Opinie o Ac Serwis Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ac Serwis Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ac Serwis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ac Serwis Sp. z o.o. w Poznań

Ahaaha

Wiemy tylko tyle. Ze jak przyjdzie dzień wypłaty to szefa Nie ma i nie ma kasy. Kto chce robić za darmo Albo jak to bywa bez towaru. Szef się wiecznie tlumaczy że ma kary ,ale pytanie jest kogo to jest firma? Jakby szef dbał o pracowników to by ludzie pracowali Bo są tacy co chcą pracować a im się nie pozwala i są tacy co ściemniają i piszą sobie godziny jak im się podoba. I do innej pracy i tej też się takie osoby nie nadają po prostu. Jak ma się wtyki. To idą co któryś dzień. Opinie z miasta Leszno. Firma jest po ludzku mówić... fatalna. Nie polecam tam pracy.

@Szok

Ale na jakiej podstawie płaci PKP ?

No cóż na temat tej pseudo firmy duuuzo by mówić (usunięte przez administratora) ,ściemniacze i (usunięte przez administratora) !! Żadnej komunikacji między pracownikiem ,można pisać dzwonić i tak nie odbiorą bo.....mają w (usunięte przez administratora) .Brak opłacanych składek w zusie nie wspomnę o wypłatach ,które zalegają ludziom Żadna hurtownia nie chce im już towaru sprzedawać ,zalegają już wszędzie .Komornik siedzi już im na firmie ,ale cóż najważniejsze nabrać dla siebie kasy i na kochankę ,dotyczy to Grzegorza .A ludzie no cóż ...poczekają parę msc za wypłata !!!!..Sprawy są już złożone w insp.pracy i sądzie pracy dotyczące firmy A C Serwis .Nie polecam tej firmy nikomu .

Hmm

To już raczej wasz problem tym bardziej,że wszyscy macie tak płacone . To jak pracujecie jak nie ma towaru?

Mężatka

Do wszystkich którzy oczerniają nockę wiadomość tak bardzo co niektórzy chcą żeby p. Sylwia wróciła bo będzie porządek to po pierwsze porządku nie było było kłamstwo i nadużywanie władzy. Dzięki tej panie nie mamy do dzisiaj prądu. Wszyscy którzy tu pracowali to wiedzą o tym że przejebała pieniądze na prąd. Mało tego od tej starej pani co tak mówią że tylko siedzi i czeka na pociągi aż podjadą pożyczyła i to nie mało pieniędzy (3400zł) i do dzisiaj nawet się nie kwapi oddać. Jeszcze bezczelnie pyta się o zdrowie. Na ludzi się wydzierała zawieszała w pracy policją straszyła. Z resztą co tu dużo gadać sama powinna czerwona się zrobić i te jej koleżanki

Szok

No o tuż to, ale są lepsi i innym się dopisuje godzinki zeby była ładna wypłata... no bo musi być. Wiem jak było.

Ex pracownik Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie jakiś czas, pracownicy to porazka oczywiście nie wszyscy a kierowniczka i szef szkoda gadać, proszenie się o środki czystości totalny brak organizacji , brak wypłaty na czas . Nie polecam firmy i radzę omijać szerokim łukiem

Hahahahahah

Bo mówi się o tym głośno. Zresztą są tacy co u naczelnika widzą faktury. No to chyba są pieniądze. Co innego że oficjalnie nie dla pracujących. Plelrynka niewidka była kasa i znikła. Ha ha ha.

Zero pojęcia
@Hahahahahah

Nikt nie widzi faktury u naczelnika za czyszczenie . Bo ich tam nie ma. Skoro jesteś czy byłeś pracownikiem to wiesz co trzeba żeby skład został przyjęty i zapłacone za niego. A patrząc na ostatni rok to nie za wiele było PRZYJETYCH CZYLI OPLACONYCH SKLADOW.

,,,,

Jest dawana do podpisu i odrazu odbierania do wysłania przez tą samą osobę co podeszła po podpis. Wcale się nie dziwię ,że nie masz wynagrodzenia wypłaconego skoro nawet da się tobie kit wcisnąć,że faktura leży i każdy ją ogląda. A jak tak myślisz to nic dziwnego,że przepracowałeś już 10 zakładów pracy i nigdzie się nie utrzymales

,,,

Po jakiej znajomości haha są w umowie pewne ustalenie,że nie każdy to może widzieć ogarnij się z myśleniem są przetargi,a tam są stawki więc nie mogą udostępniać każdemu ale mądremu nie trzeba tłumaczyć nie ?

!!!!

Do mocowania nikt tam się nie nadaje . Jak spojrzeć na podłogę to można by nieskończona liczbę pytań zadać ,ale na te ostatnie dni to nie warto.

Hahahahahah Nowy wpis

Faktury widzą inni. Panowie. O tym piszę. Są tacy którzy po prostu powiedzą w prost I bardzo dobrze bo przynajmniej człowiek wie na czym stoi.

Ona123 Nowy wpis

To do kiedy ten przetarg? W sumie się nie dziwię jak nie mają odpowiednich środków czystości

Mmnnnooo

Aaa z ciekawości zapytam czy osoby które opróżniły automat na dworu (uznaną jako kradzież) w czasie pracy to oni wciąż tam pracują? Czy mają jakiś zakaz pracy już?

