Impress decor Polska Sp. z o.o.

Opinie o Impress decor Polska Sp. z o.o.

Aktualność
W kwietniu gościliśmy w siedzibie Impress decor Polska Sp. z o.o. uczniów z klasy 3 Szkoły Podstawowej nr 9 w Ełku.
Wycieczka rozpoczęła się od szkolenia BHP - każdy został poinformowany jak należy zachowywać się na produkcji, aby być bezpiecznym.
Dzieci były bardzo zainteresowane działalnością naszej firmy. Z ciekawością oglądały pracę maszyn. A także uczestniczyły w tworzeniu kolorów. Miały możliwość doświadczyć i sprawdzić jak miesza się kolory farb. Dowiedziały się jakie kolory mogą powstać z połączenia innych barw.
Nasi specjaliści oprowadzili podopiecznych po hali produkcyjnej oraz niektórych działach administracyjnych. Młodzież wyszła od nas zadowolona :) Uczniowie oraz opiekunowie jednogłośnie stwierdzili, że było warto nas odwiedzić.
MonolaA1345

Duży PLUS dla działu Kadr! dziewczyny są SUPER! zawsze służą pomocą oraz radą. Według mnie podejscie do pracownika jest zadowalające.

@Drukarka
@Ktos

Jakoś wszyscy maja czas na kawkę na fajkę jakoś nie ma problemu. Albo nie umiesz zarządzać albo ktoś tobą nie umie i nie rozdziela roboty ale to wyjątki jednostkowe jak widać na produkcji

Niki
@MonolaA1345

I te super posiłki, które załatwiły, są ekstra! Dzięki!

Obecny pracownik

Firma jest bardzo atrakcyjna pod kątem zróżnicowanych stanowisk i niebanalnego profilu produkcji. Oferuje pracownikowi możliwości rozwoju umiejętności zarówno twardych, jak i miękkich oraz rozwoju kompetencji. Doświadczeni pracownicy dzielą się swoją wiedzą, można się wiele od nich nauczyć. Miła atmosfera, ciekawi, przyjaźni i pomocni współpracownicy. Zarobki są adekwatne do poziomu danego stanowiska i moim zdaniem satysfakcjonujące. Dużym plusem są dodatki socjalne, możliwość uzyskania comiesięcznej dodatkowej nagrody i dodatku frekwencyjnego. Ogółem bardzo duży pozytyw.

Do Zarzadu Nowy wpis

Odnośnie 4 brygadowki. Drodzy Państwo zróbcie wreszcie zebranie na ten temat i określcie jak to wygląda,a nie wysyła ie maile z grafikiem do Liderów i chodzą same płoty. Chcecie usłyszeć od pracowników jakie mają na ten temat zdanie? To juz wam mówię. System który jest powalony rozwalający cały tydzień pracy,który chcecie wprowadzić to sobie wsadźcie gdzieś. Że Austria ma taki system to niech sobie tak pracują. Wprowadzacie 4 brygady to z biura sami zejdziecie i sami będziecie pracować. Postawcie się w naszej sytuacji jak mamy funkcjonować. Ludzie mają małe dzieci trzeba zaprowadzać do przedszkola odbierać jak to pogodzić z Mezem, Żona jak pracuje tylko na jedną zmianę. Czy tylko Impressem żyje człowiek bo wam trzeba zwiększyć produkcję??? Jakim kosztem i czyim. Postawcie 5 maszyn przewijarek i jeszcze 8 maszynę na pewno będzie lepiej. Pozdrawiam i mam nadzieję,że Zarząd na czele z Marita i Alexem wyjaśnia sytuacja,która jest w tym momencie niejasna. Dosłownie Cyrk.

Radzio Nowy wpis
@Do Zarzadu

To bez konsultacji z ludźmi chcą wprowadzić czterobrygadówkę? Wiadomo że nie każdemu będzie pasować. Ja chce się dostać na magazyniera i w ogłoszeniu jest mowa o 3 zmianach a nie czterech. Przeczytałem że jest dofinansowanie do posiłków. Macie w firmie stołówkę gdzie można coś zjeść po taniości jak dopłacają?

