Opinie o Folpolter II Sp. z o.o. w Jasło

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Folpolter II Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Folpolter II Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Folpolter II Sp. z o.o. w Jasło

Kamil

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Totalna porażka, Pan z którym rozmawiałem od razu po moim wejściu do pomieszczenia wyciągnął stertę CV i rozmowę zaczął od tego: " Czy widzi Pan ilu jest chętnych na Pana stanowisko? " Po czym zadawał mi pytania związane ze stanowiskiem na które nie Aplikowałem. Aplikowałem na stanowisko handlowca, a on szukał kierowcy... Rozmowa trwała 2 minuty max. Żadnych konkretnych informacji oprócz godzin pracy ( 9 h pracy z wynagrodzeniem za 8h). Nic innego nie pytali oprócz tego co było zawarte w CV. Na bramie ochroniarz kontrolował czy czasem nic nie ukradłem. Szkoda czasu na tą firmę, ich ogłoszenia latami wiszą na te same stanowiska. Nikt nie chce tam pracować.

Dominika
@Kamil

Co? A w jaki sposób wygląda to sprawdzanie na bramce? Przeszukanie osobiste? Czy jakiś skaner? Czujnik metalu? I jeszcze czy potem po rozmowie była jakakolwiek odpowiedź?

Monia

Pracowałam w firmie przez kilka miesięcy. Super atmosfera, mega szefostwo. Według mnie wszystkie negatywne opinie innych są przesadzone. Jeśli ktoś nie lubi pracować to nigdzie nie będzie mu się podobało, tylko szuka dziury w całym. Ja ze swojej strony gorąco polecam. Ciekawa praca, wiele się można nauczyć

@Monia

Skoro tak fajnie to dlaczego już tam nie pracujesz?

Kacper

Nie rozumiem dlaczego ludzie tak negatywnie oceniają. Przecież wcale nie jest źle. Tylko zniechęcacie młodych ludzi. A praca jak każda inna. Trzeba pracować i tyle Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, zostałem bardzo ciepło przyjęty.

Eliza
@Kacper

Oprócz tego, że zostałeś ciepło przyjęty, dostałeś pracę? Możesz coś więcej powiedzieć?

@byłypracownik Nowy wpis

Ja również uważam że warto starać się o pracę w tej Firmie. Atmosfera w działąch jest naprawdę dobra. Owszem - jest presja na sprzedaż ale w jakiej Firmie gdzie na sprzedaży opiera sie całe być albo nie być jej nie ma? Są wyniki jest też naprawde dobra kasa. Jeśli ktoś idzie do pracy po to by zarobić dobre pieniądze a nie tylko przez 8 godzin poplotkować i wypić sobie kawke to polecam. Ze względów prywatnych musiałam zrezygnować jednak jeśli będę miała możliwość w przyszłosci to na pewno będę chciała tutaj wrócić.

sisi Nowy wpis
@@byłypracownik

zależy co masz na myśli mówiąc presja na sprzedaż, wciskanie klientom kitu, kłamstwo, oszukiwanie, działanie po trupach do celu aby spełnić chore ambicje szefostwa to nie jest tylko presja na sprzedaz, to jest jawny (usunięte przez administratora) gdyby było tak super to nie było by tam takiej rotacji pracowników oraz tylu niezadowolonych i (usunięte przez administratora) klientów, na umowie najnizsza krajowa, dawanie kasy pod stołem to jest chore, tak już nie działa zdrowy świat pracodawców

Maja

Liczę, że ktoś opowie o pracy specjalisty ds zaopatrzenia. Lata temu było takie ogłoszenie i wtedy firma dawała umowę o pracę. Ale czy ta umowa na start jest na czas nieokreślony, czy na konkretny okres? Jak na konkretne miesiące, to na ile. Dzięki z góry.

@domaja Nowy wpis
@Maja

Z tego co wiem od razu umowa o pracę. Wszystko kwestia dogadania.

sisi Nowy wpis
@Maja

umowa jest na okres próbny na początek ok 3 mies, poźniej na zwykle na rok, dopiero trzecia umowa jest na czas nieokreślony

Wszedłem na stronę do zakładki kariera i tam jest sporo ogłoszeń, ale takich z 2022 roku albo wcześniejszych. Obecnie nie ma wolnych etatów czy o co chodzi z ty, że to ogłoszenia cały czas wiszą? Byłbym nawet zainteresowany etatem menedżera ds. rozwoju tylko dajcie znać czy mogę w takiej sytuacji wysłać cv. Wtedy wynagrodzenie było na poziomie 5-15k, a więc duża rozbieżność. Jak teraz wyglądają te kwoty?

