Opinie o Eds Venture Sp. z o.o. w Gdańsk Jaśkowa Dolina 132

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Eds Venture Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eds Venture Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eds Venture Sp. z o.o. w Gdańsk Jaśkowa Dolina 132

Bb Nowy wpis

Syfon kila warunki mieszkalne w robactwie po rozwiązaniu umowy do dziś nie mam piniedzy

Jaki jest wkład kierownictwa Eds Venture Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Daniel Nowy wpis

Czy wiecie że Marcin Batman to alkoholik i zwierza kierownikowi nawet o problemach rodzinnych!!! To on załatwił Gitarę bo go non stop (usunięte przez administratora) że za mało robi

Albert Nowy wpis

Możecie wypowiedzieć się na temat pracy w Niemczech? Jak to aktualnie wygląda? Bo możliwość mam wyjazdu jako zbrojarz. Jakie zarobki ? Pomoże ktoś?

Jarek

Zastanawiam się czy w obecnej sytuacji kiedy pandemia nabiera rozpędu są możliwe wyjazdy do pracy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eds Venture Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Dagmara

Słuchajcie, czy ktoś był na wyjeździe w Niemczech i może opisać sytuacje ? Jak się pracowało?

@Dagmara

Praca jak na kazdej prefabrykacji swoje trzeba zrobic praca od 6 do 17 w tym dwie przerwy po 30min co konkretnie chcesz wiedziec? Zarobki zazwyczaj w okolicy 80euro dniówka. Język niemiecki nie potrzeba znac. Mieszkania różne na jednoosobowe pokoje nie licz

Stefan

Czy zaliczka na mieszkanie jest już pobierana z pensji? Jakie są konkretnie zadania pracownika i jakie umiejętności trzeba posiadać? Mam nadzieję że powiesz mi coś więcej na ten temat.

@Stefan

Mieszkanie oplaca firma nic nie pobiera, jakie sa zadania? Wiązanie wiazanie i jeszcze raz wiązanie ścianki, słupy mosty wagi szachty

Sławek
@Dagmara

W skrócie przepracowałem tam pół roku .. na mieszkaniach do 8 osób zależy jakie mieszkanie .. języka nie trzeba znać.. dniówka około 80 euro... Nie ważne czy wszystko umiesz czy nic .. kasa taka sama praca od 6 do 17... Składki zusowskie nie opłacane ... Z wypłatami się potrafią spóźnić nawet i o 10 dni... Za mieszkanie i za dojazd nie płacisz nic. .ubranie robocze cię interesuje ..nie wiem co jeszcze powiedzieć... Ja tam przepracowałem półtora roku .. jako zbrojarz prowadzący .. i miałem tyle samo co taki co nic nie umie... Nawet wiązać.... Więc jeżeli chcesz się nauczyć choć podstaw.. czyli wiązania... To jak najbardziej... I to chyba jedyny plus ..

Pracownik 2

Tam gdzie wszystkich rozpłynęła się

Iwo

Podpowiedzcie jak wyglada sprawa znajomości języka obcego? Czy to trzeba samemu iść na kurs?

@Iwo

Nie trzeba żadnych kursów na każdej hali jest prowadzący który umie się dogadać. Zarobki w miarę ale dalej nie ma składek ZUS kierownik ma to gdzieś. Nie można pozwolić sobie wejść na głowę i jest w miarę

Grzegorz
@Firma inko

Jakie dokładnie zarobki oferuje firma Eds Venture nowo zatrudnionym pracownikom? Oceniłeś je pozytywnie, dlatego chciałbym sprecyzować, jak dokładnie one wyglądają. Z góry dzięki za informacje.

@Grzegorz

Coś około 80 euro na betonach na początek. Nie ocenilem pozytywnie tylko neutralnie

Dorota
@Firma inko

A jak wygląda kwestia zakwaterowania? Czy Eds Venture zapewnia mieszkania swoim pracownikom?

@Dorota

Zapewnia zakwaterowanie ale takie warunki są że nie będę się wypowiadał... Np po 8 osób na jednym mieszkaniu jedna toaleta i jedna kuchnia

Dorota
@Firma inko

Rozumiem. 8 osób w jednym mieszkaniu (jeśli jest ono niewielkie), to rzeczywiście sporo. Jestem jeszcze ciekawa jednej kwestii, jeśli chodzi o warunki zatrudnienia oferowane przez Eds Venture. Czy firma zapewnia bezpłatny dostęp do opieki lekarskiej?