Miły Pan

Dobry wieczór , Tak czytam te opinie i ręce opadają .Jest to jedna z najlepszych firm w Ełku. Oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, oferuje jedne z najlepszych pakietów socjalnych : (świadczenia dla pracowników i ich dzieci z okazji świąt, imprezy integracyjne, halę sportową ,konkursy z nagrodami dla pracowników i ich rodzin, dodatkowe dni wolne za staż pracy, premie za innowacyjność ipracowników , jedzenie dofinansowane przez pracodawcę a Wam źle i źle i ciągłe narzekania. Jak się nie podoba to zwalniać się i iść do takiego ZEM -u ,Serwistalu , Porty itp. zakładów i zobaczymy wtedy co tam wam zaproponują (oj byście się mocno zdziwili). Szybko byście wrócili do Impress-u @Pracodawca. Ale najlepiej tylko zrzędzić i narzekać typowa mentalność Polaka .

@Miły Pan

Jeżeli chcesz pracować za pakiety socjalne to proszę bardzo lecz inni chcą za swoją pracę godnego wynagrodzenia (praca na 3 zmiany a pobory niewiele większe od najniższej krajowej przy coraz większych wymaganiach)

No wiesz, dobry socjal zawsze jest na plus jak dają. Tu za nocki jest dodatek finansowy do wypłaty? Jakbym chciał pracować właśnie tylko w nocy to jest do dogadania czy trzeba robić na wszystkie zmiany?

Każdy robi na 3 zmiany, bez możliwości dogadania się.

Erni Nowy wpis

W ogóle o tym nie piszą, że praca na 3 zmiany. W ogłoszeniu dotyczącym roboty dla doświadczonego drukarza. Zresztą cyferek odnośnie wypłaty również brak. Jest co prawda o kwartalnym dodateku za 100% frekwencję, premiach za innowacyjność i pomysłowość pracowników oraz nagrodach za 10-letni i dłuższy staż pracy, ale bez kwot. Może Ty jesteś w stanie napisać, jaka pensja zasadnicza i ile się spodziewać z tych premii, czy dodatków?

Zainteresowany Nowy wpis
@Erni

Erni, myślę, że się nie doprosisz o informację, ja już poruszałem ten temat na forum kilka razy i niestety nie było odzewu.

STK

Dział HR ogłasza nabór na stanowisko, a po miesiącu nawet złożonej aplikacji nie otworzyli. O odpowiedzi nawet nie masz co marzyć. Jak widać pełen profesjonalizm. To jest omen aby trzymać się od takich firm z daleka. Jeśli już na poziomie rekrutacji są takie kwiatki to o czego się spodziewać później.

Kilkanaście dni temu trwała rekrutacja dla specjalisty ds. zakupów i się spóźniłem, ale mogę wysłać dziś cv, to będzie się nadal liczyć? Nie ukrywam, że mi strasznie zależy. Na tym etacie wymagają samodzielności i decyzyjności, ale czy nikt nie sprawdza wtedy tych decyzji, ma się zupełną swobodę w działaniu? Jako benefit dają dodatkowe dni wolne za lata (usunięte przez administratora) i jeśli mi ktoś napisze jak to wygląda to będę wdzięczna.

Czy rekrutacja na stanowisko Elewacje w firmie Impress decor Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Operator FF

Pozdrawiam wszystkich ale za 4700 brutto po 2 latach gdzie nowi mają 4300 to ja się wypisuje. Ok premia wpada 10-20% ale praca na 3 zmiany i prawie wszystkie soboty pracujące powodują że ciągle siedzimy w robocie a teraz 4 zmiany mają jeszcze wprowadzić za 500 zł brutto:) czaicie 100 Euro za to żebyś był non stop w robocie … nie ma sensu siedzieć tu dłużej…

Mhm
@Operator FF

A co ja mam powiedzieć? Po 9 latach pracy dostałem 4500 brutto na umowie. Nie no fajne docenienie wypowiedzenie już jest tuż tuż. Ale jak nowy przychodzi to ucz go ucz po co? Żałosne

Szperacz
@Operator FF

4700 + 20% premii czyli 5640. Tyle masz brutto. Nie pracujesz poza tym w każdą sobotę bo przy pracy na 3 zmiany nie ma takiej możliwości. Po drugie praca w soboty jest dla chętnych i nie mów że nie, a po trzecie za sobotę dostajesz 100% wynagrodzenia, teraz nawet 150% bo jesteś z FF. Tak więc ile naprawdę wynosi twoje brutto powiedzmy z dwoma sobotami?