Yyy

No wszysko znaleźli u pracowników w domu więc samemu można odpowiedzieć

Mini
@Mmnnnooo

Nie pracuje już ta co okradła automat niby ma zakaz. A godziny tak zle policzone i się nie zgadzają fantastyczna pani z nocki nie umie liczyć i popisuje rodzince godzinki a ona przychodzi jak chcę i wolne ma kiedy chce jest na chorobowym a potrafi iść do pracy

@Mini

To w dzień wypłaty idziesz ze swoja lista do porównania i wtedy odbierasz jak się zgadza albo podliczy i podpisz pod tym jak sprawdzisz. A no chodzi kiedy chce bo wie jakie informacje ma w rękawie ... Ważne,że rodzinka ma dobrze DOLICZONE ZA NIEOBECNOŚĆ,LUB WYJSCIE O PÓŁNOCY,ALE OCZYWISCIE GODZINKI NIE WPISANE DO PÓŁNOCY

Mini
@::

Już nie ma wynagrodzenia na rękę już zrobili na konto ale co stego jak nie wypłacają w całości... Pretensje ma p.magda że skreślone pociągi a czym mają robić jak brak środków do czyszczenia a nikt nie będzie kupował za swoje ta firma kompletna porażka....

Nnn Nowy wpis
@Mini

To po co w firmie pracownicy jak nie mają czym pracować i nie ma za co im płacić?

1,2,3

Źle opinie są na osobę która przekazuje informacje do przełożonego i jest osoba mówiąca ,że ktoś ma wolne i idzie do domu ,albo że nie pracuje. A w dzień wypłaty nawet nie wyjaśni z tym pracownikiem nic unikając nawet kontaktu z tym pracownikiem. Bo uppps nie daj Boże wyszło by coś nie tak jak przekazała

Haha

A weź napisz coś pozytywnego jak masz taką możliwość,a nie zadawaj pytania na które znasz odpowiedź.

ZKZJEB

A ktoś napisał że to o Iwonie ??? Sama DOKLEPALAS JEJ WSZYSKIE ZLE OPINIE pytając dlaczego gdzie nikt nie podał imieniem HAHAHA

@mini

Bo może są o Iwonie. Każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie więc ? Napisz coś dobrego o niej po za tym że twoje godziny są dobrze policzone i dobrze wypłacone bo tyle to wiemy po miesiącu styczniu.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Ac Serwis Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
2024

INFORMUJE PRACOWNIKOW,ZE OD 1 STYCZNIA 2024 STAWKA ZA GODZINE PRACY TO 27,70 !!! MAJAC 100 GODZIN MACIE 2TYSIACE 770ZL DWA TYSIĄCE SIEDEMSET SIEDEMDZIESIĄT. CZYLI ZA Cały STYCZEŃ JUZ WYPŁCANE W LUTYM :)

@2024

Niestety.dalej jest 18.50 zł za godzinę pracy.

@Hahahahahah

Niestety masz tyle płacone na ile się godzisz. Każdy zna swoja wartość pracy wykonanej ...

Mężatka

@Mężatka

Jednak jest strach ,że wróci. Pieniądze miała dostać następnego dnia od przełożonego swoje ,a prąd zapłacić następnego tygodnia gdy pan od którego był brany prąd po znajomości co sama zorganizowała i płaciła regularnie przez 5 lat ,a pojawiła się firma owa i na wszystko wykładała sama na wszystko mam na myśli wszysko to co organizowała sama bo nikt się nie kwapił. Jak straszyła policją to trzeba było czekać,aż przyjadą i się nie bać. Nadużycie władzy zgłasza się w odpowiednie miejsca ,a nie pomawia się bez przedstawienia nawet imienia,ale bez tego ustalą osobę która właśnie ją pomówiła tak więc spokojnie . Za prąd odciagnuete miała z wynagrodzenia zaniżonego bo inna kwotę miała ustalona i to wasz szef nie zapłacił w terminie wykiwał pana z którym miała dogadanie z prądem 5 lat problemu nie było z prądem bo miał płacone ,a że pan znał ją dłużej to i wiedział jaką jest nie dał się zmanipulować i nie chciał z wami mieć nic wspólnego i Sylwia zakończyła pracę ,a on z Sylwia współprace z prądem proste. Widocznie nie zostało oddane to co było odciągnięte sylwi . Do dziś to wy nie macie nic bo nie warto w was inwestować . Poczekajmy do nowej umowy rozmowy wciąż trwają,a dni odliczane. Nie zmienia to faktu,że w ciasie zatrudnienia nie było problemów z wynagrodzeniem zadbała o to,żeby było zarobione na wynagrodzenia i na towar z tego co wiem to od zamówienia przez nią ostatniego towaru nie było już następnej dostawy,a wy do dnia dzisiejszego nie macie pełnych wynagrodzeń sami nie wiecie ile powinniście dostać myślicie że tysiąc to wszystko i tam kipiszycie,a nadal nie sprzątanie nikt z wami nie rozmawia pograzyliscie siebie,firmę . Firma nie wypłacalna jedyne co osiągnęliście. Sami macie co chcieliście .

