Opinie o Kmrent.Pl Sp. z o.o. w Miłochowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kmrent.Pl Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kmrent.Pl Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kmrent.Pl Sp. z o.o. w Miłochowice

Paweł Nowy wpis

Kupiłem już 5 maszynę od chłopaków i jestem zadowolony na co się dogadam to tak jest, wszystko jest w komplecie ,nie tak jak u innych sprzedawców,

Pawel Nowy wpis

Nie polecam firmy krentacze i (usunięte przez administratora) Stare ogłoszenia jak się przejeżdża to okazuje się że " akurat" przez przypadek zapomnieli wykasować ogłoszenia a druga sprawa że sprzęt naprawdę słaby, niby wszystko sprawne a jak maszyna pójdzie w teren to dużo rzeczy trzeba naprawić.

Mariusz Nowy wpis

Firma działa także stacjonarnie ?

Mateusz Nowy wpis

W firmie Kmrent zakupiłem 2 maszyny jcb js130 i cat 428f2 obecnie planuje zakupić koparkę kołową i myślę ,że również wybiorę firmę KM . Firma godna polecenia dobry kontakt w szczególność z panią Agnieszką ,która urzekła dużą wiedzą na temat maszyn,dobrą i normalną rozmową i bardzo wesołym charakterem . pozdrawiam ML.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Kmrent.Pl Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Miro

Świetne opinie ma firma . A jak pracuje się, jak zarobki?

Jacek

To fajne młode chłopaki nauczeni jak ciężko pracować ,są najwięksi w Europie setki zadowolonych klientów z całego świata do nich przyjeżdżają kupowac Moje sugestie dla Kmrent.Pl Sp. z o.o.: Powiększyć plac Lubię atmosferę w Kmrent.Pl Sp. z o.o. za: Uczciwosc

Lamira

Ja moge bardzo duzo powiedziec jako byly pracownik. Pracowalam krotko jak kazda dziewczyna ktora w biurze pracuje ale takich oszustow nie widzialam.

Jcb tekeskipic

Najgorszy sprzedawca klamia ze maszyny w bardzo dobrym stanie wszystki maszyny przyjezdzasz z drugiego kinca polski a tam szrot. Ogłoszenia w internecie sa stare nieaktualne i tylko dorzucane nowe. Nie polecam szczerze tego sorzedawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kmrent.Pl Sp. z o.o. - Miłochowice

Kmrent.Pl Sp. z o.o.