Opinie o ALKAM Bezpieczeństwo Grupa ALKAM Sp. Z o. o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ALKAM Bezpieczeństwo Grupa ALKAM Sp. Z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ALKAM Bezpieczeństwo Grupa ALKAM Sp. Z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALKAM Bezpieczeństwo Grupa ALKAM Sp. Z o. o. w Toruń

Podwykonawca Nowy wpis

Po kolejnym już zleceniu mogę wypowiedzieć się o dotychczasowej współpracy. Pracuje się komfortowo i bez "ciśnienia", jest wsparcie podczas wykonywania prac i zawsze kiedy jest ono potrzebne, no i robota jest zapłacona bo stawki i wynagrodzenie są uczciwe i co ważniejsze wszystko porozliczane jak należy. Polecam.

Współpracownik Nowy wpis

Zawsze firma Alkam Bezpieczeństwo była i jest gwarantem wykonania pracy na najwyższym poziomie. Każdemu polecam taką współpracę! POLECAM

Kamil Nowy wpis
@Współpracownik

W jakim dokładnie zakresie miałeś okazję współpracować z firmą ALKAM? Potrzebuję to ustalić bo tak naprawdę współpracować można w bardzo szerokim zakresie. Sprecyzujesz swój wpis? Z góry dziękuje.

Nowy wpis

Bezpieczeństwo w czasach pandemii: Szpital Czerniakowski w Warszawie

Z dumą pragniemy podzielić się informacją o kolejnym projekcie, który z sukcesem zrealizowaliśmy. Realizacja dotyczy instalacji wewnętrznego i zewnętrznego systemu monitoringu Szpitala Czerniakowskiego w Warszawie.

Jest to dla nas projekt szczególny, bowiem dotyczy on nie tylko prac realizowanych na rzecz Służby Zdrowia lecz również prac w ramach bezpieczeństwa szpitala w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Szpital Czerniakowski jest szpitalem COVID-owym.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy wziąć udział w tej realizacji oraz doświadczyć tego jak z bliska wygląda praca w szpitalu w czasach pandemii.

Inwestorowi i jego przedstawicielom dziękujemy za zaufanie, wsparcie podczas realizacji zadania a przede wszystkim wielkie słowa uznania za zapewnienie bezpiecznych warunków pracy. Podziękowania również dla całego naszego zespołu.

Zakłady Drobiarskie Farmio

Wszystkie prace zostały wykonane z należytą starannością. Jako wykonawca ALKAM Bezpieczeństwo Grupa ALKAM Sp. Z o. o. dała się poznać jako solidny, dobrze zorganizowany, terminowy oraz elastyczny we współpracy z Inwestorem. Współpraca z ALKAM Bezpieczeństwo Grupa ALAKM Sp. Z o. o. dla potencjalnych Inwestorów jest przykładem profesjonalizmu, wysokiego poziomu technicznego i organizacyjnego, oraz jest dowodem wysokiej jakości świadczonych usług.

Czy po rozmowie w ALKAM Bezpieczeństwo Grupa ALKAM Sp. Z o. o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Bezpieczny i przyjazny Urząd Miasta Torunia

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o kolejnym ukończonym projekcie. ALKAM Bezpieczeństwo w ramach powierzonych prac zrealizowała kompleksową instalację systemu monitoringu oraz instalację systemu sygnalizacji włamania i napadu Urzędu Miasta Torunia.

Inwestorowi oraz jego przedstawicielom dziękujemy za pomoc, wsparcie i przyjazną atmosferę podczas realizacji zadania, a naszym pracownikom oraz współpracownikom za zaangażowanie i kolejny ukończony wspólnie projekt.

Nowoczesny i innowacyjny Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu

Spółka ALKAM Bezpieczeństwo przy współpracy z Miejskim Zakładem Komunikacji w Toruniu dostarczyła i wdrożyła kompletny system z zakresu: bezpieczeństwa zajezdni, autobusów i stacji paliw oraz separacji ruchu, kontroli dostępu, automatyki i bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Zintegrowany system wideomonitoringu wykorzystuje inteligentną analitykę obrazu i termowizję. Pozwala to nie tylko monitorować obszar zajezdni - system selekcjonuje zdarzenia i sygnalizuje o róznych zagrożeniach i zachowaniach wg określonych scenariuszy (np. wykrycie wtargnięcia, przebywania w danej strefie, porzucenie bądź zabranie przedmiotu, pożar itp.) Rozpoznawanie pojazdów i odpowiednio dobrane urządzenia i moduły pozwalają sterować ruchem i automatyką wg określonych kryteriów. Zarządzanie odbywa się przez przygotowany i dedykowany do tego celu system informatyczny.