Chętna
@Mężatka

Zapewne zapis na umowie macie 27.70zl za godzinę wykonanej pracy ,a na rękę dostajecie 25 zł ,albo dostajecie 80% z tego nie wiedząc ile to jest i jesteście najtańszymi białymi murzynkami żyjącymi w niewiedzy zadawalajacymi się tym co dają bo i tak sprzątnąć nie musicie . Jak to aktualnie z wami ? Czysta ciekawość nie bójcie się nikt nie wygryzie was szefostwo nie lubi bystrych ludzi spokojnie

Ktoś musiał wymagać ,żeby była robota zrobiona ? Czy kompletnie nikt?

Yyy

Zapewne wiej niż pewne jest,że nie ma bladego pojęcia,ze stawką godzinowa jest 27.70brutto. w aktualnej sytuacji jest przekonana ,że to co ma płacone to więcej niż mają wszyscy inni tam i przypuszczam ,że jest to 15zl na OBIE RĘCE MAX :) . Rok temu wmawiano ,że 13 wychodzi ,ale niewiem z czego jak brak umowy. Tacy nieświadomi zawodnicy są tam zatrzymywani i zwodzeni. Tacy czyli mający niskie opłaty niskie standardy życia ,ludzie których da się zmanipulować i nieświadomi tego co się należy za pracę. Zadnego myślącego człowieka tam nie zatrzyma się na dłużej niż na jedną niespełniona umowe ustana z płatnikiem.

Bhaha

No ktoś musi nadzorować to ktoś jednak otwiera drzwi im ,żeby zaczęli pracę ,ktoś z nimi idzie pracować,ktoś zapisuje ich godziny i ktoś chyba zamyka drzwi po ich skończonej pracy?

................

Jak narazie to tam można powiedzieć że "pracują" ci.sami co piją i robią awantury.. itd.czyli rodzina. Czytać = Sami Swoi. Czyli wszytko zamiecione pod dywan. Nic się nie zmieniło. Normalni ludzie odeszli. Zastali ci co ściemniają.

Nm

No jak zrobiliście tak ,że nie zarobiliscie na swoje wypłaty to jak ma zapłacić ? MANNA Z NIEBA NIE POLECI PRACODAWCY JAK WAM Z ZASIŁKÓW SPOLECZNYCH . To chyba logiczne

@Nm

A ty co? co cię to obchodzi? Nie wypłacasz tego sama ?! No chyba za pomagasz liczyć godziny i robisz to źle czyli z błędem. Bo tak może być.

Byłam tam

Pracowałam tam. Na nocce Ludzie na tej zmienia się okropni. Ciągle krzyki. Przeklinanie. I zero konkretów jeśli chodzi o pracę. Z wynagrodzeniem ciężko. Trzeba się ciągle przypominać. A i tak zbywają. Nie idzie się dodzwonić. I nie idzie uzyskać tego co się zarobiło. Do pracy w naszym kraju chodzi się aby mieć na życie i na rachunki. W tej pracy jest to niemożliwe. Po prostu. Nie polecam.

!!!!
@Byłam tam

Niestety trafiłaś na panią co wspierała przełożonym,że się nie nadajesz zapewne dała tobie wolne niby na odpoczynek ,a przekazane było że ty nie przyszłaś . Tak było robione moim zdaniem i wtedy swoja rodzinkę wciskała mówiąc,że już nie przyszłaś

Hahahahahah

Czyli kłamały i pozwalały przychodzić do pracy tym co chciały

...
@Hahahahahah

No tak jeżeli decydowała o tym pani z nocki . Oczerniała nowych wysyłając do domu ,a mówiła,że nie przyszli wciskając rodzinkę na ich miejsce . A nowy dostawał info,że nie ma przychodzić,albo sam tak zadecydował jak usłyszał,że ma wolne niech idzie do domu

Mnmn

To są jakieś żarty. Osoby które tam pracowali to wiedza o co chodzi. Nowe osoby które przyszły nie mają pojęcia co się dzieje w tej firmie przychodzą a na drugi dzień nikt nie przychodzi a ciągle szuka ludzi do pracy a środki do pracy są?? Czy do tej pory trzeba przynosić swoje Z domu. Kabina jakaś

Nie majacz
@Mnmn

Mowa o ludziach sprzed roku która nie zrujnowała tej firmy oni mogą wrócić,a ci ludzie którzy przewinęli się przez ostatni rok to zawsze będą szukać pracy twierdząc,że zły szef...bo każe pracować bez strat nie było. Więc ty nawet marzyć nie możesz ,żeby z tymi ludźmi pracować niewiesz jak było jak (usunięte przez administratora) i się starali jak się przejmowali usługa skreślona wiedząc jakie straty będzie trzeba nadrobić ,żeby firma nie funkcjonowała tak jak dzis.

Mnmn

Żadna Sylwia nie jest potrzebna tylko zgrana ekipa a nie ze ktoś będzie pod kimś dołki kopać. P. Magda niema pojęcia co się dzieje zatrudnia nowe osoby do pracy którzy nie mają pojęcia co się robi zamiast przyjechać i pokazać jak się robi to ma w (usunięte przez administratora) Ciekawe czy mają już umowy cz nadal robią bez umów

Nie majacz

Jak się zatrudniała były problemy finansowy z wypłata? Nie . Jak się zatrudniała miałaś osobę nadzorująca pracę ? Czy robiłaś tak dobrze,że tej osoby nie potrzebowałam ? Był ktoś odpowiedzialny za czas na posprzątanie zlecenia? Czy sami macie SAMODYSCYPLINE i sami wiedzieliscie ile posprzątanie trwa ile czasu trzeba sobie zostawić w razie ewentualnych niedociągnięć ? Czy robiliście po sam fajrant,aż nie zjawiła się osoba odbierająca usługę ? Za moich czasów nie było problemów sprzatnelismy 2 zlecone czyszczenia jak były nie dociągnięcia to udało się bez wtórnego jeżeli ludzie wykazali chęci wtedy wiedzieliśmy,że zrobiliśmy to w czasie i na czas ,a nie z łaska CO MNIE TO OBCHODZI CZY PRZYJMUE JA ZROBILAM ... Ale czy zrobiłaś tak ,że zapłacili za posprzątanie i zarobilas na dniówkę?

