Acti-Med Polska Sp. z o.o.
counter
1 1 23 5 1
mixx

Pracował ktoś w tej firmie i może się podzielić opinią na temat pracy,atmosfery,zarobków.

Odp mixx
@mixx

Praca nie jest ciężka. Jest dość głośno, ale są zapewnione zatyczki i słuchawki. Minusem jest praca na 3 zmiany. Atmosfera jest w porządku, kadra kierownicza pomocna, życzliwa. Zarobki średnie.

mixx
@Odp mixx

Zarobki netto 2500 czy mniej?

Wanda Nowy wpis
@Odp mixx

Jakie są godziny pracy w Acti-Medzie na poszczególnych zmianach? Czy jest może jakiś dodatek za nocki? :) Można czasami zamieniać się zmianami ze współpracownikami po wcześniejszym ustaleniu? Nie ma z tym problemu?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 66 dni.

Czy pracownicy w Acti-Med Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Patryk Nowy wpis

Macie jakieś wolne stanowiska?

Jaka umowa obowiązuje w Acti-Med Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Xxx Nowy wpis

Na jakie stanowisko ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Wiecie czy Acti-Med Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

xxx

Na jakim stanowisku

Acti-Med Kozerki

Firma Acti med to jakaś masakra dość że w miej dorobisz się Anemii To jeszcze pracuje taki gościu M który zadziera z Ukraińcami i dostaje (usunięte przez administratora) jak tam pracować tylko uciekać z takiej pracy nie polecam

Monika
@Acti-Med Kozerki

Możesz wyjaśnić, o co konkretnie chodzi? Jeśli warunki pracy w Acti-Med są złe, to sprecyzuj proszę, dlaczego. Praca jest ciężka?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 470 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Acti-Med Polska Sp. z o.o.?

Acti

Anon zgadzam sie ukraina wszystko moze, nie wazne, ze psuja towar, polscy pracownicy sa nie doceniani wgl , dlaczego polacy maja pilnowac ukraine i nie miec nic z tego zadnych premii , dodatkow, jeszcze zebrać pretensje kierownictwa ,stamtąd to uciekac, napewno to nie firma dla mlodych bo brak możliwości rozwoju zarobki tez marne

@Acti

Szanowny Panie/Pani Acti, skoro tu jest tak źle to co Pan/Pani jeszcze u nas robi? Zapraszam na złożenie wypowiedzenia w trybie natychmiastowym, za porozumieniem stron, nie będę stawiał żadnych przeszkód. Nie chcę mieć w Firmie ludzi, którzy potrafią tylko anonimowo narzekać, zamiast próbować wspólnie znaleźć dobre rozwiązania. Co do pracowników z Ukrainy: po pierwsze, Ukraina się pisze z wielkiej litery tak jak Polska. po drugie, naprawdę uważacie że tylko pracownicy z Ukrainy psują towar a Polacy są idealni??? po trzecie, jeżeli ktoś z Państwa zazdrości Im warunków zatrudnienia, to w zapraszam na zmianę umowy. Każdy może dostać taką jak Ukraińcy: 1. bez urlopu 2. bez chorobowego 3. bez nadgodzin 4. zapewniam darmowe zakwaterowanie w 6 osobowych pokojach. Jeżeli komukolwiek z anonimów na prawdę zależy, żeby w Firmie było lepiej i widzi nasze (kierownictwa) błędy w zarządzaniu zespołem, to jestem zawsze otwarty na rozmowy. Macie swoich przedstawicieli. Do tej pory jeszcze NIKT nie zgłosił problemów o jakich potraficie pisać wyłącznie anonimowo. Szkoda.

Anon

traktowanie Polaków nic im nie wolno zakazy nakazy A Ukraina zachwalana siedzące w telefonach otrzymujaca podwyżki za siedzenie szef płacący za hotel a polacy sami placa za mieszkania do pracy przynoszone zwierzeta przez ukraine im wolno wszystko nie polecam dlatego też z stamtąd odeszlam brud smród przy dużych ulewach Hala zalewana śmierdzi (usunięte przez administratora) nie polecana praca zarobki fatalne a wymogi duze polacy potrafia zarabiac 12.60 netto A Ukraina 14 i gdzie sprawiedliwość

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Acti-Med Polska Sp. z o.o.?

...
@Pytanie

Pytanie do pracowników czy kierownictwa ?

K2

Ja panietam jak tam pracowala to byl (usunięte przez administratora) straszny , brudne lazienki, podlogi myte brudnym mopem w zakladzie w kozerkach , brak specyfikacji stanowisk wszyscy mieli szlifierz a, kierownictwo nic z tym nie robiło pomimo zglaszania o rozmow , zarobki tan to kpina do tej pory z tego co wiem , lepiej nasprowadzac bylo ukraincow tania sile robocza zamiast polakow zachęcić do pracy zrobił sie zaklad ukrainy... brak mozliwosci rozwoju e tym zakładzie , ogolnie nir polecam

@K2

myślę, że opinia kogoś kto "pamięta jak tam pracował" jest troszkę nieaktualna.

Anon

Slabo płacą , ludzie podli intrygi rządzą , cenione jest skarżenie na wspolpracownikow, przez dlugi czas ludzie siedzieli w koszmarnych warunkach w 30 paru stopniach byly robione produkty, ktre wymagaja sterylnosci

@Anon

1. Jeżeli słabo płacą to zaproponuj ile za Pana/Pani kwalifikacje należałoby płacić? 2. Jeżeli są wokoło podli ludzie urządzający intrygi to może warto porozmawiać z przedstawicielem załogi albo pokazać na czym polegała chociaż jedna intryga. 3. Jeżeli cenione jest skarżenie na współpracowników to może warto postarać się, żeby nie było na co skarżyć? 4. Pisze Pan/Pani o przeszłości czy o tym jak jest teraz? W przeszłości to w Polsce był komunizm i można jeszcze sobie ponarzekać na puste półki, musztardę i ocet, ale opinie zamieszczane tutaj powinny (chyba) dotyczyć stanu obecnego. Co obchodzi przyszłego pracownika co było w Pruszkowie? Skoro Firma jest w nowoczesnej, klimatyzowanej hali w Kozerkach a temperatura w największe upały nie przekraczała 23 C ?

Co słychać w firmie Acti-Med Polska Sp. z o.o. w miejscowości Pruszków? Czekamy na nowe informacje. Może znajdzie się użytkownik, w firmie Acti-Med Polska Sp. z o.o., który ma jakieś wieści?

Zostaw merytoryczną opinię o Acti-Med Polska Sp. z o.o. - Pruszków

Acti-Med Polska Sp. z o.o.