Aaa
@Szperacz

Czyli tylko 2 soboty wchodzą w grę lub jedna, dobrze rozumiem? Jakbym zdecydował się na te soboty, to z jakim wyprzedzeniem muszę o tym poinformować, tak żeby na spokojnie ustalić grafik?

Moim zdaniem naprawdę super firma pod kontem pracy czy świadczeń, które otrzymują pracownicy, jednak niestety zauważały jest brak konsekwencji. Mówione jest jedno, a robione drugie i niestety nikt nie wyciąga wniosków.| Ankiety - pomimo zapewnień, brak podsumowania Podwyżki - to samo co wyżej Firma cały czas poszukuje pracowników a niestety powinna też pochylić się nad obecnymi pracownikami i nie wychodzić z założenia, że jak pracownik pracuje, to jest zadowolony, tylko powinna założyć, czy pracownik, który pracuje przypadkiem nie szuka nowej pracy. Wiadomo, wszyscy chcieli by więcej zarabiać, ale podwyżki dostali zarówno pracownicy jak i firma i to ona musi pogodzić koszty z przychodami. Jednak jeśli nie zadba o obecnych pracowników, to niestety przychody się nie zbilansują, bo nie będzie komu pracować. Podwyżki jak na razie dostali pracownicy, którzy zarabiają najniższą krajową, a co z resztą? Pracodawca musi zdać sobie sprawę, że jeśli jakikolwiek zakład pobuduje się w pobliżu, to część, jak nie większość będzie szukać alternatywy, i czy będzie komu zostać i pracować? Zdaje sobie sprawę, że to trudne, ale nikt nie powiedział, że zarządzanie firmą jest łatwe. Dział HR to raczej dział kadr i niestety nic nie robi aby zatrzymać pracowników i dbać i ich interesy. Podsumowując, na rynku ełckim jedna z lepszych firm pod względem socjalu, ale nie samym socjalem człowiek żyje. Reszta do przemyślenia

Lolik

Jaki wydziały są na zakładzie?

Pracodawca daje ankiety z których nic nie wynika nie podejmuje dalszych kroków generalnie to jest plucie w twarz pracownikom i olewanie ich i przede wszystkim marnowanie ich czasu. Nie polecam złożyłem wypowiedzenie z tego (usunięte przez administratora) Praca w tej firmie jest strata czasu

Bbb

Najgorsze w tym wszystkim jest to że @Pracodawca wiedząc jaka jest sytuacja w firmie, a przynajmniej powinien wiedzieć bo może liderzy i kierownik o niej nie wspominają nic nie robi w sprawie pracowników. Lepiej zatrudnić nowego pracownika, zielonego w robocie, który po paru miesiącach jak nie dniach się zwolni niż zatrzymać pracownika z kilkuletnim stażem. Rotacja nowych jest ogromna. Stary pracownik nagina za dwóch, wymagania co raz to większe a podwyżki takie aby były tylko minimalnie większe od najniższej krajowej. Ludzi brak na maszynach, część stara się zmienić dział.

Ej, ja nie w temacie, o jakie ankiety chodzi? Szukam dla siebie pracy i mnie to bardzo zainteresowało. Czy to ankiety dla pracowników o firmie i o samej pracy? Czy ankiety był dla klientów o zadowoleniu z usług firmy? I generalnie ciekawa jestem, jakie tam pytania padały i czy to było anonimowe?

Ankieta, w stylu co byś chciał żeby firma zmieniła, poprawiła, z jasną notatką "z wyjątkiem podwyżki płacy"

M100

Rozumiem mieć szacunek do przełożonego ale czy to odpowiednia strona na temat zmiany stanowiska? Nie rozumiem też jak można być takim Andrzejem żeby komentować to w taki sposób.