@Mnmn

Jeżeli ktoś nie widzi co posprzątać to takiej osobie się dziękuję za pracę każdy chyba wie jak wygląda posprzątane . Ściemniaczy się zwalniało ,a nie robiło za nich może Sylwia nie jest potrzebna,ale dużo ludzi by wróciło ,którzy mieli umowę bo Sylwia nie pracowała z ludźmi bez umowy bo brała za ich pracę odpowiedzialność ona pilnowała czasu ,żeby nie było strać i żeby zarobić na godziny . Co do dołków to były kopane pod Sylwię tylko ona przeskoczyła ,a nie którzy wpadli w ten dołek pracowałem z Sylwia i wiem jak dążyli do tego żeby odeszła i żeby nie mieli kontroli nad godzinami pracy i wpisywali sobie ile chcą,a nawet jak nie było ich w pracy . Prawda jest taka ,że ci co byli przeciwko zasada sylwi wykopali jej dołek,ale wpadli w niego pogrążając firmę wpisywali sobie godziny i nic nie robili dlatego ta Sylwia była najgorsza bo zawsze domagała się odpowiedzi co zrobili w czasie 10 godzin jak pociąg skreślony i nie skończony ,a zamiast odpowiedzi wychodziły bujdy na jej temat przekazywane P Grzegorzowi dlatego również jestem za jej powrotem nie raz stawiała firmę na nogi 10 lat pracy to chyba ma pojęcia wszystko poświęcała dla pracy ponad połowę doby tam spędzała skończyła o 20 dniówkę a o 21.30 dzwonili,że musi przyjechać bo nie ma kto szambowac i zamiast iść spać przed dniówka to wracała o 4 nad ranem i wracała na 8 na dniówkę trwało to czasem tydzień (usunięte przez administratora)rolę się zamieniły poprostu

Znajoma z domu na przeciw
@Mnmn

Pod Sylwią to kopali dołki jak zbliżał się termin zmiany jej wynagrodzenia po roku w tej firmie ,ale ona je przeskoczyła i się zwolniła,a oni w ten dołek wpadli. Ona wywiązała się przez rok z ustaleń jakie otrzymała. Gdy wynagrodzenie miało wzrosnąć zaczęło się kombinowanie żeby nie dostała tego co ustalili z nią . Byli przekonani ,że i tak nie odejdzie bo lepiej mieć to co płacili niż nic bo gdzie ona pójdzie po 12 latach pracy tam? w jej życiu nie ma czegoś takiego jak (nie mieć nic) . A to ,że zrobili w koło niej taka atmosferę to tylko ułatwiło jej odejście. A to,że nie odbiera tel od P Magdy i P. Zbyszka to tylko jej decyzja po tym jak została potraktowana po tym jak Poswiecila wszyśtko dla pracy,ale czy ktoś o tym bedzie pamiętał za 10 lat? Nie ,ale o tym co tam jest to już tak. Nie martwcie się odemnie też nie zawsze odbiera tel :) bo do dziś nie ma czasu na wszystko. Aaaa i jeszcze to ... TO CO SIE SIEJĘ TO SIE ZBIERA (PIONA)

Yyy

No i wiadomo kto trzymał jakąś normę w miarę możliwości takich jakich miała ,ale nie wszyscy pozwolili żeby miała wolną rękę i kładli jej kłody drogę ... Z zazdrości

Ahaaha

@Ahaaha

Od kiedy tam pracowałas ?

@Ahaaha

A w nocy ile osób pracuje ? Przyjmuje na nocki?

KTOSIEK

Ma kary bo nie wyplaca wynagrodzeń. A kase ma bo.dostaje na czas przelew. Wtedy, ludzie nie przychodzą. Bo za darmo nawet nie umarło. I tak właśnie koło się zamyka. A logiczne jest ze Pracodawca powinien dbać o pracowników bo to dzięki nim firma fauncjonuje. A.tu mamy jakiś problem i to podstawowy. Czyli jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Co nie zmienia faktu że jest jak jest.

@KTOSIEK

Ty czytasz co piszesz? Ma kary bo nie płaci wynagrodzenia? Ty ze swoja ekipą zarabiasz na ten co miesięczny przelew jeżeli oczywiście praca jest dobrze wykonana i w czasie wtedy jest zapłacone. A jak nie jest zrobione na czas i przyjęte to jest kara też bym ci nie zapłaciła jak myślisz że za friko dostaje przelew a karę bo wam nie placi

Euphorion
@Ahaaha

Oczywiście, że firma kantuje. Nie jestem pracownikiem, ale mam swoje dojścia i naprawdę: dziwię się, że nikt jeszcze z nimi nie zrobił porządku. Może czas zacząć. Oczywiście (usunięte przez administratora) kasę podostawały, bo jakżeby inaczej. W normalnej pracy za słabą pracę dostaje się kopa w tylną część ciała. Tutaj jak widać promuje się zachowania na poziomie nieakceptowalnym i jeszcze się za to płaci.

