Opinie o Mastig Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mastig Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mastig Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mastig Sp. z o.o. w Warszawa

Mateusz

Siema jacku od ponad roku zwlekasz z wypłatą dla mnie oraz Kolegi. Już mi się nie chce do ciebie dzwonić ani pisać bo zawsze już za chwilę są te pieniądze, już jeszcze troszeczkę... Już ciut ciut! Następnie ktoś coś ponownie źle zrobił, ale oczywiście nie ma ani krzty w tym twojej winy. Wszyscy rzucają ci kłody pod nogi i każdy jest zły. Więc może ci przypomnę jak to było gdy już otwarcie mówiłeś że jest krucho z hajsem, należy ciąć koszty... Ale wywalenie pieniędzy na kilku dniowy event to już nie był problem. Life Balance Congress? Tak to szło? Do dyskusji nie zapraszam, jedyne moje zaproszenie jest takie żebyś wysłał w koćnu pieniądze.

@Mateusz

Nie może ponieważ zapewne zalega… a w między czasie powołuje nowe spółki i wpłaca kapitał… Ja również czekam na ciężko zapracowane pieniądze. Ten szkodnik powinien być odseparowany od społeczeństwa.

Mateusz

Pracownik Nowy wpis
@Mateusz

Mateusz Wiśniewski rozumiem, 700 zł miałeś do rozliczenia wiem, ale z kolegą swoim robiliście na teatrze zakończenia pasów kablowych na skrętkach RJ45 do mostów nad sceną i widownią, niestety wszystko źle, kilkadziesiąt tysięcy start, zapytaj kierownik budowy albo firmę która po Was poprawiała przez kilka tygodni. Piliście alkohol, (usunięte przez administratora), nie stawialiście sie do pracy ani na 7 ani 8 ani 9 ledwo na 10 a często po 11 i 12 godzinie. Kierownik budowy wielokrotnie maiła uwagi do Ciebie Mateusz i kolegi, ponad rok o te 700 zł robisz dziesiątki wpisów, a dwa dni przed odbiorem UDT, porzuciłeś prace, szef musiał na twoje miejsce na miejscu w Szczecinie szukać na szybko pracowników do pomocy. NA 100% połączeń Waszych z kolegą zaledwie 10% miało połączenie prawidłowe - 90% było do poprawki. 2-3 miesiące waszej pracy i waszego utrzymywania, zrobiliście dużo po terminie a jak system był odpalony przed koncertem okazało sie ze 90% brak komunikacji po waszej pracy. Mierna praca i takie same jest tu Twoje zachowanie. Bardzo to słabe żeby nie czuć w sobie odpowiedzialności i najlepiej na pracodawcę który wypłacił Ci wszystkie pensje, wiem że na koniec olałeś pracę, miałeś wówczas przed końcem miesiąca z zaliczek wybraną cała pensje, wówczas miałeś do zapłaty tylko, zaledwie 1500 zł i kiedy szef miał odbiory z Urzędem na teatrze ty w 5 min zażądałeś tego dnia 1500 zł choć było jeszcze przed wypłatą. Szef był bardzo zajęty i powiedział Tobie ze za 2 dni zrobi przelew, a Ty zawinąłeś się z budowy, (usunięte przez administratora)rzeczy z kontenera na teatrze i sprzedałeś w lombardzie. Dostałeś potem płowe tego i mieliście poprawić swoje RJ45, bo nie było połączenia z rackiem, olaliście a szef zapłacił zewnętrze firmie i