Jestem pomocnikiem drukarza i najśmieszniejsze jest to że nie mogę zmienić stanowiska tego żeby pracować na pakowaniu u Lidera zmianowego Pana Tomasza ... Bo nie ma ludzi na produkcji wytłumaczenie albo znajdź sobie zastępstwo.. takie podejście mają liderzy pilnujący produkcję Co mam zrobić żeby było można zmienić stanowisko i być u Pana Tomasza. Jeden z najlepszych liderów i ma podejście do ludzi... Bardzo dobrze mi się z nim nawiązuje konwersacje do tego nawiązuje dobry kontakt z ludźmi co ludzie go zachwalają czego brakuje to u innych liderów.. pozdrawiam Lidera i mam nadzieję że mi się uda być w twojej ekipie. Kadry a proszę was o to żebyście zwrócili uwagę na zachowanie liderów produkcji z maszyn.

PAKUJĄCY

Jeżeli chodzi o zmianę stanowiska myślę żeby iść do Tomka i porozmawiać z nim. Zgadzam się z tym że wszyscy go chwalą bo i ja mu zawdzięczam nie jedną pomoc pytanie jest takie czy Lider jest nasz doceniany ; D bo jeżeli dostał podwyżki takie jak my to żal mi jego starań bo ON na to zasługuję. Dawać pakowanie ! ! ! Komentować post i zabieramy gościa do nas. Pomóżmy mu

Stary pracownik
@PAKUJĄCY

@Pracodawca Patrząc na to co ostatnim czasem się dzieje w firmie to jeżeli tak dalej pójdzie to większość osób powoli ucieka na pakowanie pytanie dlaczego? Atmosfera na maszynach jest beznadziejna i wymagania coraz większe a liderzy co nic tak na prawdę nie robią tylko snują się pilnując oczywiście POMOCNIKÓW żeby nie daj boże usiedli bo dla drukarza nie zwróci uwagi nie wspomnę o FF tam drukarze to żyją swoim światem LIDERZY nie są wyszkoleni odpowiednio z tych maszyn i guzik się znają dlatego nic nie mogą zrobić bo są na łasce żeby nie daj boże o coś zapytali na temat lakierówki jak jest jakiś problem. Może warto faktycznie zainteresować się liderami maszyn jak zachowują się w stosunku Pomocników? Moim zdaniem jeżeli chłopak chce się rozwijać i męczy się na maszynie to warto go zostawić w firmie żeby dalej się rozwijał ale na innym stanowisku po co takie teksty olewające w jego kierunku poszly od przełożonego tego właśnie nie rozumiem zniechęcają do pracy a potem wielkie zaskoczenie że ludzie odchodzą..Na pakowaniu przez lidera T. Jesteśmy wszyscy tak samo traktowani czy operator przewijarki czy pakowacz rolek a tego akurat brakuje u liderów maszyn. Cieszę się że nie mam nic wspólnego z liderami maszyn nie pozdrawiam.

Batman
@Stary pracownik

Co to ma być ??? To są jakieś jaja , parodia tu się odstawia !

Pan Tomasz the best

No to słuchajcie pakowanie i przewijarki robimy akcje dla Pana Tomasza zbierzmy się w piątek wszystkie zmiany o 8 pod biurem Pani dyrektor (nocna zmiana niech zostanie dla Pana Tomka!!) I zawalczmy o godno podwyżke dla Pana Tomka pokazmy że nie możemy go stracic bo będziemy mieć jak inne działy!!!! Można też zrobić zrzutke na prezent np wykwintny alkohol. To co wy na to? Piątek 8:00 obgadajmy to jeszcze w pracy

