Opinie o Apromet Sp. z o.o. w Plecewice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Apromet Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Apromet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apromet Sp. z o.o. w Plecewice

Przedstawiciel

Cześć, jak wygląda praca jako przedstawiciel? Premia uznaniowa czy prowizja? Jaki samochód oferują? Można korzystać prywatnie? Targety do wyrobienia ? Dzięki @Pracodawca

@Przedstawiciel

Premia uzależniona jest od wykonanego budżetu.

@Przedstawiciel

Cześć, pracuje jako przedstawiciel już od jakiegoś czasu. Jest podstawa + premia uznaniowa. Jest co miesiąc target do wyrobienia. Jeżeli rzetelnie pracujesz i robisz targety to wtedy nikt nie wnika w Twoją organizację pracy. Liczy się efekt na koniec miesiąca. Praca jest w młodym zespole ludzi, atmosfera jest ok. Reasumując - jeżeli nie ściemniasz i pracujesz i jesteś ambitny to będziesz zadowolony. Mi ta praca na tym stanowisku bardzo odpowiada.

Przedstawiciel Nowy wpis
@Przedstawiciel

Dzięki, a jak z uzywaniem samochodu prywatnie?

Ja Nowy wpis
@Przedstawiciel

Hej, premia uznaniowa? Od czego uzależniona? Widzi mi sie pracodawcy?

@Przedstawiciel Nowy wpis
@Przedstawiciel

Ja używam auto do celów prywatnych. Właściciele działają na zdrowych zasadach - jeżeli pracujesz i robisz budżety to nikt nie wnika gdzie jeździsz autem.

@Przedstawiciel Nowy wpis

Premia uzależniona jest od wykonanego budżetu.

Ogłoszenie na Magazynier do Apromet Sp. z o.o. pojawiało się w Lento.pl, polecacie aplikować?

Misia

Fajne miejsce pracy dla ambitnych i chcących pracować

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Magazynier można liczyć na 4300 . Czy to prawda?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Apromet Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
PH

Pracuje już ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Praca w młodym i zgranym zespole. Firma cały czas się rozwija co daje perspektywy do dalszego rozwoju. Dodatkowym atutem jest elastyczne podejście do pracownika. Polecam

Dla mnie praca, podejście do pracownika bardzo ok. Firma szybko się rozwija

BF

Praca na krótki okres czasu, nie stabilna, duża rotacja, dużo obowiązków, ogólnie nie polecam. Właściciel nie ma o niczym pojęcia.

@BF

Na krótki okres czasu - to znaczy na ile? Mąż szuka właśnie pracy i chcę się gdzieś zahaczyć chociaż...

Emila
@BF

Panie BF pracuje Tu kilak lat i nie kojarzę nikogo o takich inicjałach jak piszesz jakieś Fake news wypadało by się przedstawić. Rotacja jest to fakt ale wśród nowych pracowników, nie wszystkich firma chce zatrudnić z uwagi na niskie kompetencję, olewczy stosunek do pracy. Ten kto się stara nie narzeka, wręcz przeciwnie ma stabilną pozycje i na wynagrodzenie też nie narzeka.

Przemek

Z roku na rok jest coraz lepiej, firma inwestuje mocno w rozwój i ludzi - ja jestem zadowolony ;)

Antek
@Przemek

@Przemek na jakim stanowisku w firmie pracujesz ?

Nadal nie ma stabilnej rotacji?

Ołen

Firma jest bardzo ok i szybko się rozwija - przepracowałem tam kilka lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. To że jest rotacja to fakt - ale osoby które nieraz przychodziły nadawały się tylko do zwolnienia i myślę że nie ma nic w tym złego - firma by się rozwijać musi mieć rzetelnych ludzi którym chce się pracować.

Jurek

@STANOWCZO ale dlaczego?

STANOWCZO

NIE POLECAM....

Panda

Beznadziejne miejsce pracy, właściciel firmy jak z innej planety typowy Janusz Biznesu. Nie polecam.

Unikać jak ognia. Radzę nie podejmować tam pracy. Dziwny ten właściciel firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Apromet Sp. z o.o. - Plecewice

• Jak się pracuje w Apromet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apromet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apromet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apromet Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 93
    05-088 Plecewice