został obciążony na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Mieliście do dyspozycji wynajęty apartament nowy w jakości premium, płacone za dojazdy i wyżywienie przyzwoite, mieliście dobre warunki. Nikt was nie poganiał, spokojna praca. Non stop w telefonach siedzieliście, piliście wieczorami ponieważ właścicielka apartamentu przekazywała bardzo nieciekawe informacje, państwa, imprezy, głośna muzyka(usunięte przez administratora). Człowieku to co tu piszesz to jest gigantyczny przerost nad treścią, wiem ze piszesz do szefa jak tylko się napijesz i mówisz że jak Ci nie przeleje kasy to napiszesz na GoWork i narobisz (usunięte przez administratora) Byłeś na próbę w tej firmie, a to firma z pasją i zaangażowaniem, nie uznaje pijaństwa i spóźniania.(usunięte przez administratora) Z tego co mi wiadomo to szef bardzo dobrze Was traktował, nie mieliście krzywdy a naprawdę bardzo dobrze sie bawiliście i po tym wszystkim nie masz za grosz szacunku. Popieram pomysł żeby GoWork zrobił podstronę dla pracodawców, żeby można było podać imię i nazwisko pracownika, pesel jego i opisać ego pracę albo załączyć zdjęcia pracy i zachować po pijanemu w trakcje pracy - na takich cwaniaków powinno sie uważać. GoWork nie weryfikuje tego szaleńca który bezkarnie sobie tu pisze. Wstyd i hańba Mateuszu Wiśniewski. Nie rozliczyliście sie z rzeczy, (usunięte przez administratora)straty ponad 30 tyś plus wynajęty na kilka tygodni sprzęt wysokościowy zwyżki itp do dostania sie pod dach. Człowieku o czym Ty tu piszesz. Nie zgłosiłeś sie na poprawienie swojej pracy. Szef czekał i się nie doczekał. Zapłacił Wam za kilka miesięcy pracy z drogim utrzymaniem, apartament kosztował kilkadziesiąt tysięcy, mieliście tam wykonać pracę, nie byliście zbytnio kontrolowani, ale jak sie później okazało robiliście również instalacje w Warszawskim metrze i zeznali ludzie na Was że (usunięte przez administratora)przewody i miedź od podwykonawcy, wynosiliście w plecakach całe kg. Wszędzie o was był słychać. Dlatego dobre jest to stare powiedzenie że krowa która najwięcej ryczy najmniej mleka daje. Bez komentarza dalej. Naprawdę dobrze żeby powstał portal dla pracodawców o pracownikach (żeby można było opisać tych dobrych i wartościowych oraz podać tych z którymi same problemy i którzy wykonują pracę na odwal się). Zatrudniając człowieka (np. nieodpowiedzialnego) pracodawca nie ma pojęcia czasem kogo zatrudnia i to właśnie pracownicy najczęściej narobią najwięcej szkód i ogromnych kosztów tacy właśnie jak ten co tu od roku pisze głupoty. Pracodawca który ma dużo na głowie nie jest w stanie upilnować każdego obiektu i projektu i każdego pracownika, takie kwiatki wychodzą po czasie właśnie jak ten Mateusz Wiśniewski. Niszczy złośliwie reputacje pracodawcy, człowiek który był w stanie zawsze oddać więcej pracownikom niż sobie. Niewdzięczność ludzi. Wstyd, wstyd, wstyd.