Pomocnik D

Dla wszystkich, którzy chcą przyjąć tu do pracy specjalnie dla was przytoczę ostatnie parę sytuacji z ostatniego czasu. - Zarząd od pół roku mówi o planowaniu podwyżek na koniec pani Prezes M. na spotkaniu mówi ,że podwyżki będą ale nie dla wszystkich i ,że firma łata problemy z poprzednich lat. ( Chyba nie wiedząc ,że każda osoba po podstawówce umie wejść w KRS i zobaczyć jak te lata wyglądały w tym nagrody dla zarządu.) - Anonimowa ankieta co mogło by poprawić twoja motywację w której podkreślone grubymi literami jest TYLKO NIE PIENIĄDZE ( co z góry wygląda ,że znacie potrzeby pracowników ale macie je no tam gdzie światło nie dochodzi ). Chyba ktoś liczył że jakikolwiek człowiek na produkcji będzie chciał owocowe czwartki. - Słuchawki wielką zmora pani prezes w ostatnim czasie i jak ktoś ma słuchawkę zabierać całą premie.... No tak bo zatyczki do uszu nie odcinają człowieka od dźwięku dookoła jeszcze bardziej... Większość ludzi pracuje w tej firmie bo ma komfort ze swobody która każdy chce odebrać w ostatnim czasie. PS. Większość ludzi której zabierzecie premie pójdzie na L4 bo dla tej premii tylko i wyłącznie się tu przychodzi często chorym. Ps2. "Dziękuję wszystkim zaangażowanym za przychodzenie do pracy w weekendy ect" rzecze pani prezes.... Trochę godności skoro chcesz pracowników ściągać nawet w weekendy nie zabieraj jej ostatków jakiegokolwiek komfortu.

@Pomocnik D

A dla jakich stanowisk są przewidziane te podwyżki i o ile? Duże to kwoty czy tylko symboliczne? Co ostatecznie wpisałeś w tą rubrykę o motywacji? Czy firma zapewnia zatyczki swoim ludziom, co jaki czas dają nowy komplet? Macie w umowach zapisane, że zabierają premie w tych określonych sytuacjach?

@Pomocnik D

Idealne podsumowanie całego roku , '' doświadczeni '' pracownicy ze stażem 20+ lat pracy dostaną podwyżkę a reszta najniższa krajowa . Ps pozdro dla osób zwalniających się , słuszna decyzja udanej kariery zawodowej:)

@:/

Serio? A wiecie, dlaczego tylko te osoby będą mieć podwyżki? Były jakieś wyjaśnienia, dlaczego te osoby zostały wybrane? Jak wiele w firmie jest takich pracowników z tak dużym stażem pracy? A i ciekawa jestem, jak już dają te podwyżki, to jakie to sa kwoty??

Realista

Dlaczego? Już tłumaczę. Lepiej opłacić starego pracownika by go zatrzymać za wszelką cenę bo jak zabraknie np. takiego drukarza lub dwóch to wtedy pali się koło(usunięte przez administratora) bo nie ma komu drukować i maszyny stoją. A jak brak pomocnika to co tam ściągniemy ludzi z innych działów albo zatrudnimy nowych zielonych, może zostaną. A widać że nowi też uciekają.

@Realista

Dzień dobry, czyli już wiem o co chodzi ze stanowiskiem "Doświadczony drukarz". Pytałem już wcześniej czy możecie zdradzić jakie są stawki w Impress dla takich drukarzy?

Sonia
@Realista

Czyli dla takiego pomocnika ta podwyżka w tym roku to po prostu wyrównanie do najniższej krajowej? A wiadomo ile dla tych doświadczonych pracowników miała wynieść? Mówisz, że nowi uciekają - dużo osób się już tak zwolniło?

sara
@Sonia

@Sonia pare osób juz na dzien dzisiejszy zlozylo wypowiedzenie. pomocnicy mozna powiedzieć ze w porownaniu do zeszlego roku to nawet mniej zarabiaja xDD wiec tutaj juz jest (usunięte przez administratora)

Johny
@sara

Firma z determinacja od sierpnia pracowała nad podwyżkami i poprawieniu bytu roboli, i jak zwykle wynik rozczarowujący, ale za to pomysł z czterobrygadówką przedni ;)

kim jest ten nowy kierownik? gdzie pracował wcześniej?