Dziękujemy za zaufanie i powierzenie nam realizacji tak odpowiedzialnego zadania i zakresu. Podziękowania również dla całego naszego zespołu i wszystkich naszych współpracowników dzięki którym - z sukcesem - zrealizowano kolejny projekt.

Chesz należeć do naszego zespołu i brać udział w ciekawych projektach? Sprawdź nasze oferty pracy! Być może to właśnie Ciebie chcemy zatrudnić!

Obiektywny

Polecam firmę. Prace wykonywane na najwyższym poziomie. Zachowane wszystkie terminy, pełen profesjonalizm w podejściu zarówno do Klienta, jak i pracownika.

Wojtek

Świetna firma pod każdym względem więc nikogo nie dziwi, że ludzie są tak zadowoleni z pracy i spokojnie polecają

Szef ochrony

Polecam. Jestem zadowolony ze współpracy.

Henryk

Polecam. Dobra organizacja pracy, pełne wsparcie. Mile zaskoczenie: firma zapewnia wyżywienie każdego dnia bez względu czy praca jest na miejscu czy w delegacji - zawsze jest obiad / cieply posiłek. Przerwy śniadaniowe od 10.00 do 10.30. Pieniądze na czas i bonusy za pracę wykonane w terminie i przed terminem. Mila atmosfera. Pracuje juz jakiś czas i nie mam zastrzeżeń. Po nowym roku mam szereg zaplanowanych szkoleń.

Remik

Czy ktoś z pracowników mógłby podzielić się aktualnymi informacjami o pracy?

@Remik

Tak.polecam firmę. Wykonuje dla mnie usługi, zgłasza każdego podwykonawcę, rozlicza się z nim zanim ja rozliczę firmie roboty. Nie potwierdzam, aby jakikolwiek komornik zajął wierzytelności przyszługujące firmie z tytułu egzekucji. Firma wpłaca wadia, zabezpieczenia należytego wykonania umowy i kaucje gwarancyjne. O czym mowa?

Współpracownik

Współpracuje, i nigdy nie słyszałem o tym o czym tutaj jest mowa. Żadne takie zachowanie nie zasluguguje na uwagę. Nie znam żadnego Mateusza, z ktorym by spółka współpracowała. Przy najbliższym spotkaniu polecę i zarekomenduje zarządowi zakończenie tych spraw i ciągłych obelg poprzez Sąd z odszkodowaniem i organy ścigania celem ukarania sprawcy za szkody i dobra wobec rzetelnej firmy. Żenada!

Zleceniobiorca

Kłamstwo, za które grożą poważne sankcje karne i cywilne. Z przykrością stwierdzam, że osoba odpowiedzialna za te wpisy to frustrat nie majacy ani jednego argumentu obciążającego Spółkę. Będę zeznawał jeśli Zarząd złoży zawiadomienia, wnioski i pozwy.

W dzisiejszych czasach o zrozumiałe. Każdą umowę przecież można rozwiązać, a sposobów na współprace jest wiele. Zresztą, jest wiele korzystniejszych rozwiązań niż umowa o pracę. Cyfry mówią same za siebie i to z korzyścią dla obu stron. Każdy dziś chce zarabiać. Grunt to dobry zespół.

Zostaw merytoryczną opinię o ALKAM Bezpieczeństwo Grupa ALKAM Sp. Z o. o. - Toruń

• Jak się pracuje w ALKAM Bezpieczeństwo Grupa ALKAM Sp. Z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALKAM Bezpieczeństwo Grupa ALKAM Sp. Z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALKAM Bezpieczeństwo Grupa ALKAM Sp. Z o. o.?

ALKAM Bezpieczeństwo Grupa ALKAM Sp. Z o. o.

ALKAM Bezpieczeństwo Grupa ALKAM Sp. Z o. o.