Opinie o Budweld

Paulina

@Zenitmożesz powiedzieć coś więcej na temat tego jak przebiegła rekrutacja, ile było etapów? @gość to zależeć może od doświadczenia kandydata. To forum jest po to, aby wyrażać swoje opinie na temat pracodawcy. Będą one pomocne dla osób, które przymierzają się do aplikowania do firmy.

gość

ile mozna zarobic jako spawacz mig na słowacji

owca
@gość 08.04.2017 14:10
ile mozna zarobic jako spawacz mig na słowacji

ktoś coś?

Paulina

@Zent, dzięki za podzielenie się swoją opinią! Dostałeś pracę? ;)

Zenit

Bardzo sprawnie zorganizowana rekrutacja. Firma godna polecenia ze względu na dobry kontakt, fachowość i bardzo profesjonalne podejście do kanydata. Dotrzymują słowa.

Poldi

Jak z pracą na Słowacji w magu akord wielki? I jakie są kwatery po ilu dzieki

Krzych

Lucek ma rację,z kolegą mieliśmy taki sam repertuar godzin a mnie objeb...li na 10 godzin,każdy sie wypina fonów nie odbiera,mają w kupie wszystkich w D...ie.

AH

Jestem prezesem firmy proszę o informacje komu firma jest winna kasę bo do dzisiaj i 10 lat wcześniej nie zdążyło sie zeby wypłata była po terminie .Jezeli robi pan specjalnie antyreklamę to gwarantuje ze zapłaci pan wysokie odszkodowanie .Do Gowork już prawnik przygotował pismo o ujawnienie skąd została opinia przesłana pozdrawiam serdecznie

mr.T

No racja! jak Polska demokracja,warunki jak rachunki wiecznie szmalu brak,ten post to przedsmak .......okaże się jutro ,kto na zime będzie miał wyleniałe futro!

Mr rolling stones
@mr.T 08.09.2016 20:57

Co Ty chłopie straszysz ? Budweld nie kasuje opinii jak inne portale pracuje u nich 300 osób Niemcy Norwegia Czechy i inne kraje jak sie nie podoba to zwalniaj sie bo coraz mniej pracy w Polsce

mr.T

No jest przed wypłatą,teraz wszystko zależy od firmy co tu napiszę,mam jedna wadę jak piszę to bardzo dużo.

WOJTAS

JEST WYJAZD NA MOST DO NORWEGII , DZWONIŁEM DO GOŚCIA Z BUDWELD Z 15 RAZY POD nr, tel.( usunięte przez administratora ) jest tak zaganiany , że nie wiem czy wie jak się zazywa , PRZERASTA JEGO TAKA PRACA , ŻADNYCH KONKRETÓW NIE MÓWI , WIĘC MAM JEGO I JEGO FIRMĘ GDZIEŚ , ZNALAZŁEM DOBRĄ OFERTĘ I JADĘ JAKO MONTER DO SZWOCJI 14 EURO + OBIAD W PRACY

Firma niekompetentna, oszukują - zdecydowanie nie polecam współpracy.

Zobacz sam kto pisze opinie złe albo ten co wyleciał za picie albo nieradzil sobie albo wogole nie podjął pracy .niektorzy wdawali się w bójki bo za dużo zaliczek dostawali

Bardzo fajna praca na Słowacji mili ludzie na zakładzie wysokie zarobki wszystko na umówie Słowackiej zaliczki na początku brałem ale po miesiącu już ja pozycZalem kolegom pieniądze .sto razy lepiej jak w Niemczech gdzie Polak Polaka wygryza I jeszcze blisko do domu

mr.T

raptem dwa dni na zastanowienie,z zaliką po tygodniu też nie konkretnie sprecyzowane czy jest,warunki bytowe nie wiadomo jakie,cicho ciemno. Krawedziarki to fajna robota,bez stresu itp. trzepiesz detale w tysiącach sztuk,monotonna ale spokojna.....trochę szkoda ale w ciemno nie jadę. Pozdro dla forumowiczów.

mr.T

Właśnie zrezygnowałem z pracy na Słowacji jako operator prasy krawędziowej.... Mam obawy po tym co przeczytałem,nie wiem czy mam żałować ale z gruntu powinienem sam zobaczyć jak jest,mieszane odczucie. Trochę też za szybko ten wyjazd,rapte

Atanazior

Przerobilem z nimi rok prawie wszystko na Słowacji , powiem tak nie pchajcie się z nim za granicę , robota nie pewną nie wiadomo na ile , stawki takie sobie a i zawsze jest problem z godzinami zawsze brakuje (no ale jak Kuba rozlicza to się nie dziwie) za to praca w Polsce z nim bardzo polecam Szef ogólnie bardzo spoko no i tu kasa się zawsze zgadza ale rozlicza ktoś inny . Mimo wszystko kasa jest zawsze wyplacaja tylko umowy zlecenie na minimum . Pozdrawiam wytrwałych .