Na ostrzu noża

Nie polecam tej firmy szczególnie pracy na magazynie. Wszechobecne intrygi i knowanie ,nowy pracownik jest traktowany jak śmieć krzyki i wyzywanie od roznych jest na porządku dziennym na umowie próbnej ! Chłopaki latają tam z jęzorami na brodzie obłożeni stresem i presją za najniższą krajową równani z błotem . Garstka ludzi i dwóch liderów żeby dociskać im śrubkę. Wypowiedzenia SMSem wysyłają na ostatnio chwilę . Wszechobecny fałsz chamstwo i gadanie za plecami ! Podziwiam ludzi którzy tam pracują którzy z tego co wiem aktywnie szukają czegoś lepszego .Nie pozdrawiam lidera ,nie nadajesz się chłopie żeby ludźmi zarządzać????nie panujesz nad tym????

Jeżeli szukasz pracy na produkcji to Impress nie jest firmą godną polecenia, czas pracy w niej oceniam jako czas zmarnowany, szkoda czasu a tym bardziej zdrowia. Płaca na poziomie najniższej krajowej do tego oszukiwanie na premiach, nieludzkie traktowanie przez przełożonych, o czym dużo było już pisane na forum, a także brak przerw na posiłek przy maszynach pracownicy chowają się za maszynami żeby zjeść kanapkę także proponuję Impress omijać szerokim łukiem.

bzdury wypisujecie dobra firma dobrze płaca i na czas. Reklamacji narobili i się dziwią ze opie… dostali nadgodziny chcieli a tera płaczą ze sa weźcie się w łeb puknijcie

Ruski

Haha dokładnie co za koleś i to te 20% premi to graniczy z cudem

Niemiec
@Ruski

Jakbyś na folii robił albo w ogóle dobrze robił to byś dostał

Idk
@Ruski

Jak pracujesz taka premie otrzymujesz.

Tomasz
@Idk

Możesz rozwinąć nieco swoją wypowiedź? Ile i czego trzeba zrobić by otrzymać najniższą przewidzianą tu premię? I jak to jest dalej stopniowane z ilością i kwotami, które się z nimi wiążą?

A wgl jest tu w firmie jakieś miejsce do jedzenia? Jest jakaś stołówka firmowa, kantyna dla pracowników? Czy może nie ma miejsca do odpoczynku i pracownicy jedzą posiłek, gdzie popadnie? Jak to jest?

w firmie mamy kantynę dla Pracowników, gdzie można zjeść, wypić kawę itd.

Często zdarza się jeść przy stanowisku pracy? I co na to przełożeni, nie zwracają uwagi, by jeść w kantynie, tym bardziej, że jest?

Lzm

W większości jesz przy maszynie, nikt się nie czepia dla nich ważne aby słupki się zgadzały

Małpka w pracy
@Lzm

Jak trafisz na maszyny to jesz przy maszynie jej nie można zatrzymać słupki mają się zgadzać inne działy robta co chceta możesz i dwie godziny siedzieć na stołówce albo i więcej

g

Widze ze to pisze ktos z działu praca czysta lekka i przyjemna .

Walczył z ostrym cieniem mgły

Kierownictwo w firmie wydaje śmieszne polecenia pracy w soboty, tylko że według Kodeksu pracy nie może być planowana produkcja w godzinach nadliczbowych. Sprawa zostanie zgłoszona do Inspekcji Pracy.

Nigdy nie dogodzisz
@Walczył z ostrym cieniem mgły

Nie ma nadgodzin źle. Są nadgodziny też źle. Nie da się dogodzić. Jeszcze chyba nikt nie został zmuszony na produkcji do pracy w godzinach nadliczbowych....

Wtajemniczony
@Walczył z ostrym cieniem mgły

Ja pracuję już dłuższy czas cieszę się z nadgodzin i nie narzekam szczególnie ,że są płatne bonusowo. A to ,że w tym kraju nie da się godnie żyć to już inna sprawa Ełk to nie Wrocław.

g
@Wtajemniczony

zalezy jako kto pracujesz .. drukarz czy pomocnik drukarza

Były

A taki fajny zakład był. Amerykański :) Fajnie się tam pracowało, była fajna atmosfra i czas szybko zlatywał. Ekipa była zgrana. A teraz jak widze same płaczki i mnóstwo (usunięte przez administratora) którzy tylko pieniądze liczą patrząc jeden na drugiego. A po drugie to juz nie jest ten sam zakład co kiedyś.....za początków Impress a końca MASA DECOR.Teraz to totalne korpo, które mieli ludzi a tacy kierownicy co rzekomo wyzywają ludzi to było nie do pomyślenia.