Euphorion

Obowiązek zapłaty wynika z zawartej umowy, także może się niebo zawalić, a kasa musi zostać wypłacona. Kary to osobna sprawa. Może dokształć się z zakresu prawa pracy zanim coś napiszesz.

...

Bo co przyjdzie jakiś knadydat do pracy to odchodzi albo tego samego dnia albo następnego. Nie ma czym pracować. A jak już uslusz od innego kto tu jest a informację to można uzyskać od kazdego kto tu pracuje...co tu się wyprawia to stwierdza ze to nie ma sensu. Po prostu. A najlepszy jest teks ze " ludzie czekają w kolejce do tej pracy" No walą drzwiami i oknami Haha

Szok

PKP placi mu regularnie Co innego ze on nie płaci pracownikom Koło się zamyka.

@Szok

Otworze ci to koło ty pracujesz ,pociąg wyczyszczony to zapłacone,pociąg brudny to nie zaplacone od PKP a tobie ma zapłacić a dlaczego ma zapłacić skoro go nie wyczysciles i ma zapłacić kare bo za brudny pociąg PKP da karę a nie zapłaci jemu a tobie za pracę ma zapłacić jak źle zrobiłeś wy powinniście mieć wyciągane konsekwencje za olana źle zrobiona pracę bo to wy doprowadzili się ta firmę na minus nie mając pojęcia . CHCE WYPLATE BO BYLEM ? DOBRE ZARTY ,A ZROBIŁEŚ TAK ZEBY FIRMA ZAROBILA PFFF WYKSZTALCENIA NIE TRZEBA MIEC ,ZEBY TO ROZUMIEC ,ALE MINIMUM POJECIA

@Szok

Ale na jakiej podstawie płaci PKP ?

Fenomen
@Anonim

Nooo to co raz więcej faktów wypływa na temat elity firmy i przeznaczanych pieniędzy ????. Teraz można łączyć kropki jak w grze ???? dlaczego jedna pani jest miła dla pracowników i najeżdża na P.grzegorza jak coś chce się dowiedzieć i wiadomo skąd p.Grzegorz dosłownie o wszystkim wie,ale z nawiązką kłamstw by być najlepszą i najbardziej opłacana pracownica

Ciekawska
@Anonim

W tym miesiącu też z opóźnieniem zapłacone czy wogole? A jaka przyczynę podaje bo to chore pracować na kogoś ,a nie ma za co wypłacić ? Dziwne firma bez przychodu?

M.m
@Ciekawska

Wypłata płacona na raty nikt nie będzie pracować za darmo... (usunięte przez administratora)

Ciekawska
@M.m

Jak by nie patrzeć każdy ma prawo wydawać pieniądze na co chce . Tak jest pracując yyy dla kogoś to trzeba brać pod uwagę ,ze pracujecie na swego pracodawcę i jego zachcianki ... a troszeczkę trzeba się sprężyć,żeby zarobić jeszcze na swoje wynagrodzenie no,a skoro są problemy z wynagrodzeniem drugi miesiąc to problemu trzeba szukać gdzie indziej . Zadać pytanie sobie czy to co zrobiłem w czasie pracy zostało przyjęte ? Czy jest z tego zysk? Bo być w pracy klepać swoje godziny to każdy umie,ale żeby pomyśleć czy firma danego dnia zarobiła ,żeby chociaż wystarczyło na towar wsumue żeby chociaż wyszło na ZERO A nie na trzy krotne straty jednego dnia to trzeba się liczyć z tym też wykonując swoja prace.

@M.m

A od stycznia płacone 27.70 za godzine

Mnmn

Dokładnie i tu masz rację bierze do pracy swoją synowa a inne pracownicę wygania do domu żeby nie pracowali i dawała wolne innym a drudzy muszą chodzić do pracy codziennie. Nie polecam

Myszka Miki
@2024

@Pracodawca to jakiś żart było wynagrodzenie za styczeń i nie było podwyżki po co piszecie takie bzdury jak okazuje się że jest 18.50 na godzinę. A i tak nie dostaje się wynagrodzenie w całości a nie którzy wcale nie dostali to oczyma będziemy tu mówić tak się nie traktuje pracowników nikt nie będzie(usunięte przez administratora)za darmo. Godziny nadal P.Magda ucina i sie nie zgadzają. Nie Pozdrawiam ????

Hhh
@Myszka Miki

Ona rozlicza godziny ? Ja myślałam ,że po ostatnich akcjach jej w tej pracy już nie pracuje powinno być dyscyplinarne z zakazem styczności do jakich kolwiek obliczeń wynagrodzeń ! Przecież ta osoba nie powinna liczyć nawet minut w zegarku po tym co robiła przez ostatnie lata

Kkk
@Myszka Miki

Zależy ile masz lat i jaka umowę wszysko idzie obliczyć. Ale i tak niżej niż 19zl nie powinno byc

@Myszka Miki

Jak można jednemu wypłacić wynagrodzenie,a drugiemu nie TRAGEDIA NAWET NIE POSTAWILI SIE NA MIEJSCU YAKIEJ OSOBY ,ZEBY WIEDZIEĆ JAK SIE MUSIALA STRASZNIE CZUĆ W DAJEJ CHWILI

Nnn

Na pewno ta która tym się zajmowała zanim zrobiły się problemy z wypłacaniem . Tego trzeba było dopilnować ,żeby koszty nie przekroczyły przychodu. A a kto tym zajął się po niej po za nabijaniem godzin bez wysiłku ?

