Opinie o Karud Meble i Profile Gięte Sp. z o.o. w Kiełpino

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Karud Meble i Profile Gięte Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Karud Meble i Profile Gięte Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karud Meble i Profile Gięte Sp. z o.o. w Kiełpino

BĘDZIE DOBRZE

Jeśli ktoś lubi pracować tylko dla zabicia czasu to polecam . A jeśli chodzi o zarobki to bardzo słabiutko .ludzie tam to podpierdala...e , jeden na drugiego i tak wkólko Macieju . Spawacz zarobi około 3800 na Akordzie także kolorowo nie jest

BEDZIE DOBRZE
@Olga

Umowa jest ( na najniższej krajowej ) ale składki masz odprowadzone od wszystkiego. Czyli Np najniższa krajowa plus premia uznaniowa wyjdzie jakieś 3800 i to jest wszystko . Podwyżka graniczy się z cudem . Stażowe jest płatne ale dopiero po przeproacowaniu kilka lat i za każdy rok naliczane jest 50 zł

Hanka

Powiedzcie mi, jak to jest z tą premią uznaniową, którą otrzymuje się do podstawy. Czy jest jakiś regulamin, a w nim wytyczne, komu należy się taka premia? :) Jeśli znacie warunki, które trzeba spełniać, to dajcie o nich znać. Mój mąż planuje złożyć tutaj CV, więc każda taka kwestia jest dla niego ważna.

Kamilo
@Hanka

Premie są dla tych którzy dużo mówią o innych,ile pracują,ile mogą zrobić,co to nie oni. Ale to są najwięksi ściemniacze tak naprawdę. Wypłaty,premie i inne rzeczy są zresztą chyba od dawna zamrożone.

Grażyna Nowy wpis

Tak piszecie, że zarobki słabe i w ogóle. Ja to tak nie mam porównania, bo się dopiero niedawno wprowadziłam. Ale czy naprawdę tak jest źle na tle całej okolicy? Nie znam za bardzo tu firm za dobrze. Może wy macie jakieś porównanie?

Hanka Nowy wpis

Kamilo Nowy wpis
@Hanka

BĘDZIE DOBRZE

Olga
@BĘDZIE DOBRZE

Na akordzie? Czyli trzeba nieźle się narobić, chyba żeby wyrobić normę? Co z premiami czy podwyżkami? Jest możliwość negocjacji stawki wraz ze wzrostem stażu pracy czy wtedy gdy ktoś się sprawdza? Napisz, chociaż, że jest umowa o pracę :/

BEDZIE DOBRZE Nowy wpis
@Olga

Jacek

Polepszyło się coś, czy dalej są sytuacje, że tak jak pisaliście troszkę nadużywają dobroci pracowników i każą robić więcej niż się powinno? W jednej już firmie takiej robiłem, więc wolę się upewnić. Troszkę mnie ciśnie czas, bo szukam czegoś, aby już przed latem się załapać normalnie. Najbardziej to takie niepokojące że takie tempo narzucają. Jest to dalej praktykowane, czy się coś zmieniło na plus? Jak to w praktyce wygląda? Na każdym stanowisku tak?

Lolek 363
@Jacek

Cisną coraz bardziej a płacą jałmużnę. Jeśli chcesz iść pracować za grosze i się ciągle wkurzać to lepiej szukaj coś innego . Za grosz to ludzie są w stanie sobie oczy wydłubać. A szef będzie Ci mówił z każdym razem jak do niego pójdziesz ze mało zarabiasz "będzie dobrze "

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Karud Meble i Profile Gięte Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Peppa

Czas spojrzeć prawdzie w oczy, wykorzystywanie na maxa przez brygadir , jeden duzy kiedyś dziś mały to tylko czeka żeby kogoś pod......możesz cały dzień zasuwać ale akurat na minutę np wymień przyrząd albo zamieć to akurat wpadnie i ci wmówi że nic nie robisz ... obserwuje wszystkich a sam leżakuje kiedyś palił jak smok Wawelski ale dziś jak ktoś zapali to karty chce wprowadzić żeby odrobili ale też niech swój przesiedziany czas na (usunięte przez administratora) i w telefonie i łazeniu odrobi .. To taki typ co uważa że jest najlepszy a nie ma pojęcia o niczym jak o kablowaniu.. ..śmiech na sali .. ludzie mają go dosyć .. wszyscy bez wyjątku, jak można kiedyś samemu na krześle pół dnia przeleżeć a dziś komuś wyrzygiwac...brak kultury wstydu i wgl jak można wgl w lustro w spojrzeć pewnie każde pęka ...pracownicy hali naprawdę pracują ale szukanie dziury w całym ..w końcu zostaniesz tak sam cwaniaku...bez komentarza ... Karma wraca peppo ..

