Panie Bbb,
Dziękujemy za opinię. Pragniemy jednak odnieść się do kilku zarzutów:
1. Oczywiście że podejście do każdego z pracowników jest inne, przede wszystkim zależy to od jego charakteru, osobowości i oczywiście możliwości. Osoba odpowiedzialna za pracowników musi dopasować się do każdego indywidualnie aby współpraca przebiegała jak najlepiej.
2. Natłok zamówień w takim modelu wynagrodzenia zazwyczaj powoduje uśmiech i motywuje naszych kierowców do pracy ponieważ związane jest z tym wyższe wynagrodzenie.
3. Zastanawiający jest fakt o którym Pan wspomina że - cytuję - "potrafią zadzwonić dzień wcześniej po 20 i domagać się o przyjscie do pracy następnego dnia z rana, badz nawet tego samego dnia."
- bowiem kierowcy sami decydują o dniach i godzinach swojej pracy i po akceptacji przez osobę odpowiedzialna w takie dni i godziny realizują zamówienia.
- ponadto ciężko wyobrazić sobie sytuację kiedy ktoś miał by dzwonić po godzinie 20 i domagać się przyjścia do pracy tego samego dnia , BOWIEM DOWOZY REALIZOWANE SĄ DO GODZINY 22.
4. W sytuacji której kierowca przy pierwszym dniu testowym ma problemy z rozliczeniem się z gotówki, gubi lub wydaję pieniądze za które jest odpowiedzialny raczej trudno stwierdzić że do danego typu pracy się nadaje, jednakże na jego życzenie staramy się kolejną szansę (wiadomo każdy ma gorszy dzień)
5. Biorąc pod uwagę powyższe dla zwiększenia wiarygodności opinii i rzetelności Pana Bbb przydałoby się chociaż podać imię.