Monia

@Monia

Skoro tak fajnie to dlaczego już tam nie pracujesz?

Specjalista Ds. Sprzedaży

Zostałam zatrudniona i pracowałam 2 lata (na czas studiów). Proces rekrutacji był sprawny, a później szybkie wdrożenie w asortyment. Praca handlowca nie jest łatwa ale jak ktoś chce to ogarnie. Polecam!

Doświadczenie, Dlaczego ja

Co jaki czas w Folpolter II Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Iza

Serio nie ma tu czegoś takiego? Czy firma jakoś to uzasadnia czy zasada "nie, bo nie"? Bo chyba jak rośnie minimalna płaca to pracownicy z najniższą dostają wyrównanie? Chyba Cię ten temat bardzo rozśmieszył, ciekawa jestem dlaczego.

@kokosanka

Pracowałam tam w tamtym roku i nie polecam. Firma tak naprawdę nie jest żadnym producentem tylko pośrednikiem. Mnóstwo(usunięte przez administratora), folia wysyłana na zużytych tulejkach a atmosfera w firmie jest tak ochydna i niemiła że w życiu nie pracowałam w gorszej firmie. Pani Eliza która rzekomo jest kierownikiem firmy nie ma w ogóle podejścia do pracownika. Rządzi się i nie powinna być na tym stanowisku. Zachowuje się jak typowa (usunięte przez administratora) i nic więcej. Jeśli ktoś ma zamiar się tam wybrać do pracy to stanowczo odradzam.

@@kokosanka

A co przełożeni tej kierowniczki, wiedzieli, jak odnosi się do pracowników, czy mogliby pomóc, gdyby wiedzieli? Zastanawiam się też jakie sytuacje były między samymi pracownikami, że tak wspominasz atmosferę?

@kokosanka

Przełożeni widzą ale mają to w (usunięte przez administratora) i się nie odzywają. Ona na samym początku jest w porządku a później jest to nie do zniesienia. W przeciągu 2 miesięcy u niej w dziale zwolniło się bardzo dużo dziewczyn bądź sama wyrzuciła te, które uważała ze trzeba wyrzucić bez podanego wcześniej jakiegokolwiek sensownego powodu. Ludzie od niej uciekają a ona jest chyba ślepa bo tego nie widzi.

@kokosanka

Między pracownikami atmosfera była ok. Ale praca w dziale z Osobą która w ten sposób się zachowuje i swoim podejściem do pracownika niszczy psychikę jest naprawdę ciężka. Nie polecam.

Pisano latem w stylu, że przemiał ludzi jest tu nielichy. A można wiedzieć, z czego to się bierze, jeśli to faktycznie tak się sprawy mają? Jaka kasa na dzień dobry, na produkcji?

Kandytatka

Jak wygląda praca na produkcji ????

Kornel

Z nowszych ofert pracy, to są z września dla menadżerów. Menadżera rozwoju i menadżera procesów, za wynagrodzenie w zakresie od 5 do 15 tyś zł / m-c. Jest też w sieci oferta dla dyrektora sprzedaży sprzed kilku już lat. Chciałbym wiedzieć, czy można zatrudniając się tu, liczyć na szkolenia, a także wzrost wynagrodzenia lub awans na stanowiska kierownicze? Czy zanim wrzuci się ofertę pracy do sieci, szuka się wśród załogi kandydata na wyższą posadę?

@Kornel

Jakiś czas temu było tak, że kierownikiem zostawał byle kto. Więcej kierowników niż pracowników, średnio na 3 biurka przypadał 1 kierownik, który sam nie wiedział czym i dlaczego rządzi. O tej firmie od lat krążą historie, podejdź do 10 przypadkowych osób na ulicy i zapytaj czy tam pracowały. Na pewno 2-3 odpowiedzą twierdząco. Przemiał ludzi jest ogromny.

Gabi
@Anna

Hahaha naprawdę tyle kierowników? A wiecie jaką pensję ma kierownik? Ile zarabia pensji i czy ma jakieś lepsze benefity, dodatki?

Kacper

Eliza
@Kacper

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Folpolter II Sp. z o.o.?

