z zakopanego wszedzie daleko co nie pjoter?) Odmawialem juz sporo razy pracy ze wzgledu na plany prywatne ale bezrobotny nie jestem. Auta jak woziły tak wożą, jasne , że alza to nie miód ale który prywaciarz jest super? Chyba nam nie powiesz pjoter, że inter cargo albo ecco xD wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pozdrowienia od zadowolonego

@Monika

Właśnie już sam nie wiem w którą. Puki co powstrzymam się i poczekam ze złożeniem papierów. A teraz pytanie do tych osób które narzekają ,,ILE CZASU ALZA SIE UTRZYMA NA RYNKU"

@Eaos

widzę, że do teraz nikt nie odpowiedział niestety ale mimo wszystko zastanawiam się czy alej się wstrzymujesz czy zaryzykowałeś?

@Monika

Poszedłem do innej firmy. Alze sobie odpuściłem.

Trzymaj sie ciepło

@Krokus65

To generalnie pochwalasz tę rezygnację czy nie? I szukacie dalej kogoś?

@Eaos

to ściema. nikt nie zwolni pracownika za jedną odmowę. musiało zdarzyć się coś innego

@pracownik

Za jedną może nie ale za kilka to już jest takie zagrożenie? Aż tak dużo trzeba robić godzin w miesiącu? Jak są wtedy rozliczne? Dają wyższa stawkę?

@pracownik

Widzę, że kolega spytał o limit odmów odnośnie ewentualne podziękowania za współpracę... Wiadomo z jakich jeszcze przyczyn najczęściej to robią? Częściej firma czy pracownik?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Alza Cargo Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

jestem pracownikiem i widzę pracę kolegów i koleżanek z ich perspektywy. Jeżeli chcesz pracować i poświęcić czas wolny to możesz sporo zarobić. Jest też sporo niedociągnięć , ale tu pracują w większości ludzie młodzi i muszą poznać i zrozumieć i dograć swoją i innych pracę

Szpec 1965

Omijać wielkim łukiem(usunięte przez administratora) zastraszanie afirmom zarządza maszynista car z nad morza ma przyzwolenie na (usunięte przez administratora)całego zarządu

Ale Nickiego to ty szanuj

@Krokus65

Czyli to nieprawda co pisze?

Dariusz Trójmiasto
@Szpec 1965

Pan Jarosław N. zwany z Lotosu Król Paliwa rządzi firmą. Wszystkich pracowników Alza Cargo wyzywa od (usunięte przez administratora) i strzela z ucha do różnych instytucji. Najlepiej mu wychodzi wsypywanie piasku i wlewanie płynu do spryskiwaczy, do lokomotyw konkurencji na koszt Alzy Cargo.

Lalunia
@Dariusz Trójmiasto

Zgadzam się z tobą. Również zostałam obrażona przez tego Pana i to niejednokrotnie w ogóle nie panuje nad emocjami ubliża od najgorszych jest pępkiem świata. Wyzywa również maszynistów i chodza słuchy że ludzie będę się zwalniać właśnie przez niego i to duza grupa. Wyzywa pluje na wszystkich nikogo nie szanuje. Myśli że jest najmądrzejszy!!! Zarząd już dawno powinien zrobić z nim porządek!!! Nie wydupca !!!

@Lalunia

Pati z nim trzeba krótko, jesteście za słabi widocznie,

lalunia
@Lalunia

Ja też się zgadzam, pan Jarosław N. jest nieobliczlny nie kontroluje tego co muwi i robi. Myśle ze powinienin udać się do lekarza. jestem starszym czlowiekiem a nie ma zadnego szacunku, nie tylo do mie ale z tego co wiem do innych wspołpracowników. ten czlowiek nie jest zdrowy na umyśle i niech idzie do lekarza

Mateusz

Witam. Jakie w Waszej firmie są stawki i czy jest możliwość awansowania na wyższe stanowiska ?

Maszyniok 1234
@Mateusz

Nie wiem czy słyszałeś ale podobno w firmie są długi stąd widzimy „wyjazdy” lokomotyw od nas. Podobno wszyscy u nas już szukają nowej pracy, bo przyszłości nie widać… nie polecam

Senix
@Maszyniok 1234

A chciałem do Alzy składać papiery. Z tymi długami to na serio? Powiedzcie jakie są zarobki bo mnie tu słuchy dochodzą że jest 7 tysi podstawy i 1 zł za kilometr i wolę się upewnić. Dodatkowo jak jest z lokomotywami same nowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Alza Cargo Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Alza Cargo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alza Cargo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alza Cargo Sp. z o.o.?

Alza Cargo Sp. z o.o.