Atanazior

Xxy

Dobrze ze można namierzyć ludzi ,którzy psują opinie Budweldowi .Prezes lubi sprawy cywilne o odszkodowania bardzo ,wcześniej czy pózniej wróci do tych pijaczkow

Tomek

Płacą ok ale pod stołem na umowie tylko minimalna krajowa, wiec jak kto lubi.

xxx

zanim zdecydujesz się podjąć prace w tej firmie,zastanow się tysiąc razy,przemysl,i znajdz inna firme a będziesz z siebie zadowolony...

Erick

Dzis jest 8-go wiec wyplaty powinny byc bo 10-ty jest w niedziele a ich nie ma czy ktos jeszcze nie dostał???P.s Szkoda tego pobitego spawacza,BUDWELD schodzi na psy...

Maro

BUDWELD się wypiąl na tego pobitego spawacza który dla nich pracowal,wiem to ze sprawdzonych żrodeł,nawet umowy mu nie przedłuzyli bo tak szef BUDWELDU pewnie oszczędza a ktos juz nawet tego marnego zasilku chorobowego nie dostanie zeby sie wyleczyć.

Maro

A słyszeliście jak pobili spawacza w pażdzierniku który pracował na Słowacji w dodatku sam im spawaczy próbował załatwiać,chłopak wylądował na stole operacyjnym,leczy sie juz prawie 3 miesiące ma uszkodzony nerw twarzowy,pęknietą czaszke,złamaną szczęke a pobil go jakiś słowak którego podobno nawet nie dotknąl w hotelu w którym ulokował go Budweld.Chłopak został bez środków do życia,pracy itd.Ciekawe czy Budweld mu pomaga, jak juz mowa o tej firmie bo mialem kiedys podobna sytuacje i Mostostal w ktorym pracowałem zachował sie naprawde ok.

darek

Nawiazujac do prośby o zwrot biletow ,nawet już na sms nie odpisuje,zenujace,400 zl dla budweld to suma duza,jezeli spotkam dziesiątego zainteresowanego praca w budweld-odradze.....

darek

Pierwsza sprawa-do glownego szefa firmy nikt nie ma,nie miał i nie będzie miał namiarow,oferuja prace jak najbardziej,wyjazd był w niedziele zerwałem się już w sobote żeby dotrzeć do katowic skad mnie w nocy odebrali,obiecane było ze od poniedziałku testy i już rozpoczęcie pracy....okazuje się ze Pan nie dogadal się z czeska firma bo o dziwo dowiedział się o wewnętrznych kursach BHP dopiero po przyjeździe na miejscu,poza tym zostaliśmy na lodzie już w pierwszy dzień ,niedopuszczeni do kursu z braku znajomości jezyka czeskiego....ok....wioza nas na hotel dzień ,noc w trasie i na hotelu około 18;00 docieramy...Pan obiecywal przed wyjazdem ze w hotelu wszystko jest,lodowka,talerze,sztucce,....weszliśmy na dosłowny 'KWADRAT'ani internetu,ani tv,tylko lozka dzięki BOGU....siedzimy dzień,proby pozytywnie zaliczone ale pracy nie można podjąć bo BHP,musimy czekac az Pan szanowny przetłumaczy z czeskiego na polski ...zastal nasczwartek idzie piątek okazuje się ze caly tydzień w plecy i nieplatcony...Szanowny Panie Prezesie z Budweldu,mialem obiecana prace od poniedziałku,stawilem się 8 godzin wcześniej zebym zdazyl jadac z centrum polski,zaplacilem z własnej kieszeni za podróż (co miał mi zwrocic jak mowil Panski giermek)a teraz nawet nie myśli odpisac na sms...Pozwole sobie nadmienić ze wysylajac przedstawiciela firmy za granice przynajmniej powinien wladac jezykiem angielskim,a tu....smiechu warte nawet biernie po czesku nie ptrafil....pozal się BOZE,jezeli czlwieku masz honor,jaja i glowe na karku proszę Cie tylko o zwrot za bilety nie licze straconego czasu.....

mario

Hej czytam opinie o firmie i ciarki mnie nie przeszły czyli jest oki ,mam pytanie czy byłktoś w słowacji z tej firmy jako spawacz bo mam zamiar podjąć prace w tej firmie proszę o iformacje zwrotne.

