Opinie o Timon Trans Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Timon Trans Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Timon Trans Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timon Trans Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Pani Ka Nowy wpis

Polecam współpracę z firmą Timon-Trans. Transporty przebiegają bez żadnych zastrzeżeń, dobry kontakt z P. Tymonem. Płatność w terminie.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Timon Trans Sp. z o.o.?

Ola Nowy wpis

Obecne stawki dość konkurencyjne w porównaniu do reszty.. moi kierowcy zadowoleni ze współpracy ze spedytorami. Polecam na dłuższą współpracę.

Katarzyna Nowy wpis

hej, a wie ktoś coś na temat pracy w biurze tu w firmie? tak pytam, bo było dawniejsze ogłoszenie i ciekawa jestem czy na jakiś staż można się załapać, wiadomo? było nawet napisane coś na temat premii, fajnie byłoby móc poznać szczegóły. Na forum widziałam parę negatywnych opinii, ktoś by się co do nich odniósł z aktualnej perspektywy?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Timon Trans Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku KIEROWCA W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM (NR 2965)? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Artur

Jeżeli chcesz mieć towar dostarczony na czas omijaj tych partaczy szerokim łukiem !!! Nie polecam współpracy z tą firmą . Zamiast fixa w piątek na 8.00 rano dostarczyli towar w poniedziałek przed 12.00 ... Według nich wszystko jest ok ... Kłamstwo za kłamstwem .

Ccc

Witam.Pracowalem w tej firmie i nikomu jej nie polecam .Nie chcę się powtarzać i napisze krotko .Miałem okazję doświadczyć wszystkiego co P.Tomasz , XYZ , i FAFIK 13 .Regułka wstawiana przez firmę to śmiech na sali.Arogancja Pana Tymona i reszty pracowników przechodzi wszelkie granice.

Xyz

Hitem było podejście Pana właściciela a zarazem spedytora gdy mój kierowca był w Finlandii, kierowca dostał ładunek z FI do DE, 1300kg załadowane na auto... Ok. Kierowca przesłał mi rozmowę ze spedytorem, do wagi 1300kg spedytor bez mojej wiedzy, próbując się ugadać z kierowcą chciał doładować... 2500kg.... Miał nie dawać mi cmrki, a kierowca miał od spedytora dostac ok 500zl za zatajenie tego procederu. Na aucie miało być 3800kg, podkreślam był to peugeot boxer, 10ep na pojedynczej osi. Powodzenia szanowni potencjalni przewoznicy...

Przewoźnik

Witam nie zgodzę się negatywnymi opiniami, mianowicie wypowiem się ze Swojego punkut widzenia, współpraucje z firmą timon-trans od 2 lata. Owszem zdażały się jakieś wpadki, ale było to z każdej stron. Pieniądze na czas, duża liczba kilometrów udało mi się kilkukortnie w miesiącu robić ponad 20 tyś i dobry kontakt z panem Tymonem jeśli chodzi o dyspozycje. Są to moje odczucią i moge w pełni polecić tą firma.

Nvm
@Przewoźnik

Dobry kontakt z Panem Tymonem?? Ja osobiście na wszystkie cyrki posiadam wiadomości, zdjęcia, nagrane rozmowy, całośc aktualnie przygotowuje dla adwokata. To co się tam dzieje powinno się zakończyć. ITD jest także bardzo zainteresowane sprawa. Każdy może swoje wnioski wyciągnac... Aczkolwiek jak będzie już dochodziło do bankructwa waszych firm, to wspomnicie moje słowa. Dysponuje kontaktami do wielu byłych przewoźników którzy w końcu z tego dna się wyrwali. 2 lata?? Chyba tylko Kamil wytrzymał tam najdłużej... Który był od początku. Słowo kluczowe, byl. Auta ładuja do granic przesadyzmu, i do tego zmuszają przewoźnika by zabrał 2 x 900kg (podwójne solo) i każe być na miejscu o czasie... Noty? Na porządku dziennym na grube kwoty. Dodatkowo proponuję poszukać w internecie informacji o byłym dyrektorze NFZ Panu Tomaszu P. z Bydgoszczy i o wyrokach jakie na niego zapadły. A to ten pan zarządza płatnościami. Jeżeli trzeba to jak najbardziej dostarczę wszelakich dowodów ja działalność pseudo spedycji TIMON TRANS gdyż nie są to puste słowa. Wypominanie że kierowca przerwę zrobił sobie 1,5h na dystansie 2100km? I do tego nota bo się te 1,5h spóźnił... Gorszej ale to gorszej spedycji w życiu nie widziałem i podejścia do przewoźnika... A nawiasem mówiąc... Stójcie jak chcecie po 14 dni w Norwegii, 10 w Szwecji, 12 dni w Grecji. TAK WYGLĄDA RZECZYWISTOŚĆ W TEJ PSEUDO SPEDYCJI. BROŃCIE SIĘ PROSZĘ SZANOWNI PRZEWOZNICY, to jest mój apel o to byście nie przeżyli tego co ja... Chyba że akceptujecie ładowanie aut powyżej 1800kg, i jazdę w najdalsze zakątki Europy, i pilnowanie po kilka dni każdego parkingu. Reszta moich konkretnych przykładów już wkrótce