Były

Nie pracuję dla ideologii ale jeżeli żądam podwyżki to muszę dac coś od siebie, żeby tę podwyżke dostać :) Proste :) A teraz ludzie chcą podwyżek za samo chodzenie do pracy. Poproś kogoś żeby zrobił cos nadprogramowego to oburzenie wielkie: .. jak to !! Przeciez mi za to nie płacą !!! Ale po podwyżki to łapy każdy wyciąga. W tej firmie...zamoich czasów bo nie wiem jak jest teraz...ale jak wracały rolki do rekelmacji to nikt nie ponosił tak jakby odpowiedzialności. Nie było kar...a jak paser nie stroi, czy kolor źle dobrany to nie wina kierownika czy DS tylko drukarza i pomocników. W innym zakładzie pozabierali by premie na pół roku i cześć. Tutaj zakład wszystko pokrywa i jeszcze źle ;) Paczki co roku, socjal spory, obiady w pracy i ....źle....

Były

A po co Ty pracujesz jeżeli tak tam źle? Nie rozumiem ludzi, którzy pracują i tylko narzekają na wszystko. Zwolnij sie jeden z drugim i idź gdzie indziej. Przecież w Ełku pracy jest duzo. Porta, Zakłady MIęsne, dawne FSO, Plastimet. Tu wymieniłem chyba najwieksze. A można również i do McDonalds się zatrudnić czy kurierem zostać. Mozliwości jest wiele. Trzeba tylko chciec pracować a nie kombinować jak tu zarobić dużo ale od siebie nic nie dać i wiecznie narzekać na wszystko. Jeżeli byłbym w Polsce to bym na pewno wrócił. Przede wszystkim bym się nawet nie zwalniał. A w tym roku mija dokładnie 10 lat jak juz nie pracuję tam.

Aktualność
Drodzy Przyjaciele z Nadleśnictwa Ełk,
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a w naszym biurze zagościła niesamowita atmosfera dzięki pięknej świątecznej choince, która jest z Waszej plantacji. Chcieliśmy z tej okazji serdecznie podziękować całemu zespołowi Nadleśnictwa za wkład w stworzenie magicznej, świątecznej atmosfery.
Wasza choinka jest nie tylko ozdobą naszego biura, ale także symbolem piękna przyrody, której jesteście strażnikami.
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w dbanie o nasze lasy i za to, że możemy cieszyć się tym wyjątkowym drzewkiem podczas tego
magicznego okresu.
Niech nadchodzące Święta będą dla Was pełne radości, spokoju i ciepła rodzinnych chwil. Dziękujemy Wam za trud, jaki wkładacie w ochronę naszej przyrody, i życzymy Wam udanego Nowego Roku!
Z serdecznymi życzeniami, Impress decor Polska Sp. z o.o.
#Podziękowanie#Nadleśnictwo#Święta#Choinka#Współpraca

Dzień dobry, chciałbym Was zapytać o stanowisko "Doświadczony drukarz" - co można przez to rozumieć. chciałbym także zapytać o warunki jakie firma proponuje na tym stanowisku, czy osoba jest potrzebna na DP czy na FF. myślę, że mam pojęcie o pracy i kierowaniu maszyną rotacyjną, zarządzaniem ludźmi.

Roma

To te umiejętności, które wymieniłeś są podczas rekrutacji jakoś sprawdzane? Czy mając mniejsze doświadczenie można tutaj nabyć takiej wiedzy? Ile za te wszystkie umiejętności płaci i jaka jest różnica pomiędzy pensją dla zwykłych operatorów?