@Peppa

Brawo ty. Niech koledzy ci teraz podziękują za tak wspaniały wpis

@Peppa

Jak jesteś taki odważny to przyjdz i powiedz mi to w oczy, a jak nie to za robotę sie weź i nie narzekaj albo robotę zmień

Agnieszka
@M

a kim jestes w firmie że to do ciebie ma ktos przychodzic i sie żalić ? wyciagniesz z tego wnioski i naprawisz problem ?

Do M
@M

Lagę sobie wciągnij i zluzuj majty , to co wyżej to czysta prawda

@Do M

Serio? A jeśli tak to może faktycznie skonfrontujecie to prosto w oczy? Może wtedy da to już taką totalną jasność a nie przepychanki poprzez komentarze na forum?

Jack
@Peppa

Tak se czytam i czytam i się zastanawiam czy wy o tej firmie piszecie wogule, pracowałem tam całkiem nie dawno i inaczej to widziałem ,peppa ty poza karudem nigdzie nie pracowałeś I naprawdę nie wiesz jakie są warunki w innych zakładach a ty tu bzdury piszesz jakbyś już przeszedł z 10 firm ,żenada totalna

@Jack

No wiesz tego czy robił gdzieś indziej czy nie to tak z góry nie zweryfikujesz. Ale fakt, że negujesz jego zdanie zdaje się chociaż bardziej pozytywny przynajmniej. Ciekawa jestem Twojej opinii odnośnie firmy w takim razie, bo jak wdać masz aktualnie spostrzeżenia

Jack
@Paulina

Paulina widzę że znasz tą firmę,ale tak szczerze podaj mi chociaż ze dwie firmy w okolicy gdzie mają tak jak w tej ,troszkę ich znam I wydaje mi się że nie znajdziesz gdyby pracownicy się tak nie nakręcali i wykonywali swoją pracę z szacunkiem to podejrzewam że by nie było takich wpisów, moim zdaniem to jest teraz babski plotkarki zakład, współczuję tylko władzy bo dopóki nie usuną tego ogniwa które to wszystko nakręca to będą mieli ciężko. Dla mnie firma ok jak to na wsi mówią Karud ,Przedszkole

Magdalena
@Jack

Co to znaczy że babski plotkarski zakład? Więcej kobiet tu pracuje? A Ty jakie być wskazał plusy firmy tak konkretnie? No bo jednak różnie tu piszą, chciałabym sobie jakiś obraz zbudować :P

Tyskie
@Magdalena

Wiesz, to nie jest mesendzer ani gadu gadu.

Bronek
@Peppa

Panie T....u nie jest Ci wstyd na wszystkich donosisz nic sam nie robisz ,a jeszcze to na dodatek doprowadzasz do płaczu, Dziwię się tej kobiecie ,że jeszcze wytrzymuje psychicznie

Jeżyk

Kiedyś byłeś człowiekiem a dzisiaj stałeś się nędzarzem. I na twoje odejście taki zostaniesz zapamiętany. Życzę ci abyś miał tego świadomość na spokojnej emeryturze.

@Jeżyk

W sumie to do kogo to skierowane ma być?

Mocherowy Beret

Firma totalne dno. (usunięte przez administratora) a pracownik jest zniewolony. Tylko tempo i terminy. Nie ma czasu iść do WC , nie wspomnę że palarni nie można zbytnio nadużywać. Oczywiście aby do niej wejść trzeba podbić kartę. STRZESZCIE SIĘ OD TEJ FIRMY!!!!!

Paulina

Aha. :( I co, że niby każdy tak w pracy w biurze tak tutaj będzie miał?

Nik
@Paulina

Wow co za wpis ,ni ładu ni składu

@Nik

Pewnie tak ja już nawet nie pamiętam zbytnio co tam było ale rozumiem, że jakiś wkręt?

Wyczytałam tutaj, że w tamtym roku zaproponowano komuś wypłatę 2200. To wydaje się bardzo mało! Ciekawa jestem czy w kwestii wynagrodzeń coś się polepszyło na ten rok? Jak to oceniacie?