Aaa

Jak wróci to sobie poradzi i z ludźmi i z pracą zawsze szukała sama ludzi jak odeszli robiła dłużej . Nie raz był dzień że nikt nie przyszedł do pracy to pracowała sama do wieczora jak ktoś doszedł to płaciła ze swoich do ręki i to nie raz wiedzieli tylko zaufane osoby nie były to kokosy,ale kto wpadł na parę godzin to odrazu zapłaciła za określoną robotę i było zrobione

Prcownik

Nikomu nie zapłacili . (usunięte przez administratora). Jutro zaczną się zgłoszenia do ZUS i skarbówki. A jest co zgłaszać. Nie jakaś inspekcja pracy . Trzeba wyżej.

Zzz
@Prcownik

Myślisz się trzy osoby mają płacone inaczej by ich tam nie było. Co prawda same niewiedza ile im się należy ,ale cieszy ich ,że myślą że mają całość . Zgłoś je tam gdzie trzeba to same pouciekaja jak będą musiały tłumaczyć z pobranych zapomóg i świadczeń ZUS

Ggghhh

To co odstępujemy od pracy jak nie dostaniemy wszystkich zaległych wypłat do? Przypominam że 8 grudnia kolejna a jeszcze poprzednie nie wypłacone

Bb
@Ggghhh

Ja na waszym miejscu wogole bym nie poszła wiedząc, że nocka ma dosylane pieniądze wieczornymi pociągami co kilka dni u maszynisty! A dlaczego? Bo nie przyjdziemy jak nie będzie pieniędzy i takim sposobem pracują

@Ggghhh

Dokladnie tak! Mają dosylane po 200,300zl bo jedna się wygadała bo za darmo by nie przyszły przecież kto by wypisał dokumenty

Iwet
@Ggghhh

Poważnie myślisz że zaległe wypłaty dostaną wszyscy ? Bez powodu nie są płacone mniejsze wynagrodzenia bo nikt inny na takie coś by nie poszedł ,a będzie sprawa w sądzie to umowy ½,⅛ etatu dostaliście ? Więc niewiem dlaczego jeszcze tam jesteście co miesiąc podpisujecie nawet listę mimo że wypłacił mniej pieniędzy jeżeli sąd będzie kazał wyrównać to tylko do tych kwot co macie na umowie więc baranów strzyże się do póki wełna jest . Liczcie się z tym ,że naiwność wasza będzie wykorzystana do końca a on wie ,że nie płacąc wam teraz to zapłaci mniej z wyrokiem sądu no nikt z was nie udowodni nic po za tym żeby wyrównał do umów o ile je wszyscy macie

Kasy
@Ggghhh

Jak tam po wypłatach ? Wypłacone ? A bony na święta w jakiej kwocie ?

Ty tam

To znów nie wszyscy rozliczeni , świąteczne dla wybranych były i nowi ludzie są szukani

Hhhhh

Uważam że każdy jeden pracownik powinien wywierać presję. Jestem ciekawy co zrobiliście w tym kierunku żeby te pensje były.

Hhhhh

Jak widać to nic nie daje nie mogę tu napisać co trzeba robić ale chyba każdy wie o jaką presję mi chodzi. Wy nie rozumiecie jednej rzeczy oni są jedni nas są dziesiątki. Kiedy dzwonisliscie do prezesa?

@Hhhhh

Nie odbiera nikt a numery poblokowal. Ale podobno mają być ludzie do pracy co w danych czasach pracowali i się nadawali do pracy wiedząc o co chodzi i byli dopilnowani ,ale największą (usunięte przez administratora) ma być usunięta ze stanowiska. I ta(usunięte przez administratora) z nocki zrobiła dużo szkody większości pracownikom... aktualnie kulka osób jest umówionych ,ale nie mogą skontaktować się z jakąś brygadzistka i wcale też się temu nie dziwię bo (usunięte przez administratora) ja z rzeczy pozostawionych tam . Niewiadomo czy ludzie wrócą bez niej bo czekają też próbowałem się dodzwonić do niej ,żeby pomogła i nie odbiera .

Knn
@Hmm

U nas nie ma nocek

Niechciany pracownik nocny

A może tak poruszymy temat pracowników nocnych? Co oni tam wyprawiają... jedna pani bez zdolności do pracy,zakaz pracy od lekarza !!! Przyjęta bo dłuższej przerwie... biorąca sporą ilość leków przeciw bólowych dobrze,że ją ubrania prowadzą. A co z zasiłkami w takiej sprawie ? Pobierane bezprawnie skoro wykonuje pracę zarobkową . Druga pani PREZES .. Równie przyjmująca leki raczej moim zdaniem też chora... nie słusznie otrzymująca pomoc finansową? Bo ma płacone za mniejszą ilość godzin ? Pan który zamieszkuje na firmie z braku swojego miejsca zamieszkania ? Może czas zabrać się za nich ? Skoro nie chcą innych pracowników. A najlepsze ,że chwalą się że mają HAKI NA SZEFA i nic im nie zrobi ? Tak panie Kubicki oni również śmieją się z pana chodzą do pracy jak chcą bo rączki bolą. Wszyscy odchodzą też przez nich . Nie ma pan pojęcia jakie nagrania i zdjęcia dokumentów mają w swoich telefonach na firmę...