Mateusz Nowy wpis

Śmieszny jesteś. Gadasz o prokuraturze sądach pff. Idź do swojego prawnika i niech ci skomentuje te pomówienia na które nie masz żadnych dowodów. Lub może do swojej księgowości xD a nie czekaj nie możesz mnie z ZUSu wypisać od ponad roku...

Mateusz Nowy wpis

Kolejna sprawa skoro byłem taki zły to po cholerę mnie trzymałeś? Zostałem z tobą do samego końca sami robiliśmy bo już nikt nie chciał z tobą robić z powodu... no zgadnij. Też w końcu się poddałem i miałem dość bo dawałeś kiedy chciałeś i ile chciałeś... i na pewno nie bujał bym się z tobą dla 700 czy 1500 złotych...

Paweł Nowy wpis
@Mateusz

Czy w Mastig Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Placek

Głównymi pracownikami są naiwniacy którzy czekają, po kilka lat na wypłatę.

@Placek

Pracowałem w tej firmie. Pełna pasji i oddania. Szef super człowiek. Jak widzę taki wpis znając wszystkich, zastanawiam się kto mógł napisać coś tak nieładnego. Nie ma takiej osoby. Nawet jeśli była sytuacja trudna każdego miesiąca były pieniądze i nikt nie miał więcej niż miesiąc żadnego opóźnienia. Pożyczki czy kredyt firmy może ale nie człowiek, bo szef w trudnej sytuacji oddał nawet swój majątek żeby dogodzić pracownikom. Ten co to napisał jest z zewnątrz, nie zna firmy ani szefa. Ciekawe jak żył i pracował kilka lat bez pensji bo jak ktoś nie płaci to sie rezygnuje z pracy, kilka lat na wypłatę. Nie musze bronić firmy i ludzi bo to jedni z lepszych ludzi jakich poznałem. Takie portale powinny weryfikować takie wpisy i taki człowiek który to napisał poniemień zostać sprawdzony czy prawdą jest że kilka lat ludzie czekają na wypłatę, chyba że jakiś milioner pracujący charytatywnie, normalny człowiek ma co miesiąc opłaty i życie i rodzinę. Ja zadzwoniłem dziś do właściciela jak to zobaczyłem i człowiek nadal pomaga i wspiera ludzi i jest tak oddany i lojalny. Ta strona GoWork jest bardzo uwłaczająca godności ludzkiej. Szczególnie pracodawcy poświęcając tak wiele dla ludzi i biorąc ogromną odpowiedzialność za projekty i firmę i finanse a taka sytuacja i wpis jest od kogoś kto prawdopodobnie jest bardzo nieszczęśliwym człowiekiem i widać ze nie był dobrym pracownikiem o ile w ogóle nim był skoro pisze takie rzeczy w żaden sposób nie kontaktując sie z pracodawcą - widać nie ma odwagi zadzwonić albo się ujawnić.

Edward

Czy firma posiada jakakolwiek siedzibę gdzie można spotkać prezesa?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Mastig Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Mastig Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno

Czy Mastig Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak ma 8:00-16:00. Jednak młodzi ludzie / nowi pracownicy szczególnie w delegacji (usunięte przez administratora) potrafią (usunięte przez administratora)później do pracy przyjeżdżać (usunięte przez administratora) max 8h w pracy (usunięte przez administratora) Należy uważać na dobór pracowników. Jak nie są pilnowani robią co chcą i ile chcą. brak efektów pracy, firma ma przez takich problemy i straty finansowe.

Honorata

Podasz maila?

@Honorata

biuro@mastig.pl

Agnieszka

Czy jest może tutaj ktoś z pracowników, realnych montażystów, którym nie będzie zarzucane, że są podszywającym się konkurentem? Pytam, żeby dowiedzieć się czegoś o warunkach pracy. I czy w ogóle są widoki na to, że jakieś miejsce się zwolni.

Pracownik M
@Agnieszka

Miejsc wolnych nie ma. Jest teraz taki okres że o jedną nawet dwie osoby mamy wręcz za dużo. Nikt nie chce się zwolnić bo warunki są dobre. Kobieta pyta o prace ? To niszowa branża, w tym momencie kilka osób się przyucza, szef chce rozbudować zespół. Jeśli już to poszukiwany będzie dobry mechanik i automatyk/ elektryk. Monterów budowlanych czy konstrukcji prezes nie chce już, tylko konkretnie wykształconych w odpowiednich kierunkach.

Honorata
@Pracownik M

Ale to te osoby są informowane wprost, że nie są potrzebne i że dla dobra firmy powinny odejść? Troszkę przykra sprawa tak szczerze. Gwarantowane są im odprawy?