Ida

I nic więcej do tego? Może są jakieś premie lub dodatki, napisz jak to wygląda kwotowo? A nie jest też tak, że każde stanowisko ma trochę inną pensję ?

Kamil

Sylwia
@Kamil

To o co w końcu chodzi na tym stanowisku handlowca w praktyce, cokolwiek się robi związanego z zawodem czy tylko jeździ autem? Powiedz, czego oni wymagali, jakby ta praca miała wyglądać. I czy swoje auto trzeba mieć?

byly
@Kamil

będziesz zaiwaniać z przeważony autem które się bez przerwy psuje firma porazka kombinują na wszystkim

Zbyniu
@byly

A gdybym wpadł w ręce Inspekcji Transportu Drogowego i wlepili mi mandat to czy firma bierze to na siebie? I czy mają własny serwis z lawetą, gdyby auto się rozkraczyło w drodze? Po prostu chcę wiedzieć, czy jakkolwiek ułatwiają kierowcy robotę i jaki za to pieniądz pod koniec miesiąca?

Dominika
@Kamil

Praca wymagająca jednak wiesz za co pracujesz. Polecam

Grażyna

A na jakim stanowisku pracowałeś/aś? Mnie interesuje stanowisko handlowca. Bardzo chciałabym się dowiedzieć czy obecnie obowiązuje tutaj jakaś podstawa? Z tego co czytałam domyślam się, że jest jakaś premia od sprzedaży?

Werka

Pracowałam w tej firmie. Bardzo dobrze wspominam każdy dzień. Czytam te wszystkie opinie i ja osobiście z tymi negatywnymi zupełnie się nie zgadzam. Ochroniarze super, wykonują swoja pracę .

Co wchodzi w socjal Folpolter II Sp. z o.o.?

człowieku jaki socjalne??????? umowy najniższe(usunięte przez administratora)

Agnieszka
@Karolina

O jakim stanowisku mówisz, że umowy najniższe? Wraz ze wzrostem stażu pracy podwyżki nie mozna mieć? Albo premii jakichś?

Niedoszły Kierownik

Bardzo rzadko wstawiam jakiekolwiek opinie ale tutaj chyba muszę....Zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjną na stanowisko kierownicze. Podczas rozmowy telefonicznej zaznaczyłem jasno,że jestem z Krakowa i czy nie można by było tej rozmowy przeprowadzić online. Okazała się,że muszę być na miejscu. Ponad 6h jazdy w obie strony gdzie sama rozmowa trwała około 10 minut. Pani prezes jak to się przedstawiła pani Iwona powiedziała mi,że w sumie to ona wszystko o mnie wie bo widzi na CV i takiej osoby szukają. Jedyne sensowe pytanie jakie zostało mi zadane to taki ile chciałbym zarabiać. Kontakt z informacją zwrotna miał być do 2 tygodni. Od rozmowy minęły 3 mc i nic. Miesiąc po rozmowie zadałem pytanie o feedback. Otrzymałem informację,że trzeba czekać.... Rozmowa na bardzo kiepskim poziomie, w sumie to brak rozmowy, szkoda było tylko mojego czasu i paliwa. Nie polecam :(

I jeszcze jedno
@Niedoszły Kierownik

Przyjechałem na rozmowę rekrutacyjną swoim samochodem, zaparkowałem nieopodal budki ochroniarza, wyjeżdżam po 15 minutach bo tyle mniej więcej trwało wszystko a ochroniarz sprawdza moje auto. Zagląda przez wszystkie drzwi oraz do bagażnika czy czegoś nie wywożę chyba.....żenada!!!

kaska
@Niedoszły Kierownik

Nie dziwi mnie . ta laska nie ma pojęcia o rekrutacji - uciekaj z tej firmy nic dobrego oprócz kombinacji tam nie spotka

@I jeszcze jedno

"Na złodzieju czapka gore"i nie mówię w tym momencie o Panu z ochrony bo on tylko wykonuje swoje obowiązki. Brak zatudnienia potraktuj jako dobrą kartę od losu bo nic dobrego nie spotkało by Cię u tego pracodawcy jedynie co szkoda w tej sytuacji to twojego paliwa.

