Opinie o Acti-Med Polska Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Acti-Med Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Acti-Med Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acti-Med Polska Sp. z o.o. w Pruszków

Zawiedziona

Praca na strefie czystej w Acti-Med w Kozerkach jest fajna, współpracownicy super, pomocni, mili poza wyjątkami. Natomiast kadra nadzorująca strefę totalna porażka, zarówno kierownik Sebastian jak i mistrz Mariusz, niekompetentni, mili tylko wtedy gdy czegoś potrzebują a gdy człowiek próbuje walczyć o swoje to dostaje po głowie i rozwiązuje się z nim umowę. Najpierw Dyrektor serdecznie wita nowe osoby na pokładzie, po czym dwa tygodnie później rozwiązują z tobą umowę, tak bez powodu bo ponoć nie ma pracy a dwa dni wcześniej zatrudniają nowe osoby. Najbardziej lubią pracowników, którzy ze spuszczoną głową wyrabiają jakieś śmieszne normy ustalone sama nie wiem przez kogo. A jak się coś odezwiesz to ci dziękują za współpracę. Poprzedni kierownik, Dusza-Czlowiek, został wygryziony przez obecnego bo tam się pracuje po rodzinie lub po znajomości. Jednym zdaniem, praca fajna tylko trzeba uważać na Mariusza O i Sebastiana (usunięte przez administratora) Ogólnie ludzie się nie odzywają bo się ich obawiają, ja się odezwałam i wyleciałam. W dniu urodzin otrzymałam info że nie przedłużają umowy. Obawiam się że dyrektor do końca nie wie co się dzieje na strefie.

Anastazja
@Zawiedziona

@.Zawiedziona zgadzam się z opinią KOLEDZY KOLEŻANKI już tym wpisem udowadniasz że ten fajny zespół i praca byli nie dla Ciebie ja tu jestem jakiś czas i nie zauważyłam by ktoś bał się powiedzieć KIEROWNIKOWI SEBASTIANOWI jak również MARIUSZOWI wręcz są osoby które może i zbyt dużo mówią inni wcale na tym polega zespół uzupełniamy się. Natomiast jak łatwo się kogoś oczernia gdy nie mamy kogo obwinić za swoje niepowodzenia i to zasłyszanymi plotkami pewnie nawet nie sprawdziłaś czy to prawda. Sebastian jako kierownik jest człowiekiem na którego można zawsze liczyć tego nikt Ci nie powiedział jak chodził po mechanikach z pracownicą bo Pani auto się zepsuło nie było to raz kilkakrotnie z tego co wiem jakąś Pani w drodze do pracy gumę złapała nie mógł przyjechać Mariusz zadzwonił do kierownika i kierownik przyjechał takich sytuacji jest dużo nie tylko w pracy ale zawsze NASZA ZAŁOGA ma na kogo liczyć wiedziałaś o tym czy tylko chciałaś oczerniać mimo wszystko cieszę się że znalazłaś nową pracę życzę powodzenia

Administrator Nowy wpis

Czy zarobki w firmie Acti-Med Polska Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

@Zawiedziona

Czyli ile w sumie tu pracowałaś? Jaki był oficjalny powód wypowiedzenia? Możesz dać znać na ajkiej umowie jest tutaj praca i ile można zarobić na pierwszej umowie?

@Aleksandra

Pracowałam 3 miesiące na okresie próbnym, umowa o pracę, wynagrodzenie 24 zł/h brutto.

Koledzy I koleżanki Nowy wpis
@Zawiedziona

Droga Zawiedziona, przykro nam ze tak wyszło ale nikt nie śledzi metryki poszczególnych osób i zgodnie z Twoja prośbą zostałaś poinformowana wcześniej o tym że umowa nie zostanie przedluzona. Rozumiemy też Twój żal gdyż musialas opuścić tak świetna ekipę, ale w naszym zespole potrzebujemy osób zmotywowanych, umiejących przyjąć krytykę i na jej podstawie wdrożyć zmiany w swojej pracy tak aby w pewnym stopniu dorownac wynikom współpracowników, które to tak oschle nazwałaś ,,normami". Nie podważalibysmy również kompetencji naszej kadry kierowniczej gdyż w ciągu owych 3-ech miesięcy byli w stanie zauważyć czy poczyniasz postepy czy nie. Mamy nadzieję że znajdziesz prace swoich marzeń i życzymy sukcesów. Pozdrawiamy

Zawiedziona Nowy wpis
@Koledzy I koleżanki

Dokładnie pracę znalazłam, dużo lepszą i z super ludźmi, których nie muszę się bać. Bo niestety w Acti-Med nie wolno się odzywać i mieć swojego zdania, szczególnie względem kadry kierowniczej na strefie tj. pana Mariusza i Pana Sebastiana, wiele osób się ich boi i nie chce się odezwać, a po trzech miesiącach prawie dorównywałam z tymi śmiesznymi normami współpracownikom pracującym ok 4-5 lat więc chyba to nie powinno być powodem rozwiązania umowy. Ja na szczęście nie szukam pracy po znajomości i nie kopię dołków pod innymi aby wejść na wyższe stanowisko. Serdecznie nie polecam pracy z tymi ludźmi. W tym zakładzie niestety niektóre osoby psują wszystko i choć praca mi się podobała i dostałam propozycję powrotu to nie dałabym rady pracować pod presją obydwu panów.