Dzień dobry zamierzam podjąć pracę jako zbrojarz w miejscowości Gladbeck.Prosił bym osoby które mają wiedze po ile godzin pracuje się w tym zakładzie prefabrykacji jakie jest wynagrodzeniem i jaka atmosfera.Pozdrawiam

Kuku
@Adam

Praca od 6 do 17 w tym dwie przerwy po 30 min. Soboty nie obowiazkowe. Dniowki od 75 do okolo 85 euro. Atmosfera calkiem ok.

Naiwny

Witam,odnośnie do wpisu Norberta to ludzie tu zaglądają gdyż jest to forum i każdy chyba może dodać opinię chyba, że mamy nadal cenzurę jak w poprzednim systemie choć niektórym by to pasowało rób siedz cicho i nic nie gadaj.Piszą ludzie dlatego,ze mogą przestrzec innych gdzie jechać do pracy a gdzie lepiej nie jechać,aby każdy miał świadomość tego co będzie robił i na jakich warunkach a jeśli ktoś pisze nieprawdę to taka firma ala "burak" może iść do sądu z pomówieniem mam podobne doświadczenia z taką pracą po 12 godzin dziennie wychodzi ponad 280 godzin w miesiącu nie licząc lania betonu raz w tygodniu po nocach a rankiem dalej do pracy za jakieś 1800 max1900€. Dziś wyrobiąc 280 godzin w miesiącu za 15€ to sobie Norbert przelicz i ci powiem ,że jadąc za granicę rodziny nie mieć przy sobie trzeba jej to jakoś zrekompensować i to by było na tyle.

Bartek
@Naiwny

No 1900 euro plus firma wynajmuje Ci lokum na czas pobytu za granicą, uważasz że to źle? Bez języka? Jak tobie taka kasa nie pasuje, wsiadaj w auto, jedź do niemiec, śpij w hostelu z turkami i innymi arabami i zarobisz z 300 euro wiecej, jak Ci zapłacą.

Antoni
@Bartek

Napisz proszę, jak Ty oceniasz warunki pracy w firmie Eds Venture. Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że wynagrodzenie i zakwaterowanie Ci odpowiadało. Jak długie są tu kontrakty, na które wyjeżdżasz i czy masz dobre kontakty z koordynatorem projektu? Ubezpieczenie zdrowotne jest wykupione przez pracodawcę, czy sam je sobie zapewniasz? Proszę o więcej szczegółów. To interesujące zagadnienia.

Gregor

Teraz wszystkie firmy potrzebują ludzi bo ich nie ma do pracy, to nawet dzieci wiedzą.

Stefan

Może podpowiecie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaka jest atmosfera w pracy?

Łysy
@Stefan

Zawsze potrzebują, a jaka atmosfera to se pomyśl skoro zawsze potrzebują. Przeczytaj opinie o Wodbud, to cała prawda.

Naiwny

Jasiu zgadzam się z tobą ,że nie ma ale jak to mówią znajomi Turcy z tego zakładu jeśli lubisz być tzw. Arsch fiken to twoja sprawa no chyba,że lubisz.

Jasiek

Idealnych firm nie ma i każdy o tym wie. Pracować trzeba i jak się robi to dobrze to można spokojnie pracować.

Norbert

Jeśli jest tak dobrze to dlaczego jeszcze tu zaglądacie? Szkoda straty?

Patryk

Witek jest o niebo lepiej tam gdzie was niema. Pewnie tak piszesz bo siedzisz ta i wazeline klepiesz. A jesli boisz sie iśc gdzie indziej i wolisz być poniżany, okradany, itd. To znaczy że jesteś nikim nie fachowcem. Był u was i spróbowałem innej firmy nie żałuje ani troche że odszedłem.

Maniek
@Patryk

Patryka zgadzam się z tobą w ja też z tamtąd ubyłem rok temu i wcale nie żałuje.

Witek

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!!

Bartosz

(usunięte przez administratora) Odradzam wszystkim wyjazdu do pracy do tej firmy

Jacek

To prawda jeśli możecie omijajcie tą firmę , i szukajcie czegoś innego masakra. A zwłaszcza (usunięte przez administratora)co tydz. W koscielea z ludzi robi głupców , (usunięte przez administratora)itd. Ale kiedyś przyjdzie czas i na niego. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Eds Venture Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Eds Venture Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eds Venture Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eds Venture Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.

Eds Venture Sp. z o.o.