@Nvm

Firma TIMON-TRANS Sp. z o.o. reguluje wszystkie płatności na rzecz przewoźników, a ponadto umożliwia im wypłatę gotówki w trybie natychmiastowym metodą skonto. Wszelkie opłaty drogowe i pozostałe koszty związane z realizacją transportu są regulowane w dniu otrzymania od przewoźnika noty księgowej. Transporty są realizowane w zmieniających się warunkach frachtowych na zasadach zapewniających możliwie dużą liczbę kilometrów. Doładunki są praktykowane przez wszystkie spedycje, a celem takiego działania jest unikanie przestojów i zapewnienie bezpieczeństwa ekonomicznego przewoźnikom. Stawki transportowe są zawsze aktualizowane do poziomu realnie opłacalnego dla przewoźnika, natomiast reklamacje są traktowane jako ostateczność i są szczegółowo opisane. Potencjalne obciążenia, noty, wynikają wyłącznie z faktycznie poniesionych konsekwencji finansowych. Pragniemy podkreślić, iż przedstawianie subiektywnych ocen i wręcz oczernianie pracowników jest niezgodne z prawdą i sprzeczne z zasadami etyki branży transportowej. Zarząd TIMON-TRANS Sp. z o.o.

Nvm
@Firma

Jak Pan to pięknie ujął Panie Tomaszu. Doskonale Pan wie co się dzieje u Pana w firmie, jak są traktowani przewoźnicy, i jak są im obcinane stawki po UE będąc w pełnej trasie bez informowania kogokolwiek? Później tylko informacja od Panny Oliwii, iż nie macie więcej za ten fracht, i obcinacie bez informacji 0,08€ / km na całej trasie. Bezzasadne noty w momencie gdy kierowca bierze ładunek na solo, ma wyśrubowany czas na dostawę 1500km, a wy mu każecie się cofać 400km po kolejny ładunek na solo. Konsekwencja tego kierowca ma zrobić bez ani jednej przerwy 1900km. W momencie gdy niestety takową zrobił a dokładnie 1,5h obcinacie pieniądze za fracht za spóźnienie ... Prawnicy i ITD widzieli już Pana noty, i są kompletnie odmiennego zdania iż są one bezzasadne... To jest uczciwa współpraca? Bez faktoringu monevii ani 1 faktura nie została zapłacona w terminie. Kosmiczne przeładowania samochodu, mając 1200kg na samochodzie, kierowca otrzymuje inoformację iż ma lecieć po 3ci doładunek. Będzie paczka max 100kg. Po przyjeździe na miejsce jest do zabrania ... 900kg. I nikogo z was nie obchodziło to, masz zabrać bo będzie kara. I co? Nie zobaczyłbym złamanego € za fracht. Wszelakie rozmowy z Wami zarówno te telefoniczne jak i wiadomości na komunikatorach wszystko mam zarchiwizowane. To nie są puste słowa i pomówienia tylko szara rzeczywistość transportu jaki kreujecie. Jakiekolwiek zdanie miał u Was przewoźnik? Kilku za mojej kadencji wykończyliście, mam do nich stały kontakt. SZANOWNI POTENCJALNI PRZYSZLI PRZEWOŹNICY, jestem w branży od 7 lat, czegoś takiego jak zaserwowała mi ta firma nie spotkałem nigdzie. Na wszystko są dowody, poparte zdjęciami z wag, rozmowami, chatami itp. to nie są kompletnie żadne pomówienia. Zależy mi aby nikt nie musiał być w tak krytycznej sytuacji finansowej do jakiej doprowadza ta spedycja. Na szczęście w porę stamtąd uciekłem bo miałem już tego serdecznie dość.