Gościu jak jest robota to się robi soboty, ale nikt Cię kuźwa nie zmusi do przyjścia w weekend. Normy żadnej nie ma. Słuchaj się ludzi... Ja mam pracę na 3 zmiany i mamy system normalny 3 zmianę zaczynamy w poniedziałki. Jak trafiłeś na dzia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] którzy tak sobie wymyślili to do kogo pretensje? Brygadziści z kierownikiem ustalają zmiany i kiedy zaczynają... Normalni ludzie robią system 3 2 1 zmiana.

On

Chamstwo i Klamstwo.mialem okazje zapoznac sie z zaklamana oferta pracy,przez telefon Pan opisuje pifknie ,ladnie.5 dni w tygodniu,dodatkowe sobotyjak chce,stawka nie najgorsza,czasem nocki.a na rozmowie twarz w twarz okazuje sie ze to jakisoboz pracy,6 dni w tygodniu,tydzien w tydzien,koncze 2 zmiane w sobote,w ndz ide na nocke,tak 6 dni,norma tygodniowa 48 godz :-/ zaklamana stawka,i chamstwo ze strony kierownictwa.a dowiedzialem sietego nie od kierownika jak jest,bo mowil inaczej niz wrzeczywistosci jest,a od pracownika.kpiny jakies ,umowe na najnizszb krajowa,reszta w kopercie pod stolem.

Gall

Jaką stawkę może otrzymać monter konstrukcji stalowych z dużym doşwiadczeniem umiejętnością obsługi palnika,wypalania elektropowietrznego,operowania suwnicą,wózkiem jezdniowym,spawaniania mag,wszystkie umiejętności nabyte i poparte udokumentowanym doświadczeniem,będący w trakcie zdobywania doświadczenia w spawaniu met. Tig ?

@Gall 02.04.2015 17:10

Witam, mamy dla Pana i nie tylko (zapraszamy wszytskich zainteresowanych) ciekawą ofertę pracy w Rudzie Śląskiej zapraszamy do kontaktu. Numer telefonu znajdzie Pan na naszej stronie internetowej lub profilu na FB www.facebook.com/budweld pozdrawiamy wszystkich użytkowników forum Zespół Budweld

am

Witam, może mi ktoś powiedzieć jak to wygląda jak się pracuje w budweldzie przez pośrednika? Bo słyszałem że stawka duża ale umowę dają na minimalną krajową a resztę "w kopertę"

X

Panowie po co te opinie ,komentarze -logika jest jedna skoro w firmie jest ponad 250 osob jak ktos nie otrzymalby wynagrodzenia to wiecie co by sie tu dzialo? Tak naprawde to opinie sa wyrazane w momencie jak sa drobne niesnaski albo niedogadane sprawy pomiedzy stronami a zarabia tylko firma ktora ma placone za reklamy .Wystarczy 10 tego spytac sie czy sa juz wyplaty dokonane i wszystko jest jasne jak slonce

Budweld

Witam, nasze ogłoszenia znajdują się na rożnych portalach związanych z pracą. Zachęcamy do polubienia naszego profilu na facebooku - www.facebook.com/budweld, gdzie najszybciej pojawiają się oferty. Dobrym źródłem informacji jest także nasza strona internetowa www.budweld.com W oby tych miejscach znajdzie Pan także numer kontaktowy do nas, gdzie może Pan uzyskać dokładniejsze informacje o ofertach, warunkach i wymaganiach. W imieniu firmy Budweld zapraszam Pana oraz inne osoby zainteresowane pracą do kontaktu z nami. Co do terminowości wypłaty wynagrodzeń, ponieważ ten wątek pojawia się także w dyskusji. W swojej wieloletniej historii firma nigdy nie spóźniła się z wypłatą wynagrodzeń. Wyznajemy zasadę, że uczciwa praca = terminowa, uczciwa wypłata. Patrząc z innej strony najlepiej na początku pracy zapytać się innych pracowników naszej firmy, jak wygląda sytuacja. Z pewnością taka opinia będzie najbardziej miarodajna. Jeszcze raz wszystkie osoby mające wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami. pozdrawiamy wszystkich piszących na tym forum. Zespół Budweld Sp z o.o.

