SigmaKalon Deco Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o SigmaKalon Deco Polska Sp. z o.o.

kabik

anonim, SigmaKalon Deco Polska Sp. z o.o. to teraz firma Decoral, czyli jeden z najpopularniejszych producentów farb, działaja od 18 lat i jak widzisz wszystko jest ok.

Nefas --- jeszcze nie widziałeś profesjonalnej firmy,bynajmniej nie PPG we WROCŁAWIU.Zobacz co się aktualnie dzieje. Słowem beznadzieja,firma zeszła na p s y ,Można to też zawdzięczać pewnemu \"panu\" który juz odchodzi, gdzie morale załogi spady do 0. A zarobki są już zabierane w różnych formach,utrzymują je jeszcze -święte krowy- które nic nie robią i się dobrze mają,bo tacy tam są doceniani.... żałosny fakt i prawda.Pogadajcie z pracownikami

lalala

Firma światowa, dobre zarobki, organizacja i biurokracja na słabym poziomi, ciężko coś załatwić, małe możliwości rozwoju

Nefas

solidna i profesjonalna firma, naprawdę mało jest tak przyjaznych dla pracownika firm

Zostaw opinię o SigmaKalon Deco Polska Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SigmaKalon Deco Polska Sp. z o.o.