Sylwia

Niezły ARMAGEDON ! Rok temu gdy o mnie mówili przełożeni,że to ze mną jest problem bo bo w kazdym widziałam winę tylko nie w sobie . Po długiej chwili około 2,3 miesięcy odpuściłam wszelkie próby zmian czego kolwiek jak pracodawca słuchał opowiadań pracowników z którymi miał styczność pierwszy raz czyli nie pracowali wcześniej z tą firmą na poprzednim wygranym przetargu,a jak już usłyszałam ostatniego dnia pracy (usunięte przez administratora) może się wkoncu ruszysz i coś dziś zrobisz ?Przez panią z Poznania w rozmowie tel .. to zwadpilam bo klęcząc na kolanach robiąc poprawkę podłogi po kimś byle przyjęli usługę po odbiorze wtórnym wstałam i wyszlam bo ktoś powiedział że nic nie robię i stoję ???? od rana ????gdzie nawet nie było takiej możliwości gdyby ktoś naweeet bardzo tego chciał ????. Wtedy poczułam odbicie od ściany ,że nie mam siły przebicia (usunięte przez administratora)jakiego kolwiek ,ale skoro rok temu była moja wina wszystkiego to po moim zniknięciu kto okazuje się winny wszyskiego ? Ale jak widać karma nie gubi adresu i kąsa sobie każdego

Znajoma
@Sylwia

No pamiętamy jak mówili,że płyny wypijasz i dlatego ich nie ma ,ale towar potrafiłaś zamówić u szefa. Cały nie docierał to raz,dwa że liczyliśmy i robiliśmy zdjęcia co jest ,a następnego dnia nie było bo krasnoludki wynosiły . Papier i ręczniki papierowe i butelki z płynami były znajdywane w kontenerze,a dlaczego??? Bo ktoś szykował sobie paczkuszke w wór na śmieci ...nie mówiąc nikomu,a pan który wynosił śmieci brał wszystkie worki do wyrzucenia bo to było jego żądanie więc nie miał pojęcia ,że nieświadomie wyrzucił towar w kontener,a znajdował się po czasie gdy szliśmy robić miejsce w kontenerze rozrywając i wsypując zawartość!!! Były,worki,woreczki ,płyny odlewane w butelki po napojach ,a nawet dół miotły ZAMIATACZ . Mało tego osoba która została przyłapana na wyworzeniu tłumaczyła ,że to są pobrudzone ,które nie włożyli do pociągu ,gdy było powiedziane ,że ma odłożyć i przeznaczyć na mycie szyb wyśmiała nas i powiedziała wprost ,że i tak będzie to na dniówkę,że wynoszą bo ona zgłosi że musiała kupić papier za swoje bo nie było . Kopali pod nami dołki,a sami w nie wpadają smutna prawda.

Joanna

Radzę omijać z daleka tych (usunięte przez administratora) Kubacki jak i pseudo szef Bakalarski to zwykli (usunięte przez administratora) !!! Zalegają z wypłatami nawet po parę msc ,za świadectwem pracy czekam do dziś .choć już nie pracuje ,porządni ludzie zwalniają się od nich ,zostają tylko ci co w (usunięte przez administratora) włażą im i robią za friko .AC serwis już zgłoszony jest i to ins.pracy jak i w sądzie pracy i tak (usunięte przez administratora) z tego sobie robią ,Zbychu jest tak bezczelny że wprost mówi pracownikom że dzwonią do niego matki iż nie mają co dzieciom dać jeść ..bo nie otrzymały wynagrodzeń za pracę i co. .....śmieje się im w twarz ..to trzeba mieć tupet. Omijać z daleka ta firmę !!!!!

Hmm

Ludzie bywają różni ,ale przede wszystkim ludzie muszą mieć nadzór jak nie mają samokontroli . Piszesz rok to pracowaliśmy w tym samym czasie chyba odeszłam kilka dni po jak zwolniła się osoba która zajmowała się protokołami i pilnowała czasu . Nie raz byłam światkiem rozmów a raczej krzyków na nią ,że sama ludzia zapłaci za tyle godzin sciemniania... wolalysmy pracować w 4 osoby same za siebie niż w 8 i jeszcze za nich bo sciemniali. No to wsumie wtedy jak odeszła a kilka osób po niej zaczęły się problemy z kasą to cóż KARMA KĄSA POWOLI ale ona mówiła nie ukrywając faktów,a słuchali kogoś kto wymyślał . Mówili ,że to przez nią ludzie odchodzą ,a teraz przez kogo ? Zawsze nam mówiła puścicie firmę z torbami ,ale sama nie wiedziałam ,że zrobią to tak szybko

Zza
@Joanna

Fakt jest taki ,że pani pracująca w nocy przytakuje szefostwu,a (usunięte przez administratora)we własne gniazdo i jako pierwsza złożyła donos na firmę . Opowiada różne rzeczy rewidenta ,żeby była praca zaliczona zrobiona byle jak bo jak starsze osoby mogą taka ilość posprzątać ? Przy ich spowolnionych ruchach ? I czekając ,aż pociąg podjedzie pod nos potrafią czekać godzinę żeby wejść na 10 minut i wyjąć śmieci i mocząc podłogę wszystko zarośnięte wstyd po sprzątaniu wyjść z niego z dumą nie ma szans ,ale ona tak potrafi głowa uniesioną bo ona KIBELEK ZROBILA moim zdaniem ich noc ma 7 godz przerw (bo czekają ,aż pociągi podstawia) a godzina sprzątania wszystkich ! A raczej ten czas który spędzają w oczekiwaniu powinny zamienić na czas sprzątania wtedy był by efekt .

