Opinie o Ktu Zieleń Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ktu Zieleń Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ktu Zieleń Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ktu Zieleń Sp. z o.o. w Łódź

Grażyna

No i jak się sytuacja przedstawia w pracy po tym wykupie o którym tutaj pisaliście niedawno? Tzn. no tak nawet nie niedawno już

@Grażyna

Nie ma już firmy a każdy pracownik poszedł swoją drogą.Ja żałuję że wcześniej nie odszedłem.Jak potraktowali pracowników to śmiech na sali .Krotko mówiąc zostaliśmy (usunięte przez administratora) i okradzeni z tego co nam się należało .

A co z ogólnym szefostwem? Otworzyli coś kolejnego?

@Ewa

Szefostwo zamknęło cały zakład a pracownicy co przeszli do gren park lub zigger to tylko zostały dwie osoby.

Ewa Nowy wpis

To dobrze, że zatrudnienie udało się im znaleźć chociaż. A te dwie osoby co zostały to po co tak w sumie? Są za coś odpowiedzialne?

Były pracownik Nowy wpis
@Ewa

Zwykli pracownicy a i biuro przeszło do tamtej firmy.Ja już nie chce mieć nic wspólnego z tą firmą bo to co oni zrobili to tak się nie postępuje z pracownikami.

Maria Nowy wpis

Ale to co tam się w ogóle wydarzyło, bo to co piszesz brzmi dość poważnie- mógłbyś trochę rozwinąć temat? Oprócz tego jestem ciekawa czy zgłosiliście to do odpowiednich organów, bo z tego co widziałam wyżej to napisałeś, że was "okradli"..

Byly pracownik Nowy wpis
@Maria

Ja juz zgłosiłem do opowiedniej instytucji Niech Pan(i) P. P. N wiedza ze tak sie nie postępuję z pracownikami bo to dzieki nim firma funkcjonowala jeszcze tylko brakuje telewizji. Moze ktos inny z prcownikow sie wypowie.

Prawda

Czy to prawda że firme wykupił green park z radomska ?

@Prawda

Tak to prawda.

Mateusz

@senior a skąd masz informacje ze ogłosili upadłość ?

Byly pracownil 2020
@Mateusz

To prawda ze dążądo upadlosci a prcownikow (usunięte przez administratora)ma kazdym kroku zaczynajac od wynagrodzenia urlop itp.

@Mateusz

Tak planuja upadlosc bo maja same dlugi wobec roznych firm. Nie polecam tej firmy do współpracy gdyz w ostatnim czasie oszukuja pracownikow w postaci urlopu wynagrodzenia.

@Mateusz

Po zmianie wlasciciela jest gorzej nie polecam wlascicielki firmy. Mysli tylko o sobie a pracownikow ma gdzieś.

@Mateusz

To prawda ze oglosili upadlosc bo nie chca ponosic konsekwencji to co zrobili z firmą

Senior

Podobno oglosili bankruta po tym jak dostali 2 miliony kary za fuszerke przy rewitalizacji parku Sienkiewicza

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ktu Zieleń Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Senior

Czy to prawda ze firma ktu oglosila upadlosc ????

Igor

@Prawda Skąd taka informację zdobyłeś? Nigdzie nie ma w tym temacie żadnej wzmianki.

Obiektywny

Ty anonimus123 nie cukruj tak tej firmie bo jeszcze nie dawno chcieli Cię z niej wywalić z hukiem, a to o tym że tak jest jak napisał/ała łodzianka to prawda może już pora odejść na emeryturę bo niewiele Ci zostało miesięcy do emerytury.Pora zwolnić miejsce dla młodszych

Zuzanna
@Obiektywny

A powiedz, czy szukają aktualnie w Ktu rąk do pracy? Nie ma żadnych ofert. Czyżby nie było teraz żadnych przyjęć?

Łodzianka

No napewno tylko że kierowcy jeżdzą samochodami bez potrzebnych do jazdy dokumentòw np.dozoròw, przeglądòw,firma na ostatnia chwile robi prace ktòre powiny być zrobione latem,i zleca zadania osobą nie majacym uprawnień do danej pracy.Pracownicy rębaka stoja wiekszą cześć dnia pracy I sie lenia czekaja jak pilarze natna im gałezi do zrębakowania wstyd Panie Kwapis że ma pan takich pracownikòw

@Łodzianka

Ej Łodzianie,idź Ty lepiej do szkoły!!! Tak nawiasem mówiąc pracowales/las/ tam więc nie opowiadaj bzdur.

Iga

Jest dobrze wystarczy pilnować swoich obowiązków, ja polecam prace w firmie.

Czarek

Każdy zarabia tyle na ile pozwalają jego umiejętności!! Ja polecam firmę!

Sprawiedliwy

Firma Ktu Zieleń nie szanuja pracownikòw daja niskie stawki godzinowe pracownicy pracujący dłużej np..3 lata maja stawke 15 zł gdzie w innych firmach sa po 17-18 złotych,a warunki sanitarne są tragiczne brud smròd I ubustwo,Ukraińcy pracujący na czarno bez umowy.

Zenek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Sara

Sam masz chyba pusto w głowie firma jest rzetelna i dobrze wykonuje swoją pracę nie to co poprzedni wykonawca usług, a po zatym parki są sprzątane codziennie i pielone na bieżąco są rabaty, a wy jako mieszkańcy powinniście zadbać o porządek wkoło swojej posesji żeby śmieci lądowały w koszu a nie obok niego

@Sara

Brawo dla Pani!!!

Najgorsza firma !!!!Pracownicy pojawiają się sporadycznie wypalają paczkę papierosów i znikają,nie sprzątają,nie opróżniają koszy na śmieci,nie podlewają kwiatów.Posesja , w której mieszkam nigdy nie była tak zaniedbana.Będziemy się domagać by Urząd Miasta zmienił firmę odpowiedzialną za zieleń i utrzymanie porządku w naszym rejonie.NIE POLECAMY TEJ FIRMY. Mieszkańcy posesji ul.Piotrkowska 137/139

@anonymous

W tak krótkim czasie chyba nie są w stanie wypalić tych papierosów. Trzeba było podejść i zapalić razem. Pozdrawiam Jegomoscia ????

Zostaw merytoryczną opinię o Ktu Zieleń Sp. z o.o. - Łódź

Ktu Zieleń Sp. z o.o.