Opinie o Sirmax Polska Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sirmax Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sirmax Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sirmax Polska Sp. z o.o. w Kutno

Irena

Jest ogłoszenie na pracownika produkcji z uprawnieniami na wózki. Nikt tu taki chyba nie komentował, a ja bym chciała dla męża wypytać, jakie są zmiany, czy praca tylko na wózku bez przenoszenia ręcznego, no i ile zarabiacie?

@Wercia

Przytrafiło sie i to nie jednej osobie. W biurze taka sama premia na nic wiecej nie można liczyć.

Grazia Nowy wpis

A po jakim czasie od zatrudnienia wjeżdżają pierwsze podwyżki? poruszaliście temat wózkowych i tego, że na start jest ponad 5 000 zł brutto. Z chłopakiem widzieliśmy, że znowu jest aktywna oferta i zastanawiamy się nad przyczyną. do ilu maksymalnie mogły zarabiać po dłuższej (usunięte przez administratora)

Makaron Nowy wpis

Nic co napisali przedmówcy się nie zmieniło. Wszystko to prawda. Kierownictwo włoskie ma pracownikow za nic, traktują ich jak (usunięte przez administratora) i podludzi, firma rządzi plotka i pomówienia, brygadziści tylko obrabiają cztery litery a sami nic nie robią tylko siedzą z nosem w telefonach, praca zostawia ogromny ślad na zdrowiu, na produkcji stosowane są rakotwórcze substancje o których wszyscy w koło milczą. (usunięte przez administratora) i smrod plastiku wszędzie. Naobiecują gruszki na wierzbie podwyżki premie cuda wianki a przyjdzie co do czego to nie ma nic. Nie polecam.

A wózkiem to ktoś z was jeździł może teraz niedawno? Oferta jak widać wisi, z podkreśleniem, że to praca na 2 zmiany. jakie są przy tym zarobki oraz stan samych wózków? Jak się nimi jeździ, jakie są normy?

Kris

Wózki nowe elektryczne. Ładujesz i rozładowujesz samochody, wywozisz i zwozisz palety z produkcji na magazyn. A co do płacy to ponad 5 brutto na start, plus soboty co druga pracująca.

@Kris

Co druga na jakiejś zmianie czy po prostu dwa razy w miesiącu wszyscy do pracy muszą przyjść? Biuro tez się zjawia? Ile płacą?

Jaka jest umowa w firmie Sirmax Polska Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Elektromechanik zatrudniają na umowę zlecenie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sirmax Polska Sp. z o.o. na stanowisko Operator Wózka Widłowego? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Irena

@Irena

Pracownik produkcji potrafi dziennie przerzucić po kilka ton materiału w workach po 25kg. Praca 3 zmianowa za ~4500 brutto.

Mali
@Kris

Przerzucić, ale ręcznie? Dla mnie nadal niejasna jest odpowiedź. Ale oczywiście dzięki, że odpowiadasz krótko na temat kasy i zmian. Ja jeszcze dopytałbym Ciebie, czy są premie kwartalne, bo bynajmniej w ogłoszeniu sprzed roku piszą o czymś takim.

@Mali

Są premie kwartalne. W ciagu kwartału mozesz zachorować maks 5 dni, powyżej nic nie dostaniesz. Wiec nie warto chorować na przełomie kwartałów, bo wtedy pół roku bez premii.

Wercia
@Kris

Naprawdę aż tak sumarycznie podchodzą do tych przełomów? Ciekawi mnie teraz to czy komuś faktycznie takie cos już się przytrafiło. Czy te same standardy występują tez w biurze? wiecie jakie premie tam się dostaje?

@Wercia

Jakie narzędzia pracy zapewnia Sirmax Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Widziałem ogłoszenie na utrzymanie ruchu. Jak wygląda praca jako mechanik w tej firmie ile osób liczy dział. Był bym wdzięczny za odpowiedź

Urszula

Dlaczego tak uważasz? Powiesz coś wiecej?

Dżon
@Urszula

Firma niby nowoczesna a wiele dodatkow trzeba sypać ręcznie czasem i 2-3 tony na zmianie, malo kto pomaga bo albo sami mają taką robotę albo poprostu mają cię gdzieś. A załoga to raptem kilka osób w porządku, większość to plotuchy którzy szukają ciekawostek na czyjś temat żeby poplotkować lub się pośmiać, cieszę się że odszedłem

Są może jakieś przyjęcia dla młodszych kobiet.. Na jakie stanowiska , thx

Czy pensja w Sirmax Polska Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Specjalista ds. Logistyki, ich ogłoszenie jest 26 maja na Lento.pl.

Xyz

Z dodatków to premia absencyjna

Renata

A ile ta premia w końcu wynosi? Bo ktoś kiedyś pytał o jakieś 400 do ręki

@Xyz

Premia absencyjna? To dotyczy L4, nagłych sytuacja czy też urlopów takich zgodnych z prawem i z kodeksu pracy?

Blondyna

Czy dla kobiet praca jakaś się znajdzie na początek? Lepiej na dwie zmiany

Xyz

Witam. Mam ofertę na produkcje chciałbym się zapytać byłych pracowników lub pracujących tam normalnych ludzi o warunkach pracy. Ktoś coś wie?

Kocur
@Xyz

Warunki bardzo dobre ciepło robisz na koszulkę wynagrodzenie jakie dostałem na start to 3800brutto plus 400zl do ręki bez podatku czyli 4200 Na start to elegancko nocki 20 % więcej płatne nad godziny 100% płatne nikt nad tobą nie stoi w sumie to nudna ta praca stoisz i pilnujesz maszyn ale lepiej stać i nic nie robić niż (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) polecam ta firmę

Honorata
@Kocur

wszystko legalnie na umowie jest czy ta premia 400 zl juz bez umowy ?

