Opinie o Mar-Spaw Sp. z o.o. w Tryńcza

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mar-Spaw Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mar-Spaw Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mar-Spaw Sp. z o.o. w Tryńcza

Xxx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Można wiedzieć kto jest głównym dowodzącym na nowym zakładzie oraz starym?

Wiecie, czy Mar-Spaw Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Dominik Nowy wpis

Wykonanie usługi malowania proszkowego i zaangażowania wobec klienta doskonałe. Miałem okazje korzystać z usługi śrutowania i malowania bramy i bramki . Usługa wykonana na czas , dobry kontakt z zespołem nadzorującym . Pomoc w doborze farby na odpowiednie warunki zachowując przy tym konkurencyjne ceny . Firma w 100% godna polecenia Pozdrawiam tą śliczną Panią z zespołu oraz kierownika

Metal Nowy wpis

Malarnia Proszkowa to jedno wielkie nieporozumienie a zwłaszcza ten młody szczyl Kierownik nigdy więcej tam moja nogą nie postąpi. Jak łepek ma tak traktować klientów to powodzenia w rozwoju firmy. Nie polecam kontaktu z tym panem. Dobrze że jest dużo malarni w okolicy co dbają o klienta.

Firma Mar-Spaw Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Zatrudnię Pomocników i Monterów. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Iwona

Skoro spec od marketingu ma teraz proponowane od(usunięte przez administratora)do (usunięte przez administratora)PLN brutto, to ile się zarabia na produkcji? Panowie, nie dla siebie pytam, dla męża :)

JUREK

Firma godna polecenia. Badania i szkolenie BHP przed pracą . Ubranie i narzędzia dostosowane do wykonywanej pracy, jak i sprzęt do ochrony osobistej (szelki , maski pyłowe ) Przyłbice do spawania .Firma wypłacalna i godna polecenia .Miło było pracować pod tą firmą. Polecam ludziom pracowitym , i bez konfliktowym . Pozdrawiam kadre kierowniczą (pan. Robert i Michał ) > Powodzenia na nowych wyzwaniach

Franek

Zależność jest bardzo prosta przy wystawianiu opinii. Dobry pracownik ceni firmę bo jest dobra i tyle!!

robol

nie polecam

Patriot
@robol

A siebie polecasz ?

Szlifierz
@Patriot

A ty co za fachowca sie masz

Zostaw merytoryczną opinię o Mar-Spaw Sp. z o.o. - Tryńcza

• Jak się pracuje w Mar-Spaw Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mar-Spaw Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Mar-Spaw Sp. z o.o.