Opinie o Benecar Sp. z o.o. w Sobótka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Benecar Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Benecar Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Benecar Sp. z o.o. w Sobótka

Kiero

Ktoś wyrazi opinie o jeździe w tej firmie

EndorfinaNo1 Nowy wpis
@Kiero

Witam , Pracuje w tej firmie 5 miesiąc biorąc pod uwagę 2 tygodniowe szkolenie , zaczynałem bez doświadczenia . Trasy są dłuższe krótsze .. lepsze gorsze , wiadomo .. jak ktoś zna tę przestrzeń pracy . Uważam , że spedytorzy z bardzo dużym wyczuciem i szacunkiem podchodzą do relacji ze mną , parę razy po dłuższych trasach - dopytywali czy muszę odpocząć , przespać się , czy dam radę jechać .., Bardzo podoba mi się to , ze praktycznie „nie mam z nikim do czynienia w czasie dnia pracy czyli : sam sobie jestem „ szefem „ w kontekście , którędy jeżdżę , jak itd. Otrzymuje rano sms ze zleceniem , jadę ładuje , potwierdzam , potwierdzają i jadę , odpoczywam czy śpię .., kolejnego dnia mam być o tej i o tej „ tam gdzie trzeba i tyle . Prościej pisać niż jeździć i działać .. ha ha????. Rozmawiałem z innymi kierowcami z różnych firm -, i mam refleksje : .. biorąc pod uwagę , że to pierwsza moja firma transportowa ..to dobrze trafiłem . Szef płaci jak trzeba . Jestem „ młodym doświadczeniem kierowcą „ więc jeżdżę solówką Inveco ..z przebiegiem 450 tys. To normalne , że nie jeżdżę nowym autem i zdarzy się kosmetyczna naprawa , mechanicy dokonują napraw od ręki lub w weekend . Moje wszystkie usterki naprawili , wiem , że można zawsze na nich liczyć . Mówię tu o kwestii , masz auto i z „ Panem Bogiem ..radź sobie ..” - tak nie jest . Można jeździć na dniowki lub frachty. Spróbowałem na dniówki , obecnie jeżdżę na frachty i jak na polskie warunki i to , że w piątek wracasz i tu różnie .. raz 14.00.., raz sobota 4.00 rano .. wyjeżdżasz w niedzielę w nocy .. to suma sumarum nie jest źle . Warunki umowy o pracę trzeba dogadać indywidualnie z szefem . W moim życiu miałem różnych szefów , to jest normalny gość , więc napewno można się dogadać , pracować i dogadywac . Kolega , który mnie „ przuczyl, pracuje tam 3 lata i jest zadowolony a wiem , że są i tacy , że pracują 10 lat - więc to też o czymś świadczy . Spotkałem też kierowcę , który jeździ tirem a mieszka w Inowrocławiu - i skoro mu się opłaci pracować w firmie pod Wrocławiem , to pewnie jest zadowolony . Moja opinia jest obiektywna , jestem osobą niezależna i nie muszę pracować w tej firmie ale , ale ja chcę tu pracować i zdobywać doświadczenie .

Amazonka Nowy wpis
@EndorfinaNo1

Czy za szkolenie dostałeś mniejsza wypłatę?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy firma Benecar Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Benecar Sp. z o.o. - Sobótka

Benecar Sp. z o.o.
  • Ciasna 25 lok. 9
    55-050 Sobótka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042