Opinie o PMD Group Sp. z o.o. w Witkowo Drugie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PMD Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PMD Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PMD Group Sp. z o.o. w Witkowo Drugie

yo Nowy wpis

Na forum transportowym tak samo mieszane opinie, jak tutaj i też nie wiadomo komu ta kasa niezapłacona, dla kierowcy czy dla sprzedawcy, podwykonawcy i tak dalej. Ale piszą, że 10 lat temu płacili 5-6 tys. więc ile dzisiaj? W jakim się jeździ systemie? 4 lata temu pisali, że do dogadania, pn-pt, 10dni/4 itp.

Kierowca Nowy wpis

Fajna i cudowna firma bardzo dobrze się pracuje szef Piotr konkretny jest wszystko można z nim załatwić .

Kierowca Nowy wpis

Kasa na czas szefostwo bardzo w porządku auta Man nowe serwisowane fajna atmosfera w pracy famę spedytorka miłe dziewczyny polecam ta firmę jak się komuś nie chce pracować to w żadnej firmie nie zagrzeje miejsca i będzie narzekał

Flotowy

Nie polecam. Firma totalnie nie wypłacalna. Sąd to jedyna słuszna droga do odzyskania należności.

Kierowca
@Flotowy

Kolego nie wypłacalna? Nie płaci kierowca?

@Flotowy

Kierowcom zaległa? A teraz jak wygląda sytuacja z wypłatami? Wiesz może czy się poprawiło czy już odszedłeś z firmy przez finanse?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PMD Group Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Urszula

Firma szuka teraz kierowcy międzynarodowego C+E na wywrotkę, płaci a przynajmniej pisze, że płaci 8 000 - 9 000 zł/mies. brutto. Ale tu widzę, że jakieś problemy? Jak teraz jest z tym, ktoś coś wygrał w sądzie? Zmieniło się na lepsze?

Kierowca
@Urszula

Szuka kierowcy bo co nie płaci? Jak z zarobkami u niego?

Olga

Strona www firmy jest nieaktywna (jest komunikat o braku opłaty za nia). Czy to ma cos wspolnego z tymi komentarzami o nieplaceniu sprzed 2 lat i sprawach w sadzie? Co sie zmienilo po 2 latach, sprawdzilam ze firma jeszcze działa ?

marek

nie polecam firmy , nie płacą pieniędzy . nie ma z nimi kontaktu społka jak i prezes mają założoną sprawę w sądzie

Leszek

Czy ogłoszenie pracy dla osoby z kategoria c + e aktualne?

Bzyk

Pytanie przyjmują do pracy jest coś wolnego na plandekę? Na jaki system mogę liczyć? Jakie pieniądze? Trasy dalekie? Jak z szefostwem chodzi o kontakt i o dogadanie się bo różne sytuacje nas czekają w życiu. Jak jest z uszkodzeniami kierowca pokrywa koszty naprawy? Czy ta baza jest naprawdę aż tak tragiczna? Auta jakie? Naprawy na czas? Dzięki pozdrawiam Bzyk

Łukasz
@Bzyk

Widzę, że jesteś zainteresowany zatrudnieniem. Niedawno pracodawca szukał kierowcy z kategorią C+E. Jeśli chodzi o warunki pracy to kierowcy obsługują transport krajowy i zagraniczny w pojedynczej obsadzie, wyjazdy są jedno dwu dniowe. Jeżeli zdecydujesz się na rekrutację napisz jak warunki pracy wyglądają w rzeczywistości?

Kosa
@Bzyk

Kolego przyjęcia są na ogół na bieżąco ponieważ jest rotacja, są kierowcy którzy się przyzwyczaili do charakteru pracy i trzymają się dłuższy czas ale sporo osób rezygnuje głównie z powodu targania palet i problemów z szeroko pojętym socjalem. Kasa to kwestia indywidualnych negocjacji z szefostwem, na ile się ugadasz tyle masz, generalnie podstawa + dniówka lub stała pensja. Na ta chwile raczej preferują system 11 dni w trasie/3 w domu, są chłopaki którzy jeżdżą 5/2. Łódki to odrebna historia, tam tylko opcja weekend w domu i stała pensja. Trasy głównie po DE, Benelux, bliska Francja, na trasach dwutygodniowych często Italia choć w dobie pandemii ten kierunek stoi. Z szefostwem zawsze można się dogadać, czasem tylko ciężko jest się doprosić o cokolwiek ale trzeba się przypominac. I wszystko jest do ogarnięcia. Baza jest jaka jest ale na ogół miejsce na weekend zawsze się znajdzie, każdy kierowca ma swoją szafkę na dokumenty. Auta głównie MAN około 3 lat, naczepy Schmitz. Co do napraw tylko servis. Myślę że zaspokoilem Twoją ciekawość

Były

Fakt kasa była zawsze na czas, ale firma telefoniczna wydzwaniała po kierowcach o zaległe rachunki bo nie mogli złapać kontaktu z szefostwem. Więc coś z tą płynnością musi być. Sprzęt świeży. Baza to plac jak w 1945r. po zakończeniu wojny (jedno wielkie gruzowisko). Brak zaplecza technicznego i sanitarnego nic tam oprócz gruzu nie ma.Kiepska wizytówka firmy. Ciężki kontakt z szefostwem, ale jak już jest to można w wielu sprawach się dogadać ( taki mały pozytyw).

Alicja
@Były

@Były, a jak ocenisz tą firmę na tle branży? Wydaje mi się, że kontakt z szefem to dość istotna sprawa. Poza wizytówką w postaci kiepsko przygotowanego placu, czy pracuje się dobrze?

Przekaźnik

Zero poszanowania dla kierowców z dłuższym stażem pracy. "Świeży" kierowca jest lepiej traktowany. Kłamstwo jest na pierwszym miejscu tak tak będzie, tak tak zrobi się....... Kasa na czas.

Ekeerb

Brak płynności finansowej w firmie, brak kontaktu ze strony szefostwa.

Driver

Polecam. Kasa spoko,Nowe Auta.

Zostaw merytoryczną opinię o PMD Group Sp. z o.o. - Witkowo Drugie

• Jak się pracuje w PMD Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PMD Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PMD Group Sp. z o.o.?

PMD Group Sp. z o.o.
  • Spółdzielców 58