Kacper

Czy były jakieś obniżki wynagrodzeń w związku z Covid, firma otrzymała 422,4 tys. zł pomocy publicznej ?

Spawacz Robert

Byłem na dzień próbny.nie było żadnych zastrzeżeń co do moich spoin . Po dniu próbnym zaoferowano mi 2200 zł na miesiąc, ale przecież pracuję tylko do 14 to potem mogę iść sobie dorobić na budowie . To są słowa samego szefa. (usunięte przez administratora) Za te 8 godzin oczywiacie nie dostałem ani złotówki. Omijać z daleka . Chora firma.

Farba

Uważajcie na starszą pracownicę z Hali co na wszystkich (usunięte przez administratora) Wali

Pantera do Rafała
@Farba

Drogi Rafale jak chcesz mi ubliżyć to powiedz mi to w twarz ,a to co napisałeś o mnie to CHYBA TY

19zł + akord
@Pantera do Rafała

Pozdrawiam mig mig auu auuuuuu

Iho
@Pantera do Rafała

Widzę że penerę usunięto...

Boli
@Farba

Nikt was tam siłą nie trzyma..

Mateusz

Widzę po komentarzach poniżej ze nie ma zbyt dobrej atmosfery w firmie?

Destruida
@Mateusz

Atmosfera jest fatalna, jak i część osób tam pracujących, fałszywych i zawistnych...

....
@Destruida

Praca w tej firmie jest jak za kare ,w łagrach była lepsza atmosfera i warunki .

LIDL najlepsze zarobki

I jak tam spawacze ? Szukamy innej pracy ? Jak myślicie...

Milen
@LIDL najlepsze zarobki

Pewnie, nie ma co dawać się wyzyskiwać za te marne grosze zwane wypłatą.

Smarek
@LIDL najlepsze zarobki

Widzę dużo złomu!!!!!?? coś pospawam.!! Ale tylko tydzień potem, plecy i opieka umiem tylko smarkać(usunięte przez administratora)

Mobo

Nikt was nie trzyma...

Cześć czy opłaca się zatrudnić w karudzie jako spawacz ? Jakie zarobki, wymagania ?

Komar
@Nowy

Jeśli chcesz zarabiać 3 tys. niezależnie od ilości godzin to polecam .A zwłaszcza ,jeśli chcesz otaczać się większością osób niespełna rozumu ,alkoholików itp.

Mohito
@Nowy

Hmmm, to zależy. Jeśli się chce pracować i codziennie robić to samo tzw. Monotonia i raczej dalszy słaby rozwój zawodowy to jeśli ktoś tak lubi to spoko. Oczywiście część pracowników dość fałszywa i zgryźliwa. Jeśli chodzi o zarząd to raczej spoko, choć szef wszystkich szefów czasem potrafi to i owo, ale jak nie podskakujesz to jest spoko. Zarobki nie zależnie od miesiąca i ilości godz. W granicach 3tys.socjal ok. Park maszyn ok. Zus od całości też plus. Co do pracy nie trzeba byc wybitnie uzdolniony, do wszystkiego przyrządy więc nie trzeba czytać rysonkow technicznych. Pozdrawiam lidlowcow.

@Mohito

Jaki jest social w tej firmie?

@Komar

To ja takiej firmie podziękuje. Widać marne pieniądze i nie ciekawa atmosfera pewnie.

Wojtek

To prawda ze są trzy przerwy?

Kondzio
@Wojtek

3?tak 3 legalne, i co godzinę nie legalnie, czyli ogrom przerw, żyć nie umierać..

Krystyna
@Kondzio

Co rozumiesz przez ,,nielegalne" przerwy? Domyślam się, że chodzi o to, że pracownicy generalnie często przerywają swoją pracę, już same trzy przerwy to sporo. Jak wyglądają Wasze obowiązki w takim wypadku?

Wujek
@Wojtek

Tak

Bożenka z klanu
@Krystyna

Czy to prawda że spawacze z karudu mają przerwę co 20 min

Kondzio
@Krystyna

Chodzi o to, ze są przerwy które są zgodne z obowiązującymi przepisami w firmie i te nielegalne na które nie ma zgody i akceptacji zarządu, jeśli natomiast chodzi o spawaczy to tak mają co 20min przerwę bo przecież im się,, należy,,!????