slay

tylko jakie te wynagrodzenia?mógłby ktoś napisać z pracujących lub byłych pracujących

króliczek koszyczek

wynagrodzenia sa zawsze terminowo

Miodek

Nieodpowiedzialna pisze sie razem

Budweld

W imieniu firmy Budweld zapraszamy do kontaktu, wtedy wyjaśnimy wszystkie Pana wątpliwości. W historii firmy nie zdarzyło się, aby wynagrodzenia były zapłacone nieterminowo. Aby aplikować do nas do pracy prosimy o telefon lub przesłanie aplikacji drogą mailową (adresy znajdują się w naszych ogłoszeniach, na stronie internetowej i profilu na FB). W przypadku aplikacji na stanowiska związane ze spawaniem prosimy od razu dołączyć certyfikaty spawalnicze. Warto załączyć także certyfikaty, które wygasły a zawierają inne uprawnienia niż aktualnie posiadane przez Kandydata. Pomaga nam to lepiej ocenić Kandydata i jego kwalifikacje w odniesieniu do realizowanych przez firmę projektów. Jednym z elementów procesu rekrutacji są próbki spawalnicze oraz (lub) rozmowa z potencjalnym bezpośrednim przełożonym. W przypadku próbek informujemy jakie są wymagania, czasami zdarza się, że spawalnik może odstąpić od rutynowych testów, ale niestety to już nie leży w naszej gestii. Staramy się precyzyjnie określać wymagania. Przykładowo jeżeli wymagana jest dobra lub bardzo dobra znajomość rysunku technicznego jest to weryfikowane. Testy praktyczne dotyczą także często lakierników lub piaskarzy. W trakcie rozmów telefonicznych lub wstępnych spotkań z Kandydatami określamy jakie główne aspekty będą poruszane podczas finalnej rozmowy. Z reguły wyniki procesu rekrutacji dostępne są od razu lub w przeciągu krótkiego okresu czasu (czasem nie jest to od nas zależne a od naszego Klienta). W razie pytań zapraszam do kontaktu z nami. pozdrawiamy serdecznie Budweld

Jagoda konin

dziś otrzymałem na konto pieniądze od firmy= dziękuję bardzo za uregulowanie należności -myślę że to wina Pana który usunął swój numer (usunięte przez administratora) jest to numer osoby zamawiającej noclegi --Panie Prezesie sprawiedliwym by byloo aby ta osoba odczuła to kara finasową i proponuje zabranie premii łacznie do zwolnienia --osoba ta jest nie odpowiedzialna i winna za to ponieśc konsekwencje --zapraszam wszystkich pracowników do podjecia pracy natomiast w przypadku problemów słuze pomoca mój nr tel (usunięte przez administratora)

Jagoda konin

firma wynajęła u mnie pokoje -umowa telefoniczna z nr tel ( usunięte przez administratora )po przenocowaniu nie uregulowali płatności za nocleg --UWAGA NA FIRMĘ ,,BUDWELD,,

kambr

co do pracy tutaj to może znajdą się chętni których zainteresują obecnę oferty pracy z Budweldu. Mianowicie firma poszukuje obecnie osób na stanowiska: Lakiernik przemysłowy Operatorzy CNC Spawacz MAG 135/136 na które aplikować można do końca roku. A na spawacza nawet i do stycznia 2015. Także warto się nad tym zastanowić ;)

m.m.

W firmie pracowałem 3miesiące, warunki pracy dobre, za mieszkanie potrącają 200zł, pobory wpłacane w terminie i w kwocie jaka została wypracowana tylko trzeba chcieć pracować...

aaa

Tylko nieudacznicy i lenie bez przerwy narzekają bo robić się nie chce. Tu za pracę przynajmniej,10 zawsze się kasa zgadza. Umowy o pracę ma większość, ale niektórzy sami wola umowę zlecenie. Tak jak w większości polskich firm obecnie.

janów

miałem pracować ale wyszła wpadka przez firmę budweld w janowie .a resztę sami dopiszcie

miodek

ja spawam..ty spawasz..my spawamy jeeeeee

współpracownik

ja kiedyś tam też miałem ludzi dawałem większą stawkę i zapewniałem zakwateraowanie na swój koszt ale niektórzy muszą się nachapać na full !!

współpracownik

O tej firmie trochę wiem i nie jest tak jak to tutaj piszą. :) To co tu piszą dobrze to na pewno zarząd firmy Budweld. Fakty są takie że zatrudniają na umowę o dzieło i płacą szesnaście na godzinę i zakwateraowanie na swój koszt to tyczy się pracy we Wrocławiu jak jest gdzie indziej to nie wiem. Firma jak ma nóż na gardle wtedy daje normalną umowę i ubezpieczenie bo wcześniej to jest BHP ale wewnętrzne firmy !! Ja bym na tą firmę uważał i szukałbym innej.