folia zombi

absolutnie masz racje. firma (usunięte przez administratora) wszystkich klientów pracowników udaja ze produkują a tlko kupja pfolie(usunięte przez administratora) placa najnizsza a ochlapy pod stolem pani niby prezes jak jest wyplata to daje kase w kopertach (usunięte przez administratora)

byłam handlowcem porazka (usunięte przez administratora) klientów pracowników- traktują jak złodziei a każda rolka jest cyganiona.klienxi nie dostają zwrotów kasy ..najlepsi odeszli - kupują jakieś dziwne folie i udają ze produkują. nie idźcie do tej mordowni

Przybita

Szefostwo( czyli główni prezesi) są naprawdę w porządku tylko chyba nie wiedzą co się dzieje wewnątrz firmy a szkoda bo zarząd daje wiele do myślenia. Ta pseudo kierowniczka co pozjadała wszystkie rozumy a tak naprawdę nic nie wie, nie wolno jaśnie Pani się sprzeciwić ani pokazać własnego zdania bo jestes odrazu beeee.Także jeżeli chcecie tam pracować to musicie mieć naprawdę wyj...... na to całe kierownictwo i mieć jaja. CICHE myszki nie mają szans. I to nie prawda,że ludzie nie chce się pracować tylko to całe kierownictwo daje wielką plamę nie chce używać wulgaryzmów. Podsumuwujac Nie polecam pracy tam w dzielę Sprzedaży

Mati
@Przybita

Dlaczego uważasz że kierownictwo się nie sprawdza, możesz powiedzieć coś więcej, interesuję się ofertą pracy w tej firmie.

mig
@Przybita

prezesi doskonale wiedzą co tam się dzieje, tym ludziom zalezy tylko na pieniądzach a nie na ludziach

Grażyna
@Mati

która z ofert wpadła Ci w oko i dlaczego? już po aplikacji lub rozmowie jesteś? ciekawa jestem efektu po tym co tu piszą

Blondi

Pani kierownik E z działu sprzedaży nie powinna tam pracować ! Ja nie dziwię się że tam ludzie nie chcą pracować jest tam mobbing ! Po rozmowie z jedna osoba która tam pracuje tzn już nie pracuje to i tak wiele ta osoba wytrzymała . Jeśli powiesz swoje zdanie pani kierwonik to później jesteś traktowany jak (usunięte przez administratora)!

Artur
@Blondi

I nikt nie zgłasza takiego zachowania z obawy przez gorszym traktowaniem? Nie idzie się w żaden sposób dogadać z kierownikiem?

Blondi
@Artur

Niestety pani kierownik widzi tylko swój czubek nosa . Na początku jest miła a później pokazuje swoje prawdziwe ,,ja" . Chciałam uzyskać pomocy od dziewczyn które tam pracowały ale niestety każda z nich była nowa i nie wiedziała co i jak... Klient po prosił mnie żebym od razu wysłała mu i przedstawiła konkretnego produktu i ceny oczywiście poprosiłam panią kierwonik o pomoc bo byłam nowa i co ? Zamiast wysłać od razu wysłałam o 16 bo pani kierownik stwierdziła że klient poczeka ....

sisi

Jak widać pojawiające się opinie tutaj i na Google nie są wyssane z palce. Ostatnia wizyta Państwowej Inspekcji Pracy chyba to tylko potwierdza, skoro firma jest "tymczasowo zamknięta" , jak podają na Google. Koniec z dręczeniem ludzi oraz nieposzanowaniem BHP i prawa pracy! Ale najlepiej wyzywać od leni, 500+, pijaków i nierobów, ludzi którzy po prostu chcą pracować w NORMALNYCH warunkach.

ona
@sisi

Iza
@sisi

Zamknięta? I to stało się od razu po wizycie inspekcji pracy? Kurczę, to ciekawe, bo firma w amtym miesiącu opublikowała sporo ogłoszeń o pracę. Rozumiem, że pracujesz w firmie albo pracowałas, więc pewnie lepiej się orientujesz. Twoim zdaniem firma szybko wznowi działaność?

Sisi
@Iza

Po wizycie pip zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne. Na 2 dzień po opublikowaniu mojego poprzedniego komentarza szybko informacja o zamknięciu została zmieniona :D

mig
@Sisi

to nie pierwsza kontrola PiPu w tej firmie i zapewne nie ostatnia

Zostaw merytoryczną opinię o Folpolter II Sp. z o.o. - Jasło

• Jak się pracuje w Folpolter II Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Folpolter II Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Folpolter II Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 12 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Folpolter II Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Folpolter II Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Folpolter II Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 19 ocen.

Folpolter II Sp. z o.o.