Anastazja Nowy wpis
@Zawiedziona

Tak patrzę na to ogłoszenie na inżyniera ds. Jakości i widzę, że nie wspomnieli o godzinach pracy. Musiałam aż tutaj zajrzeć i zapytać. Powie ktoś, w jakich godzinach się pracuje na tym stanowisku?

Kozerki

Nie polecam pracy tutaj. Człowiek się stara, robi postępy, jest chwalony na każdym kroku, a tu nagle, nie stąd ni zowąd rozwiązanie umowy, bez jakiegokolwiek najmniejszego ostrzeżenia. Powód jest błahy i co najmniej śmieszny. Straciliście dobrego pracownika, ktoś inny zyskał. I dał dużo lepsze wynagrodzenie. Powodzenia.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Praca produkcja w firmie Acti-Med Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Kozerki

Co do pracy na szlifierni nie jestem w stanie się odnieść, natomiast praca na sterylnej strefie, jak nazwa wskazuje, czysta, w pomieszczeniach gdzie utrzymywana jest stała temperatura, lekka i przyjemna. Spokojna atmosfera, koledzy i koleżanki życzliwi i zawsze pomoga

@Kozerki

Żeby wejść do tej strefy trzeba się jakoś specjalnie przygotować? Długo zajmuje rozpoczęcie pracy? Jak z wynagrodzeniem? Można tutaj dobrze zarobić?

kozerki
@Aleksandra

Procedura nie jest bardziej skomplikowana niż przygotowanie się do pracy na spożywce, zapewniam że nie musisz się martwić o komfort. Jeżeli jesteś zainteresowana to zapraszamy na rozmowę, ktoś napewno cie oprowadzi i przekonasz się na własne oczy

@kozerki

Super! To można tak sobie przyjść i od razu wejść na zakład? Nie ma problemu z takimi wycieczkami? A jaka tu między ludźmi panuje atmosfera? Zależy mi żeby nie było niepotrzebnych konfliktów..

Dominika

Widzę, że ktoś właśnie pracy tutaj nie polecał... Wrzucali też stawki sprzed roku dla kontrolera jakości, podobno 2,6 netto... A teraz ile by było? Widziałam na stronie też wzmiankę o premii rocznej, jak ona w praktyce wychodzi?

Kozerki

Zdecydowanie odradzam tu pracę. Firma niepoważna, a rozmowa rekrutacyjna to jakiś żart.

Teresa
@Kozerki

To jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? O co pytają? Jaki temat jest poruszany? Czemu żart. No i czemu odradzasz po samej rozmowie?

Kamila

@Aaa Chodzi Tobie o tą ofertę pracy w Acti-Medzie? https://www.acti-med.pl/pl/firmy/praca-i-kariera Skoro praca jest na zmiany w Kozerkach (tak samo jak ofercie dla pracowników produkcji) i obowiązki obejmują kontrolę końcową produktu, to należy zakładać, że kontroler jakości pracuje na produkcji, a nie poza nią. Ktoś potwierdzi?

@Kamila

Kontroler jakości pobiera próbki z produkcji a następnie je ocenia w laboratorium

@Kamila

A ile się zarania na stanowisku kontroler jakości ?

Zofia

2,600 netto

Aaa

A ile się zarabia na stanowisku kontroler jakości ?

byczek
@Aaa

zarabiasz tyle co produkcja Obowiązków, a przede wszystkim odpowiedzialności masz bardzo dużo... Odpowiadasz za wszystko co do niej trafia i co produkują Kadra kierownicza??? Śmiech na sali.... Po rodzinie albo znajomy znajomego...... Nie wiedzą i nie interesują tym za co jesteś odpowiedzialny.

2,600 netto

Aaa

Witam, Jak wyglada praca na stanowisku kontroler jakości ? Czy kontrola jest na produkcji czy w dziale jakości ?

Patryk

Macie jakieś wolne stanowiska?

Jaka umowa obowiązuje w Acti-Med Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Xxx

Na jakie stanowisko ?

Wiecie czy Acti-Med Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

xxx

Na jakim stanowisku

mixx

Pracował ktoś w tej firmie i może się podzielić opinią na temat pracy,atmosfery,zarobków.

Odp mixx
@mixx

Praca nie jest ciężka. Jest dość głośno, ale są zapewnione zatyczki i słuchawki. Minusem jest praca na 3 zmiany. Atmosfera jest w porządku, kadra kierownicza pomocna, życzliwa. Zarobki średnie.

mixx
@Odp mixx

Zarobki netto 2500 czy mniej?

