Opinie o Eco Style Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eco Style Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eco Style Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Style Sp. z o.o. w Kraków

Czy w Eco Style Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Elviss

Wszyscy czekają na oddanie kasy!!!! Przestań usuwać komentarze i śpiewająco jak przestało na ELVISA przynieś do prokuratury kasę grzybiarzu z Mazur.

Ala Nowy wpis

Dziekuję,dziękuję,dziękuję to była najlepsza decyzja także ja tez polecam zadzwonić

Jaki dress code obowiązuje w Eco Style Sp. z o.o.?

Kamil Nowy wpis

Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z tym człowiekiem. Nie płaci za faktury, nie wypłaca należnych pensji pracownikom, straszy wszystkich rzekomą zaprzyjaźnioną kancelarią prawną a sam ma problemy z prokuraturą po tym jak naobiecywał klientom i nabrał zaliczek w ramach poprzedniej firmy Complete Dotacje. Jeśli ktoś wie jak potoczyła się tamta sprawa w sądzie proszę o info bo przygotowujemy pozew przeciw niemu.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eco Style Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Marian

Dziwnym zbiegiem okolicznośći po wpłaceniu zaliczki kontakt z właścicielem firmy się urwał oraz strona internetowa firmy przestała działać. Trzeba wuażać na tą firme. Zawiadomienie do PROKURATURY zostało złożone!!!! Dziekuje za kontakt z osobami pokrzywdzonymi to daje mi siłe do dalszej walki o zwrot zaliczki.

Tobiasz

NIE POLECAM FIRMY ECO STYLE!!!! Wszystko na samym poczatku wyglądało pięknie....aż za pięknie.....po odebraniu zaliczki zaczeły się problemy.... Gościu zapadł się pod ziemie. Dopiero porokuratura zmusiła go do przyniesienia ZALICZKI w zębach. Ilu ludzi to on już przekręcił??? Ilu dało sobie spokój a za WASZE leci sobie na wakacje.... Nie dziwie się że jego byłą żona z Manchesteru nie chce go znać i wypowiada się krytycznie na jego temat.......a zespół muzyczny DIAMOND z Manchesteru jego główna rola śpiewaka weselnego szybko przemieniła się w budowe Centrum Handlowe w Warrington ( koło Manchesteru) Można by pisać i pisać jaki to (usunięte przez administratora) ale powiem Wam jedno....PRZESTRZEGAM 0 współpracy z tym gosciem (Prezesem zarządu) Pozdrawiam kumatych

Marian

Zobaczcie sobie Complete Dotacje. Poprzednia dzialnosc tej firmy…

anonim2

potwierdzam. Firma delikatnie mówiąc nierzetelna. Nie wywiązuje sie ze zobowiązań czyli nie płąci wykonawcom!!!!!! mamy wygraną sprawę w sądzie ale niestety komornik nie ma z czego ściągnąć!!! założyli kolejną firmę (usunięte przez administratora) i tyle

Zofia

Tak się tylko zastanawiam czy ktoś jeszcze korzysta z usług tej firmy? Bo widzę tu dużo komentarzy o zadłużeniach i tym, że podobno jest to jedna z wielu firm Właściciela. Dodatkowo stale odradzają usługi, faktycznie aż tyle osób miało tu takie problemy?

Misia
@Zofia

Jeśli to ta firma co ma siedzibę w Warszawie to nie warto próbować. Prezes wyłącznie obiecuje złote góry ale jak weźmie zaliczkę to już go nie złapiesz. Na stronie internetowej spółka Prezes chwali się inwestycjami na Manchester University z 2016 , Trafford Park, z 2017 roku oraz Warrington Market, rok 2017 a także paroma krajowymi inwestycjami - na kilka lat przed tym jak jego spółka czy którakolwiek z jego firm w ogóle powstała. No i kilka zdjęć rzekomych inwestycji jest też "pożyczonych" ze strony innego dewelopera - ciekawe czy za jego wiedza i zgodą (wystarczy użyć wyszukiwania obrazem w Google). To już bardzo dużo mówi o "rzetelności" kontrahenta.

@Misia

Dzięki za tak treściwą odpowiedź i przybliżenie tematu. No jeśli to wszystko jest sprawdzonym info to słabo to wygląda... To wiadomo jak na dzień dzisiejszy działają? Jacyś klienci mogli być czy raczej już nie bardzo?

