Opinie o Koltex Plastic Recycling Systems Sp. z o.o. w Kolbuszowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Koltex Plastic Recycling Systems Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Koltex Plastic Recycling Systems Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koltex Plastic Recycling Systems Sp. z o.o. w Kolbuszowa

Na automatyków też tu krzyczą? : ) nie wiem jeszcze jak to na innych działach wygląda, ale w ostatnich komentarzach słabsza atmosferę przytaczacie. Tak się składa, że spełniam wymogi z aktualnej oferty, nawet przewyższam te wymagane dwa lata stażu i chyba bym spróbował. Tylko jak duży jest ten dział i jakie są w nim relacje?

Mała Nowy wpis

Hej, możliwe ze monterzy będą mieli lepsza atmosferę niż ta opisywana w biurze? chłopak interesował się już ogłoszeniem dla technika mechanika i tak pomyślałam, że poczytam coś o szczegółach, jednak nie widzę aktualnych opinii. fakt faktem dobrze byłoby moc wiedzieć ile by zarabiał. piszą ze praca jest od 7 do 15 ale że są też opcjonalne nadgodziny. Jak płatne?

Kora

Firma oferuje przyjazną atmosferę pracy. Ok, ale czy firma dba o tę atmosferę? Czy są integracyjne jakieś spotkania, wyjazdy, imprezki albo jakieś inne wspólne spędzanie czasu? Jak to wygląda? Bo ja jestem zainteresowana pracą jako Księgowa / Księgowy.

Uciekaj dziewczyno uciekaj Nowy wpis
@Kora

Jak najdalej od tej firmy , przyjazna atmosfera to w ogłoszeniu przekroczysz drzwi i zaraz się przekonasz o błędnie podjętej decyzji i będziesz chciała uciekać ????

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na Monter w Koltex Plastic Recycling Systems Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Firma Koltex Plastic Recycling Systems Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Projektant układów automatyki. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jeśli ktoś myśli o pracy w tej firmie to odradzam. Dorobisz się garba i tyle. Zarobki jak na dzisiejsze czasy to śmiech na sali za 3500 oczekują Bóg wie czego

Heniek

Już mam jednego garba drugi mi nie potrzebny. Chyba, żeby za wielbłąda robić :P Te 3500 to już do ręki, i czy nic więcej dla pracownika nie ma, nawet funduszu socjalnego?

Nowy Rok

Z Nowym Rokiem wszystkim życzę nowej pracy i nowych perspektyw na nową pracę poza klanem kolbuszowskim, tam gdzie: - nie płacą pod stołem, - premia to nie tylko ściema jak chcesz odejść, - kierownik co nic nie umie nie straszy i nie krzyczy.

Goraltk

Konstruktor jest od projektowania częsci maszyn, jego głównym zadaniem jest rysunek techniczny. Nie należy do jego obowiązków logistyka, ani zakupy do firmy, ponieważ tymi sprawami zajmuję się odrębna komórka organizacyjna. Niech zarząd idzie do przedszkola i nauczyć się czytać. Od zakupów jest zakupowiec, nauczcie się schematów komórek organizacyjncych. Wam na łeb padło w tych nowoczesnych czasach. Konstruktor nie będzie ani księgowym, ani zakupowcem. I nie będzie robił robotę za 5 tylko ma swoją prace. Nauczcie się kapitaliści troche rozumu. Nie podoba mi się zarządzanie XXI wieku.

Rzeszowiak

Odradzam kazdemu te firmę gdzie kierownim Ma sie za boga a tak na prawdęma (usunięte przez administratora) nie pojecie na temat pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Koltex Plastic Recycling Systems Sp. z o.o. - Kolbuszowa

• Jak się pracuje w Koltex Plastic Recycling Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Koltex Plastic Recycling Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koltex Plastic Recycling Systems Sp. z o.o.?

Koltex Plastic Recycling Systems Sp. z o.o.
  • Sokołowska 28
    36-100 Kolbuszowa

Koltex Plastic Recycling Systems Sp. z o.o.