Szogun
@Bożenka z klanu

Prawdą jest to ,że spawacze są zatrudnieni jako ślusarz-spawacz ,choć pracują codziennie po 8 godzin jako spawacze... Zarobki jak masz 3tys. to chwała panu.(godziny się nie liczą ,a kokosy nie rosną w tej firmie)

Zimny Żuberek

Skoro nie pasuje Ci dana sytuacja w pracy to po co dalej pracujesz? Pracy wiele, rodzinę ma każdy, dzieci ma tam 85% ludzi.. Śmieszy mnie od dwóch lat krytyka ludzi, którym tutaj jest źle. Wedle słów prezesa, lepiej płacą w Lidlu..

Flet
@Zimny Żuberek

Nie pracuje już tam, zmądrzałem. Haha

M.J
@Zimny Żuberek

Ci co chodzą strzelać z ucha nie mają nic do powiedzenia,bo mają wypłaty o połowe większe niż normalny pracownik. (usunięte przez administratora) Jeszcze dzisiaj lyku-lyku..bo od jutra na odwyku.

D. L.
@M.J

Pozdrawiam karud

Zimny żuberek

Witam. Zacznijmy od samych godzin pracy, 8 godzin i 3 przerwy, kwestia nadgodzin jest do uzgodnienia razem ze stawką, nie oczekujcie tylko cudów, bo kokosów tu nie ma. Jest ślusarnia, kopalnia i pakownia z trzema brygadzistami, różniącymi odmiennym charakterem oraz Pan Kontroler Jakości. Zarobki nie wiele się różnią, 2100-2300 na początek, ale będziesz zadowolony. Pracownicy ze stażem od 5 do 10 lat od 2400 - 2800, a powyżej 10 lat max 3100 przy "dobrym" miesiącu. Ślusarnia to miejsce gdzie musisz uważać na spojrzenia, ciekawość oraz plotki pracowników. Do Brygadzisty idzie się przyzwyczaić, ma jak każdy swoje nawyki, lecz kwestie urlopów czy szybszego zwolnienia to idzie z nim ugadać. W zależności od ilości zamówień lub nacisku z biura względem tempa to nawet ktoś kto zaczyna pracę dałby radę, co nie oznacza, że praca tam przebiega wolno, jest zapier.. Kopalnia to szlifiernia, która rządzi kolejny brygadzista, co moim zdaniem najlepszy z nich wszystkich. Z nim dogadasz się, pokaże Ci do oporu, jak wykonywać odpowiednio swoją pracę, ale też brygada tam jest ogarnięta i w razie wypadku Ci pomoże. Ogólnie jest tam strasznie niedocenione wykonywana jakość pracy, ostry nacisk od strony Pana od jakości oraz szybkiego tempa pracy. Minusy jedynie to takie, że nad Tobą jest kamera i niezbyt zadowalający zarobek. Pakownia i montaż to specyficzne miejsce. Brygadzista jest na tyle w porządku i czasem na tyle nerwowy, że głowa mała.. Tam jednak musisz patrzeć czy dobrze polerujesz czy lezerem umiesz pracować, ale najważniejsze każdą ryse, odprysk, dziury po spawie(o ile będą) musisz zauważyć. (usunięte przez administratora) Jest jeszcze spawalnia, zwane w tamtym czasie co pracowałem, (usunięte przez administratora) Zarobki strasznie małe, na migomacie od 2700 do 3200 max, a tigowcy od 2800 do 3600. Tutaj też trzeba uwzględnić fakt, że staż pracy ma niewielkie znaczenie do zarobków. Spore tam grono jest na tyle ogarnięta, że pogadaja, pomogą Ci, ale jest tam jeden taki, do którego naprawdę lepiej nie przychodzić.. Co poprawi to spawu nawalone tyle, że szlifujesz ponad godzinę, aby jakoś to wyglądało. Chcę też powiedzieć kilka słów na temat Pana od Kontroli Jakości. Ogólnie to przyzwyczajcie się do jego krzyków na pół hali, nerwów od niego oraz tym że jest strasznie ciekawski. Poza tym idzie z nim spokojnie porozmawiać. Poza tym lepszy taki Pan Kontroler Jakości niż taki co by 7 razy dziennie donosił oraz miał ciebie jako pracownika gdzieś. Atmosfera ogólnie jest taka, że w życiu nie widziałem większego zgromadzenia osób plotkujących, ciekawskich oraz papli niż tam. Generalnie jest tam maksymalnie 7 osób na tyle ogarniętych oraz pomocnych i miłych, aby Ci pomogli w każdej sytuacji.. Nie wymienię z nazwiska, bo RODO.. Kończąc wystawioną opinię.. Nie jest tam aż tak źle, choć zarobki mogłyby być lepsze. I nie będziesz tam zadowolony, jak Ci obiecują na początku. Jeśli ktoś potrzebuje doświadczenia zawodowego i wystarczy mu 2300-2500, zależnie od "gorszego" lub " słabszego" miesiąca to firma KARUD zaprasza. Prezes i kierownik są na tyle w porządku, że się z nimi dogadasz, choć warto też uważać co mówisz i jakimi słowami operujesz. Resztę, aby się dowiedzieć to musisz tam trochę popracować "I będziesz zadowolony"

