Fil-Met Sp. z o.o.

Opinie o Fil-Met Sp. z o.o.

tom73tom

przyjmując się mów że jesteś fachowcem ( spawaczem !!! ) z górnej półki ,który parę lat robił za granicą więc nie ma jeszcze świadectw bo nie dotarły do polski.Na parę miesięcy się zahaczysz( i tak się nikt nie pozna ) po stawce 30% wyższej od pozostałych tj. ok 20 pln netto plus 20% premii. W rozmowach nie odzywać się nie pytany,( a zwłaszcza unikać rozmów z "królikiem" ,"maślaną"i "ferdkiem" )to porobisz w spoko zakładzie parę miechów- nic nie umiejąc,( za to za zajebistą stawkę, a jak chcesz się uczyć to w tym czasie możesz sobie zrobić wszystkie kursy). Zwalniając się, masz możliwość negocjowania stawki w nowej pracy, na podstawie ostatnich wypłat.

Co wiecie o firmie Fil-Met Sp. z o.o. w mieście Ligota? Nadal oczekujemy na nowe informacje. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw opinię o Fil-Met Sp. z o.o. - Ligota

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fil-Met Sp. z o.o.