Marcel

Patrząc na to kto jest Prezesem stwierdzam, że im dalej od tej firmy i tego człowieka tym lepiej.

Maniek

Dobrze sprawdzić! Prezes Łukasz obiecuje złote góry a po wzięciu zaliczki zapada się pod ziemię. To już któraś z rzędu jego firma, wystarczy pogooglować. Wszystko jest już w necie

@Maniek

Ty to piszesz tylko na podstawie opinii tutaj czy masz to przetestowane na własnej skórze? Faktycznie tak jest?

Potencjalny klient

Czy to prawda, że firma jest zadłużona?

Elvis
@Potencjalny klient

Jest i wszystkie poprzednie tez sa zadluzone. Tez klienci zostali na lodzie

Tibi
@Potencjalny klient

Mogę potwierdzić, ze ta firma to jeden wielki przekręt. Pan krasomówczy prezes ma taki styl życia. Już miał wcześniej: - firmę budowlaną ( kiedyś krążyło po necie zdjęcie jak zrobili instalację elektryczną grożącą pożarem) - potem przemianował się z budowlanki na firmę udzielającą dotacji - jak splajtowała tamta założył spółkę z o.o. pozyskującą dotacje, potem ją sprzedał naiwnemu kupcowi i gość teraz się buja z długami. - później założył kancelarię prawniczą (sp. z o.o.) nie mając do tego żadnych kwalifikacji - po kilku miesiącach ową kancelarie przemianował na tą firmę która buduje rzekomo domy - wg KRSu ma lub miał jeszcze spółki 3 inne spółki : -zajmującą się biotechnologią, handlem, utylizacją odpadów i firmę medyczną. Wszystkie firmy to krzaki. Nie zgłasza wymaganych informacji do KRS ani CRBR. Jego motto życiowe to najwidoczniej " Jestem mężczyzna pracujący - w żadnej branży (usunięte przez administratora) się nie boję"

Poszkodowany
@Tibi

To zobaczcie na FB Zespol Muzyczny Diamond z Manchesteru. I sprawdzcie jeszcze w google w wyszukiwarce zdjec budowe - dom z cegly. Jest to realizacja innej firmy na Pomorzu.

Aleksander
@Poszkodowany

A co to ma wspólnego z Eco Style, czy jej właścicielem? Oprócz prowadzenia kilku biznesów jednocześnie, występuje jeszcze w zespole muzycznym???

Helena

długo walczyłeś o odzyskanie zaliczki? może opowiesz jak to było...

patryk dz

może i niedawno zalożona ale dla mnie ważne że są skuteczni a widac ze poszkodowanych troche jest to zostawiam numer zeby walczyc z tym (usunięte przez administratora)

@patryk dz

A tak właściwie to ile wynosiła sama ta zaliczka i ile musiałeś wydać na tę usługę, bo ciekawe czy Ci się to przekalkulowało dobrze

Mateusz

Cześć. Ile miesiecy trwało odzyskanie zaliczki ? Jaka była kwota ? Jak widzę jest więcej osób takich jak my,co zadecydowało,że udało Ci się odzyskać zaliczkę ?

Klient

Ostrzegam przed współpracą z firmą Eco Style pod wodzą Pana (usunięte przez administratora) Firma pobiera zaliczki po czym nie realizuje prac, które zobowiązała się wykonać. Prezes ciągle zwodzi. Brak kontaktu z firmą po otrzymaniu pieniędzy. To już któraś z kolei firma pod wodzą Pana (usunięte przez administratora) Mająca na celu wyłudzania pieniędzy. Ostrzegam.

E
@Klient

Witam, czy mogę prosić o kontakt priv?

Wiktoria
@Klient

Brak kontaktu telefonicznego, czy też takie osobistego? Próbowałeś iść do biura firmy i osobiście załatwić sprawę, odzyskać pieniądze?

Tibi
@Wiktoria

A gdzie ma iść, jak wszystkie jego firmy są pod wirtualnymi adresami ?

@Tibi

No właśnie widziałam to Twoje krótkie śledztwo co do nich. W takim razie jak się z nimi skontaktować?

Wrona

Nie warto nawet próbować.

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Style Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Eco Style Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Style Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Style Sp. z o.o.?

Eco Style Sp. z o.o.
  • Władysława Łokietka 6A lok. 12