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik Laboratorium w firmie Sirmax Polska Sp. z o.o.?

Roman

A to nabór do laboratorium nadal trwa?

G

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do pracy w biurze na obecną chwilę, orientuje się ktoś?

Pracuje ale rezygnuje

Z całego serca nie polecam ... osoby które są na stanowiskach " włosi" maja reszte za nic a szczeże nic nie potrafią, po za wykożystaniem pracownika . Pieniadze w tej firmie to śmiech tym bardziej ze starzy pracownicy zarabiają tyle co nowi .... 3500brutto i zapomnij ze szybko się coś zmieni ... tryb pracy 3 zmiany po pierwszej zmianie przypada dodatkowa sobota " dla chętnych " na rozmowie o prace a w żeczywistości musisz się stawić... ogolnie jeśli komuś nie przeszkadza ze nie ma nic do powiedzenia , i lubisz tylko zap..... na włoskie (usunięte przez administratora)to polecam ;)

Barbara
@Pracuje ale rezygnuje

Rozumiem i możesz być pewny, że szanuję Twoje zdanie. Martwi trochę fakt, że - jak sam nadmieniłeś - w Sirmax doświadczeni pracownicy zarabiają tyle samo co Co nowi. A co z możliwościami rozwoju zawodowego w firmie? Czy istnieją tam jakiekolwiek?

@Barbara

Brak rozwoju Dużo obiecywania lecz w praktyce..Na obiecywaniu zostaje Takie gadanie by zbyć pracownika

Pracujący nadal

Ciekawe który to taki mądry w Internecie a w rzeczywistości nic się nie odzywał, pewnie tych dwóch orłów z zasypu co już nie pracują. Jednego spod zakładu zabrali a ten drugi taki był dobry ,że nawet na młyn się nie nadawał

Piovan
@Pracujący nadal

No tak, bo praca na tych stanowiskach i w takiej atmosferze konspiracji to absolutnie szczyt marzeń. Odzywać też się nie ma co bo i tak wszyscy wszystko wiedzą lepiej, zwłaszcza miłośnicy makaronu i biegarze przełajowi na pierwsze piętro. Z pracą w sirmaxie jest jak z życiem po śmierci, po tym może być już tylko lepiej :) Pozdrawiam

Barbara
@Piovan

A jest tam u Was jakaś odpowiednia praca dla kobiet? Z racji obecnej sytuacji z epidemią nie mogę pracować u obecnego pracodawcy. Szukam czegoś nowego.

Piovan
@Barbara

Poza biurem i pracą jako ekipa od sprzątania tam kobiet raczej się nie uświadcza. Generalnie też panikują tam na górze z tego samego powodu, wiesz, makaroniarze mają wybitną awersję do tej pandemii.

Sylwia
@Barbara

Miałam ofertę pracy jako laborant.Przeszlam całą rekrutację.Prawie poszłam,ale praca na 3 zmiany mnie zniechęciła.Więc da się.

Jak przebiega rozmowa do tej firmy, jakie maja warunki?

SD
@Marcin

Rozmowa po angielsku z 3 mężczyznami. Pytają jak to zwykle na rozmowie o punkty w CV. Na drugiej części rozmowa na skype z szefem szefów, co jest trochę krępujące i w gruncie rzeczy mało potrzebne. Mi zaproponowali 3500 brutto i nie dało się wydusić nic więcej (rok temu).

Szukający pracy

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czegoś konkretnego o warunkach pracy / atmosferze / ludziach / płacy w Sirmaxie w Dziale logistyki. Poszukują kandydatów do pracy - Pracownik działu logistyki Dzięki z góry za opinie i rady!

Faza

A ten (usunięte przez administratora) Marian well KIEŁBASA żyje jeszcze ??

Damian

Rozmowa z M. przebiegła zaskakująco pomyślnie trwała 30 min dużo konkretów, i to byłoby na tyle pozytywów z tego całego (usunięte przez administratora) Koniec końców zostałem przyjęty na inny dział niż aplikowałem i dowiedziałem się o tym pierwszego dnia pracy. Na produkcji niesamowity bałagan, dużo środków pylących swoją drogą sprzątanie na odpierdziel po łebkach.Doprosić się o coś niezbędnego do pracy graniczące z cudem. Wózki zdezelowane bez dokumentacji naprawiane taśmą przez pracowników. Hałas grubo przekraczający 80 decybeli, te stopery to gdzie indziej powinni sobie wsadzić. Latem w majtach za ciepło a zimą mimo grubej odzieży lodowato. Pełno twarzy i do obrabiania czterech liter,tak to ziomki ale za plecami zero pohamowania, nigdzie wcześniej nie spotkałem się z takimi plotuchami (apacz to złoty medalista tej dziedziny) a do przekazywania wiedzy, szkolenia haha porażka. Śmieszni brygadziści którzy chodzili na górę polerować berło i kablować bo inaczej sobie tam nie zasłuzysz. Kasa z nadgodzinami śmieszna. Praca pod ogromną presją i fizycznie zostawiająca ślad na zdrowiu. Czasem do produkcji trzeba ręcznie workami wsypywać parę ton. Przesadnie gł*pich na robotę tam nie brakuje.Niby osiłki z tatuażami dający jeździć po sobie jak po szmacie. Strata czasu, nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Sirmax Polska Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Sirmax Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sirmax Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sirmax Polska Sp. z o.o.?

Sirmax Polska Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Holenderska 8
    99-300 Kutno