Opinie o Ośrodek Symetria Sp. z o.o. w Pszczyna

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ośrodek Symetria Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ośrodek Symetria Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Symetria Sp. z o.o. w Pszczyna

ILONA S.

To była moja pierwsza wizyta u Pani Doktor Bożeny Kumor- Kema. Jestem bardzo mile zaskoczona. Dokładne badanie, wywiad, od razu konkrety, skierowanie na rehabilitację. Duże zaangażowanie i wiele dobrych porad. Naprawdę takich lekarzy nam trzeba! Bardzo dziękuję! Czuje, że w końcu jestem w dobrych rękach!

Renata
@ILONA S.

a jak to cenowo wychodzi? podobnie jak w innych gabinetach czy trzeba się liczyć z większymi kosztami?

Ilona S
@Renata

Na wizytę zostałam skierowana przez lekarza rodzinnego Katarzynę Jakut więc była ona darmowa( koszty po stronie NFZ ).

Ewelina
@Ilona S

A to długo się czeka tam na wizytę na nfz? Ile Pani czekała na swoją?

Stachu Nowy wpis
@ILONA S.

Wspaniała Pani Doktor i rehabilitacja na5

Beata Nowy wpis

Należymy do tej przychodni całą rodziną. Jesteśmy zadowoleni z lekarza rodzinnego i z rehabilitacji tam udzielanej . Panie bardzo miłe , pomocne . Polecam ten ośrodek.

Kamila

Trafiłam z 3 letnim dzieckiem do doktora Adama Mustafy jeśli można wogole nazwać go doktorem :/ niewychowany człowiek który na samym początku nie umie odpowiedzieć na Dzień Dobry. Gardło dziecka sprawdzał latarka ze swojego telefonu(normalnie w szoku byłam), po osłuchaniu dziecka wziol i rzucił słuchawkami o mebel ,nic konkretnego nie powiedział tylko z łaska wypisał receptę podpisując sie na niej od niechcenia .Masakra aby lekarz tak traktował pacjentów.

Izabela Nowy wpis
@Kamila

Z tym całym dzień dobry to jestem ciekawa czy na pewno dosłyszał, bo to różnie bywa jak zmęczony pewnie. Zastanawiam się też czy właśnie to Cię na tyle zniechęciło, że później odbierałaś już cała wizytę negatywnie? No bo jakby nie patrzeć po prostu receptę wypisał chyba na szczęście dziecku nie działo się nic poważnego? Na jaki lek?

K. Nowy wpis
@Kamila

A z jakimś poważnym problemem pani przyszła czy z pierdołą z którą powinna być pani zdzieczna ,że pani nie wyrzucili? Bo pamiętajmy od czego są Pozety. Napewno nie od zgłaszania się z kaszelkiem. Pozdrawiam

Polak

Bardzo niemiła pielęgniarki

Izabela
@Polak

Tak? A co takiego wobec Ciebie zrobiły, że masz takie zdanie?

Brałeś udział w rekrutacji do Ośrodek Symetria Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
_6657

1 pielęgniarka jest odpowiedzialna za obsługę telefonów, zastrzyki, drobne zabiegi, rejestracje pacjentów-nie do pomyślenia! Długie oczekiwanie na wizyte

@_6657

Ale ja Ci jestem wdzięczna, bo przynajmniej dzięki Tobie wiem że jest ta jedna pielęgniarka do wszystkiego. I może w takim razie warto zadzwonić popytać czy szukają recepcjonistki :)

kso009

Lekarz "M" - zachowanie poniżej krytyki. Zero kultury osobistej ani profesjonalnego podejścia. Pacjenci chorzy z dziećmi czekają ponad 3h na obsługę. Lekarz wychodzi po za miejsce pracy a na prośbę o obsłużenie odpowiada: Nikt nie będzie mu mówił co ma robić.

Franek

Porażka,prędzej człowiek umre niż dostanie pomocy.Czekałem prawie pół godziny na pomoc,podczas gdy jakiś młody doktor prawdopodobnie pił kawę.

@Franek

Zgadzam sie predzej czlowiek umrze niz mu udziela pomocy ,dzwonie na dzwonwk raz ,drugi ,trzeci az wkoncu po 10 min z wielkimi pretensjami wychodzi pielwgniarka ale nie dlatego zeby nam pomoc tylko z pretensjami czy jej chce dzwonek spalić,I zamyka nam.drzwi przed nosem ,nawet nie zapytała co się dzieje ,totalna porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Symetria Sp. z o.o. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Ośrodek Symetria Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Symetria Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ośrodek Symetria Sp. z o.o.?

Ośrodek Symetria Sp. z o.o.
  • Partyzantów 21
    43-200 Pszczyna

Ośrodek Symetria Sp. z o.o.