Opinie o Thedy & Partners Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Thedy & Partners Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Thedy & Partners Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thedy & Partners Sp. z o.o. w Warszawa

Tosia Nowy wpis

Dzień dobry, w sekcji z kariera, o której wspomniano wcześniej nie ma teraz żadnych ofert a wiem, że jeszcze parę miesięcy temu Researcher był poszukiwany. pisano wtedy o widełkach od 4,500 do 5,000 zł. chce poznać tegoroczne zarobki oraz dowiedzieć się czy w tym roku także będzie ktoś potrzebny do tej funkcji?

Administrator Nowy wpis

Firma Thedy & Partners Sp. z o.o. poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Office Manager. Czy dalej można tam aplikować?

Thedy & Partners Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Informujemy, że proces rekrutacyjny na stanowisko Office Managera został zakończony. Aktualnie prowadzone rekrutacje można znaleźć na naszym profilu na (usunięte przez administratora)Ponad to macie Państwo możliwość wysłania swojej aplikacji na adres: rekrutacja@thedy.pl. Zachęcamy do kontaktu.

Czy Thedy & Partners Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Thedy & Partners sp. z o.o.

Szanowny Panie, dziękujemy za zainteresowanie i zapytanie. Potwierdzamy, że współpracujemy również ze studentami. Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@thedy.pl Pozdrawiamy Thedy & Partners

Lidia
@Thedy & Partners sp. z o.o.

Hej, ja chciałabym dowiedzieć się, ile te staże trwają? One są na wakacje na 3 miesiące, czy jakieś dłuższe? Można dostosować tę długość pod danego studenta i jego możliwości czasowe?

@Lidia

Szanowna Pani, jesteśmy elastyczni a warunki współpracy ustalamy indywidualnie. Jeśli jest Pani zainteresowana, zapraszamy do przesłania CV na adres rekrutacja@thedy.pl. Pozdrawiamy Zespół Thedy & Partners

Lidia
@Thedy & Partners sp. z o.o.

A ten adres jest do rekrutacji otwartych, czy do konkretnej rekrutacji na daną posadę? Jak się wyśle cv bez konkretnego stanowiska, to firma ma to potem w bazie i dopasowuje oferte pracy?

Thedy & Partners sp. z o.o. Nowy wpis
@Lidia

Szanowna Pani, Jeśli jest Pani zainteresowana stażem, proponujemy w treści wiadomości zawrzeć tę informację. Proponowane przez firmę stanowisko dopasowane jest do doświadczenia osoby aplikującej. Z pozdrowieniami

Hanna

Na stronie www firma zachęca do aplikowania osoby z doświadczeń z zakresu doradztwa podatkowego. Wynagrodzenie zostało określone jako atrakcyjne. Jest ktoś zatrudniony na tym stanowisku i przybliży widełki finansowe? Jaki konkretnie socjal i benefity są oferowane?

@Hanna

Szanowna Pani, zachęcamy do aplikowania na adres mailowy: rekrutacja@thedy.pl, szczegóły przedstawimy w naszej ofercie. z pozdrowieniami Zespół Thedy & Partners

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Thedy & Partners Sp. z o.o. na stanowisko Doświadczony Konsultant w obszarze CIT bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Maja

Nie znalazłam żadnych ofert na stronie firmy w zakładce praca, a mam już trochę doświadczenia w finansach i chciałabym spróbować z aplikacją tutaj. Czy jak wyślę cv tak w ciemno to mam jakąkolwiek szansę się dostać? Poza tym na stronie piszą o dobrym angielskim - na jakim mniej więcej poziomie trzeba znać język? B2 starczy?

@Maja

Szanowna Pani, aktualnie prowadzone rekrutacje można znaleźć na naszym profilu na Linkedin: https://pl.linkedin.com/company/thedy-&-partners oraz na pracuj.pl. Ponad to może Pani wysłać swoją aplikację na adres: rekrutacja@thedy.pl. Zachęcamy do kontaktu. Zespół Thedy & Partners

Rozczarowany

Nieprofesjonalne podejście do rekrutacji. Osoby dzwonią do obecnego pracodawcy osoby składającej CV. Niech to pójdzie w świat, bo to zagranie poniżej jakichkolwiek przyzwoitości. Moje sugestie dla Thedy & Partners Sp. z o.o.: Zastanówcie się co robicie. Można zapytać o opinię byłego pracodawcy, ale obecnego.

podobnie
@Rozczarowany

To jest totalnie nieprofesjonalne, ale widocznie teraz taki standard - inne małe podmioty założone kilka lat temu przez ludzi z big4 też stosują takie praktyki. Sami sobie szkodzą i kiedyś to do nich dotrze.

Martyna
@podobnie

Brałam udział w rekrutacji we wrześniu 2020 r. i nic takiego nie miało miejsca. Nikt nie dzwonił do moich obecnych przełożonych, pomimo, iż podczas rozmowy kwalifikacyjnej okazało się, że partnerzy z Thedy'ego znają moich bezpośrednich przełożonych z obecnej pracy. Rekrutacja była bardzo profesjonalna, szybka, przeprowadzona w miłej atmosferze.

Zostaw merytoryczną opinię o Thedy & Partners Sp. z o.o. - Warszawa

Thedy & Partners Sp. z o.o.
  • Jana I Jędrzeja Śniadeckich 10
    00-656 Warszawa

Thedy & Partners Sp. z o.o.