Pseudo spedycja. Trzeba się prosić o własne pieniądze Współpraca z tą firmą jest tragiczna zero pomocy odspedytorow po20 do 9rano. Auta Przeladowane ładunki po 1600 kg prawie cały czas. Stanowczo odradzam współpracy

@123

W związku z ostatnimi komentarzami naruszającymi nasze dobre imię, firma TIMON-TRANS Sp. z o.o. informuje, że reguluje wszystkie płatności na rzecz przewoźników, a ponadto umożliwia im wypłatę gotówki w trybie natychmiastowym metodą skonto. Wszelkie opłaty drogowe i pozostałe koszty związane z realizacją transportu są regulowane w dniu otrzymania od przewoźnika noty księgowej. Transporty są realizowane w zmieniających się warunkach frachtowych na zasadach zapewniających możliwie dużą liczbę kilometrów. Doładunki są praktykowane przez wszystkie spedycje, a celem takiego działania jest unikanie przestojów i zapewnienie bezpieczeństwa ekonomicznego przewoźnikom. Stawki transportowe są zawsze aktualizowane do poziomu realnie opłacalnego dla przewoźnika, natomiast reklamacje są traktowane jako ostateczność i są szczegółowo opisane. Potencjalne obciążenia, noty, wynikają wyłącznie z faktycznie poniesionych konsekwencji finansowych. Pragniemy podkreślić, iż przedstawianie subiektywnych ocen i wręcz oczernianie pracowników jest niezgodne z prawdą i sprzeczne z zasadami etyki branży transportowej. Zarząd TIMON-TRANS Sp. z o.o.

Tomasz

Wszystkie negatywne opinie tutaj o tej " spedycji" są prawdziwe. Żeby skusić przewoźnika współpracą obiecaja złote góry, stawka jest masakryczna... Wylot najczęściej długi z kraju po niby 0,32 ale nie policzony podlot do miejsca załadunku i tym samym robi się po 300, 400 km za free. Non stop doladunki na jednej trasie i wszystko przeciągane z auta na auto. Oczywiście w ramach obowiązków. Jedziesz 2000 km potem 5 dni stoisz. Albo i nawet 14 dni np w Grecji. Doładujesz kilka ładunków na solo spedycja wyłącza telefon i ty się tłumaczysz klientowi czemu jesteś słabym kierowca i nie możesz dojechać na czas ???? standard to 2 t na aucie. Na Szwajcarię jedziesz z 1,8 t ładunku cudem wjeżdżasz psuje ci się auto a nie za nieterminowy rozładunek dostajesz ty note do wysokości frachtu. Zresztą noty obciążeniowe to standard za wszystko bo wszystko jest wina przewoźnika. Stoisz kilka dni dostajesz ładunek i doladunek i doladunek do ładunku. Na koniec wyjazdu wychodzi ze jeździsz po 0.29... Pan T robi wielka łaskę ze zapytasz o fv która powinna być zapłacona a nie jest i sobie czekasz aż będzie miał czas zrobić przelew. Generalnie przewoźnicy padają jak muchy pod tą spedycja. Jeździsz po 0,39 ale kilka razy zjeżdżasz z trasy po doladunki i tego nikt nie liczy.

@Tomasz

Rafal

Banda bez jakiego kolwiek doświadczenia w spedycji. Auta przeładowane i czekanie za ładunkiem nawet do 5 dni.Nie polecam!!!

Robert
@Rafal

5 dni to jest nic, w Grecji spędziło moje auto 13 dni. Jak ktoś lubi zwiedzać, ok. Jak ktoś ma zamiar zarabiać... To nie tutaj. Norma to między 1600 a 2300kg na aucie.

@Rafal

FAFIK13

Witam. Zaczynajac od samego początku P.Tymon uważając się za spedytora jest zwykłym aroganckim cwaniaczkiem ... Samochody stoją po 5 dni bo rzekomo nie ma ładunków i za którymś razem już nawet nie odbiera telefonów, jak już jedziesz to waga min 1500kg i w tym po 4 doladunki . Więc cały dzień spędzasz na zaladunkach , a później lecisz jak (usunięte przez administratora) po 2 tys km . Oczywiste jest że nie wyrabiasz się z czasem i w tym momencie wszystkie negatywne emocje klienta idą na kierowców , ponieważ spedytora nie odbiera telefonów a podaje nr kiero . Ich postawa uświadamia tylko i wyłącznie , że nie maja bladego pojęcia o transporcie . Taka spedycja doprowadza większość firm do bankructwa, ponieważ masz więcej kosztów niż zysku. Osobiście odradzam współpracy z tą firmą która udaje tylko spedycje... Pozdrawiam

@FAFIK13

Waldi

Czy firma Timon-Trans placi w terminie?

Miki
@Waldi

Tak płacą w terminie

Robert
@Waldi

Czy płacą w terminie to pojęcie względne, Sz. P. Tomasz jak po terminie 10 dni zaczyna płatności, to płaci co kilka dni po kilka faktur. W terminie nie została zapłacona ani jedna faktura. Niestety na niego trzeba bardzo uważać. Facet ma wyrok za kradzież ogromnej kwoty z NFZ. Sama jego osoba? Koszmar.

Dorian

@Miki i żadnych problemów nie ma z tym miejscem?

Miki

Firma Timon-Trans płaci w terminie , współpraca bardzo dobra znają się na pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Timon Trans Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Timon Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timon Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timon Trans Sp. z o.o.?

Timon Trans Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wronia 8
    85-437 Bydgoszcz