Opinie o Abitoo Sp. z o.o. w Bolesławiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Abitoo Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Abitoo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abitoo Sp. z o.o. w Bolesławiec

Nie dajcie się nabrać na ich miłe słowa. Firma dno. Teraz zamknęli wszystkie sklepy z dnia na dzień. Nie informując nas. Teraz otwierają nowe sklepy z nazwą Abitoo Extra. Nie wypłacają pieniędzy. Każda pracować za 3 pracowników. Nie mamy wypłat. Nie stać ich na pracowników. Dno dno dno dno.

Dawny
@Marta

Jest informacja, że nie wypłacają wypłaty i później nagle każą pracować za trzech pracowników a jesteś jeden. Rozumiesz?

Ok, a uzasadnisz czemu? firmy w zasadzie nie znam, dopiero po okolicy za pracą sobie patrzę i mi teraz wyskoczyliście. Nie zmieniono jeszcze stawek na stronie? widzę, że jest jeszcze dawna minimalna wpisana przy magazynierze. Ile teraz kierownik zarabia jeśli kiedyś miał 4,000 zł wpisane?

Minął miesiąc, czy istnieje szansa na szersze objaśnienie tej sytuacji? nie zrozumiałam tej części, w której było napisane, że raz nie ma wypłat a dwa ktoś nagle każe pracować. Są osoby z zaległościami, które faktycznie dalej podejmują się pracy?

Bylyp

Potwierdzam. Również nie otrzymałam wynagrodzenia @Pracodawca

Dawny Nowy wpis
@Marta

Honorka

Pisze w sprawie ogłoszenie na stronie firmy i chodzi o rekrutację dla Pracownika Magazynu. Zaciekawiła mnie pensje, czyli 3490 zł brutto. Czy miesięcznie taki pracownik dostanie tylko to? Czy sa jeszcze inne dodatki? Jak długo jest ta pensja, czyli po jakim czasie jest podwyżka?

Dawny Nowy wpis
@Honorka

Nie ma podwyżek poza tymi, które podnoszą minimalną krajową. Dodatków też raczej żadnych nie uświadczysz.

Czy firma Abitoo Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

P

Nie ma żadnych benefitów, zniżek pracowniczych, kart multisport itd.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy w Abitoo Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Arbuzowelove

Nie. Nawet na to nie licz. Najchętniej w ogóle by nie płacili. I na każdy grosz patrzą. Wymagają czystości ale sprzętu do sprzątania czy środków czystości nie zapewniają ????

Marzena

Na forum widzę że jeszcze w tamtym roku jeden z pakowaczy uznawał że praca jest nieadekwatna do kwoty którą za nią oferują i ja właśnie w tej sprawie. zauważyłam na stronie z ogłoszeniami że przy stanowisku dla młodszego kupca nie podano żadnej kwoty stwierdzając przy tym że jest ona omawiana na rozmowie mimo Wszystko chyba są jakieś widełki lub porady? wiecie na co konkretnie zwracają uwagę podczas negocjacji? sama w sobie rozmowa jak może przebiegać?

Ktoś
@Marzena

Dają minimalną krajową. Nic nie dostajesz więcej. Nieważne jaki masz staż pracy.

Anka
@Marzena

W Abitoo nie płaca więcej niż najniższa krajowa. Nie ma premii. Generalnie trzymałabym się z daleka od tej firmy.

@Anka

Aha, ale ludzie i tak się zatrudniają? Mimo wszystko jaka rotacja tutaj wobec tego jest na dzień dzisiejszy? Ile osób się zatrudnia?

Anka
@Marzena

Na każdy sklep dwie osoby. Jedna na cały etat, druga ma pół. Najczęściej zlecenie. Na sklepie sprzedawca jest sam cały dzień. Na dużej powierzchni. Odpowiedzialny za wszystko. Co chwile jakieś nowe obowiązki. Cały czas na stojąco przez 10-12 h. Nie polecam. Chyba ze na chwile zanim znajdzie się coś konkretnego. Na przeczekanie.

@Anka

Aha dzięki za odp., no a tak z ciekawości jeszcze to ile takie przeczekanie tu może średnio trwać? Szybko udaje się znaleźć kogoś zainteresowanego?

Skwarka

Nie polecam. Nie nie nie i jeszcze raz nie. Oczekują cudów w tej firmie, towar bez rewelacji. Chcą żebyś była sprzedawca, pracownikiem biurowym, konwojentem, sprzątaczka, magazynierem itd itd. Oczywiście za minimum wynagrodzenia. Nie polecam. Byłam chwile. Ale jak zobaczyłam jak to wyglada to odpuściłam.

Poszukiwacz

Bardzo dużo osób się tam przewija. Dużo osób chce tam pracować lecz jak już zobaczą jak to wygląda to rezygnują. Sama jestem wsrod tych osób. Cały czas trzeba udawać że coś się robi, każdemu klientowi trzeba klepać o zniżkach. Wszystko bardzo naciągane i nachalne. Za te pieniądze nie warto. Wymagają minimalnego utargu, bardzo wyidealizowany sklep. Nie polecam

Czy w mieście Rzeszów da się zarobić więcej niż 1500 PLN pracując jako Kasjerka?

Sprzedawca

Da się. Zależy od tego ile się będzie pracować i w jakiej firmie

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko kasjerka w Abitoo Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Sprzedawca

Brałam udział. Generalnie spotkanie nie wyróżnia się jakoś. Idzie się na zaplecze porozmawiać o doświadczeniu zawodowym itd. Jedynie jest pytanie o to czy się pali.

Edyta

Cześć, jak mniej więcej wygląda wynagrodzenie w Abitoo na stanowisku sprzedawczyni? Czy wynagrodzenie jest stałe czy można liczyć na podwyżki np. za staż pracy?

@Edyta

Wynagrodzenie minimalne, umowa zlecenie. Po trzech miesiącach niby ma być umowa o pracę, ale nie dają jej. Mam paromiesięczne doświadczenie z tą firmą. Na chwilę praca spoko. Jak ktoś szuka czegoś stabilnego to odradzam

Czy firma normalnie działa? Dziwne, że na forum dla pracowników nie znalazła się ani jedna opinia o pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Abitoo Sp. z o.o. - Bolesławiec

• Jak się pracuje w Abitoo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abitoo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abitoo Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abitoo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Abitoo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abitoo Sp. z o.o.
  • Adama Mickiewicza 12B