Witam, To jest niewiarygodne, powinno się za takie rzeczy karać. Nie ma żadnego klienta któremu byśmy czegoś nie wykonali. To znów FAKE ! Proszę to usunąć ponieważ ja naprawdę zacznę dochodzić autora tego wpisu bądź wpisów, podejrzewam konkurencje nadal, wstyd panowie, lub jedna konkretna osoba Pan DKC. Nie znam takiego przypadku o którym ktoś tu napisał. Spytam prawnika jakie konsekwencji są za takie wpisy niszczące dobre imię spółki, oraz portal o przebieg postępowania. Nikt nigdy się z niczym takim do nas nie zgłasza, nie znamy przypadku, są to zwykłe pomówienia. Podaje raz jeszcze nr telefonu jeśi mi ktoś pisze o zobowiązaniach: 500 221 055, nie znam żadnej osoby która mogłaby pisać o jakichkolwiek zobowiązaniach. Nr jest podany maile też znane: biuro@mastig.pl, bądź pniewski@mastig.pl. PS jeśli masz problem z sobą człowieku idź do psychologa czy odpowiedniego lekarza. Jeśli masz sprawę do Naszej firmy zadzwoń lub napisz, przedstaw się (to jest jakaś walka z cieniem), ja nie wiem jeszcze kto za tym, stoi, ale się dowiemy. Wszystkie zobowiązania realizujemy, dosłownie wszystkie, jeśli są takie które wymagały czasu to taka odpowiednia osoba została bądź jest poinformowana i była lub jest w kontakcie z Nami. Jeśli ktoś jest po drugiej stronie proszę do mnie zadzwonić, ponieważ już kilak razy pisze tu kontakt mailowy i telefoniczny i ponad rok się do mnie nikt nie zgłosił. Proszę dzwonić od pon. do piątku w godzinach 10:00-16:00, jeśli nie odbieramy w czasie spotkania to oddzwaniamy. Pozdrawiam Loo

Stefan

Nie realizuje w jakim znaczeniu? Nie trzyma się harmonogramu prac?

Nie mamy żadnego zamawiającego który byłby niezadowolony ze współpracy z naszą firmą. Proszę nie robić spamu. "Nie polecamy" - to jakaś grupa ? Firma ? Nie lubimy takich sytuacji, jeśli masz coś do powiedzenia Naszej firmie napisz do nas na biuro@mastig.pl. Po raz kolejny ktoś sobie robi wpis, podejrzewamy konkurencje. My do tego nie jesteśmy zdolni. Nie znam takiego przypadku i nikt z naszych współpracowników. Proszę się odezwać do firmy bezpośrednio, kimkolwiek jesteś. telefon 500 221 055, lub e-mail. biuro@mastig.pl. Dołożymy wszelkich starań by rozwiązać Twój problem. Pozdrawiam.

Dzwoniłem do Piotra teraz i to nie on, ktoś z zewnątrz po raz kolejny robi tu spam.

Byly pracownik

Gdzie?

Wiecie czy Mastig Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

MASTIG Sp, z o.o.

Proszę o podanie imienia i nazwiska oraz nr faktury która nie została opłacona ? Mam kontakt z wszystkimi pracownikami i kontroluje faktury, proszę o ujawnienie się osoby która tak tu publicznie napisała, proszę o przesłanie pełnej informacji na maila biuro@mastig.pl jakiego pracownika dotyczy wpis ? oraz proszę przesłać na maila faktury które są nieopłacone. Nadmienię że nikt się nie upominał do mnie bezpośrednio jak i do naszej firmy, proszę to wyjaśnić z nami, a nie wypisywać taki HEJT ponieważ dokładamy wszelkich starań by rozwiązać każdy problem jeśli się pojawi.

Tak, jeśli pracownik ma pracę związaną z laptopem. Telefony nie koniecznie, zależy od stażu, ale karty sim na abonament z nielimitowanymi rozmowami i sms tak udostępnia.

@MASTIG Sp, z o.o.

Jeśli masz jakąkolwiek sprawę napisz do nas na maila: biuro@mastig.pl Informuję iż od wpisu z dnia 15.10.2020 nikt nie odezwał się w sprawie zaległości. Staramy się dopilnować wszystkich tematów. Jeśli masz jakikolwiek problem napisz do nas maila pod adres biuro@mastig.pl Podaj w treści imię i nazwisko oraz nr telefonu do siebie, takie zgłoszenia rozpatrujemy poważnie. Nikt z Nas nie śledzi każdego portalu w sieci i jakieś pisanie "HEJTU" nie jest mile widziane, masz problem napisz do Nas, celowo zostawiamy tu kontakt gdybyś potrzebował się z nami skontaktować, zapewniam Cię że odpowiemy i skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

Zostaw merytoryczną opinię o Mastig Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mastig Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mastig Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mastig Sp. z o.o.?

Mastig Sp. z o.o.

Mastig Sp. z o.o.