Xman

Powiem tak, używając słów papy smerfa cytuję,, czemu wy tu siedziicie? Czemu? Bo wam jest dobrze!!! (usunięte przez administratora) I tyle w temacie, jak jest wam źle to nikt was nie trzyma, proste!!

Codziennienakacu

Chciałbym z tego miejsca podziękować za obcięcie jałmużny (borykam się z tym ,czy można tak chociaż nazwać tą śmieszną wypłate w tej firmie) oraz poruszyć temat rozpiżdżenia pieniędzy w błoto dla tego człowieka co jest codziennie na kacu. Szpicel "Pan" na P. dostaje pieniążki za donoszenie na innych pomocników ,pomijając fakt "sponsoringu", który nie przynosi żadnych korzyści firmie. Pieniądze te powinny być przeznaczone na dodatek do jałmużny zwanej "wypłatą". (usunięte przez administratora)

Adolf

Ukraina za 4tyś ale jak koś by im ustawił I był odpowiedzialny za pracownika

Duży Barry
@Codziennienakacu

Niestety to co kolega napisał wyżej to w 100% prawda. Wypłaty są śmieszne i obcinane nie wiadomo za co ,co miesiąc słyszałem ("W nastepnym miesiącu będzie lepiej"), Na szczęście już nie muszę patrzeć na te niektórych osób fałszywe twarze. To pijaństwo będzie do czasu aż coś się stanie i wy**bią tego moczygębe ze stanowiska. Wtedy ta nizina społeczna broniąca mu tyłka przejrzy na oczy do czego to doprowadziło. Normalny pracodawca od razu zrobiłby z nim porządek.

@Codziennienakacu

Macie za dobrze, przyjdzie kiedyś inny brygadzista , to zobaczycie jak praca może wyglądać. Ciekawe co wtedy tutaj napiszecie ?? Radzę się ogarnąć , bo zachowójecie się jak niedorozwinięci. Pracuje tu dobrych .... lat , ani razu na mnie nie podniósł głosu, z urlopem nigdy nie ma problemu , chcesz sie szybciej zwolnić z pracy , nie ma problemu . Nie stoi nadaremną , i nie liczy ile dokładnie co do sztuki dzisiaj zrobiłem , i dla czego tak mało . Ci co palą to sobie zapalą , z niczym nie ma problemu. Niestety jak kontrola jakości go zdenerwuje, to jest zdenerwowany , ale czy na kimś się wyżywa???? No właśnie . A zarobki w tej firmie są zależne od umiejętności . Jeśli masz zwykłe stanowisko , to nie nażekaj że zarabiasz 2500, zrób coś z swoim życiem to zarobisz więcej , chyba że ci to odpowiada. To ty jesteś winny i tylko ty możesz zmienić swoje wynagrodzenie w swoim życiu !!!!

@...

A jeśli miesiąc różni się ilością przepracowanych godzin, to jest mniej wypłaty . Nie umiecie liczyć ??? Zresztą po waszych komentarzach , czego się spodziewać...

@...

Przestań siebie okłamywać,każdy doskonale wie jak jest . Jak chcesz zabłysnąć napisz coś mądrego. A gdyby nie kontroler jakości to wszystkie elementy wroćiłyby z powrotem,bo przecież to je dobrze.

@M

Mylisz kontekst punktu wizyjnego , drogi "M" przyjacielu.

Zostaw merytoryczną opinię o Karud Meble i Profile Gięte Sp. z o.o. - Kiełpino

• Jak się pracuje w Karud Meble i Profile Gięte Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Karud Meble i Profile Gięte Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karud Meble i Profile Gięte Sp. z o.o.?

Karud Meble i Profile Gięte Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Długa 61
    83-307 Kiełpino
  • NIP: 5891004113 REGON: 190869621 KRS: 0000180262

Karud Meble i Profile Gięte Sp. z o.o.