Astechbud Sp. z o.o.

Adres: Juliusza Słowackiego 23 lok. 2, 60-822 Poznań

NIP: 7811943868 REGON: 366803178 KRS: 0000668626

Astechbud Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Astechbud Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Zenon
 Opinia

Omijać tego Pana z daleka.. Firma w teczce.

Pomocna?
TakNie
juras
 Opinia

O tej firmie ne wolno na forach pisać źle, bo zaraz wasze informacje zostaną skasowane przez właściciela. Informacja dla potencjalnego inwestora: Proszę spróbować umówić się w siedzibie firmy. Podejrzewam, że się to nie uda. Inaczej - wiem, że się to nie uda. Pozdrawiam.

Pomocna?
Tak5Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Administrator
 Opinia

Co słychać w firmie Astechbud Sp. z o.o. w mieście Poznań? Czekamy na aktualne info. Może znajdzie się osoba, w firmie Astechbud Sp. z o.o., który ma jakieś info?

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Astechbud Sp. z o.o. - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astechbud Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.