Wujaszek

Budweld Sp z o.o. to porządna i bardzo dobrze rozwijająca się firma każdego miesiąca przybywa pracowników , mają jak najbardziej ciągłość zleceń . Zarobki są bardzo atrakcyjne i w miarę przepracowanych lat rosną nie jak w innych firmach zatrzymują się na etapie w którym się zatrudniliśmy . Na wstępie każdy dostaje umowę na zlecenie , jest to okres próbny po którym otrzymuje się umowę pracę , każdy ma możliwość otrzymania dodatku do mieszkania lub dodatku na dojazdy w wysokości 200 zł , trzeba zwrócić tu uwagę na to , że w nie wielu firmach spotkamy się z takim czymś , ja osobiście jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie i polecam bardzo pracują tu ludzie z całego kraju i z zagranicy a szefostwo zawsze odpowiada na wszelkie pytania i pomaga w wielu kwestiach i co najważniejsze wypłaty zawsze się zgadzają i zawsze są na czas . Polecam !!!

Bartek
@Obserwator 10.05.2014 00:11
Co Ty opowiadasz wszędzie gdzie nie pracowałem opłacali całość za kwatere a wręcz sami ja dawali nawet w najgorszych firmach ta...

Chyba robisz sobie jaja - takich [usunięte przez administratora]. I nie dbają o pracowników pomimo wcześniejszych poleceń. Przestrzegam !!!

patryk
@Bartek 10.07.2014 21:58

co ty w ogóle gadasz? ja również pracowałem dla budweldu przez lacha. lach pierwszą umowę dał na 1600zł, drugą i trzecią zleconą na 800zł a pozostałe na 400zł. chcecie to podajcie mi maila i podeślę wam scan umowy. dzięki mnie i kilku innym ludziom doszło do przełomowego wyp*erdolenia lacha z ruukki oborniki i przejął nas budweld który dał umowy na 2000zł przy stawce 17-20zł na godzinę w zależności kto co umiał. patrykmajer1@wp.pl

kluska22

A jak maja lakiernicy przemyslowi czy warunki sa znosne i wyn.

Ariel
@kluska22 27.01.2014 09:10
A jak maja lakiernicy przemyslowi czy warunki sa znosne i wyn.

Nie wiem o czym mówisz chyba chcesz kogoś oczernić. Pracowałem w Obornikach i porządniejszego gościa od Krzyśka Lacha nie znam. Gość jest cięty na pijaków - może i dobrze. Zajebiście żałuję, że dałem się namówić tumanom z Budweldu, że Lach nie płaci ZUS - płacił wszystko a później okazało się że BUDWELD nie płacił i niech wszyscy sprawdzają tych [usunięte przez administratora] z BUDWELD-u. Nie piszcie jako anonim ja się nie obawiam oszustów z BUDWELDU -u. Przestrzegam wszystkich przed [usunięte przez administratora] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teraz jak niema Lacha wszystko jest ok .Nie ma obcinania pensji itp.a brał sobie i babie w Obornikach do kielni i jezdzili na weekendy

patryk
@anonim 19.12.2013 10:10

osobiście doprowadziłem do wyjebania lacha :) to było po prostu piękne doświadczenie

nikita

mozna skorzystac z kwatery , które proponuje firma, albo i nie. jezeli chcesz wynajac cos na własną reke firma równiez dopłaca 200 zł, ewentualnie pokrywa czesc kosztów dojazdów. Kto co woli

anonim 3

ja juz pracuje dobre pare miesiecy - jako spawacz- i co do próbek, to jak ktoś ma umiejetnosci i doswiadczenie (nie tylko na papierze ) to da radę . Liczasię umiejetnosci i no i trochę szczescia. i jak kolega powyzej jak się robi nadgodziny to pensje całkiem spora mozna wyciagnąc - oczywiscia jak ktos chce

Ja spawaczem nie jestem, wiem tylko że muszą przejść najpierw próbki. Podobno połowa nie zdaje. Stawka dla spawacza na początek zależy od doświadczenia. Ile dają trzeba samemu zadzwonić i się dowiedzieć.

Zostaw opinię o Budweld - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budweld