Pablo Nowy wpis

Pracowałem w Trading Solutions prawie 2.5 roku. Ciekawy zespół oraz przyjazna atmosfera na pewno wyróżnia tę placówkę. Brak korporacyjnej atmosfery i 'szukania zadań na siłę' oceniam na wielki plus w dobie dzisiejszych realiów. Polecam serdecznie P.

Klaudia H Nowy wpis

Współpracę z Trading Solutions rozpoczęłam już ponad półtora roku temu i mam nadzieję, że spędzę tu jeszcze co najmniej drugie tyle. Sympatyczny zespół, ciekawe wyzwania i bardzo ludzkie podejście do pracownika.

Izabela Nowy wpis
@Klaudia H

Cześć Klaudio, czy możesz mi z perspektywy czasu powiedzieć, jak wygląda lub wyglądała praca w firmie Trading Solutions? Widzę, że rekrutują obecnie na stanowisko Customer Support Specialist, czy pracujesz na podobnej posadzie? Pracodawca mówi o tym, że mile widziana jest umiejętność posługiwania się innymi językami niż angielski - jakie języki są cenione w tej pracy?

Izabela Nowy wpis

Nasze drogi już się rozeszły, bo życie poniosło mnie w zupełnie innym kierunku :) Ale spędziłam w tej firmie bardzo fajne dwa lata. Ciekawe, nie monotonne zadania i luźna atmosfera.

JacekS
 Rekomendacja

Świetna atmosfera i bardzo ambitny zespół. Doskonale miejsce do pracy Lubię atmosferę w Trading Solutions Sp. z o.o. za: Ambitny zespół, luźna atmosfera bez korporacyjnej hierarchii, możliwość rozwoju zawodowego

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.A

Jeśli cenicie swój czas poświęcony na rekrutację, nie polecam. W ogłoszeniach nie ma wzmianki, że firma nie nie oferuje umowy o pracę - jedynie zlecenie i B2B. Dowiecie się o tym na samym końcu, po zmarnowaniu 1,5h na rozmowę i zadania. Mało profesjonalne.

Trading Solutions
@P.A

Dziękujemy za sugestię. Dołożymy wszelkich starań, aby lepiej dostosować swoje oferty pracy. Pozdrawiamy

Kasia

Czym dokładnie zajmuje się business developer

Trading Solutions
@Kasia

Do zadań business developer należy: - zapewnienie wsparcia projektom realizowanym dla naszych klientów działających w branży finansowej; - tworzenie szans współpracy poprzez aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych; - kreowanie, wdrażanie oraz nadzorowanie strategii sprzedażowych oraz marketingowych.

Chcesz porozmawiać o swoich doświadczeniach w przedsiębiorstwie Trading Solutions Sp. z o.o. w mieście Łódź? Dodaj komentarz o tym pracodawcy i rozpocznij o nim dyskusję. Twój komentarz może być pomocny dla wielu osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Trading Solutions Sp. z o.o. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Trading Solutions Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Henryka Sienkiewicza 85/87 lok. 8
    90-057 Łódź
  • NIP: 7252081970 REGON: 360672491 KRS: 0000541077
Trading Solutions Sp. z o.o.