Opinie o Aeb Torneria Polska Sp. z o.o. w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aeb Torneria Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aeb Torneria Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aeb Torneria Polska Sp. z o.o. w Teresin

Estera Nowy wpis

Czyli reasumując te najnowsza opinie praca jest nawet ok? ja to bym się chciała dowiedzieć jakie tu macie stanowiska do wyboru bo za dużo komentarzy nie ma, a zwłaszcza jakichś aktualnych. z mniejszym doświadczeniem jako kto mogę się zatrudnić?

Niestety były pracownik Nowy wpis

Jeżeli chodzi o kadrę to są ludzie bardzo w porządku z którymi można się zawsze dogadać. Nie ma problemu z urlopem lub z dniem wolnym. Problemem jest jedynie pan "Ł" ,łysy typ zachowaniem przypominający orangutana przez którego zwolniło się z tej pracy za 20 osób. Jest chamski i ordynarny. Mam nadzieję że kiedyś firma pójdzie do po prostu po rozum dogłowy i po prostu podbędzie się do gościa. Znam 7 osób które tylko przez niego zrezygnowały z tej pracy. Praca sama w sobie jest ok.

Powiecie mi czy jakoś nawet często dochodziło do redukcji? Ktoś tu wspominał w jednym wątku o podziękowaniach za współpracę ale do dziś już nic konkretnego na ten temat nie zostało napisane. Wcześniej pracowały dwie osoby na produkcji oraz magazynie? Do teraz ile ich mogło się już nazbierać? W necie wisiało dawniejsze ogłoszenia na Teresin. Stawki są jawne?

Pozdrawiamy Cię Michał.Nie możesz powiedzieć,że było tak źle,najadles się zawsze.Nikt tutaj nikogo nie prześladuje,nie przesadzaj.

@Ania

O jakiego Michała chodzi?

Ania Nowy wpis
@Irena

Nie znasz Irena,już Cię zwolnili jak on pracował.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Aeb Torneria Polska Sp. z o.o. na stanowisko Operator Maszyn - Pomocnik Ustawiacza? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Zdecydowanie nie polecam. Biuro może i ok ale (usunięte przez administratora) panujące na magazynie nie zna granic / wyzywanie, agresja i brak pomocy dla nowych pracowników. Mobbing i poniżanie pracownika jest na pierwszym miejscu przez starą kadrę.

Kodi
@Gość

Same kłamstwa, żaden (usunięte przez administratora) czy też poniżanie przez pracowników tam nie występuje, atmosfera jest bardzo dobra. Pracuję tam od pewnego czasu i z tym komentarzem totalnie się nie zgadzam.

@Gość

Firma jest firmą produkcyjną i na magazynie pracuje tylko 2 osoby, które są w tej firmie od 2017 roku i się przyjaźnią, więc dziwne są te komentarze. Atmosfera jest bardzo przyjazna pracownikowi.

Z początku wydawał się zakład całkiem normalny, dali ciuchy i szafkę, dalej to już tylko równia pochyła. Praca jest bardzo ciężka, o nie nie, nie dźwigasz, ale chodzisz i to bardzo dużo, pracuje się przy parku maszyn, jak pracowałem było ich 16, a zdarzało się, że zostawało się samemu i potem nogi w (usunięte przez administratora) Bardzo brudna praca, chodzisz ubrudzony w oleju maszynowym którego potem nie da się doprać nawet pastą bhp ( no chyba że użyjesz 1/3 pojemnika w 95 stopniach i ustawisz program intensywny chociaż wiadomo, jaki to jest koszt), po 3 miesiącach dostałem ciuchy które prała firma zewnętrzna. Praca z pijusami no i każdy na każdego napierdala. Drzwi na social, jak się nie odbijesz, bo są ciągle otwarte i ktoś Ci je zamknie to czekasz. Generalnie, nie polecam, na produkcji zwykły (usunięte przez administratora) Ulubiony mój lider Radek, jak go zapytałem, czemu nie powiedział mi, że robię coś źle odpowiedział cytuje " A co mamy wszystko mówić, trzeba brać na logikę". Nie polecam!

@Anonim

I jak to tak, na logikę nie wziąłeś? :/ Już niedługo to stanowisko lidera może tu będą redukować, skoro wszyscy tacy samodzielni? ;p Drzwi na socjal piszesz, a co z tym socjalem konkretniej?

@Irena

Może skoro, że lider widzi, że robię coś źle to mógłby powiedzieć, nie muszę wszystkiego umieć. Z socjalem jest bardzo ciekawa sprawa, że każdy chodzi sobie jak chce przerwy ma ile chce, a tylko mi drzwi zamykali, ewidentnie mieli problem z tym, że tam pracuje, więc po jakimś czasie się zwolniłem, i tyle.

@Anonim

No to ja aż ciekawa jestem co takiego źle zrobiłeś. A ponad tym liderem jest ktoś inny, z kim ewentualnie o czymś takim można pogadać? Bo takie traktowanie to serio nie jest na miejscu i warto chyba jednak zgłaszać tego typu problemy

Magdalena

Piszecie by trzymać się jak najdalej od tej firmy. Nie polecacie. Na magazynie jest podobno wyżywanie się na pracownikach. Potem ktoś temu zaprzecza. To jak to w końcu jest? Może ktoś jeszcze się wypowie jak wygląda tutaj atmosfera?

były...

Jak najdalej od tej firmy...wolę jabłka zrywać.

Zostaw merytoryczną opinię o Aeb Torneria Polska Sp. z o.o. - Teresin

• Jak się pracuje w Aeb Torneria Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aeb Torneria Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aeb Torneria Polska Sp. z o.o.?

Aeb Torneria Polska Sp. z o.o.
  • Al. XX Lecia 21A
    96-515 Teresin

Aeb Torneria Polska Sp. z o.o.