M.m.m.

@Pracodawca co to jest za pracodawca że daje wynagrodzenie na raty jednym daje 1000 drugim 800 a innym tylko 500 i s z tekstem musicie sobie poradzić czy tylko w tej firmie się tak dzieje w innej jest normalnie teraz biorą się zapłacenie długów niż dać wynagrodzenie pracownikom a nikt za darmo nie będzie robił. (usunięte przez administratora)

Śmiech
@M.m.m.

Skąd wiesz że płaci długi firmy ? TERAZ ... jeżeli były problemy to sami sięgają sobie długi firmy . Blokując konto firmowe i bank przesyła wierzyciela ,a właściciel firmy mając dług którego nie zapłacił ,przeoczył zapomniał lub coś ,a nawet jeżeli to nawet zwykły mandat miał sprzed założenia firmy to po miesiącu otwarcia konta firmowego już bank ma info ,że ma zblokować zaległa kasę i po spłacie ma odblokowane , a nigdy żadna firma nie czeka 30 dni na obrót tylko ma płynność wpłat z różnych faktur no i nie sądzę żeby mial tyle usług dla innych jak był by zadłużony . Ile pracowałeś czy pracowałaś u niego że czekasz na wynagrodzenie ? Jak mogę zapytać

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Jagoda

19.10.2023 09:10

Jagodaikona wywiad

Firma zatrudnia na początku pracowników bez jakiejkolwiek umowy. Ponadto pracodawca nie wypłacił mi w pełni wynagrodzenia za miesiąc wrzesień.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Jagodaikona wywiad

Pracuję na stanowisku sprzątaczki. Praca polega na sprzątaniu wagonów kolejowych Polregio.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Jagodaikona wywiad

Stawka na tym stanowisku 18,45 netto za godzinę.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Jagodaikona wywiad

Pracuję w firmie niecałe trzy miesiące.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Jagodaikona wywiad

Nie poleciłabym współpracy z powodu opóźnień w wynagrodzeniach. Otrzymałam pełne wynagrodzenie za sierpień. Wrześniową wypłatę otrzymuję w ratach, tak jak pozostali pracownicy. Wykonywanie dodatkowych obowiązków nie jest w żaden sposób wynagradzane. Konieczne są też nadgodziny.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Jagodaikona wywiad

Lubię wykonywać moje obowiązki.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Jagodaikona wywiad

Negatywne aspekty na początku współpracy to: brak obiecanej umowy o pracę, brak badań lekarskich, szkolenia BHP oraz środków i sprzętu do pracy. Ponadto wynagrodzenie za wrzesień otrzymujemy w ratach. Umowę otrzymałam dopiero po prawie dwóch miesiącach pracy.

W jakich szkoleniach, organizowanych przez tę firmę, brałeś/aś udział?

Jagodaikona wywiad

Nie było żadnych szkoleń.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Jagodaikona wywiad

Chciałabym mieć szkolenie BHP i z czyszczenia powierzchni danymi środkami chemicznymi. Moim zdaniem brak szkoleń wynika z nieodpowiedniej organizacji pracy u osób zarządzających.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Jagodaikona wywiad

Ogólnie atmosfera jest w porządku. Jesteśmy solidarni ze sobą.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Jagodaikona wywiad

Mam negatywne odczucia z powodu braku kontaktu z kadrą zarządzającą oraz długiego zbywania mnie w kwestii umowy i należnego wynagrodzenia.

Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.

Jagodaikona wywiad

Niekompetencja osób zarządzających typu: utrudniona komunikacja, długotrwałe oczekiwanie na umowę, nieterminowe wynagrodzenie, brak szkoleń, zbyt niskie środki finansowe przeznaczone na sprzęt do czyszczenia i detergenty.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Jagodaikona wywiad

Początkowy brak umowy o pracę był niezgodny z ustaleniami. Obecnie pracodawca nie wywiązuje się z terminowego wynagrodzenia. Dodatkowo wypłata płacona jest w ratach.

Jagodaikona wywiad

Sugeruję zadbać o zaplecze finansowe i poprawić komunikację z pracownikami.

Miła

Ta firma to dno kapletne ,Aśka wcale tel nie odbiera bo ma to w dupie,Grzegorz tak samo ,zero kontaktu z pracownikiem .Wypłaty co miesiąc opóźnienie ...no cóż trzeba na kochankę wydać !! No tak o Grzegorzu Jedna wielka ściema ,zalegają już wszędzie komornik na firmie już od dawna jest Omijać z taleka tych (usunięte przez administratora) i ściemniaczy !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ac Serwis Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Ac Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ac Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ac Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ac Serwis Sp. z o.o.
  • Leopolda Staffa 64