Opinie o Idea Tax Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Idea Tax Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Idea Tax Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Idea Tax Sp. z o.o. w Wrocław

Hej, czy asystentka księgowej może pracować też na część etatu a nie na cały? Mieszczę się w widełkach roku studiów III – V ale nie mam pełnej dyspozycyjności w te minimum 4 dni w tygodniu. Stąd zapytanie o połówkę, jest możliwa?

Ania Nowy wpis

Fatalna atmosfera w pracy, szefowa przekrzykująca każdego kto się próbuje odezwać, niezadowoleni klienci i obcinanie czasu pracy. Niemiło, nierzetelnie, nieprzyjażnie ani dla klientów ani pracowników

Niestety muszę potwierdzić wszystkie negatywne komentarze. Najgorsza praca w zyciu. Jak jeszcze tam pracowalam to biurze obowiązywał czas pracy, gdzie rozliczali Cie z czasu poświęconego na daną firmę.

A możesz to wyjaśnić? To było ustalane już na rozmowie i wiadomo było na co się człowiek pisze? Jak można z takiego czasu rozliczyć? Były firmy uznane za lepiej płatne?

Byly pracownik Nowy wpis

Oczywiście, że na rozmowie rekrutacyjnej człowiek nie wiedział na co się pisze. Dopiero po rozpoczęciu pracy na e-maial dostawało się linka z prośbą o aktywanie czasu pracy. Pracodawca miał podgląd ile czasu rozliczasz dana firmę. Oczywiście, jak robiło się poza norma to był...

@Byly pracownik

To mnie teraz ciekawi ile taka norma w zasadzie wynosi? Czy na starcie mimo wszystko była delikatna taryfa ulgowa? Ciekawe czy do teraz to w ogóle jeszcze funkcjonuje, zastanawia mnie efektywność tego zastosowania i późniejszy proces rozliczenia. Z tego mogły być premie?

A rozwiniecie jakkolwiek temat rotacji? Mnie również zastanawia ta częstotliwość w dodawanych ogłoszeniach, tak jak ktoś pisał o tym parę miesięcy temu. Jak przy tym sama rozmowa wygląda i co na niej jest sprawdzane? Feedback dostaje się zaraz po czy o wiele później?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Idea Tax Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Księgowy / Księgowa?
Tuti

Na pracuj.pl ciągłe pojawiają się ogloszenia o prace. Czy warto aplikować?

@Tuti

Zdecydowanie nie warto,ciągła rotacja mówi sama za siebie

Graźka

Też zauważyłam na pracuj.pl nowe ogłoszenie, w moim przypadku dla asystentki księgowej. Przyznam, że chciałabym do dobrego biura trafić na studiach, aby trochę poznać tajniki zawodu. Pytanie, czy po skończonej nauce zatrudniają te osoby na samodzielne stanowisko już? Wymagają statusu studenta, więc tak gdybam. No i są tu opinie o słabej atmosferze... Więc martwię się o naukę od starszych stażem kolegów i koleżanek. Jak to wygląda?

Zdecydowanie najgorsza praca w życiu,a atmosfera wśród pracowników tragiczna,nie polecam.:)

Krystyna

Oj, a mógłbyś powiedzieć coś więcej? Czemu tak źle oceniasz pracę i czemu taka atmosfera słaba? Chciałam wysłać aplikację, ale teraz sama nie wiem czy powinnam :/

Nie polecam :) najgorsza praca w życiu

Zostaw merytoryczną opinię o Idea Tax Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Idea Tax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Idea Tax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Idea Tax Sp. z o.o.
  • Radosna 20 lok. 9