Ząbek

Raczej kokosów się nie spodziewaj, a najlepiej sam przyjdź na rozmowę i się rozeznaj. Na twoim miejscu bym poczekał władza kierownicza się zmieniła, i teraz chłop się wykazuje tzn. ( lata po halach i ma o wszystko pretensje) także atmosfera w firmie jest niezaciekawa

Okoń

Rodzaj motywacji? Na maszynach żaden, wszystko źle nie dobrze za wolno za brudno za długo, raczej nie nastawiaj się na zgrany zespół bo rotacja pomocników jest ciągła..

@Okoń

Okoń, rozumiem, że rotacja pracowników się zdarza bo są L4, urlopy, zastępstwa, ale czy nie ma stałych zespołów obsługi? To o czym piszesz, że wszystko jest źle, to chyba raczej, żeby mieć pretekst jak przyjdzie do płacenia premii. Przez motywację rozumiem też to, że szef wyłapuje kilka osób (perełki), które wykazują potencjał i przedstawia się im ścieżkę jaką zaplanował dla nich, aby lepiej zarabiać i być wyżej w strukturach firmy, czasami ludzie lubią usłyszeć, że fajnie się spisują, że zrobili dobrą robotę, że firma chciałaby aby za zaangażowanie móc ich docenić. Oczywiście tych, którzy wykazują zainteresowanie. Rotacje w firmach były, są i będą, nie wszyscy są stworzeni do pracy w grupie, ale myślę, że takie docenianie swoich ludzi powoduje to, że firma ma z "bani" szukania pracowników doświadczonych na zewnątrz, na takiego "Doświadczonego drukarza" niestety trzeba wydać trochę kasy, żeby go zachęcić do dołączenia do struktur. Dla mnie ważne jest to, żebym się mógł pochwalić, że pracuję w takiej firmie, utożsamianie się z filozofią i co najważniejsze LOJALNOŚĆ, ale obustronna. Pracownikowi zależy na firmie, ale firmie zależy na pracowniku, to tak że człowiek nie musi myśleć o zmianie miejsca pracy, tyczy się to do wszystkich stanowisk.

Ząbek
@Zainteresowany

Motywacja? Zapomnij wola nie dać podwyżki i zwolnić, ewentualnie zaproponować 100 zł brutto. Fenomenem były kubki w nagrodę za rekordową produkcje. Jeszcze w nagrodę możesz dostać brak części premii która załatwi ci przemila pani od 5s

@Ząbek

Ząbek, ja kiedyś zrobiłem zdjęcia biurka człowieka od 5S przez tydzień z tego samego miejsca, zaufaj mi na produkcji chłopaki mają lepszy porządek niż on, od tamtego czasu pyta czy może przejść przez halę aby sprawdzić porządek. Czasami ludziom od systemów odkleja się czapka i tracą kontakt z rzeczywistością, pilnują wszystkich i wszystkiego tylko nie tego co przynosi firmie kasę, oni są od tego aby zrobić wszystko (w porozumieniu z zarządem i pracownikami), abyście to Wy mieli komfort pracy, żeby zarabiać pieniądze dla firmy. Oczywiście, porządek jest ważny i to bardzo, ale są priorytety. Czy macie spotkania z tą panią i ona wysłuchuje Waszych potrzeb i pomysłów jak poprawić ergonomię pracy, właśnie porządki, co z Waszego punktu należałoby zmienić? Czy tylko robi to co jest napisane w wytycznych? Teraz na topie jest 6S Visual Lean więc więcej bezpieczeństwa przed Wami, ale o tym można pisać, nie zawsze ci którzy to tworzą sami przestrzegają swoich instrukcji. Czy pani od 5S jest z ZEM'u?

to ile na start zarabia taki drukarz? jaka jest różnica zarobków między pomocnikiem a drukarzem? mówisz, że średnio opłacalne? jeśli możesz, to przybliż mi, jak to wygląda konkretnie - czyli, w jakiej wysokości są stawki. będę wdzięczny, bo właśnie planowałem złożyć CV do tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Impress decor Polska Sp. z o.o. - Ełk

• Jak się pracuje w Impress decor Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Impress decor Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impress decor Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 13 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impress decor Polska Sp. z o.o.