Acti-Med Kozerki

Firma Acti med to jakaś masakra dość że w miej dorobisz się Anemii To jeszcze pracuje taki gościu M który zadziera z Ukraińcami i dostaje (usunięte przez administratora) jak tam pracować tylko uciekać z takiej pracy nie polecam

@Acti-Med Kozerki

Możesz wyjaśnić, o co konkretnie chodzi? Jeśli warunki pracy w Acti-Med są złe, to sprecyzuj proszę, dlaczego. Praca jest ciężka?

Acti

Anon zgadzam sie ukraina wszystko moze, nie wazne, ze psuja towar, polscy pracownicy sa nie doceniani wgl , dlaczego polacy maja pilnowac ukraine i nie miec nic z tego zadnych premii , dodatkow, jeszcze zebrać pretensje kierownictwa ,stamtąd to uciekac, napewno to nie firma dla mlodych bo brak możliwości rozwoju zarobki tez marne

@Acti

Szanowny Panie/Pani Acti, skoro tu jest tak źle to co Pan/Pani jeszcze u nas robi? Zapraszam na złożenie wypowiedzenia w trybie natychmiastowym, za porozumieniem stron, nie będę stawiał żadnych przeszkód. Nie chcę mieć w Firmie ludzi, którzy potrafią tylko anonimowo narzekać, zamiast próbować wspólnie znaleźć dobre rozwiązania. Co do pracowników z Ukrainy: po pierwsze, Ukraina się pisze z wielkiej litery tak jak Polska. po drugie, naprawdę uważacie że tylko pracownicy z Ukrainy psują towar a Polacy są idealni??? po trzecie, jeżeli ktoś z Państwa zazdrości Im warunków zatrudnienia, to w zapraszam na zmianę umowy. Każdy może dostać taką jak Ukraińcy: 1. bez urlopu 2. bez chorobowego 3. bez nadgodzin 4. zapewniam darmowe zakwaterowanie w 6 osobowych pokojach. Jeżeli komukolwiek z anonimów na prawdę zależy, żeby w Firmie było lepiej i widzi nasze (kierownictwa) błędy w zarządzaniu zespołem, to jestem zawsze otwarty na rozmowy. Macie swoich przedstawicieli. Do tej pory jeszcze NIKT nie zgłosił problemów o jakich potraficie pisać wyłącznie anonimowo. Szkoda.

Anon

traktowanie Polaków nic im nie wolno zakazy nakazy A Ukraina zachwalana siedzące w telefonach otrzymujaca podwyżki za siedzenie szef płacący za hotel a polacy sami placa za mieszkania do pracy przynoszone zwierzeta przez ukraine im wolno wszystko nie polecam dlatego też z stamtąd odeszlam brud smród przy dużych ulewach Hala zalewana śmierdzi (usunięte przez administratora) nie polecana praca zarobki fatalne a wymogi duze polacy potrafia zarabiac 12.60 netto A Ukraina 14 i gdzie sprawiedliwość

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Acti-Med Polska Sp. z o.o.?

...

Pytanie do pracowników czy kierownictwa ?

K2

Ja panietam jak tam pracowala to byl (usunięte przez administratora) straszny , brudne lazienki, podlogi myte brudnym mopem w zakladzie w kozerkach , brak specyfikacji stanowisk wszyscy mieli szlifierz a, kierownictwo nic z tym nie robiło pomimo zglaszania o rozmow , zarobki tan to kpina do tej pory z tego co wiem , lepiej nasprowadzac bylo ukraincow tania sile robocza zamiast polakow zachęcić do pracy zrobił sie zaklad ukrainy... brak mozliwosci rozwoju e tym zakładzie , ogolnie nir polecam

@K2

myślę, że opinia kogoś kto "pamięta jak tam pracował" jest troszkę nieaktualna.

Anon

Slabo płacą , ludzie podli intrygi rządzą , cenione jest skarżenie na wspolpracownikow, przez dlugi czas ludzie siedzieli w koszmarnych warunkach w 30 paru stopniach byly robione produkty, ktre wymagaja sterylnosci

@Anon

1. Jeżeli słabo płacą to zaproponuj ile za Pana/Pani kwalifikacje należałoby płacić? 2. Jeżeli są wokoło podli ludzie urządzający intrygi to może warto porozmawiać z przedstawicielem załogi albo pokazać na czym polegała chociaż jedna intryga. 3. Jeżeli cenione jest skarżenie na współpracowników to może warto postarać się, żeby nie było na co skarżyć? 4. Pisze Pan/Pani o przeszłości czy o tym jak jest teraz? W przeszłości to w Polsce był komunizm i można jeszcze sobie ponarzekać na puste półki, musztardę i ocet, ale opinie zamieszczane tutaj powinny (chyba) dotyczyć stanu obecnego. Co obchodzi przyszłego pracownika co było w Pruszkowie? Skoro Firma jest w nowoczesnej, klimatyzowanej hali w Kozerkach a temperatura w największe upały nie przekraczała 23 C ?

Zostaw merytoryczną opinię o Acti-Med Polska Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Acti-Med Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Acti-Med Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Acti-Med Polska Sp. z o.o.?

Acti-Med Polska Sp. z o.o.
  • Al. Jerozolimskie 475
    05-802 Pruszków

Acti-Med Polska Sp. z o.o.